Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość EwelinaEwelina
Ciesze sie ze nasza krzywda bedzie dla Was rozrywka. Do kobiet, dla ktorych TO FORUM JEST PRZEZNACZONE. Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina dziś już trochę lepiej . za to mój maluch chyba jakaś jelitowke złapał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wasza krzywda? Nikt wam zle nie życzy Ewelina. Wy jesteście matkami spodziewającym się dziecka, a tamta to nie wiem co to jest nie mam grzecznych słów określenia jej wiec nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieładnie tu się dzieje.... Nie poszłam po wyniki, boję się. Jutro usg które prawdę mi powie. Do tego czasu na luzie bede. Ciekawe co goście na to hehe co mi wróżycie? Też poronienie? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lenka.. oj wspolczuje. Ja to w ogole czytajac wpisy gosci czuje sie jakbysmy staly pod sciana I czekaly na odstrzelenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
A ja znalazlam w koncu prywatnie lekarza..Mam termin w srode..Ciekawe co juz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Caly dzien dobrze ;) Teraz troche zaczelo mdlic. Jak zawsze, popoludniami :) pijecie kawe? Moze macie zamiar odstawic? Chyba nie jest az tak szkodliwa? Jedna filizanka dziennie, ciezko mi dzien przezyc bez kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Ja pije jedna latte w ciagu dnia..Ograniczylam bo wczesniej pilam 3 mocne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja w pierwszej ciazy mialam bardzo wysokie ciesnienie. Przez to kilka razy mnie hospitalizowano. Teraz sie boje ze moze sie powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
Wogole ten moj ginekolog to kobieta,zawsze chodzilam do mezczyzn..Ciekawe jak bedzie.Liczy sobie bardzo duzo ale tez ma dobre opinie..Obliczylam termin na 18.06 ciekawe co uslysze na badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka szkoda ze nie zobaczę twojej miny jak lekarz ci mówi ze to koniec ciąży. A wódki ile pijesz ograniczyłaś coś czy nic? A papieroskow ile? Trzeba dotleniac dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Kwiatek, a moglabys zdradzic ile bierze za wizyty? Pracuje w szpitalu/klinice, w ktorym zamierzasz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Tak sprawdzam, wszystko w normie poki co. Pozniej przy porodzie moze byc podejrzenie rzucawki. Pierwsze urodzilam naturalnie, drugie tez bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatek kiedy miałaś oststni okres i owulacje? U mnie z iść wychodzi też 18 czerwiec. Chciałabym porównać Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek88888
14.09 mialam ostatni okres..mam nieregularne cykle wiec nie wiem kiedy mialam owulace a wyliczylam poki co sama wiec dopiero lekarz musi potwierdzic lub zaprzeczyc;) Za wizyte bierze 150 e ,mieszkam zaganica.Nie pracuje w moim szpitalu ale to mi nie przeszkadza.Moj byly ginekolog byl ordynatorem ale wlasnie umawiajac sie do niego na wizte teraz dowiedzialam sie ze go przeniesli.Dlatego musialam zmienic w tej chwili z czego nie jestem zadowolona no ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
To faktycznie sporo a wizyt duzo. Ale zdrowie dziecka najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeszczęśliwa
Dajcie juz spokój Megulce. Jeśli ciąża rozwija sie prawidłowo nie ma żadnych przeciwskazan,by karmić starsze dziecko. Karmienie w, tandemie tez jest jak najbardziej dopuszczalne. Megulkaaa czy dobrze kojarze,ze pisalas wnie wątku "Kwietniowe mamy 2016"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie owu była kolo 27.09 i termin wychodzi na 20 czerwca jak sobie sama licze i z aplikacją. Ale na owulacje miałam późne, po 20 dniu cyklu. Bo cykle długie, około 35 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina mamy podobnie . ja jestem z reguły niskocisnieniowcem. Na początku ciąży Piłam kawę raz dziennie z mlekiem i od święta druga . Pozniej odstawilam bo musiałam brać silne leki na to nadciśnienie. :( parę razy byłam w szpitalu bo wysokie ciśnienie i czasem po lekach nie chciało zejść.po ciąży norma . teraz póki co ciśnienie w normie ale od kawy mnie odrzucilo. Jedynie co pije smakowa jak dobrze się czuje. A przed ciążą Kawosz bo uwielbiałam zapach świeżo zmielonej i zaparzonej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszczęśliwa, tak. Mam córkę z 7.04.2016 :) Co u Ciebie? Z dziewczynami z kwietniowej zalozylysmy zamknięte forum i się problem trolli rozwiązał. Mamy kontakt do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie o porodzie a większość z was nie słyszała jeszcze tętna. A my po tem musimy uczyć dzieci głupich matek. Zalll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Megulka to nie masz znajomych widzę. Bazujesz tylko na znajomościach z forach. Chyba w życiu realnym ludzie cię troluja Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeszczęśliwa
Megulka widzialam,ze przeszlyscie na fb. Ja juz wtedy słabo sie udzielalam,wiec nie chciałam z Wami sie przenosić tym bardziej,ze nie dane mi bylo urodzic kwietniowego dzieciaczka . Teraz mam 14 miesięczną córeczkę. Staramy sie o kolejne dziecko. Niestety w tym cyklu sie nie udało. Licze na następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszczesliwa, tak, potem z forum na FB się przenioslysmy. Jak córcia? Maja tak? Czy myle imiona? Trzymam kciuki za starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×