Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość EwelinaEwelina
Tak slyszalam po prostu. Moze to kolejna bzdura wymyslona przez ciezarne, zeby wytlumaczyc sie ze swojego palenia. Ja tez jakos na luzie pierwsza ciaze przechodzilam. Chociaz ona byla jeszcze niedawno. Bety nie robilam, pappa tez. Teraz tylko doczytuje sie nowych wiadomosci I pozniej przezywam i zamarwiam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dziewczyny miałam tak samo jak wy. Nie czytałam tyle . nie zamartwialam się aż tak. Może temu ze druga ciążę straciłam i teraz bardziej panikuje. Mój mąż przezywa wszystko razem ze mną. Nawet nie próbuje sprowadzać mnie na ziemie i nie ukrywa tego ze boi się tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lenka zebys ty mojego meza widziala. W jak bylismy w 13 tygodniu na prenatalnych, to szybciej niz lekarz zobaczyl na USG ze bedzie dziewczynka. Teraz tak samo, internety przeszperane, ciagle mi sie wypytuje jak sie czuje. Nawet aplikacje na telefon "moja ciaza" sciagnal, zeby wiedziec na jakim etapie jest fasolka I ile zostalo do porodu. A jak cos sie dzieje to bardziej panikuje ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fajek to jest tak jak z lampką wina, głupie tłumaczenie, że nie umie się sobie odmówić. Jak można tłumaczyć sobie w ten sposób trucie dziecka? Ja na szczęście rzuciłam palenie w styczniu ;) Byłam dzisiaj u lekarza i mnie uspokoił. I zlecił milion badań: hpv, hiv, toksoplazmowa itd... Dostałam też duphaston. Mam kolejny tydzień zwolnienia przez to podejrzenie rozwarstwienia kosmowki i chyba nie mam wyjscia, i muszę powiedzieć szefowej. Poza moim tż wiedza już rodzice i najbliżsi znajomi - zorientowali się, bo od dwoch2 tygodni jestem wszędzie kierowcą. Miałam czekać do 12 tyg. ale uświadomiłam sobie, ze gdyby coś się stało to chociaż będę miała komu wypłakać się w ramię. Witaj Justyna! Klara trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina ale wiesz co Ci powiem to dużo lepiej mieć takiego faceta niż tyrana bez uczuć :) . mój razem ze mną ma mdłości i zachcianki . dobrze ze mamy obok siebie takich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klotka , na zwolnieniu i tak powinien być kod po którym od razu widać ze zwolnienie ciążowe. Dużo odpoczywaj i uszy do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klotka, a cytologie juz ci robil? Zastanawia mnie kiedy zrobia te badanie, nie znosze go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, wiem, ale liczę że kadry zachowają się w porządku i zgodnie z moją prośbą mie przekażą info dalej i pozwolą mi samej powiedzieć ;) Ewelinka miałam cytologię na pierwszej wizycie, dwa tygodnie temu, gin powiedział ze zrobi teraz, bo pozniej szyjka jest bardziej ukrwiona i bedzie mocniej plamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uważacie ze u każdej z ciąża będzie dobrze to czemu taka tajemnica ze nie mówicie nikomu? Dobrze wiecie ze możecie poronic i tyle. Zobaczymy ile z was odpadnie z tematu po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mam nadzieje ze jedynie odpadniesz ty, a reszta sie uchowa :) Btw. Nie zazdroszcze Ci takiego pesymistycznego podejscia do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
W sensie ze w koncu Ci znudzi te perfidne pisanie. Jesli jestes w ciazy, to zycze Ci aby dzidzius urodzil sie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja też czekam do 12tego tyg z przekazaniem wszystkim nowiny :) wie tylko mój mąż i siostra choć.......... Moja siostra o swojej ciąży powiedziała mi dopiero w 15tyg, bo chciała powiedzieć normalnie po 12tym, ale lekarz powiedział jej wtedy, że za 3tyg pozna płeć więc durna poczekala jeszcze te 3tyg :D Zabiła mnie nie tylko wiadomością o ciąży, ale i o płci :) byłam na początku zła, ale potem się cieszyłam, że krócej będę czekać na Jej maluszka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobędę z wami do 12 tyg na pewno z czystej ciekawości. Obym nie miała racji ale uważam ze to pozytywne myślenie was zgubi. A co do mnie to nie mam pesymistycznego podejścia a jedynie realistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Rozumiem, ze rowniez stracilas ciaze, skoro masz tak szeroka wiedze I realistyczne podejscie. Opowiesz nam cos wiecej o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem już o co chodzi. Dziś rano dobra nowina w postaci prawidłowego tętna dziecka a po południu ze beta nic nie wzrosła. Nie wiem co myśleć. Jak moze zarodek rozwinąć sie gdy beta stoi.Jest nadzieja bo inne laboratorium Ale słaba. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nadziei beta to podstawa jest to początek końca. Ja osobiście nie straciłam ale widziałam co działo się z ludźmi po tym jak dostawali nadzieje bez pokrycia, widziałam co dzieje się z ludźmi którzy czekali na cod który się nie pojawił. Chcecie to mogę o tym wam opowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klara moze błąd w laboratorium. Bardzo dziwna sprawa. A co lekarze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pare dni zniknie tętno potem zarodek o dojdzie do poronienia a jeśli nie to będzie czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Wydawało mi się , ze takie wątki są po to żeby się wspierać , ale jest osoba która satysfakcję ma z dołowania innych , sprawia Ci to satysfakcję ? Gościu fajnie tak anonimowo przytykać komuś , dołować kogoś ? Może Zajmij się swoim życiem , bo nie widzę tutak chętnych do rozmowy z Tobą , jad zostaw sobie dla kogoś innego ..... Oby sw. Mikołaj przyniósł Ci różowe okulary ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klara, moze dlatego ze inne labolatorium. Nie zalamuj sie. Jutro ci poworza bete. Dali ci jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze ten gość ma rację choc nie powinien pisac o tym w ten sposob wiedzac ze nie chcemy tego czytac i poprostu odejść stąd jeśli nie jest czerwcowe mama. Taka jest prawda z tymi betami. Podobną sytuację miałam rok temu. Teraz łudze się ze to błąd laboratorium. Tak dotrwam do jutra. Jakąś nadzieje trzeba miec zeby nie zwariowac. Jutrzejszy wynik prawdę mi powie. Jeśli wzrośnie za mało wiem co mnie czeka. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ej dziewczyny olejmy tego nieproszonego "gościa" i tyle. Ma satysfakcje ze denerwuja nas jego wpisy I dodaje nowe wiedząc ze któraś z nas na to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klara, a dali ci cos na podtrzymanie? Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pozytywnego testu biorę progesteron i acard. Ale to nie zawsze pomoże. Liczę na cud jutro z ta beta. Trzymajcie kciuki. Idę spać. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klara kciukasy trzymam i pisz do nas jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara jeśli miałaś już kiedyś podobny problem to radzę zrobić badanie genetyczne na trombofilie przy następnej ciąży jeśli wyjdzie trombofilia będziesz na heparynie i powinno się utrzymać. To ja nieproszony gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na badaniach na trombofilie byłam 18 września. Parę dni później dowiedziałam sie o ciąży a na wyniki niestety jeszcze czekam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. U nas się udało w drugim cyklu starań. Karmię jeszcze piersią półtora roczna córkę. Beta z 9.10. to 19, a z 11.10. już 92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka zaprzestan więc karmienia i to natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×