Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Chciałabyś takiego prostaka i chama, pogadaj ze swoim facetem, a założę się, że jego wypowiedzi nie są nawet w połowie takie jak moje. Prostak i ham, tak? Bo dużo zarabia i nie chce żeby laska go wykorzystała? Boże jakie wy jesteście sfrustrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty siebie w ogóle czytasz frustracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. W "hamach" i burakach nie gustuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wściekliznę cipki, normalne kobiety nie skaczą tak jak wy, weźcie jakieś psychotropy, bo nikt was nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL, kto tu ma wściekliznę i kto skacze? No debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A założę się, ze u waszych facetów co drugie słowo kurwa lub ja pierdolę i chodzi taka zmielizna wam po chacie, dlatego jesteście takie wściekłe. Moja kobieta słyszy tylko same miłe rzeczy, żadnych przekleństw. Zabieram ją w niesamowite miejsca, o jakich możecie tylko pomarzyć, spotyka się z moimi znajomymi i to ją ubogaca intelektualnie, a wasze gachy to pewnie piwsko TV i kurwa mecz przegrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D :D :D :D :D :D Że też takie indywidua nosi świat o_O Klasyczny narcyz. Takie osobniki należy omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem, nie wasz to poziom, nie znacie takiego świata i dlatego to dla wa indywiduum. Wolicie piwsko meczyk i k***a mać - to wasz świat, innego nie znacie i nie macie szansy poznać z tą wścieklizną c**ek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi nie brakuje, ale 20 lat starszego faceta z 2 dzieci, na pewno nie chcialabym:o moze liczyc tylko na rowiesniczki czy starsze z dziecmi reszta bedzie interosowna, bo ktora chcialaby drugiego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Wprawdzie moje dzieci są dorosłe, więc mówienie tu o dzieciach trochę dziwnie brzmi, bo to byliby pewnie dla Ciebie kumple :) Szukałem kobiety max 8-10 lat młodszej. Ale trafiła się atrakcyjna młódka, zakręciła tyłeczkiem, błysnęła ząbkami i który by się nie skusił? Teraz jej ciało już trochę spowszechniało, zaczynam widzieć wady i że poza ciałem niewiele ma, bo ten tytuł magistra niewiele do jej życia wniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jakby cię ubogacał "intelektualnie", to byś nie brała? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może woli japierdole kurwa mać meczyk przegrany idę się najebać z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takiego starego dziada to bym kijem nie tknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wolisz bidaków walących konia, śmierdzących piwskiem i niestety groszem nieśmierdzących, którzy o seksie wiedzą tyle co moja babcia przed I wojną światową, zr**** cię, nawet nie wiesz kiedy skończy, a ty żadnej przyjemności nawet nie zaznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Nie, pewnie woli, jak się do niej mówi, że jest "szkaradna", ma "brzydkie dupsko" i "wściekliznę c*pki" :D :D :D xxx PS. Dla autora mgr to "tytuł naukowy", nie wytrzymam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty z tym tytułem naukowym, coś ci się chyba pomyliło, odsyłam do wiki i może przeczytaj jeszcze raz co napisałem Magister (mgr, z łac. mistrz, nauczyciel) – tytuł zawodowy nadawany przez uczelnie po ukończeniu studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże drogi, jakie wy jesteście żałosne panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu się nic nie pomyliło, przecież to zwykły burak, pewnie po zawodówie, ale pannę "ubogaca Intelektualnie" hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do moich kobiet tak nie mówię, tylko do tępych c**ek z cafe. W życiu nie zadałbym się z takimi imbecylkami, wracajcie do waszych piwoszy bez grosza przy d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówo z 23;02 chyb nie wiesz do czego pijesz, przeczytaj ze zrozumieniem to na co starasz się odpowiadac, bo słabo ci wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym śmiesznego, że ubogacam moją kobietę intelektualnie? Wam by się to bardzo przydało jak was czytam, ale to dla was abstrakcja, prawda? Dlatego to tak śmiesznie dla was brzmi. To tak jakby dziecku powiedzieć że warto zainwestować pieniążki w banku, jeśli otrzyma z tego dobry zysk, dziecko wtedy zapyta; ale jak to? ja mam oddać jakiejś pani z banku moje pieniążki? Tak samo jest z wami nieudacznice, nawet nie rozumiecie tego pojęcia, nie wiecie co to znaczy doświadczyć choć raz spektaklu opery włoską w Wenecji, w plenerze, w blasku pochodni. Nie wiecie co to znaczy przeżyć dwa tygodnie w Dubaju i poznać życie szejka w jego prywatnym otoczeniu, poznać kulturę jego rodziny i takie tam. A widzisz, moja kobieta to dzięki mnie wie. I myślę, że jest bardzo ubogacona intelektualnie dzięki temu.A ty biedna szara myszko możesz tylko z tego drwić, bo nigdy tego nie doświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "No właśnie, na początku ją podziwiałem i myślałem sobie, że taka zaradna i wykształcona, to na pewno nie leci na kasę. Ale teraz widzę, że to na przechwałkach się kończy, epatowanie swoim tytułem naukowym i co z tego? Nie idą za tym żadne sensowne pieniądze, tylko siedzenie na stołku najniższego urzędnika." vvv gość dziś Teraz jej ciało już trochę spowszechniało, zaczynam widzieć wady i że poza ciałem niewiele ma, bo ten tytuł magistra niewiele do jej życia wniósł xxx Nie mam więcej pytań, wychodzę stąd trzasnąwszy drzwiami, bo na debili szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne, nie wiem jak to przeżyję, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeczytałam wszystko i jeszcze się przed snem ubawiłam :-) autorze nie jedź tak po tych Paniach :-) fakt faktem bardzo się Ciebie czepnęły :-P ale to pewnie zazdrość ;-) ... odnośnie tematu... hmm... no dość duża różnica... jak dla mnie za duża. No chyba że tylko do tzw.towarzystwa :-P bo na dłużej to raczej niestety z tej drugiej strony kasa... no tak to najczęściej wygląda. Poobserwuj ją jeszcze i zobaczysz co to za ziółko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka dogłębna analiza moich wywodów, na których niespecjalnie się skupiałem świadczy o bezkresnej pustce życiowej i egzystencjalnej, braku zajęcia, braku pasji, braku towarzystwa, braku miłości, braku...sensu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;36 a więc są tu jednak normalne panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widzę lubisz się czepiać, dobrze na siebie trafiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trochę może, bo wiesz pytam o coś tam, oczekuję odpowiedzi, a nie oceny mojej osoby przez istoty tak małe względem mojej osoby, no niestety takie drobnomieszczaństwo wyłazi, dopieprzymy mu, bo to samiec, a my niecierpimy bogatych samców, bo nigdy na nas nie lecą, tylko na te gwiazdy z dużym cycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No są ;-) ale idą już spać :-) dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, jedna miła i spać idzie... ehhh życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×