Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Twojej natomiast tożsamości jednak chyba się domyślam. chyba jednak trochę zamierzenie mnie próbowalaś ośmieszać. Ile postów napisalaś i czy napisałaś w nich co naprawdę myślisz wiesz tylko Ty sama.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Sorki.Zdążyłem się juz wylogować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
szampana trzeba otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gościu Drogi :) Zapewniam Cię, że Jesteś w błędzie :) Zawsze jestem szczera, piszę co czuję i nie obrażam dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie nie wiem. może sie okazać ze jestes z branży mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zawsze jestem szczera, piszę co czuję i nie obrażam dla zabawy. x Które posty są Twoje z dzisiaj? wtedy będę wiedzial ,że nie były kierowane do mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy wiecie ale branżą mlm najwieksze triumfy święci w sektorze kulturalnym. wexmy np takiego van gogha. koles ledwo wiązał koniec z końcem ale ktos gdzies kiedys po jego smierci żeby sobie twórca nie policzył za prawa do wþłasności intelektualnej przebił dotychczasowe ceny i zaczął nakręcać popyt na gogha.obecnie ci na samej górze bólą ciazkie miliony zza jego obrazy. a może sa oni na samym dole? tego nie wiem. ale obawiam sie że niedługo zaczniesz tu sprzedawac swoje dzieła czymkolwiek sie zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak napiszesz ksiązke to te babki które tu zaintrygowałes z pewnością ją kupia. jak sie okażesz przystojny to pewnie kupią ją ze trzy razy o ile będziesz rozdawał autografy w księgarniach. wiesz...na takiej zasadzie "rznamy pisarza u progu sławy moze jak sie mu uczepimy nogawek to nas wyniesie na parkiety wielkich sal balowych z kryształowymi żyradnolamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O podaży decyduje wyłącznie popyt. Jeśli ludzie mają za dużo nieulokowanych środków, to kupują brzydkie obrazy, jeśli za dużo nieulokowanych uczuć, autora tematu. Zasadniczo nie ma w tym nic niewłaściwego. Po co się czepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze grono fanek zwanych w mniej kulturalnych kręgach "grupies" nakręca popyt na dieła artysty i samego artyste. ludzie sobie myslą ten koleś z pewnościa wie co pisze skoro szlajaja sie za nim stadami suki.. to pewnie jakiś filozof albo inny geniusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś Jeśli chciałeś abym poczuła się głupio - to Ci się udało :O To mój ostatni tu post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o podaży decyduje wyłącznie popyt" xxx jasne jasne. a co powiesz o popycie na usługi zusu? zreszta widze ze nie ma sensu z toba rozmawiac. po prostu wpadłem powiedziec koledze żeby sie spieszył bo ja też zamierzam naskrobac jakąs knige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Na topie , gdzie panuje WSZYSTKO :D Czy w tym kinie dostanę chodz, jeden wolny bilet? :) Bo widzę, że zaczyna tu się film pt.......Caffe nooooo, powiedz jaki tytuł ma film na, który przyszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, gościu, ale czy Michałowi Wiśniewskiemu można zarzucać brak marketingowych umiejętności? To co, że nie umie śpiewać, to co, że pisze słabe teksty, wygląda jak brzydka kobieta, skoro sprzedaje płyty w tysiącach egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiesz o popycie na usługi benkowe nakręcane przez niezgodne z prawem regulacje o przelewaniu wypłat wyłacznie na konta bankowe. moge tak wymieniac do rana. można to nazwać popytem a kucyka pegazem ale chyba nie o to chodzi bo popyt na eufemizmy też sie nie bierze z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moge zarzucic cos komuś o kim w zyciu nie słyszałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co powiesz o popycie na usługi benkowe nakręcane przez niezgodne z prawem regulacje o przelewaniu wypłat wyłacznie na konta bankowe." x Powiem dokładnie to samo. Na głupie usługi, brzydkie obrazy i mikre penisy (umysły) będzie podaż o ile jest popyt. I odwrotnie. To jest smutna prawda o głupim społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz gdzieś do pracy i ci mówia że musisz miec konto. tak jest preważnie w przypadku agencji pracy. taki warunek. cięzko to obejśc zreszta nikt nie chce. wszyscy nad tym przeszli do porządku dziennego nie zdjac sobie sprawy ze banki najzwyczajniej w świeceie przepiertolą te kase na wóde dzifki meskie i żeńskie narkotyki swoje zboczenia bale samochody wille i prezekupywanie polityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkosc penisa ci sie kojarzy ze stanem umysłowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, kulturowo to jest szmira. I bank robiący w wała i Wiśniewski, ale podobno cel uświęca środki. Pierwszy ma klientów, drugi kobiety i kasę. Kto ma satysfakcję? Pewnie wyłącznie ja, bo "keine grenzen" w Alior bank. I tym lokowaniem produktów szeptem mówię: Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×