Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Jezior o dziś Zgadzam się z Tobą słowo w słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jaka to książka tej Janeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak Gocha słodzi Pawełkowi na Fb sądzę że ją bardziej wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli według was na tym polega pisanie na forum, że trzeba wszędzie wietrzyć przestępstwo i coś zgłaszać - korzystajcie dalej śmiało. Ja i wielu innych użytkowników nikogo nie obraziliśmy, nie pomówiliśmy, braliśmy udział w dyskusji tylko zgodnie z tym, co widzieliśmy na wizji. Owszem były tu jakieś agresywne jednostki które wyzywały i za dużo dopowiadały, ale to już one powinny się zastanowić. Nie jest tak ze cale forum to patologia, bo dużo było przyzwoitych postów, a przynajmniej na początku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A paweł juz w polu.. U Gochy lat cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by jakieś wyzwiska od p... Albo innych stworzeń nie przeszły przez gardło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Były? Jest jedna cały czas-ta agresywna jednostka. Generlanie takiej Gosi to nie ubędzie od tego, ona ma swoje szczęśliwe życie,ale wiesz czytanie czegos takiego powoduje u mnie przewroty w żołądku Dyskusja to dyskusja,a wylewanie wiadra pomyj bo ma sie samemu pewnie mało ciekawe życie to co innego jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem tą, która cały czas tłucze, ze na forum są użytkownicy bardziej i mniej kulturalni - tez widzę tych okropnych wyzywających, ale nie wszyscy są tacy. Nie odnoszę swoich słów do jakiegokolwiek uczestnika, tylko do ogółu. Skoncentrujmy się na własnej kulturalnej dyskusji, jaka tu kiedyś byla. A jak ktoś wypisuje wyzwiska, to sam sobie wystawia świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Madrze napisane,ale nic to nie da Anonim czuje sie anonimowo i obraza ile wlezie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21, masz rację, Gośka ma łeb na karku! Jaki łeb wszyscy już tutaj wiedzą więc nie dopiszę. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kultury na forum zadziwia mnie jedno - jak jakaś laska przyleciała z rewelacjami o Jagodzie, nie wiadomo czy prawdziwymi - to pół forum pisało "ehehe dawaj jeszcze". Jak ktoś zaczął wymyślać o rolnikach - wielkie i oburzenie i odgrażanie się konsekwencjami. Albo jednomyślnie zwalczać hejt wobec wszystkich, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszyscy>? Ja odpusciłam nawet czytanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wdając się w dywagacje na temat urody pary Małgorzata+Paweł, bo to kwestia gustu, mnie też oboje się nie podobają, uważam, że tej parze bardzo szybko odbiła sodówka popularności i gwiazdorzą niesmacznie zmieniając się w parę pseudocelebrytów. Na początku sympatyzowałam z prawiącym komplementy chłopakiem i kapryśną Małgorzatą ale teraz ta para mnie drażni nieszczerością zachowania. Może tylko to pozory ale ja tak ich odbieram, a czas pokaże jak potoczy się ich związek. Moim zdaniem nie przetrwa, tak jak nie przetrwa związek Karola z Jagodą, na którą też wylano tu kubły pomyj , które były znacznie bardziej brudne niż wytykanie Małgorzacie braku urody. Pisanie o aborcjach, wyłudzaniu pieniędzy i lekki prowadzeniu to gorzej niż hejt. To pomówienia, które o dziwo tak nie poruszyło forumowiczek jak pisanie o wyglądzie Małgorzaty. Jagodzie zrobiono tu największą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to w ogóle myślę, że ten topik trzeba jakoś zamrozić lub usunąć, bo kultury nikogo nie nauczymy, a niektórzy wyzywają coraz bardziej. I niestety działa to w 2 strony, jak ja o kimś kulturalnie i bez oszczerstw powiedziałam coś, to tez mnie wyzwano od p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48 oczywiście ze tak, nawet jeśli dziewczyna ma na koncie jakieś błędy młodości to ją tu opisano najmocniej i przeszło to bez żadnego obronnego odzewu. A niby czemu? Bo przyszla pod koniec programu, to niby nie zasługuje na obronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Osoba która WSZĘDZIE pisze (nie tylko tu) te "rewelacje o Jagodzie w końcu sie natnie, kwestia czasu Natomista nie rozumiem o co chodzi z tym celebryctwem Gosi i młodego? To ze byli w dwóch programach TVP? Tak , musza bo mają to w kontraktach, Brodowscy czy inni tez latali po zakończeniu edycji-tam pamietam były jeszcze programu Świat się kręci czy Wileki test o..., tutaj tylko dwa zaliczyli. Dziwne ze nie dali do nich Karola i Jagody czy Piotra-no dziwne, ale TVP tym samym przyznaje sie poniekąd do pewnych ustawek, więc zaprosili jedyną i powszechnie lubianą parę,a oni odmówic nie mogli-wierz mi a czy ktos znich bedzie ze sobą czy nie, czas pokaże-ale to juz ich sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżaneczka Jogódki zazdrosna ze ta w TV sie pokazała, najgorsze są takie byłe przyjaciółeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 Nawet takie spostrzeżenia jak twoje są tu niemile widziane. Mnie po podobnych słowach utożsamiono z tą samą, co ich wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie bzdety, na Jagodę najeżdzala w sumie jedna osoba a reszta sie nie udzielała bądź jej broniła przed chamskim pomawianiem. Ja jestem najbardziej ciekawa jak tam obiad u Zbigniewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łeb jak koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48, dokładnie tak! Gdy jechano po Jagodzie te same osoby, które są tak święcie oburzone o "koński łeb" dopingowały o podawanie dalszych rewelacji na temat Bogu ducha winnej Jagodzie! Takie nierówne traktowanie obu dziewcząt budzi jeszcze większy niesmak niż karykaturowanie postaci Gośki i Pawła. Kiedyś o tym napisałam ale nikogo tutaj to nie poruszyło. Hipokryzja wśród świętych oburzonych forumowiczek ma tutaj rozmiary New Yorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to sobie rozróżnijmy co jest hejtowaniem, a co nie. Jeżeli ktoś śmieje siez czyjegoś kalectwa, z odstających zębów, z długiego nosa - jest to prymitywne i podłe. Stanowczo to potępiam. Natomiast jeżeli ktoś na podstawie tego, co zobaczył w tv, snuje dywagacje, że ktoś za bardzo grymasi, ktoś jest przywiązany do matki, ktoś do kogos niezbyt pasuje, ktoś kogoś źle potraktował - TO jest dla was karalne???!!!? To chyba wy przesadzacie. Widz ma prawo do wniosków, ktore nie odbiegają od programu, napisane są kulturalnym językiem i nikogo nie urażają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam tak samo jak TY! Ale on się w sumie sam ciągle zacina, jakby miał dość tego co tu wypisują hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna jest w szoku po zachowaniu Karolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ta, co określiła urodę Kasi jako patologiczną? Nic nie pisaliście w obronie! Jagodę ktoś podsumował jako nieładną i nie broniliście jej! A ktoś podał w wątpliwość urodę waszej ulubienicy i wybuchła afera. Jak już bronić,to nie wybiórczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49, o widzę tu kolejną osobę z zapendami cenzorskimi. Chcesz żeby tu wypisywano tylko nudne laurki i spijano sobie z dzióbków zachwyty? To przenieś się na fanpage rolników z programu. Tam tylko słodkie pi pi pi i ochy i achy, tylko że takie "dyskusje" są jak flaki z olejem bez pieprzu i soli. Do Ciebie nie dociera, że patrząc na to samo różne osoby mogą widzieć zdarzenia i osoby w zupełnie różny sposób? Co się tutaj z Wami porobiło!? Albo każdy pisze co widzi i czuje albo forum traci sens. Przystępując do programu uczestnicy wiedzą, że wystawiają się pod osąd widzów i dla jednej Małgorzata będzie miss Polonia, a dla innych koniem z miną sr/ającego kota. Ile osób tyle opinii. Proste, ale dla niektórych nie do pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś 00:10 Nie wiem czy konkretnie to ona tu siedzi, ale mam nieodparte wrażenie, że pisze tu ktoś wtajemniczony od środka w program. Za dużo tu było newsów "odśrodkowych" i przecieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×