Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość Lisssaa
Dziewczyny żadna nie widziała jeszcze bijącego serduszka no nie? :) Chyba nic nie przeoczyłam?! Bardzo czekam aż któraś w końcu się tym pochwali........ Pijecie może czystek? Czytałam o tym i jedni piszą, że można inni, że nie :/ a ja kurde pije go codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam wczoraj. Przedwczoraj jeszcze nie było. Owulacje miałam około 13-14 wrzesień Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Klara daj znać jutro odrazu po usg. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja jeszcze ani jednego USG nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czerwcowa mamusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Witam, ja nowa :) Ja już po usg. Wczoraj widziałam bijące serduszko! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Cyferka, na kiedy masz termin porodu ? :) napisz cos o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka ty chyba jedyna puki co się wpisujesz w temat czerwcowa mama. Widziałaś dziecko z tętnem. Czesc zrobiła test czesc beta hcg z czego u połowy nie rośnie a jeszcze innym wróżka powiedziała ze będą mamami. Także puki co to nic jeszcze nie wiadomo kto w ciąży a kto nie. Ale jak będziesz pocieszać wpadać w zachwyt nad śluzem itp to przyjmą cię z otwartymi ramionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie beta po 24 h z 5000 na 5500 tylko także sprawa przesądzona. Niestety. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Rowniez mi przykro, trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klara trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Poród na 10 czerwca :) Dzisiaj mam 5t6d, generalnie mam PCOS, ale po 7 miesiącach brania metforminy udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeszczęśliwa
Megulkaaa córka ma na imię Marysia. Urodzila sie w 41 tyg z wagą 4710g. 60cm. Rodziłam naturalnie. Mialam problem z partymi ale po podaniu oxy Mania wyszła raz dwa. Cały poród trwał nieco ponad 2 h. Poszło ekspresowo. Niestety pierwszy tydzien po porodzie był koszmarny. Na szczęście szybko sie o tym bólu zapomina majac przy sobie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszczesliwa, mój poród był dłuższy, ale parte tylko dwa :) urodzilam 3 dni po terminie Zosie 3060 g, 56 cm :) tydzień bylysmy w szpitalu, zielone wody, córka brała antybiotyk. Ale masz racje, szybko się zapomina o tym co ciężkie przy maluchu. Ja po porodzie mowilam, ze nigdy więcej. Miałam skurcze krzyżowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeszczęśliwa
Pewnie najadlas sie strachu jak dowiedzialas sie o zielonych wodach. Współczuje boli krzyżowych. Obys teraz tego nie doswiadczyła. Ja mialam identyczne zdanie,ze nigdy wiecej żadnych porodów. Odmieniło mi sie juz po miesiącu. Dzieci wiele zmieniają w życiu. Juz nic nie jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
gość 20:24 przepraszam, że się cieszę z tego, że jestem w ciąży. Nie wiedziałam, że to grzech. Myślałam, że są tutaj głównie potwierdzone mamy, co najmniej z bety. Sorry! Trzymam kciuki, żeby wszystkim Wam się udało! Sama tak naprawdę nie jestem w jakiejś euforii, bo wszystko się może zdarzyć. Do 14tyg umiarkowana radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka masz ma prawdę super podejście do sprawy. Cieszysz się z ciąży ale nie głupio jak reszta z forum. Gratuluje ciąży i życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś wzrost z 5500 na 6500 po 24 h. Mało. Jutro powtórka. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klara, czyli jest szansa? Bylas na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara a masz plamienia który to tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam plamien. Wg usg to 6 tydzień. A owulacje miałam 30 dni temu. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ust dziś nie robili. Stwierdzili że zrobią jutro po kolejnym wyniku hcg. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara czasami tak się zdarza jak jest ciąża bliźniacza ale patologiczna czyli są niby dwie komórki ale tylko jedna rozwija się prawidłowo a druga od samego początku ma błędy i nie rośnie stad beta hcg głupieje. Zazwyczaj to drugie uszkodzone się wchłania nawet zanim lekarz zdąży zobaczyć je na usg. Puki jest tętno to dobrze. Nie mniej jednak to i tak jest na dwoj***abka wróżyła. W tej sytuacji usg jest kluczowe. Radziłabym tez dobrze poszukać drugiej ciąży pozamacicznej która tez może dawać takie problemy. Zwłaszcza ze z tego co pisałaś po ostatnim usg to puki co ciąża ma się dobrze co jakby kluci się z hcg. Stad mój wywód o tych patologicznych sprawach. To pisałam ja Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
A ja nie czuję się nawet w ciąży, nie mam praktycznie żadnych objawów. Lekarz mówi, żeby się cieszyć, ale mimo wszystko się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
To sie ciesz. :) pierwsza ciaza? Masz jakies porownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Cyferka, mam to samo. Zero objawów, a lekarz na USG jeszcze mi powiedział że im gorzej się będę czuć, tym lepiej. Pobolewa mnie brzuch, łapią mnie takie skurcze jakby i się martwię. Nikt mi nie powiedział co powinnam, a czego nie. Czuję się źle i ogólnie mam cholernie zły dzień. Poza tym strasznie chce mi się seksu, a mam w glowie ze moze nie powinnam i jestem przez to jeszcze bardziej zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klotka, czyli masz objawy :) bole brzucha, nerwowosc, ochota na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
A ja znowu dziś cały dzień w lozku. Mam takie mdłości i zawroty głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×