Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość Paula8585
Ja też się obawiam, mamy 75km do szpitala, w którym chcę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
75 km to faktycznie daleko, ale mimo to mam nadzieje ze uda sie dojechac na czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
I ja mam 40 km do jedynego szpitala w pobliżu... do tego 20 km w dół po serpentynach, bo mieszkam na górze i zaczął padać śnieg dzisiaj ;) też myślałam o porodzie z mężem i on bardzo chce ;) też miałam obawy, że pewne rzeczy mogą go zniechęcić do mnie... ale już rozwiałyście moje wątpliwości ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sie Was czyta. W zeszlym roku tez pisalam na temacie z innymi dziewczynami w ciazy. Moj maluch ma juz prawie 8mcy. Trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie przyzwyczajac do szpitalnego zycia i wchodzic w ten rytm. Znow jestem podpieta pod ktg, zmienili mi zapisy z polgodzinnych 6x dziennie na 6x 1h no i w razie skokow przedluzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003 coś czuję że za do tygodnia urodzisz:-) trzymaj się kochana i pisz co i jak u was. Gość, dziękujemy i gratuluję maluszka, 8 miesiecy to już fajny bobasek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
1003 no nie przyzwyczajaj się za bardzo... ;) tylko do domu wracaj! ;* a jak wrócisz z maluszkiem to będzie super ;* już masz chyba 38 tc, to synek jest już akuraśny ;) chociaż ja bym chciała, by moja córka posiedziała jeszcze trochę, choć ostatnio mam dość często inne myśli ;) jest coraz silniejsza i jak się ten kloc przewala w brzuszku lub kopnie, to się nieraz przestraszę ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, na godzinę wyszliśmy z mężem z domu i wracamy a tu pies biegunka i wymioty po całym domu... Zawsze takie rzeczy w niedzielę wieczorem... Czeka mnie pewnie noc w lecznicy całodobowej (właśnie szukam)a rano sama jadę na wizytę... :-( Nie mam siły czasami... MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu jakies mamusie z Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
MM może weterynarz zrobi zastrzyk na wzmocnienie, da tabletki i mu się polepszy ;) zaraz wrócicie do domu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Ja raz tez szukałam wet w niedziele wieczorem lecznicy calodobowej i nie udalo sie. Bylo napisane ze pelnia dyzur albo nikt nie odbierał, albo jak odebral to byl wielce oburzony i powiedział ze on ma plany i nie przyjmie. Aż zła bylam. Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie lepiej i uda znalezc kto zajmie sie siersciuszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
1003 trzymajcie sie, wszystko dobrze sie skonczy :* Ja dzis mialam ochote zlozyc lozeczko, chce sie oswoic z jego widokiem :) ale mojemu sie za bardzo nie chcialo :p zlozymy je za tydzien tak jak planowalam :) teoretycznie jeszcze troche ponad 5 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
O raju 705km do szpitala... :/ Gdzie mieszkasz jeśli wolno spytać? Ja mam jakieś 2-3 kilometry. Nie mamy auta więc będziemy jechać taksówką. Oczywiście jeśli będą miejsca, bo z tym teraz trudno... Mały mi dziś rano serwował bardzo bolesne kopniaki w żebra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Daleko do szpitala macie ja najblizszy 4km a jeszcze sa 4 w maksymalnej odleglosci jakies 30km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
40km da się szybko przejechać o ile po drodze nie ma niespodzianek. Próbowaliśmy z mężem już kilka razy, ale wiadomo, czasem jakieś korki itp. Chciałabym mieć blisko, ale niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze moga mnie nie wypuscic w dwupaku ze szpitala :) pierwszy zapis prawidlowy od dawna- jest nadzieja. O 22 kolejny, zobaczymy, oby nie kolejna noc z pasami... Basiu, jutro juz 38t0d wiec teoretycznie w terminie, ale wole najpierw miec usg, bo jak Jasio przybiera na wadze to wolalabym go utuczyc jeszcze troszke zeby nie odbiegał od rowiesnikow, a jak nie to zaraz bede szalec po schodach z gory na doł. Chociaz dzis jak odprowadzalismy Tate, to na klatce schodowej zrobilo mi sie słabo... MM, jak piesek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Kasiur a skad wiesz już ze będziesz miala znieczulenie ogolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Ja jeszcze niewiem czy ogolne ;) chociaz z powodu 2znieczulen podczas 1cc moze to byc brane pod uwage :) Mm pisala ze czeka ja ogolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są mamusie z Rzeszowa albo okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie. Dzis mam miec usg i amnioskopie. W zaleznosci od wynikow badan jest opcja ze pojde na wywołanie i załozą mi balonik... Jest stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Spokojnie, będzie dobrze. Fajnie że zaczną od założenia balonika. U mnie przy drugim porodzie odrazu ładowali oksy, mimo długiej i twardej szyjki. U Ciebie zrobią wszystko jak należy ale życzę Ci żeby mimo wszystko by poród rozpoczął się sam:-) daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Gość 1003 bedzie dobrze ;) badz dobrej myśli :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
1003 kochana no to trzymamy kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 - Trzymam kciuki !! :*:*:* Czekamy na info !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Fif, co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Co to jest ten balonik? Jak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
U nas wszystko narazie oki :) Malutki grzeczny , spi ,je , kupki robi :D Czasami bardzo się preży , jest bardzo czerwony czy to możliwe aby zaczynały się już kolki ? Położna była u nas już dwa razy. Tydzień temu odpadł mu już kikut :) Przybiera na wadze :) Także narazie jest wszystko oki :) a co u Was Basiu ? Jak się czujesz ? Walizka do szpitala spakowana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
U mnie wszystko dobrze. Kolki mogą być, moja córeczka miała odrazu od trzeciej doby:-(ale to mija:-) właśnie idę po moja córcię do zerówki a pogoda poprostu straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Dziękuję Basiu za odp. Chodziłam do szkoły rodzenia w zeszłej ciazy i myślałam że już nic mnie nie zaskoczy a tu proszę, zapomnieli wspomnieć o baloniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×