Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Ja mam stopy jak shrek od jakiegoś tygodnia. A po nocy wcale nie jest jakoś lepiej. W tym tygodniu ma być u mnie po około 32 stopnie. Jak ja to wytrzymam to nie wiem. Póki co ogarniam się do sklepu bo potem już nie dam rady w tym upale. A i jeszcze Wam powiem, że w nocy obudził mnir taki konkretny ból okresowy. Przeszło i za chwilę znów. Ale po drugim przeszło także ćwiczenia pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami w dniu terminu z tygodniową królewną u boku :D Jestem super wyspana dziś, bo miałam tylkk 2 pobudki na cyca i kupę o 2 i 5:30 i mała śpi do teraz. Już miałam czas na prysznic, kawę, śniadanie. Żyć nie umierać, chwilo trwaj :D Życzę Wam wypakowania w najszybszym możliwym terminie i równie grzecznych dzieci. Zaglądam codziennie sprawdzać która następna do mnie dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzień! U mnie 36+5 TC,wiec tez już moze się dziać wszystko. Chociaz z drugiej strony, może jak młody posiedzi jeszcze ze 2 tyg w brzuchu to te upały już mina, bo szkoda takiego malucha żeby się męczył. Ja jadę jeszcze dokupić pare rzeczy m.in płyn do mycia dla dzidzi, krem na odparzenia, No i parasolkę do wózka musze dokupić. Musze tez chatę posprzątać, bo mnie szlag trafia jak patrze na ten sajgon, ale naprawdę mi się nie chce. Dziewczyny zagonie chyba do sprzątania, niech będzie z nich jakiś pożytek chociaz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga no tylko Ci możemy pogratulować sytuacji i życzyć sobie, żeby u nas było podobnie :) U mnie dziś 35+5 :) Mam pytanko. W czym będziecie rodzić? Na stronie mojego szpitala jest napisane, żeby wziąć T-shirt do porodu. Ale co taki zwykly t-shirt? Dupsko bedzie pewnie ciągle gołe nie? A znowu tych nowych koszul do karmienia to mi trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjkjkj
Inga zazdroszczę! Mam nadzieję,że u nas też tak będzie:) ja dziś odebrałam wyniki GBS,wynik ujemny więc antybiotyku nie będzie:) A upały u nas mają nie odpuszczać do końca sierpnia więc... Co do koszul do porodu słomka możesz wziąć stara od meza albo kupić nawet na dziadach jakąś wielką żeby jednak zakryła ci pośladki,bo może każą ci chodzić po korytarzu to będzie ci trochę głupio:) ja będę mieć do cc szpitalna albo nago tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Ja do porodu mam koszule jeszcze z pierwszego. :) Mialam taka niezadluga w ktorej spalam w domu i wygladala calkiem OK wiec postanowilam w niej rodzic. Na brzuchu sie podniosla i zakrywa dokladnie tyle ile trzeba. 2 dzieci w niej urodze, a w tzw. międzyczasie jeszcze moja siora w niej rodzila. :) Ja dzis mialam intensywne przedpoludnie. Kregoslup znow sie odezwal. Jest goraco, ale dzis przynajmniej wiaterek zawiewa. U mnie od czwartku 0 kropli deszczu. Chyba jeszcze jakies pranko wstawie, ale musze chwilke polezec. :) Dziewczyny bierzecie jeszcze magnez? Ja sie zastanawiam. Nie zebym za wszelka cene chciala urodzic lada dzien, no ale jestem juz w tym bezpiecznym czasie, ze dzis z premedytacja nie wzielam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to jednak poszukam czegoś dłuższego, bo nie chciałabym świecić tylkiem na korytarzu hahaha Madoro ja mam do konca 36 tc brac luteine i przestac w 36+1. Ale o magnezie nic gin nie mówił, żeby odstawić. W sumie on mi jakoś szczególnie nie pomagał na twardnienia brzucha, więc pewnie i z nim urodze hehehe poza tym ja magnez mam też ze względu na dretwiejace ręce. Kurcze idę szukać czegoś do porodu. Chyba, że poświęcę koszulę do spania na naramkach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam magnez na skurcze łydek bez konsultacji z lekarzem i również bez konsultacji ją przestałam brać:) ale Ty masz twardnienia brzucha to trochę inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w czarnej bawełnianej sukience na ramiaczkach. Przynajmniej potem nie widziałam tych plam krwi i innych atrakcji po kangurowaniu małej, bo do rana musiałam z niej wytrwać zanim mogłam iść pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam szarą i będzie na pewno brudna. No trudno... :D nie chce mi się specjalnie kupować nowej. Kupiłam stanik do karmienia 75C. Hehe optymistycznie myślałam, że bedzie ok, ale pod biustem brakuje mi jakies 5 cm, żeby byl luz. Nie mam pojęcia jaki kupić, kupno stanika przez internet to dla mnie kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) rany ja już mam dość dziewczyny, czy musi być tak duszno? Nadciąga druga burza: a przed burza to już w ogóle powietrze stoi. MiaWillson u mnie tez syf, Ty masz dziewczyny może coś pomogą ja to muszę się naprosić żeby moi panowie mi coś pomogli. Mam tonę rzeczy do prasowania. Aaa dzisiaj miałam wizytę: 36 tydz 2 dni- waga około 3200, o dziwo szyjka skrócona (gin powiedziała że zostało jej jakieś 30%). Jest dość nisko i chyba stad mam straszne bóle pachwiny :(. Mam problem z chodzeniem. Ale chyba nie wróży mi szybkiego porodu bo kolejna wizyta dopiero 18.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie zapytałam o magnez. Chyba w pierwszej ciazy miałam odstawić 2 tyg przed terminem porodu, nie pamietam. Właśnie muszę jakieś starej koszuli poszukać :) Rozmawiałam na temat znieczulenia, moja gin radzi mi próbować bez. Jeśli akcja pójdzie szybko to pójdę na całość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie w moim szpitalu dostajemy koszule na czas porodu. dopiero jak wracamy na sale juz z dzieckiem i jestesmybw stanie dojsc pod orysznic by sie ogarnac to wtedy przebieramy sie w swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna przy porodzie powiedziała, że akcja u wieloródki może pójść bardzo szybko nawet jeśli rodziłam 8 lat temu. I rzeczywiście tak było bo od 4cm do pojawienia się małej na świecie niecałe 2h. Nie zdążyli zrobić lewatywy nawet, jakbym chciała znieczulenie to też by nie zdążyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga to fakt- ja mialam mega zaparcia- skurcze mnie doslownie mordowaly cala noc, dopiero nad ranem zrobili mi lewatywe to tuz po niej wyskoczyła córcia :) i to byl moj drugi porod. przy trzecim Maks niemal wyskoczyl tuz po przebiciu pecherza plodowego. za kazdym razem mialam przebijany wiec pierdziele- tym razem od razu jak wejde na porodowke uprzedze ze bez przebicia pecherza to tylko strata czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga :) byłoby super, tak bym chciała żeby akcja poszła szybko. Cieszy mnie ta skrócona szyjka, poprzednim razem wszystko ruszyło nagle dopiero i 2 dni umierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że u mnie też pójdzie szybko mimo, że jestem pierworodka. Moje siostry szybko rodziły i liczę na to samo. Kurczę dziewczyny co wstanę to skurcz :D także leżę i umieram. Chyba dziś jest najgorszy dzień od poczatku ciąży... Jeszcze tak sie nie czułam. Oby to nie znaczyło, że Hanka się zaraz pojawi. Jeszcze chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka to może u Ciebie pójdzie tez szybciutko :). Hania niech jeszcze chwile posiedzi, Ty i ja mamy jeszcze oficjalnie nie donoszone. Rany my już tak marudzimy :D. A kto ma najwcześniej termin teraz? Madoro i Gościara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Laura a mi przy synu przebili pęcherz i jeszcze od tego czasu się 4h mordowałam. Teraz nie przebijali wcale, pękł przed samym parciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym najchetniej juz urodzila ale moj ciagle powtarza bym wytrzymala chociaz do 13.08 bo 10-ego idzie ostatni raz do pracy przed urlopem- teraz maja wazne zlecenie ktorego nie chce przerywac a z kolei chce miec jeszcze chociaz weekend wolny dlatego mam czekac do poniedzialku 13-ego :P ale tez musze sie wstrzymac troche dluzej zeby tego GBS-a zdazyc zrobic a wizyta 14-ego. znowu moje kostki zaginely :( dobrze chociaz ze to tylko na wieczor a rano kopytka wracaja do normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam schizy z ta szybka akcja u wiekorodek. Boje się już gdzieś dalej pojechać z obawy, ze mogę zacząć rodzic. Moja znajoma jakiś czas temu miała twardnienie brzucha co jakiś czas, żadnych bolesnych skurczy. Dopiero jak parte dostała to uświadomiła sobie, ze rodzi. Karetka nie zdążała dojechać bo dziecko już było na świecie! Idę w przyszłym tygodniu do m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Cześć dziewczyny, od ananasa szczypie mnie juz jezyk haha. Ja tez musze rodzic w swojej koszuli nie szpitalnej, mam szarą nie za dluga nie za krótka. I tak jak wy boje sie godzinnej meczarni i ciagle rozkminiam jak to rozegrać. Marzy mi sie przyjazd, papierki i rodzimy, a nie prysznice spacerki kroplowki.. A wiecie co, ja dzis czuje sie znakomicie.. Jak na złość hahaha. Dziewczyny ja miałam przebijany pęcherz i nie znam sie na wodach. Czy one moga byc np mleczne? I czy moga wylatywac tak powoli ze wkładka jest tylko wilgotna a nie mokra? Od kilku dni mam takie coś nie jest to uplaw ani czop tylko mleko takie. Jutro jade do doka to sie jeszcze upewnie, ale może wy cos poradzicie? Zazdroszczę naszej mamusi.. Tez bym chciałabym być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Mia nie strasz.. Haha juz widzę mojego tate albo sąsiada jak poród odbierają haha. I co do magnezu, nospy. Ja jak odstawilam luteine mialam jeszcze brac magnez na lydki i rece a nospe na skurcze, ale w tym momencie nie biore juz nic. Phii przedwczesny poród. Polozna i ginka juz 3 razy mi zyczyly latwego porodu a tu jutro znow sie spotkamy a ja w dwupaku. Dobra biore sie za masowanie brodawek haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Mandarynka no chyba moja kolej teraz.. Obecnie mam 3 terminy: najblizszy 5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dokończyłam wpisu ... idę w przyszłym tyg do mojego gina i jak będzie już rozwarcie itp to się umawiamy na termin w szpitalu i wtedy zapoda mi kroplówe i urodzę. Mam dość czekania i stresu. Pare dni temu wracałam od mamy sama autem i jakiś czas droga prowadziła przez las. Oczami wyobraźni już widziałam jak mnie akcja nagle łapie i rodzę w tym lesie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termin z okresu mam na 11.08. Moj maz powiedzial zebym wytrzymala do konca miesiaca, zeby normalna wyplata siadla w sierpniu. Ehhh! Gosciara daj znac co z tymi wodami/uplawami. Ja mam doslownie to samo. Mnie dzis krocze boli. Troche sie nasprzatalam, zaprawilam ogorki i takie tam. Maz umyl okna. Dziewczyny jak ja bym tak miala myc to na cale mieszkanie (2 pokoje), 2 dni jak nic. :P Nie czepiam sie, zaoferowal sie i ogarnal. Jest OK. :) Podpytalam tez kumpeli o magnez, bo juz niechce mi sie do mojego gina dzwonic. Powiedziala, ze ona miala odstawic w 37 tygodniu. Dzis z premedytacja nie wzielam, a w sobote rozpoczelam 38tc i juz nie wezme. Niech sie dzieje. Inga superszybko Ci poszlo. Tez tak chce. Jest szansa, bo tez bede miala 2. :) Czopa pozegnalam juz 1,5 tygodnia temu i co? Rychly porod, bo z krwia? Czekam dalej. :) A jak z Waszym chodem? O ile rano poruszam sie powolutku i zdaje sie w miare normalnie, tak od popoludnia pingwini krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszee usłyszałam w tv, że kulminacja upałów w środę! Czyli może być gorzej? Polazlam wieczorem do sklepu i zasłabło mi się :( mroczki przed oczami itd bo przecież nie ma czym oddychać. teraz dopiero jakieś powietrze zaczyna normalne włazić do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×