Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Dzwoniłam do lekarza niby specjalisty. Po wiedział mi że acard wystarczy że mogłabym luteina brac więcej. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Myslicie ze moze cos byc ze mna nie tak? Czy glupia niepotrzniebnie tak szybko poszlam. Jak nie widac zarodka to moze zbadac tetno? Bo on nic a nic nie sprawdzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lekarz widzi pole zarodkowe to tętno powinno się pojawić. Ciałko żółte o jasna plama z obrysem wiec jak widziałaś coś takiego to jest to ciałko. Jak dla mnie 50 na 50. Dziwny lekarz traktuj jakby nie było badania bo z tego co piszesz to ono o tak nic nie wniosło. Nie masz powodów do większych zmartwień niż się martwiłam po zrobieniu testu. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Za tydzien pojde prywatnie. Tamten lekarz zawsze mi powiedzial w jakiej jestem sytuacji. A tutaj porazka. Niepotrzebnie poszlam. On tylko znalazl pecherzyk i zatrzymal obraz. Powiedzial ktory tydzien. Z tego co pamietam, to moj prywatny lekarz jak rozpoznal ciaze, to sprawdzil jajniki itd. A tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Gosc, caly pierwszy trymestr jest 50:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Niestety, coraz częściej lekarze na NFZ pacjentów przyjmują taśmowo. Chociaż są zapewne jakieś wyjątki od reguły :-) Jak każdą jedną ciąże prowadze prywatnie. Całe szczęście że mnie stać, bo nie wiem, co bym zrobiła, jak musiałabym lekarza na NFZ wybrać. A prywatnie to spory wydatek, a do tego jeszcze wszystkie badania odpłatnie. Ale chyba nie ma watpliwości że dziecko najwazniejsze i lepiej zapłacić niż żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mnie tez stac. Nie zaluje ani zlotowki. A po skierowanie na badania mozna isc do rodzinnego. Zawsze to kilka groszy w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina, w ktorym tygodniu jestes? kiedy mialas ostatnio miesiaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
5t4d . Miesiaczka 7.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam usg robione w 5 t 6d i zarodek byl malenki, widac bylo bijace serce. Moze jeszcze te pare dni musisz poczekac. Moze jak ja bym poszla wczesniej to tez by nie bylo slychac serca ani zarodka. Nie stresuj sie i nie wyszukuj w internecie wiadomosci, bo to Ci tylko szkodzi, zajmij sie czyms, co sprawia Ci przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Dziekuje. Sie postaram. Zwalam wine na to ze za wczesna ciaza i ze sprzet za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tez ma duze znaczenie jaksprzet stary.Nic Ci nie da jak bedziesz sie stresowac, tylko mozepodzialac zle. trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Az dziwne ze ty to mowisz :) dziekuje duzo pomoglas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
W sumie nie wiem ktory to gosc pisze, niewazne. Patrze ze tacy nieproszeni goscie sa pomocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestemtu nowa, trafilamprzez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też mniej więcej w tym samym tygodniu nie było widać zarodka tylko sam pęcherzyk. Ale w 7 już słyszałam serce także nie stresuj się tylko cierpliwie czekaj. Niestety ciąża trwa 9miesiecy i to dla nas największy test cierpliwości. Na pocieszenie powiem Ci że ja w 12t4d poznałam już płeć :) także warto czasem zaczekac. A jak wiadomo stres jest zabójczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ewelina pewnie pamiętasz, że jesteśmy na dokładnie tym samym etapie. Ost. okres 7.09 itp. Ja tu czytałam, że tak szybko wszystkie idą do lekarza więc przyspieszyłam swoją wizytę i idę teraz w piątek, ale z tego co się orientuję to nawet w ten piątek nie musi być jeszcze widać bijącego serca więc nie stresuj się niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Klara jaki lekarze mają dalszy plan? Znów beta i usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina nie masz co się przejmować. To jeszcze wcześnie. Serduszko zobaczysz na następnej wizycie napewno. U mnie jutro beta a a sro de beta i usg. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Ja byłam 5t5d i biło już, lekarz sam był zdziwiony, że tak szybko :D Mam nadzieję, że to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Cyferka to najlepszy znak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Dzięki :D haha Ja dalej nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę. Myślałam, że to nigdy nie nastąpi. A teraz w moim brzuszku takie cudeńko się rozwija. Nie mogę się doczekać kolejnego USG, ale już z nożkami i rączkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
A kiedy nastepna wizyta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Jeszcze nie ma ustalonej daty, w piątek mam spotkanie z położną, pobieranie krwi, moczu, wywiad medyczny itp... Ale kiedy usg nie wiem, zgaduję, że jakoś w 10-11 tygodniu, więc za nieco ponad miesiąc. Jak wytrzymać tak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was wszystkie:) jestem tu nowa i możliwe że też zostanę mama w czerwcu po raz drugi, ostatnio zrobiłam test i były 2 kreski, pójdę w tym tygodniu do lekarza i sprawdzimy:) nie spodziewałam się tego bo gdyby nie to że dziwnie się ostatnio czułam to bym nawet nie wiedziała że jestem w ciąży, bo @ okres jeszcze miałam w 2015 roku;) ponieważ karmię jeszcze piersią 13miesieczngo synka i nie miałam @. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
No to faktycznie. Ale wizyty przy prawidlowej ciazy sa co 4 tygodnie. Nie wliczajac prwnatalnych i polowkowych. Dopiero przy porodzie wizyty sa czestsze. Ja tak przynajmniej mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyferka123
Ja mieszkam w Uk, to tutaj malo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
eh widzę, że się nie dodała wiadomość cała :/ Ja pierwsze usg robiłam prywatnie. Teraz czekam na te państwowe. Gratuluję dwóch kresek! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
Ewelina dobrze zrobiłaś, ze poszłaś taj szybko. Dzięki usg masz wykluczona ciaze pozamaciczna. Mój lekarz na NFZ napisał mi na kartce badaniaza 200 zł na pierwszej wizycie, bo z jego kieszeni nie idzie. Jednak zrobiłam te badania. Dobrze, ze zrobiłam,bo bakterie wyszły mi w moczu. Jakbym nie zrobila badań to antybiotyk byłby konieczny, bo zapalenie rozprzestrzeniło się. Reszta badań typu przeciwciała, tokso HIV nie uważam, żeby była już teraz konieczna. Moj lekarz powiedział, ze do końca starego roku badania na własny koszt, wiec specjalnie teraz zlecił wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha mi tez nie założyli karty ciazy. Oni tak szybko nie zakładają. W poprzedniej ciazy tez mi założyli kartę ciazy na drugiej albo trzeciej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×