Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odchudzacie sie bedac cały dzień poza domem?

Polecane posty

Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

U mnie rewelacyjnie sprawdza się catering dietetyczny. Zamawiam sobie teraz dietę bezglutenową, nawet mi smakuje. A nie przerwanie z Wygodnej Diety przywożą, to co sprawdzone jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

długo pracuję, bo w korporacji mamy różne zmiany i czasem trzeba zostać po godzinach... zamawiam catering dietetyczny i dostarczają mi go codziennie, wszystkie 5 posiłków mam pod ręką, więc wystarczy tylko podgrzać

nie mam możliwości gotować przy tak nieregularnym trybie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

długo pracuję, bo w korporacji mamy różne zmiany i czasem trzeba zostać po godzinach... zamawiam catering dietetyczny i dostarczają mi go codziennie, wszystkie 5 posiłków mam pod ręką, więc wystarczy tylko podgrzać

nie mam możliwości gotować przy tak nieregularnym trybie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

długo pracuję, bo w korporacji mamy różne zmiany i czasem trzeba zostać po godzinach... zamawiam catering dietetyczny i dostarczają mi go codziennie, wszystkie 5 posiłków mam pod ręką, więc wystarczy tylko podgrzać

nie mam możliwości gotować przy tak nieregularnym trybie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

U mnie Slimunox zadziałał bardzo szybko.Szkoda że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup tych tabletek,przynajmniej uniknęłam bym wcześniejszych rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie catering dietetyczny jest mega drogi. Wiadomo jest to super wygodne, ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Ja do pracy stawiam na szybkie posiłki w pudełkach, bo wiem, że jestem leniwa i nie będę robić skomplikowanych przepisów. Jakieś sałatki z cieciorką, zupy kremy, kasze z warzywami. Zawsze też mam przy sobie banana albo smoothie w razie głodu. Mój problem z jedzeniem zaczyna się jak wracam do domu i mam nieograniczony dostęp do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalqa

stawiam przede wszystkim na transport na własnych nogach, jeśli nie można rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2017 o 12:54, Gość gość napisał:

Jak to zrobic? Wychodze o 6:30 i wracam o 17. wieczorem lekcje,kąpanie itp..

Nie czytaj tego całego spamu który jest tutaj.... 

Trzeba potrafić się zoorganizować. Odpowiednio zapełniona spiżarnia/lodówka, pomysły na kilka posiłków.

Jakieś syte śniadanie przed wyjściem do pracy, na przykład jajecznica + pieczywo razowe + sałatka.

Do pracy koktajl z owoców albo całe owoce + kanapka, a jak pracujesz dłużej to pojemnik z posiłkiem. Kasza, jakiś kotlet, warzywa.

W domu Obiad. i tyle. Jeśli chcesz schudnąć musisz liczyć kalorie i nie przekraczać swojego dziennego zapotrzebowania, a właściwie być na lekkim minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego dołóż więcej ruchu. Do pracy rowerem albo wysiadaj przystanek wcześniej albo parkuj kawałek dalej.

Po obiedzie spacer, z dziećmi lub z psem. Albo sama. Licz kroki, rób minimum 10.000 a najlepiej >15.000 dziennie.

No i może jakaś aktywność chociaż 2x w tygodniu. To co lubisz, bieganie, rower, zumba, spinning, siłownia. Zeby sprawiało przyjemność i żeby chcialo sie wyjsc z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Stosowałam tabletki Slimunox przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac. W końcu sukces i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jws

bilans kaloryczny musi byc na minus. Tylko wtedy się chudnie :). Ja zrezygnowałam z kolacji i przekąsek i powoli widzę już wymierne efekty. Na początku chodzilam ciągle głodna, ale powoli wyciszyła mi się "spirala insulinowa". Ćwiczę dwa razy w tygodniu w klubie, chodzę na długie i intensywne spacery. Nie robię nic spekakularnego,  a naprawdę ładnie chudnę. Tylko, że przez pierwsze dwa tygodnie zero efektu było, później nagle w tydzień 1 kilogram, a teraz średnio 0,5 kg na tydzien

Jestem przeciwniczką drastycznych "diet", po których wraca się do niby normalnego jedzenia, czyli znów za dużo, za często, niezdrowo. Metabolizm nie zapomina.

Bycie szczupłym to po prostu sposób życia, trzeba mieć swój sprawdzony reżim i się go trzymać , a odstępstwa niech będą faktycznie sporadycznymi odstępstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

też pracuję większą część dnia, niestety nie mam czasu tam gotować... dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny i jedyne, co muszę zrobić  z tymi daniami to je podgrzać, ale na szczęście zawsze mam gdzieś dostęp do kuchenki lub mikrofalówki
a zamawiam z WygodnaDieta.pl, natknęłam się kiedyś na ich reklamę i tak jestem i nie planuję zmiany 🙂 pasuje mi ich dieta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tia ...

Ależ mamy bogate społeczeństwo. No wszyscy tylko catering dietetyczny, czy to miasto czy wieś ...

A człek biedny gotuje co dwa dni i  we własne pudełka obiadki pakuje, żeby dietę poza domem utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Ja bardzo długo zastanawiałąm sie nad dobrem odpowiedniej suplementacji. W końcu wybrałam Slimunox i w końcu sukces. Nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Naprawdę warto zastosować Slimunox.Miałam bardzo podobny problem wiecznie na diecie a efektów żadnych.Dopiero dieta i Slimunox przyniósł oczekiwane i trwałe efekty.Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo ułatwia odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzer
21 godzin temu, Gość Asiaa napisał:

Ja zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo ułatwia odchudzanie;)

Długo się zastanawiałem nad firmą która będzie wmi dowoziła jedzonko. Znajomi korzystają właśnie z wygodnejdiety i jestem skłonny zdecydować się właśnie na ten katering. Polecasz też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jako, ze zamawiam catering z wygodnej diety do biura, to jak wiem, że nie zdążę wrócić do domu przed kolacją, po prostu zabieram ze sobą pudełko i zwykle mam okazję gdzieś to zjeść 🙂 reszta oczywiście w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Wygodną Dietę :) Bardzo fajna opcja, jak się jest w ciągłym biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Też polecam. Wygodnie, posiłki zabieram do pracy, wracam i kolacja też gotowa, unikam większych zakupów, mam duzo czasu dla siebie, mega sprawa z taką dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jako, ze zamawiam catering z wygodnej diety do biura, to jak wiem, że nie zdążę wrócić do domu przed kolacją, po prostu zabieram ze sobą pudełko i zwykle mam okazję gdzieś to zjeść 🙂 reszta oczywiście w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zamawiam catering do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też dieta pudełkowa, polecam, mam wygodna dietę, cenowo bardzo spoko i nie wyrzucam jedzenia, nic się nie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllicjaX

Dieta pudełkowa - Wygodna Dieta - ja bardzo polecam, duzo zrzuciłam, mam czas i energię na siłownie i zajęcia ruchowe, super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×