Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przestał się odzywać

Polecane posty

Gość gość
Aha czyli twoim zdaniem facet nie może pójść na kompromis albo się zmienić tylko kobieta jak wierny pies musi to robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów "dobre i miłe " takie kobiety to są ciepłe kluchy można być dobra i miła i mieć własne zdanie i nie uważać na każdym kroku zeby misia pysia nie urazić , wybacz ale dobra i miła nie znaczy popychadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaczynam wlasnie myslec, ze dla wielu dobra i mila to wg facetow popychadlo wlasnie. Bo ja taka bylam, ale mialam tez wlasne zdanie i nie latalam za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem ci słowa mojej psycholozki " w życiu nie chodzi o to żeby być miłym i się każdemu podobać , w życiu chodzi o to żeby realizować własne cele "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty będąc taka miła i dobrą probowalas zaklinac rzeczywistość ze to ci coś da , a zapomniałaś o faktycznym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta , która za zadanie postawi sobie znalezienie i utrzymanie przy sobie faceta jest z góry skazana na porażkę , kobieta powinna mieć wiele celów i pasji a facet powinien nawinac się gdzieś tam przy okazji , nie rób nigdy priorytetu z faceta , oni tego nie są warci ZADEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 tak, tak, wmawiaj sobie, ze to przez Ciekawy przypadek Benjamina Buttona....albo, ze odrzucilas polaczenie tel jak byl u ciebie. Przeciez wiesz, ze to byl tylko seks uklad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.53 o dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 tak jest! Ja to caly czas powtarzam. Te, ktore tutaj stekaja i cierpia, daly sobie wejsc na glowe facetowi! Owineli sobie je wokol palca, bo te mysla, ze wygraly los na loterii. Daja im poznac, ze faceci sa najlepszym, co im sie przydarzylo, a potem becza na forach. "Jestem klebkiem nerwow", "nie moge spac z nerwow", "on sie nie odzywa" to tylko niektore z glupich wyrazen, ktore te slabe kobiety tu wypisuja. Nie ucza sie na bledach, za dwa miesiace poznaja nastepnego i na nowo to samo! Faceci je traktuja jak lalki, jak przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I maja racje!!! Lalke wykorzystaja i leca do rasowej kobiety, radzacej sobie w zyciu, szanujacej sie i posiadajacej wlasne zycie! A nie uwieszonej na sluchawce telefonu, zaplakalej, czekajacej na telefon od swego Pana niemoty. Oddychac tez bez facetow nie potraficie?! Wezcie sie w garsc! I ponoc kobiety sa silniejsze psychicznie od facetow, a ten watek pokazuje, ze jest odwrotnie! Co w tym czasie robia faceci? Ciesza sie zyciem u boku rasowej kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23- no w sumie to masz racje. jednak kobieta powinna miec swoje zycie poza facetem, pasje itd. bo zbytnie skupienie sie na facecie zatraca. Mnie kiedyś koleżanka chyba dobrze radziła " szukaj sobie faceta ,ktorego bedziesz lubila, ale nie ktorym bedziesz zafascynowana", jadnak zbytnie zakochwiwanie sie w nich jest zgubne na dluzsza mete bo nawet jak kobieta jest silna i w ogole ma pasje i zainteresowania to i tak to z czasem zatraca jesli sie zbytnio zakocha. ja to wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra nie ma nawet z kim wziąć ślubu i założyć rodziny bo każdy to prędzej czy później wykorzysta ze baba jest naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tu chodzi o naiwnosc. Milosc jednak wszystko moim zdnaiem przetrzyma. I facet z nia nie zerwie nawet jak jest naiwna czy zbyt emocjonalna. To moze być przyczyna rozstan, ale jak nie ma takiej prawdziwej, glebokiej milosci. facetowi moze sie nawet wydawać ,ze ją kochal, ale on moze nie wiedziec co to znaczy kochac kogos tak naprawde. Miłość nie stawia słowa jesli np." bedę cię kochał jesli będziesz taka i taka". Jesli staniesz sie zbyt naiwna i zbyt emocjonalna to przestane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć oczywiscie desperacja kobiety jest zla i moze byc gwozdziem do trumny w związku, ale miłośc by te wady zniosla, np. to, ze kobieta bylaby trochę zbyt emocjonalna, czy np. troche zazdrosna, albo troche za dobra. To przy prawdziwej milosci mimo wszystko by to trwalo. Oczywiscie nie chodzi mi tu o jakies chorobliwe wybuchy zlosli u kobiety, czy jakby faceta taka kontrolowala zeby bylo to do zniesienia, ale sytuacje kiedy kobieta jest moze troche za dobra i moze troche za emocjalna w zwiazku. To wady,ale facet ktory to kocha i to zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, ktory jest masochista, to to zniesie. Na szczescie mezczyzni kieruja sie wieksza madroscia w zwiazkach, bo nie daja sie skrzywdzic, przewaznie. Mowie to jako kobieta :) po co chlopu wybuchowa, emocjonalna baba?pojdzie do zrownowazonej psychicznie, a swiruska najlepiej, gdyby trafila do zakladu zamknietego. To samo z placzliwa, uwieszona na nim kobieta bluszczem. Takiej tez do swiruski nie jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja np. nie bylam wybuchowa, nie robilam mu scen zazdrosci, nie biegalam za nim, ale bylam za dobra i i tak mnie olal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak bywa ,może mu się nie wystarczająco podobalas fizycznie albo miał cię za kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na seks zawsze mial ochote i mowil, ze jestem piekna itd. ja uważam, ze pod wzgledem charakteru mu nie do konca odpowiadałam :( A szczegolnie ostatnio tak sie stalo, bo kiedys jeszcze ze 2, 3 miesiace temu to widzialam ,ze mu zalezy jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie poprostu stalo niedawno, ze przestalo mu zalezec, ciezko mi powiedziec dokladnie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzilas mu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet mówi swojej lasce że jest piękna , nawet jeśli się obraca za innym typem , to są lgacze nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja go akurat pociagalam, bo widzialam, ze ma ochote na seks itd. Tylko cos ogolnie nie zagralo :( Tak mi przykro bo nawet sama nie wierzę ,ze tak zrobil, nie myslalam ,ze sie przestanie odzywac mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest argument. Nie wiesz, ze oni maja ochote na seks ze wszystkim, co sie rusza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04 no pewnie, ze wiesz ze fo pociagalas, bo wasza relacja byla oparta tylko na seksie. przeciez ci to na poczatku powiedzial. Powiedzial tez, ze zony nie zostawi. Ty juz niby go mialas zostwic tyle razy i jak on sie tylko odezwie, to lecisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to nie pierwszy raz jak sie nie odzywa, wiec nie rozumiem czym sie tak przejmujesz. Wiesz, ze jak bedzie mial przyjechac i go zaswedza jaja to sie odezwie. Ilez juz tu tematow zalozylas, ze to juz koniec, ze cie facet zostawil. No daj spokoj. Odezwie sie i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;44- odczep sie, on nie mial żadnej żony, glupi troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedzie, jak zaswedzi. Nie ma sie co bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co klamiesz? Wstydzisz sie przedstawic sytuacje? A w lustro sie nie wstydzisz spojrzec? Juz tak w nowy rok plakalas, ze ci zyczen nie zlozyl i co? dalej skomlesz o jakies ochlapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechalam do niego. na parkingu stal samochod. nic nie zrobilam, wrocilam do domu. tak pomyslalam ze to mi wystarczy. moze kiedys odpuszcze a moze zbiore sie na odwage i mu przywale /autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci sie chcialo... po co sie radzisz, skoro rady tutaj udzielane masz gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×