Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość EwelinaEwelina
Magulkaa witaj :) Gosc ma racje zaleca sie zaprzestanie karmienia piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bety to właśnie o tym mówiłam. Zobaczcie jaki przyrost az do 92 po 48 godz tu jest znacznie większe prawdopodobieństwo ze ciąża się utrzyma. Właśnie o tym Marika mówię. Nadal uważam ze u ciebie krucho będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robili mi dziś rano betę ale nie wiem czy iść pytać o wynik czy lepiej nie wiedzieć do jutra. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu moje pierwsze przyrosty po 48 godzinach wyglądały tak: 9, 28,82,316 potem po 72 h 1059. Czyli po 200%i nawet 300% A potemm zwolnilo. Nie ma reguły piękny wzrost na początku. Gdybym nie zrobiła więcej żyłam w przeświadczeniu ze jest super. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Megulka witamy. Klara czekamy na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara oczywiście to twoja decyzja ale js wychodzę z założenia ze niewiedza jest najgorsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Megulka,powodzenia życzę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara w których dniach cyklu sprawdzalas? Największa wiarygodność przyrosty bety dają po osiągnięciu 1000 do około 20 000 w tygodniach nie da się tego określić bo wiadomo w większości przypadków nie znamy dokładnej daty zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przy ciąży biochemicznej i pozamacicznej do 1000 beta zazwyczaj rośnie. Biochemicznej zazwyczaj na usg nie widać bo jak osiągnie 1000 to spada a przeciętne usg wychwytuje pęcherzyk od 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja zrobilam dwa wyniki. Jeden 230 a po 72h 1130. Boje sie robic dalej. Czekanie na wyniki tylko mnie stresuje. W pierwszej ciazy nie zrobilam ani jednego wyniku I bylo wszystko ok. Nawet nie dopuszczalam sobie mysli ze moze byc zle. Teraz nie wiadomo po co panikuje I mysle. Klara caly dzien dzisiaj o Tobie myslalam. Oby bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie ma co panikować. Jeżeli coś złego ma się stać, to się stanie i choćby plackiem leżeć 3 miesiące to będzie źle. Musimy być dobrej mysli, bo spokój i optymizm działają cuda. Klara, daj znać co z Wami, trzymamy mocno kciuki. Witaj Magulka! Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja pierwsza robiłam dzień przed okresem i było 98 . po 48 H było 274 . teraz boje się robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12.53 w samo sedno. Robienie bety i tak nic nie pomoże bo puki co nie ma lekarstwa które by podnosiło jej poziom. To jest badanie w sumie dla osób które chcą wierzyć ze będzie dobrze i nie umieją spokojnie czekać jak to się potoczy. Ale przynajmniej albo są uspokojone albo mogą przygotować się na najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to głupota,podwójnie obciążasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Megulka to twoj organizm I zrobisz co bedziesz chciala. Ja bym na twoim miejscu troche odpoczela. Ciaza bardzo obciaza organizm, a co dopiero polaczenie jej z karmieniem. Stymulacja sutkow powoduje skurcze macicy. Ja ci zycze powodzenia. U jednej kobiety sie uda to polaczyc a u innej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ja początkowo też robiłam sobie beta i wyglądała tak 2008 po 48 h 2696 a po kolejnych 48 h 5569 więc nie rosła idealnie. Ale mój gin powiedział że z usg jest ok i nie potrzebnie latam i się stresuję. Więc sobie odpuściłem. Faktycznie co ma być to będzie. Ja też jedną ciążę poronilam. Więc chyba szkoda nerwów na stres. Ja bardziej od małego wzrostu bety boję się plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę karmić na sile jeśli cos się zadzieje. Ale nie mam tez zamiaru odstawiac, jeśli jest wszystko ok. Tak zresztą ustalilam to z lekarzem. Poczytaj na ten temat głębiej. Ja temat zglebilam i taka decyzję podjelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Tez sie boje plamienia. Ciagle latam do toalety jak cos mi tan poleci. W pierwszej ciazy mialam jednodniowy krwawienie w dniu spodziewanej @. Gdyby nie to ze trwalo tak krotko, to bym sie nie zoriwntowala ze jestem w ciazy, bo przypominalo normalny okres. Pozniej znowu plamienia. Do tej pory jeszcze nie mialam plamienia. Oby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka z całym szacunkiem, ale Twoje pierwsze dziecko i tak jest już za duże. Daj se spokój. Rozumiem karmić dziecko 6m i nie odstawić mimo ciąży, bo żal, ale takiego wielkoluda?! Mmasakraaa masz myślenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Megulka, juz napisalam zrobisz co uwazasz za sluszne. Ja swoja mala karmilam rok, drugie tez bede karmic. Postaram sie dluzej. Moze zabrzmi to dziwnie, ale brakuje mi karmienia piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, pozwól ze to ja zdecyduje kiedy moje dziecko będzie za duże na karmienie :) Światową Organizacja Zdrowia zaleca do 2 roku życia i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.46 i tu jak widzisz od razu widać wyróżnianie pierworodnego ważniejsze żeby dalej ssało cycka pomimo ze może już jeść normalne obiady niż ŻYCIE drugiego malucha. No cóż w przyszłości to się ma niej zemści. Jak urodzi jeśli wogole utrzyma ciąże przy takim rozumowaniu to zapewne pierwsze będzie karmić dalej a drugie padnie z głodu. Matka od siedmiu boleści się znalazła. A może ona to drugie zrobiła tylko po to żeby w razie ,,W" to drugie mogło być dawca organów bo wśród rodzeństwa zgodność jest największa. Po takim rozumowaniu wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko - ha ha ha :D :D ciemnogrod. Serio trochę poczytajcie publikacji w tym temacie zamiast plesc co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka niby oczytana a nie wie ze mleko zmienia swoje właściwości do potrzeb dziecka o nie da się zdrowo karmić dwójki dzieci z taka różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Goscie nie popadajcie w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×