Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość1003
A ból mam na dole pleców i czaszem promieniuje na uda, ale nie zawsze. Najczęściej to uczucie noża w pochwie i później podbrzusze i plecy, jeśli bardzo nasilone to uda, ale wewnetrzna strona tylko. Trochę to pokrętnie tłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu ja tak jak gosc 1003 plus ze lapia mnie takie skurcze pachwin ze szuram nogami bo isc sie nie da... jeszcze tak jkby wzgorek lonowy mnie boli :( Tak ja mam ustalona juz cesarke na 3 listopada, termin porodu mam ogolnie na 9 listopada wiec kilka dni przed... czuje ze i tak nie dotrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam sie bac porodu :D a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Zaczynam się bać, że torbę mam nadal niespakowaną! :) Więc chyba też się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja się boję komplikacji okołoporodowych, bólu troszkę bo na ZZo nie ma szans:palę już dwa razy jakoś dałam radę to i teraz dam, choć przyznam że liczę na express. Dziewczyny nie martwcie się. Dzieci już z 33 tc są zdrowe, wymagają tylko małej pomocy i to nie zawsze. To zupełnie coś inne niż np 28tc. Oczywiście najlepiej jeszcze z dwa, trzy tygodnie wytrzymał i wtedy niech się rodzą kiedy chcą:-) Kochane pocieszę was może że podobno jeśli szyjka skraca się po 30-32 tc to poród jeśli wystąpi nawet w terminie jest sprawniejszy. Fif to już pewny ten termin CC? U nas w szpitalu robią w 38tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też po zakończonym pełnym 37tc wykonują CC czyli w 38tc. Z tą szyjką to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
tak mój termin jest pewny . Powiedziała mi że kiedyś wykonywali u nich w szpitalu cc w 38 a teraz zmienili na 39 :( godziny nie znam bo jest to szpital w ktorym jest bardzo duzo wykonywanych cc dziennie i naglych przypadkow i podobno wszystko sie to przesuwa.... ze nawet o polnocy moge miec jak vedzie duzo naglych przypadkow.. jeszcze mam troche pozniej termin ze wzgledu na swieto :( boje sie tego wszystkiego :( Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dziewczyny, czuję się jak słoń. W pępku już 124 cm, kto da więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Wczoraj mierzyłam się z moim mężczyzną, nadal mam mniej na wysokości pępka niż on 96 cm :) Ale za to wyglądam jak słoneczko w pełni, twarz mam jakąś opuchniętą i boli mnie głowa... Ale wczoraj wreszcie udało mi się nagrać jak Mały tańczy w brzuchu, na widok telefonu od razu była cisza i spokój zazwyczaj, będzie pamiątka :) Czy któraś z Was zdecydowała się na sesję ciążową? Miałam zaplanowaną, u znajomego fotografa, ale chyba muszę odpuścić, smutno mi, bo piękna pogoda, marzył mi się plener, a tu trzeba leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 119cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
U mnie 119cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Ja jak narazie mam 98cm. U mnie z ta cesarka jest tak ze najczęściej wykonuja w terminie jesli sie nic nie dzieje... wiec nie mam pewnie co liczyc na wczesniejszy termin. A jesli chodzi o dolegliwosci to mam jedynie te dusznosci przy skurczach, a brzuch to najbardziej robii się twardy na samej gorze, nie wiem dlaczego. W dole brzucha nie mam zadnego bolu ani dyskomfortu. Wczoraj lekarz bral mi wymaz na bakterie GBS czy u was dziewczyny tez lekarze robia to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Tak, ale moja lekarka mówiła, że najwcześniej w 36 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja mam w środę wizytę i powinien mi juz pobrać bo 36 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja jutro ide na wymaz. Jak się dostanę, bo mam zrobić przed 8 rano (na 8 odprowadzam dzieci) a przed wymazem muszę opłacić to badanie w rejestracji ogólnej:o a tam kolejki jak w PRL-u:o jak się nie uda jutro to podjadę do innej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To może ja się wstrzymam, jutro zaczynam 35tc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
A ile gbs kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mam wizyte w piatek, ale tez nic nie wiem na temat tego wymazu, lekarka nic nie mowiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Co z MM? Juz jakis czas sie nie odzywa, troche sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja w pierwszej ciąży miałam dodatni gbs :-( i myślę, że teraz też tak będzie. Dostałam antybiotyk jak pojechałam rodzić, ale w niepełnej dawce... bo za szybko urodziłam. Córka całe szczęście nie złapała. Gość1003 ja też się właśnie zastanawiałam, że długo nic nie pisze. MM odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane! Wchodze właśnie na wątek i widzę że o mnie pytacie - bardzo to miłe :-) ale się dzieje u Was! Nie odzywalam się te kilka dni bo powiem Wam że słabiutko się czułam. Raczej przeleżałam, trochę mi dokuczają nudności, bóle brzucha, jelit, skurcze, a małżonek jeszcze goraczkowal i ja w panice co chwilę mierzyłam temperaturę bo wiadomo, gorączka w ciąży jest niebezpieczna:-( spakowslam torbę do szpitala bo stwierdziłam,ze jak mi tak ciągle źle i słabo i cos się dzieje to muszę być przygotowana. ... Co do gbsa to podobno 36tc optymalny. :-) trzymajcie się kochane! Aga, macie już ktg bo ja Jeszcze nie a co do terminu cc to podobno dopiero w 37 tygodniu się dowiem :-(MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Przyszła mamo u nas kosztuje 40zł Cześć MM:-) Buziaki dzięwczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mm a dlaczego cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Dzięki Basia :) a powiedzcie kobietki zrobiły sie Wam rozstępy? Mi największe na piersiach pojawiły sie. Duzo czerwonych pregów i smarowanie balsamem nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja mam rozstępy po pierwszej ciąży na biuście właśnie. Smarowalam czym innym niż brzuch :-( w tej natazie żadnych nowych na piersiach i brzuch gladziutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja tez mam spacjalny balsam do biustu. I nic to nie daje. Pocieszam sie ze wkoncu zbledną ;) To fajnie ze w drugiej ciazy poki co nie masz rozstępów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Smaruje raz oliwka, raz olejem kokosowym, ziają i palmersem na zmiane i tylko wieczorem i robie peeling co drugi dzien- jest cos tam na piersiach, ale z poczatku ciazy, bo byłam niemal płaska przed. A brzuch chyba jeszcze bez rozstepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
U mnie spokój z rozstępami mimo wielkiego brzucha. Stosuje jak w każdej ciąży oliwkę i bio oil. Ale u mnie rozstępy pojawiały się dopiero po porodach w obu przypadkach. Na szczęście nie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, czy pranie nowego kombinezonu, pokrowca od fotelika, kocykow to przesada? Bo uslyszałam ze tak i ze zwariowałam chyba... I juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Ja prałam wszystko i jakoś nikt mi nie mówił, że tak się nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×