Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Heloł🖐️ ciesze sie Orsejko ❤️, że trafił sie fajny ksiądz. Ja też spotkałam paru porządnych pracujących w tym zawodzie. Aż żal że KK psuje wizerunek. Dorixiu - dzięki za cytat Młynarskiego ❤️ mój ulubiony tekściarz ❤️ Jeszcze jeden podobny lubie: Przez kolejne grudnie, maje Człowiek goni jak szalony A za nami pozostaje Sto okazji przegapionych Ktoś wytyka nam co chwilę W mróz czy w upał, w zimie, w lecie Szans nie dostrzeżonych tyle I ktoś rację ma, lecz przecież Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną Jeszcze zimowe śmiecie na ogniskach wiosny spłoną Jeszcze w zielone gramy, jeszcze wzrok nam się pali Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie Jeszcze nie, długo nie Więc nie martwmy się, bo w końcu Nie nam jednym się nie klei Ważne, by choć raz w miesiącu Mieć dyktando u nadziei Żeby w serca kajeciku Po literkach zanotować I powtarzać sobie cicho Takie prościuteńkie słowa Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią nasze piękne dni, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa Różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie Jeszcze nie, długo nie Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera W najróżniejszych sztukach gramy, lecz w tej, co się skończy źle Jeszcze nie, długo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny U mnie już jest zero i mówią ze strasznie zimno. Plotko a ty na nogę nie miałaś szpitala rehabilitacyjnego,pytam ,bo znajoma 4 miesiące tak złamała nogę tak jak ja,2 drugiej wizycie lekarz dał jej papier miała wysłać do nfz,i teraz w niedziele miała termin się stawić w szpitalu rehabilitacyjnym. Wszystkim zdrowia życzę. Orsejko ,Teklo Betulka,Daysi,Zulka,Doris,Tertix, Plotka❤️🌼 Mi z 30 zastrzyków w brzuch zostało 5,i jak dobrze pójdzie to za 19 dni będzie m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - ja też pijam kawe zbożową ;) Vanilko ❤️- a mogłabyś spytać o szpital rehabilitacyjny lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Vanilko na wiosne będziesz nowiutka - dobrze sie składa, zaczniesz chodzić jak słoneczko będzie grzać. Trzeba Ci zorganizować miejsce w ogrodzie - jakiś leżaczek, altanka, cień i te rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo spytam lekarza na wizycie ,a już was proszę by wszystko było ok na wizycie trzymajcie kciuki,noga mnie szczypie i swędzi czuje jak się wszystko schodzi wraca na miejsce,szyna mi lata nawet gdy ja się owinie,bo noga wypoczęta,wiecie co bardzo bym się cieszyłabym się gdybym dostała ten szpital lu sanatorium. Mąż też mówi żeby korzystała z tego co lekarz mi zaproponuję.Co do wyjścia na pole to mam taras.Markiza przeciwsłoneczna też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od wczorajszej nocy mrozi, więc rano gimnastyka ramion gwarantowana;) przy skrobaniu szyb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko czyli nie było tak źle z tą wizytą;) Betulka zdradź kolor kijanki:) ostatnio podobają mi się wersje aut z dachem i lusterkami w innym niż cała reszta kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale wyrafinowany dziś deser nam zaserwowałaś, pycha:) śmignęłaś wczoraj w plener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix wiesz co robisz:) i dopóki jest siła można pokrążyć między miastami, a i odrobina tęsknoty nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zulko Kijanka grafitowa jest :-). Dach ma panoramiczny i otwierany szyberdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko faktycznie mogłabyś nam na @ napisać jaka to pracorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, m ma racje - łap co zaproponują na rehabilitację a jak nie zaproponują to się upominaj i domagaj się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka śliczna kijanka:) i wyobrażam sobie jak ładnie pachnie nowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jak Twoje brewki? trzymają się? musisz je regulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam umówioną wizytę u prawnika - trzeba ruszyć sprawę domu po odejściu Mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - pachnie oj pachnie :-D. Dzisiaj syn do mnie zadzwonił "mama, na polu -1, czas wyprowadzić auto na spacer bo błoto zamarzło"- ;-), prześmiewca jeden :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brewki trzymają się cudnie, nie muszę regulować. Była to jedna z najmądrzejszych decyzji w moim życiu, dojrzałym ;-). A to dzięki Tekli :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podziału nie ma nikogo bo dom jest na pół mój i si. Ale jakieś 2/36 czy cóś jest przyrodniego rodzeństwa ojca. Pewnie już ich nie ma na tym świecie, nie wiem czy mają jakiś potomków bo nie utrzymywali kontaktów . Chcemy załatwić sprawę w sądzie przez tzw. zasiedzenie zeby nikogo nie szukać latami. Wtedy możemy sprzedać dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam o tę regulację permanentnych brwi, bo spotkałam babkę, która goli (sic!) swoje twierdząc, że ma marne i jej przeszkadzają pod permanentnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×