Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
17.27 Ja mam 177 to ona może mieć z 170 bynajmniej nie więcej. Jest chuda to fakt i dlatego wygląda na wyższą i zakłada szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
173 to za dużo ona ma z 170 Max tylko te buty zawsze na koturnie nosi i szpilce i dlatego sięgała mi może do ust serio. Więc nie wiem po co ona zmyśla przecież na mieście każdy ja widzi i może zweryfikować ile ma... dziwna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:30 U niej wszytsko jest zmyslone, wiec akurat to mnie nie dziwi ze sciemnia ze wzrostem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, kto ja widzi na miescie. Wiekszosc jej gimbazy rozrzucona po kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta dziewczyna ze wsi. Na dodatek z dosyc patologicznej rodziny. Chociaz co do tego mam pewne watpliwosci ostatnimi czasy. Olfa wie, ze takie historyjki dobrze sie sprzedaja, zreszta sama o tym mowila wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Youtuberzy mają trochę pracy to fakt. Koncepcja filmu, nagranie, montaż zajmuje dużo czasu. Ale chociażby hej łobuzy są w stanie coś wrzucić prawie codziennie. A Olfa? Raz na 2 tygodnie? W dodatku cały czas twierdzi że ma dużo pracy, a w tym vlogu i tak powtarza się wszystko. Restauracja, LV, złote tarasy, te koktajle, pies, koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 18 za godzinę to dobry hajs. Bierz to kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wcale nie jest z patologicznej rodziny może i jest że wsi Ale jakby była z patologicznej rodziny i takiej strasznej że się niby tak nad nią znęcali to by się z matką nie widywala i nie soedzalaby z nią czasu. Więc to może być sciema i barwna historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć 70 -100 na godzinę to idź na medycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu od pracy za 18,50/h-czy masz swoje M w wawie (nie wynajmujesz i nie masz kredytu) albo niezle zarabiajacego meza (:P)? To bierz ta robote! Jesli jest inaczej to sie zastanow, bo po oplatach nie zostanie Ci wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mam własne M w stolicy. Męża nie mam, dzieci też więc może jakoś wyżyje za te niesamowicie małe pieniądze jakie mi proponują.. A jak będzie słabo to wrzucę kontrowersyjny film na YT i 18,50 będę miała za siedzenie na tyłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny, Paweł Opydo mowi o królowej na insta stories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie mieć maserati chcecie mieć bugati musicie pracować tak ciężko jak olfa. Chcecie lamborgini spotkać martini i mieć hot body w bikini ? Musicie pracować ! Lampa aparat tło z tapety windowsa i odpalacie Consequences. Świat jest WASZ. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz ta prace za 18 za godz. To 3 tys.miesiecznie. masz swone mieszkanie to luz. Na zycie ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
consequences znowu jest! cały czas mi p***a usuwa, ale zawsze wraca! hasztag #inspiredbyolfaktoria albo konto tommy.hilfiger.boy zniszczmy jej ten hasztag!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiecie mi jak ona to robi że usuwa niechciane zdjęcia ze swojego hasztaga na IG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie usuwa niechcianych zdjęć... tylko consequences ciągle zgłasza, ale no to jest oczywiste bo niby 'prawa autorskie' po prostu blokuje konto i u niej nie widać jakiś zdjęć ale jak wejdzie się na hasztag to są te wszystkie trolle przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wiem na pewno. Sciemniane ma we krwi :D MITOMANKA X Nazywana pseudologią, mitomanią lub też kłamstwem patologicznym, inaczej zespół DelbrückA. Kłamstwo patologiczne określane jest jako mitomania. Objawy mitomanii to skłonność do opowiadania nieprawdy, tworzenie w relacjach rzeczywistości, która nie istnieje. Leczenie mitomanii polega wyłącznie na psychoterapii. Mówienie nieprawdy jest przyczyną licznych kłopotów w relacjach międzyludzkich. Problem dotyczy częściej kobiet. To się leczy Olfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mitomanka to wiadomo. Watpie tez ze Olfa miala tak zle w rodzinnym domu. Ojciec alkoholik ok. Ale zmarl dosc wczesnie. Miala matke i innych ludzi wokol siebie, nie wierze ze wszscy byli tacy zli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam sporo kolezanek ktore nie jezdzily ani nad morze, ani w gory. Wakacje to byly jak pojechaly do babci do sasiedniej miejscowosci. Cale lato spedzaly w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbiegając od Olfy na chwilę, Majka kurde radca żywieniowy, zootechnik i dietetyk zwierzęcy w jednym... znawca bez szkoły i poparcia w nauce, powtarza coś, co jej ktoś naopowiadał. Nie twierdzę, że źle - czekam na live żeby ocenić czy serio coś zgłębiła w tej materii. Ale jednak na specjalistę bym się nie robiła w dziedzinie o jakiej nie mam pojęcia i poczytałam w necie i na czacie od osób.. trochę to słabe. Kojarzy mi się z cebulaczkami idącymi do lekarza już z postawioną sobie diagnozą - poczytał w necie i wie lepiej od lekarza :D Oj Majeczko Mjeczko, trochę więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wszystkie tępe strzały. Majka, Oliwia i Olfa. Wielkie luksusowe gwiazdy, znawczynie wszystkiego, które kupują najtańsze rzeczy często na wyprzedażach. Myślą ze są kimś, a tak na prawdę daleko im do bycia tym, za kogo się uważają. Wszystkie maja zadarte noski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkim sie zgodze, ale NAJTANSZE rzeczy kupujesz na Moliera i w Vitkacu? :D jakas milionerka na forum przyszla :D PS. "Naprawde" piszemy lacznie. Nie dziekuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć kasę nie równa się mieć klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:48 X Widac, ze nie zrozumiałaś do końca mojej treści. Miałam na mysli, że kupuja najtańsze produkty w luksusowych sklepach, najczęsciej na wyprzedażach. Buty, płaszcze, pierścionki. Jak nie reklama ( tak jak w przypadku płaszczy Hugo Bossa) to po prostu wyprzedaż. Jedynie w LV mogą płacić normalną cenę. Nie, nie jestem milionerką, ale stać mnie na dużo. Dziękuje, za wytknięcie błedu. Nikt nie jest z nas nie jest nieomylny. Cieszę się, że poczułaś się z tym lepiej. Dowartościowałaś sie tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddggg
Kurfa, do tej pory nie pojechałam Olfie ani razu, bo dużo jestem w stanie zrozumieć i i zazwyczaj patrzę na nią z przymrużeniem oka. Ale przeglądam sobie snapa przy śniadanku a tam Olfka z dumna mina Próbuje zabłysnąć mega znoszonym i lekko brudnym swetrem bo ma marne logo.. ja pie,dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 pewnie próbuje nam udowodnić ze to Janusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi płaszczami? Wiem że sporo ich kiedyś kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×