Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Michale :) Lekcje odrobiłam, obejrzałam kawałek Kogo Pierwszego Aresztują i jestem ;) ;) na nocną zmianę. No pewnie, że tęskniłam za Wami :) A już widzę, że wena dziś Nam służy:) Jest co czytać, cieszę się ! P. S. „Wielkie twierdzenie Fermata„ >”mat. twierdzenie teorii liczb orzekające, że dla wykładników n ≥ 3 równanie xn + yn = zn nie ma rozwiązań w liczbach całkowitych dodatnich x, y, z.” Już zaczęłam uczyć się na pamięć :D Dzięki za pracę domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dzięki :) Przed Tobą kolejna impreza imieninowa i na pewno zadbasz o wszystko, ale o swiom zdrowiu też pamiętaj :) :) Powodzenia, żeby wszystko się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, :) Dziękuję, dziękuję :) Masz rację co do filmów, jak wiemy w serialu nic nie jest przypadkowe, o Mukaddes nie wspominając. Dobór filmów nie był przypadkowy, ciekawe na jaką kreskówkę poszli Murat i Rahmi??? Wiemy, że wcześniej z Muką byli na „Królu Lwie” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby, każdy Twój post jest niesamowity, nieprzeciętny, pierwszej klasy, ale ten z 22: 01 o Sukaddes i jej ewentualnych zakusach do zamieszkania w domku w lesie ubawił mnie bardzo. Wizja Goksu bis ;) ;) tym razem by nie przeszła. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku :) Dziękuję Ci za tak wiele pięknych słów! :) Wiem i rozumiem, że nie każdy ma czas na forum, tyle ile by chciał, ale zawsze nawet na chwilę Tu zaglądamy. Ja mam więcej czasu w dzień, ale akurat wtedy piszę streszczenie i po północy ;) Widzę i doceniam, że czytacie streszczenia, choć co dopiero obejrzałyście/ obejrzałeś Michale odcinek :) ;) Nigdy wcześniej nie miałam okazji by tak często dziękować, za tak wiele wspaniałych słów wsparcia i docenienia mojej pracy :) Dziekuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale nie obejrzę Kogo Pierwszego Aresztują ;). Znów będę miała zaległości :(. >> Życzę Wam przyjemnego weekendu. Spokojnej nocy. Dobranoc :) :) :). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo Pierwszego Aresztują KOleżanka Przedrzeźnia Autorów? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO to ja dziękuję! Zdążyłam jeszcze przeczytać Twój post. Zdaję sobie sprawę, że kiedy Ty tyle godzin i serca przeznaczasz na te streszczenia, kosztem Swojego wolnego czasu to chciałabyś wiedzieć, że Twoja praca zastała doceniona i zauważona. Dlatego to napisałam. Już dawno ktoś zauważył, że to nie są zwykłe streszczenia, tylko ... może Barnaby lub Michał znajdzie odpowiednie określenie, co. To poezja, monologi, dialogi, opisy, streszczenie, komentarze własne, doprawione Twoim humorem + ogromna spostrzegawczość. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michale :) nie przedrzeźniam, tylko bardzo spodobała mi się nazwa " Kogo Pierwszego Aresztują" ;) ;) . Jest to bardzo trafne do KPA. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfiku! :) Na te - cyt. "poezja, monologi, dialogi, opisy, streszczenie, komentarze własne, doprawione Twoim humorem + ogromna spostrzegawczość." - pasuje mi tylko jedno słowo: K R E A C J A Cudowna kreacja naszej nieocenionej i pracowitej KO! :D Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) Z przyjemnością czyta się Twoje teksty :) Nawet późna pora mnie nie zniechęca by przeczytać i zastanowić się na Twoimi słowami. Patrząc na Kerima w kinie miałam wrażenie, że on na widok tego samotnego, chyba ukrywającego się chłopca patrzącego na tańcząca parę wzruszył się. To tak, jakby widział w nim siebie. On też będąc małym dzieckiem, pewnie patrzył tak na inne małżeńskie pary. A klimat kina, na pewno pozwala w ciszy się wypłakać. Następnym Twoim wpisem byłam miłe wzruszona :) Cyt. „Wy jesteście tą częścią mojego życia, która jest tylko moja, chociaż wirtualna.„ Pięknie o nas napisałaś :) Barnaby, wzajemnie :) W dzień też bardzo miło mi się zrobiło na Twój wpis :) Cyt. „wysoka inteligencja emocjonalna łaczy nas wszystkich tutaj i dlatego odnaleźliśmy się i trwamy.” To prawda, emocje Nas łączą, a jeśli choć jedno ma problemy ze zdrowiem, łączymy się w grupę wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfiku! Ale mnie się ogromnie podoba takie przedrzeźnianie! Bardzo adekwatne do tematyki KPA! Pozdrawiam! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Elfiku, "Wizja Göksu bis by nie przeszła"?! Kobieto małej wiary! Sukaddes na rowerku Murata zasuwałaby do domu w lesie, gdyby ją chcieli zostawić. SPOJLER Pchała się do nich, gdy Fahrettin postanowił kupić w prezencie ślubnym dom. Od wprowadzenia się powstrzymało ją tylko to, że tam były dwa pokoje, a u Kadira i Meryem zrobiło się luźno. Mamy to szczęście, że KO codziennie odsłania przed nami kawałek swojego wielkiego serca i daje nam możliwość uczestniczenia w przeżywaniu wrażeń z serialu, który znamy, a robi to z taką dziecięcą świeżością i entuzjazmem, życiową mądrością, skrzącym dowc**em, że dzięki niej my jesteśmy zaintrygowani, wzruszeni, rozbawieni i zawsze głodni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Dziękuję za podpowiedź:). Kreacja brzmi świetnie, a przede wszystkim to o wiele więcej niż streszczenie. Engin też tworzy wspaniałe kreacje, a nie tylko gra rolę. No, zmykam spać. Dobranoc:). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, :) :) :) wiesz, za co :). Chyba odpadam, dobrej nocy :). Jeśli Mustafa nie ma nic lepszego do zdemolowania, może się zjawić w moim śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby - pozwolisz, że się podpiszę pod Twoim ostatnim wpisem, zwłaszcza częścią dotyczącą KO!? Cyt. - "dziecięca świeżość" - też to wyłapałaś?! Super podsumowanie! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale ;) Widzę, że KOmplementów mi nie żałujesz ;) A ja nie wiem co napisać, jak Ci dziękować, bo nawet nie wyobrażasz sobie, jak się teraz uśmiecham! :) :) Chyba nigdy, nie pamietam, żebym tak się uśmiechała do telefonu, nie tylko po północy, ale też w dzień ;) No właśnie, jak podziękować mężczyźnie wrażliwemu, który pięknie potrafi wyrażać swoje myśli, ma wyjatkowe poczucie humoru, potrafi komplementami sprawić radość takiej jednej wariatce i znajduje czas w ciągu dnia, pomimo pracy, żeby napisać wspaniały komentarz o innych, równie odpowiedzialnych mężczyznach???? Nadal nie wiem, jak Ci podziękować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
No Michale, Mustafa czeka, a ja wracam, żeby powiedzieć, że zostawiłam Ci miejsce na podpis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - KreacjonistkO :D Miło mi! Nie ma za co dziękować! To Ty dajesz nam prezent każdym swoim wpisem! Napędzasz nasze forum pozytywną energią! Barnaby - dzięki! Podpis złożony! Ale nie każ czekać Mustafie, bo jeszcze się zdenerwuje, że Cię zatrzymuję, a z Nim żartów nie ma!!! ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby :D Potrafisz obrazowo określić swoje myśli! Dzięki Ci za to! Zatrzymałam się i gapię na Sukaddes zasuwającą na rowerku Murata!!!! :D Jak tu zasnąć, bo od śmiechu i tak nie mogę spać :D A dalej, to już popłynęłam :) Ojej! Ile pięknych słów i to o mnie!!! Pisanie streszczeń daje mi wiele radości, a jeśli i Wam się przez to humor poprawia, to jestem bardzo szczęśliwa. Bo mi do szczęścia wiele nie trzeba No, może jeszcze dodam porcję makaronu z zielonym pesto :D Barnaby, „dziecięca świeżość” coś w tym jest, bo na moje 37 lat, wcale się tak nie czuje. Już to kiedyś pisałam, Wy wiecie o mnie więcej, niż ktokolwek inny z moich bliskich :) > Barnaby, wąsatych, kosmatych .... snów z takim jednym, wariatem Twoim ukochanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale :) Jak to, nie ma za co dziękować, moja roześmiana twarz uważa inaczej ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - cieszę się z Twojego uśmiechu! Śmiech to zdrowie!!! Sen też, ale o tym cicho, sza! ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, wiem, że nie pochwalasz zarywania nocy. Staram się, ale trudno oprzeć się przeczytaniu zaległych komentarzy, napisaniu czegoś od siebie i jeśli słuchawki mam blisko posłuchaniu Dobranocki ;) Dobranockę odsłucham rano, bo widzę znanego mi - Arijita Singha, i jak zawsze przepadnę na YT :) Dziękuję Ci za wszystkie piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale :) Przyjmijmy, że śmiechem dla zdrowia nadrabiamy zarwane noce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale ;) Sen to też najlepszy kosmetyk! Ale ja nie narzekam, na brak tego kosmetyku ;) Tylko o niski wzrost mogę mieć pretensje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - z Twojej powyższej i wcześniejszych wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś drobną blondynką o urodzie nieradiowej, skoro sen-kosmetyk nie jest Ci potrzebny! ;-) I z wysokości moich 184 cm zareczam Ci - osoby niższe mają wygodniejsze życie! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale ? ;) Czekasz, aż się pierwsza wyłamię z wyzwania ??? Pamietam, pamietam! ;) A przy okazji, trafnie to odczytałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - to bardzo się cieszę, że trafiłem. Pamięć i intuicja mnie nie zawiodły! Nie zamierzam wygrać zakładu za wszelką cenę, ale jeśli nie zasnę, to jeszcze coś napiszę. Aby było bardziej merytorycznie-przypomnij jak to się stało, że zaczęłaś oglądać GF. U mnie było to takie naturalne przejście z Szeherezady, którą czasem oglądałem, na nowy serial, który jednak też oglądałem z przerwami, a zachwyciłem się nim dopiero po przerwie wakacyjnej... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Jeśli zasnę to odpiszę rano... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po dyskusji... Strona! Na wszelki wypadek - dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×