Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
12.01- bo jak O mówi coś niepochlebnego o kimś to jest wyśmiewanie, jak robią to kafe-desperatki to jest wyrażanie własnej opinii, zapamiętaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 11:15 A wy wysmiewacie jej nos, brwi, figure, sposob mowienia... wysmiewacie jej kolezanki. I to juz jest ok hipokrytko? Jak jestes taka matka Teresa i boli cie wysmiewanie to co tu robisz? Nakrecasz dodatkowo spirale szyderstw? x kto sieje wiatr ten zbiera burze. Olfa wysmiewa i pomiata ludzmi wiec to do niej wraca. Jak zacznie szanowac innych, to tez bedzie szanowana. Rozumiesz juz? kazdy ma to na co sobie zapracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła i tolerancyjna ani tym bardziej wyROZUMiała to ona nigdy nie była i spoko. takie ma mechanizmy obronne, w tym jej siła. lepiej mieć konkretną umowę i móc sobie coś zaplanować niż liczyć na datki i niestabilny los. Ma świetna figure to pokazuje haule outfity, ae przecież ona blogerką modową nie jest, to nielukratywne. rynek należy do innych dziewczyn, w tym do Polki która została wyróżniona za swoją pasję NA KTÓREJ NIE ZARABIA. Olria jest sprzedawcą cudzych produktów. Tylko tyle. Jakieś kontrakty ma, za cos żyje. Orze jak może, ale nie wymagajcie za wiele. Stara się dziewczyna przebić, no ale jakoś we wszystkim jest w tyle. A nie ma się co śmiać, że nie uklada jej sie w milosci, prywatnie. To raczej smutne że taka ładna dziewczyna nie jest pożądana, chciana. To trochę jak upośledzenie, bo przecież kulawa nie jest. I nie podoba mi sie że śmiejecie się że jest domatorką "siedzi w swojej klitce zoo". Uwazam, ze wziecie odpowiedzialnosci za żywe istoty, wyprowadzanie ich, dbanie o ich zdrowie, odżywianie dobrze o niej swiadczy. Poza tym na pewno nie siedzi tylko w domu w tym super szlafroku bo musi wychodzic czesto ze zwierzetami, spotykac sie z kolezankami, kontrahentami, reprezentowac marki,, chodzi na silownie, do lekarzy. A moglaby kupic bieżnię, zamawiać dostawę i uslugi mobilne do domu i nie wychodzić wcale. Nie siedzi wcale ciągle w domu ani nie ma zoo (szczury, kanarki, pyton, chomiki, kawie domowe mają raczej MOI znajomi i to w kawalerkach nawet!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt by nie wysmiewal jej zle pomalowanych brwi ani niekobiecej figury gdyby nie opowiadala o sobie publicznie ze jest atrakcyjna, luksusowa i ze mezczyzni za nia lataja. jak sie pokazujesz i chwalisz to swiadomie wystawiasz sie na ocene. Olfa ta ocene dostaje. Wiec przestancie sie oburzac, obronczynie Olfy. tak samo sa oceniani inni, ktorzy wsyatwiaja sie publicznie na ocene. jak Edyta Gorniak zle zspiewa, to wszysyc pisza ze zle zaspiewala. oceniane i krytykowane sa jej ubrania, fryzura, repertuar. T amo dotyczy innych ludzi ktorzy pokazuja sie publicznie. jesli ktos chce byc znany, pokazuje swoje zycie szerokiej publicznosci, a potem sie obraza ze jest oceniany to cos z nim nie tak. Z wami, obronczyniami Olfy tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 A ok, zycze ci zatem zeby i do ciebie wrocilo takie zachowanie :D moze sie przekonasz jak milo jest slyszec chamskie uwagi w swoim kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:11 Ale na kafe prawie wszystkie youtuberki sa wysmiewane. Wiec to raczej z wami jest cos nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy wysmiewacie jej nos, brwi, figure, sposob mowienia... x jakbys wlaczyla telewizje, a tam prezenterka prowadzaca program jest spieta i nerwowa, ma koslawy makijaz, boi sie spojrzec na swojego rozmowce i siedzi do niego tylem, to tez bys napisala- co to ma byc, kto zatrudnil ta babe, ktora nie umie sie wyslowic ani umalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że wyśmiewa, niemalże każdy coś lub kogoś wyśmiewa. Dla mnie widok faceta w garniturze z plecakiem też jest śmieszny, ale on nadal sobie z tym plecakiem chodzić będzie i niech sobie chodzi, a to nie oznacza, że ja nie mam prawa sie z tego śmiać. Wy sie tutaj śmiejecie z bardziej bzdurnych rzeczy np. ktoś tu pisał, że Olfa czyta wymacane gazety w kawiarni albo Vogue za późno zrecenzowała poza tym śledzę jej poczynania na bieżąco i jakoś nie poczułam sie niczym urażona, a mój chłopak pracuje na etacie. Olfa wypowiadała sie o pracy na etacie, ale nie odczułam żeby obrażała ludzi na etacie i nic w tym nowego, że taka praca na etacie ogranicza szczególnie finansowo co nie znaczy, że nie rozwija szczególnie jak ktoś podnosi kwalifikacje i zmienia prace, szuka czegoś lepszego dla siebie zamiast siedzieć na ciepłym stołku przeszło 10 lat i psioczyć na innych i nie porównujcie tutaj etatu do pracy lekarza, prawnika czy inżyniera bo to jednak troche co innego i dziwie sie, że nie zauważacie tej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to mieć głęboko w d. co myślą i mówią inni i mimo wyśmiewania iść so przodu. To was właśnie tak bardzo boli na tym forum ! Olfa ma odwagę, której wy nie macie i oburzanie sie tym co wyśmiewa Olfa jest najlepszym tego dowodem, przejmujecie sie tym zamiast olać. Nie da sie wszystkiego, a tym bardziej wszystkich kontrolować zrozumcie to wreszcie, każdy może śmiać sie z tego co mu sie żywnie podoba i wy też macie prawo śmiać sie z Olfy, ale nie ośmieszajcie sie stwierdzeniami, że ona kogoś wyśmiewa bo to już jest z waszej strony hipokryzja, wy NIGDY z nikogo i niczego sie nie śmiejecie ? Wątpię, po prostu każdy ma prawo mieć swoje zdanie i każdy ma prawo mieć cudze zdanie w d***e. Polecam więcej dystansu do siebie i więcej pozytywnych emocji to może ochłoniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie pamiętać, że nie każdy kto nie jest za wami albo sie z wami nie zgadza jest przeciwko wam, ludzie wyrażają swoje opinie i mają do tego prawo, ale to nie oznacza od razu braku szacunku. Osoby asertywne mówią wprost, a to już nie jest ich problem jak zostaną odebrane. Jak mamy do czynienia z człowiekiem z dystansem do siebie, pewnym siebie i własnej wartości to nie weźmie tej opini do siebie i nie podejdzie do tego emocjonalnie. Olfa mówiła w jednym z Q&A dawno temu, że szanuje osoby mniej zarabiające od niej i mogła by z kims takim nawiązać dobrą relacje, ale to nie oznacza, że chciałaby sie do takiej osoby dostosowywać czyli np. spać pod namiotem i ja to zupełnie rozumiem, rozmowa i relacja to jedno, a wymaganie od drugiej osoby żeby była jak my to już inna sprawa i tego sie robić nie powinno bo każdy ma inne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to już uznałam, że nie ma sensu strzępić ryja XD, bo to jak grochem o ścianę, one to robią dla rozrywki, z nudów, z zawiści, zazdrości, z kompleksów albo żeby sie dowartościować i wywyższyć, poczuć lepiej. Każda pewnie z innego powodu. Olfaktoria i tak ma gdzieś ich opinie to po co ją bronić. Każdy normalny widzi co to za osobniki tutaj piszą, szkoda czasu serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, olfa pewnie ma je gdzies, ale one olfy nie bardzo, bo ciagle namietnie sie o niej rozpisuja :D ja do olfy nic nie mam, bardziej mnie przerazaja/smiesza zajadle krytykantki. Moje drogie, nie bierzcie wszystkiego do siebie, troche wspomnianego dystansu wam sie przyda. Musicie byc bardzo niepewne siebie skoro przejmujecie sie opiniami przypadkowej kobiety z yt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 A ok, zycze ci zatem zeby i do ciebie wrocilo takie zachowanie smiech.gif moze sie przekonasz jak milo jest slyszec chamskie uwagi w swoim kierunku x Spoko. Ja nie opowiadam publicznie ze jestem piekna, luksusowa i lepsza od innych, nie pomiatam homoseksualistami czy ludzmi chorymi na depresje. Ale jesli zaczne to faktycznie powinnam dostac za to nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie nazbieralo tu obronczyn Olfy haha. Nikt sie tutaj nie wysmiewa z ludzi mieszkajacych w klitkach i nie majacych szczescia milosci. Za to wysmiewamy sie z Olfy ktora klamie ze ma luksusy i super partnera, a kazdy widzi jak jest. Smiejemy sie z jej zaklamania i wmawiania wszystkim ze jest luksusowa i elegancka, mimo ze nie jest. jest niewiarygodna w swoich opowiesciach. Dlatego wytykamy jej zly makijaz i ciuchy, male mieszkanie, gdzie te luksusy? wysmiewamy sie zj ej opowiesci o jej powodzeniu u mezczyzn, ale gdzie ci mezczyni skoro nawet jednego nie ma przy niej? taka niby silna i pewna siebie, ale nie umie powiedziec ze jest singielka. Wysmiewamy sie z jej braku wiedzy, oczytania, wyksztalcenia, bo twierdzi ze jest inteligentna, a potem jakies glupoty opowiada. i sama sie pograza. A jesli istnieje strona na ktorej mozna wspierac wybranego youtubera i kto chce to wspiera, tyo Olfa powinna sobie darowac wysmiewanie. przeciez nikt jej nie kaze z niej korzystac. Ona jest zazdrosna i zla zawsze gdy inni cos dostaja, a ona nie. tak jak z ta wspolpraca z LV. Niewiele w zyciu dostawala, fakt, ale ta jej zlosc i zazdrosc razi. Wyrachowanie, arogancja i bieda umyslowa rowniez. Olfa wlasnym postepowaniem i zachowaniem zasluzyla sobie na wysmiewanie. Pora to przyjac. To w jaki sposob ludzie o tobie pisza i cie oceniaja zalezy wylacznie od siebie jaki sobie tworzysz wizerunek. Olfa slabo sobie z tym radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ja ogladasz jak cie wszystko w niej razi? I nie odpowiadaj pytaniem po co ja tu jestem, potrafisz? Nielubianych ludzi raczej sie unika :D a moze po prostu nie masz zycia, znajomych i faceta, cierpisz na nadmiar wolnego czasu? Trudno, bywa, ale w sumie nic dziwnego-ludzie nie lubia takich frustratow jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele Polek utrzymuje się ze swiadczen, z cudzych pieniedzy po prostu, i miesiecznie na życie ma tyle, ile O wydala na jeden ciuszek, więc dla wielu życie O to jest luksus :) Samo życie w takim mieszkaniu w takiej lojalizacji także. Umalowanie sie jednorazowo dwudziestoma nietanimi produktami także (ile wszesniej trzeba bylo ich kupic i wyprobowac). Prywatne ubezp zdrowotne także. Jedzenie w restaurachach także. Niewiele Polek ze wsi tak żyje przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Olfa wlasnym postepowaniem i zachowaniem zasluzyla sobie na wysmiewanie. Pora to przyjac. " Mnie jest jej żal, że Ona ma fobię bliskości np. itp. problemy i nie chcę się z niej smiac. mnie jest jej szkoda, ze się tak np. napracowała, nastarała z tym LV i ją wykorzystali jak szmatkę. Wytarli się nią i porzucili. To boli. Ja jej współczuję po prostu. Tyle wysiłku w to wpakowała i tak ja potraktowali... Mnie jest jej szkoda przykro mi jak słucham jej, współczuję jej i nie potrafię się tylko z niej śmiać. Myślę, że nie zasługuje na takie traktowanie. A to że opiekuje się zwierzątkami to chyba teraz jej największy plus. Wreszcie poświęciła się czemuś trudnemu, nie pustemu konsumpcjonizmowi. To krok w dobra stronę, dojrzałości i odpowiedzialności za kogoś. To jest odwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy LV obiecał jej współpracę w zamian za darmowa reklamę? Nie sadze. Ta kobieta sobie wkręciła ze LV jest coś jej winien. Przecież to jest śmieszne. Właśnie takie sytuacje wywloluja u mnie śmiech. Czego ona jeszcze oczekuje? Ze po publicznym wylaniu wiadra pomyj na dział PR w LV oni będą chcieli z nią współpracować? Komu ona zaszkodziła? Raczej nie LV a sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też pomyśleć, że zyskała. Lepsza szczerość niż słodkie niunianie i zachwalanie wszystkiego. Teraz wszyscy wokół tylko wszystko zachwalają.... Za 20% narzutu każą chwalić zwykłą wazelinę w cenię dziesięciokrotnie wyższej niż normalna ;P Przynajmniej Ol-ria była szczera. Pieniaczka zacietrzewiona z niej, ale to urocze ;) Wolę ją prawdziwa niż jako aktorką, jakich wiele. Tylko że aktorki łatwiej osiągają co chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest szczera. Zwłaszcza jak rozpływa się nad natural mojo jak pół instagrama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ja ogladasz jak cie wszystko w niej razi? I nie odpowiadaj pytaniem po co ja tu jestem, potrafisz? Nielubianych ludzi raczej sie unika smiech.gif a moze po prostu nie masz zycia, znajomych i faceta, cierpisz na nadmiar wolnego czasu? Trudno, bywa, ale w sumie nic dziwnego-ludzie nie lubia takich frustratow jak wy usmiech.gif x bo mnie smieszy :) jasne, jak ogladam Olfe mimo ze jej nie uwielbiam to dlatego ze jestem samotna, biedna i zazdrosna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jest jej żal, że Ona ma fobię bliskości np. itp. problemy i nie chcę się z niej smiac. mnie jest jej szkoda, ze się tak np. napracowała, nastarała z tym LV i ją wykorzystali jak szmatkę. Wytarli się nią i porzucili. To boli. Ja jej współczuję po prostu. Tyle wysiłku w to wpakowała i tak ja potraktowali... x zartujesz? jak ona nie nastarala? bo zrujnowala sie na zakupy w LV i chwalila sie tym na filmach? i jak ja LV niby wykorzystal? bo nie zaptoponowal wspolpracy malo znanej blogerce, ktora ma nieciekawy wizerunek i nie ma dobrego stylu? Marki luksusowe nie wspolpracuja z takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Marki luksusowe nie wspolpracuja z takimi osobami. " A Semilac tak, no i w końcu się dziewczyna kilka lat w stolicy z samych kontraktów utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wywody :D ja się z niej śmieje, bo jest śmieszna :D a że ona obraża i wyśmiewa innych ludzi, nie mam wyrzutów sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Olfa mowila o okladce Vogue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa ma prawo wyśmiewać ludzi,my mamy prawo to kwestionować. Jest osoba publiczna powinna dawać przykład, a nie upokarzać często pokazując zdjęcia w mediach społecznościowych. My działamy tylko na forum. Przeczytać może każdy, ale grono odbiorców nie przekracza pewnej ilości ludzi. Kafe to takie ploteczki przy kawie. Natomiast Olfa świadomie stara się być kontrowersyjna i nie ważne co ludzie mówią. Ważne ze się sprzedaje. To jej motto. A grono odbiorców ma większe niż kafeteria. Czasmi powinna po prostu przymknąć jadaczke, i zaakceptować pewne rzeczy. Są ludzie bogaci i biedni. Dobrzy i źli. A ti nie oznacza ze wolno jej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o tej bieliźnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfie na bank sie nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten film i bieliźnie był tak nudny, że nie przetrwałam długo. Na plus że sobie ppwiesila staniki na wieszaki co było estetyczne, ale poza tym nie miała nic ciekawego do powiedzenia o tych egzemplarzach. Takie opisy: ten biustonosz jest czarny, gładki, a te majtki do kompletu są czarne, to nieporozumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę bieliznę Intimissimi albo Esotiq. Nie muszę wydawać 590zl za stanik żeby czuć się sexy. Też mam mnóstwo bielizny,ale nie wydaje na nią fortuny, bo gdy mi się nudzi albo zniszczy po prostu ją wyrzucam. Nie mam większych sentymentów. Gdybym wydała 1000 PLN za komplet to pewnie bym go trzymała pół życia XD Mój facet uwielbia ładna sexy bieliznę, zresztą ja też. Odkąd pozbyłam się bielizny "koło domu" to od razu czuje się bardziej sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×