Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Biedne dzieci z takiej matki. Lepiej by im było w bidulu niż z tobą. O zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiesz ze na początku jest siara? Nawet wujek Google to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gośka
Megulka niestety nie masz racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co do przystosowania mleka to tak. Po porodzie przystosowuje się ono do noworodka, jest siara. Bo wtedy to ten maluch jest najważniejszy. Ale siara jest krótko, a potem to juz skład mleka się zmienia na mniej więcej takie jak mam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucorek
Megulka ja nie mam za dużego pojęcia i nie czytałam naukowych opracowań. Napiszę Ci tylko z doświadczenia... Moja siostra karmila syna (rok) mimo kolejnej ciąży, którą poroniła w 26tc i lekarz Jej powiedział, że karmienie mogło mieć na to wpływ. Miała przedwczesne, a nie wyczuwalne skurcze macicy. Złożę to mogło mieć wpływ, może nie. Decyzja jest Twoja. Ja jednak wiem tylko tyle lub aż tyle o karmieniu w ciąży i sama bym się nie odważyła. Proszę Cię - zapytaj o zdanie też innych lekarzy, bo np. mój odradza, a nie sądzę by był gorszy od Twojego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko zmienia kilka razy właściwości po tygodniu po miesiącu po 3 i po pół roku. Zreszta widać to nawet przy mm. Są 1 i 2 co do 3 4 a nawet 5 to zależy od firmy. Jaka masz gwarancje które mleko popłynie po narodzinach? Pojawienie się mleka zależy od hormonów. Jeśli nic tego nie zaburzy to będzie siara. A ty będziesz karmić nadal. Ty na prawdę jesteś taka tępa czy prowokujesz? Bo az trudno uwierzyć w twoja tępotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocurek dokładnie. Tez znam podobny przypadek. Dziecko urodziło się dużo przedwcześnie i zmarło nie pamietam teraz który tydzień w każdym bądź razie było skrajnie niedożywione i prawdopodobnie to było przyczyna wczesnego porodu. Lekarz powiedział ze karmienie starszego odcięło jakby dostarczanie pokarmu do płodu bo zabieral na mleko. A jak płód był osłabiony to łatwiej wtedy wyeliminował tak jakby pasożyta w tym układzie. Bo organizm tak to postrzegał. Sama się przekona ale widzę ze raczej nie będzie płakać po stracie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, gwarantuje, ze nie popłynie mi mm. Ani 1 ani 2 ani 5 :D nie jestem pierwsza kobieta karmiąca w ciąży czy tandemie. Sa na ten temat badania. Nie spotkałam się z opisem by któremuś z dzieci mleko wtedy zaszkodziło lub by z tego powodu noworodek nie przybierał na wadze. Kucorek, dzięki. Pytalam dwóch lekarzy i doradczyni laktacyjnej. Na tym etapie nie ma przeciwwskazań u mnie do KP. Jeśli będą to odstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skurcze macicy sa silniejsze przy orgazmie niż karmieniu. A seksu się nie zakazuje w ciąży jak jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Odbiegając od tematu, moje zapalenie pęcherza przeszło. Odebrałam wyniki moczu i jest już dobrze, pozostała profilaktyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Czerwcowa mama to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowa mama, fajnie :) tez mialam niedawno zapalenie pęcherza. Wyszly mi bakterie, ale pomógł Amotaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka poronisz to się nauczysz i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczylyscie sobie jaj termin Wam wychodzi porodu? Mi 20 czerwca. Będzie uparty Byk ;) córka to Baran wiec może być ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka nie będzie byka uwierz :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniąt tez nie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Dziewczyny (goscie) gdzie jest empatia? Jak juz bylo napisane wczoraj, to forum jest po to aby sie wspierac. My nie mozemy w pelni cieszyc sie swoim odmiennym stanem, bo ciagle nas pograzacie. Cieszy Was to, ze ktos teraz siedzi I sie przejmuje? Zyczycie nam najgorszego? Pamietajcie karma wraca. Poza tym rodzicie w czerwcu? Jesli nie to co tu robicie? Nie macie swoich obowiazkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka, mi lekarz przepisał urosept oparty na ziołach, jadłam także suszona zurawine. Mama mi dala także słoik naturalnej żurawiny. Dziewczyny, a czy wy bierzecie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empatia? Dla kogo? Świadomie zabija swoje dziecko! Takie pi... zdy.... nie powinno się nazywać matkami! Tu kolejny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje po prostu nie odpowiadać trollom. Znudzi im się. Ja juz zakonczylam dyskusje na temat mojego KP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ale po co od razu wyzywac. Jedna kobieta palac I pijac urodzi zdrowe dziecko. A druga nie moze utrzymac ciazy mimo super ekstra diety I terapii. Kazda przechodzi ciaze inaczej. U jednej sie uda mimo ze karmi piersia, a inna moze poronic mimo ze stosowala sie do wszystkich wskazan. Jej cialo, jej wybor. Sama stwierdzila ze odstawi od piersi jezeli beda przeciwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie poronienie nie jest przeciwwskazaniem i będziesz mogła karmić dalej także się nie martw. Jak coś zacznie sie dziać to będzie już za późno na odstawienie. A zaglądać ma forum będę bo chce zobaczyć co ta ..... będzie pisała na temat powodu poronienia. Kogo obarczy za to wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to kogo? Przecież nie siebie. Za pewne będziemy to my trolle z forum ze kraczemy i wykraczamy. Ale fakt jak mi się nie znudzoi do tego czasu to tez poczytam dla rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×