Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Ja dalej nie mogę z tego, że facet Olfaktorii to w realu JEJ BRAT. :D Teraz jak to wszystko składam do kupy to faktycznie, to prawda - na bank! Nigdy nie pokazała np. ich splecionych dłoni czy jakiegoś buziaka itp. Nigdy nie pokazała od niego prezentu w stylu perfumy, bielizna itd. Jej brat jest fotografem, a we Vlogu z Krakowa pokazała na sprzęt foto i powiedziała - o, cały sprzęt Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłem na kanał tej laski przez przypadek, interesuje się zegarkami a w jednym z jej vlogow pokazuje Rolexa ktory mi sie podoba, ale mniejsza z tym. Z ciekawości obejrzałem pare inny odcinków, i nie wydaje sie wam ze ten caly jej kanał to po prostu jedna dluga reklama? W każdym odcinku 80% czasu ona spędza na opisie produktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Oliwia jest straszna! Pewnie ma bogatych rodzicow, ktos cos wie...?? Olfa pewnie zyje na kredyt...zreszta to zaden luksus jak dla mnie,wiele kobiet moze sobie na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o bieliznie z ostatniego filmu? Ja kupuję bielizne esotiq, eh nigdy nie będę luksusowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ esotiq wcale nie jest taki tani. Ja tam kupuję i zawsze komplet wychodzi koło 200zl, zazwyczaj nawet trochę powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję od lat bieliznę na straganie albo w hm itd i daje rade więc jakiś esotiq z tego co właśnie widzę na ich stronie jest drogi. Bo ok, ładne są ale tyle hajsu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa nie należy do siec***artnerskiej, a Nadia ma bardzo podobne poglądy polityczne do Olfy, stad ta sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfica znowu sama w klicie z zoo w walentynki ? Hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd możecie wiedzieć czy ma kogoś lub nie? Nie znacie jej tak naprawdę, tyle wiecie ile obejrzyjcie na 20 min vlogu. Czyli nic nie wiecie. Nic kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:17 Ty tez nic nie wiesz a jednak jesteś z nami tutaj :-) wystarczy włączyć myślenie. To nie boli. Polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam guzik obchodzi jakie majtki nosi Olfa. Zal mi jej, ze musi reklamować gacie na yt tylko po to, żeby kupić torebkę LV. Poza tym na prawdę to kogoś interesuje? Żeby kupić bieliznę trzeba zasięgnąć porad od Youtuberek? Wpisujesz w neta co w trawie piszczy jeśli podążasz za moda, sprawdzasz skład, zasobność swojego portfela i kupujesz. Serio... nie rozumiem toku rozumowania niektórych ludzi. Jeszcze gdyby to była jakas “specjalna”bielizna do niestandardowych rzeczy to ok, ale pokazywać gacie???? I ty Olfa chcesz by traktowano cię poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieć to sobie może. chcieć nie znaczy móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne, nigdy nic nie kupie w natural mojo. Ich reklama jest bardzo natarczywa,ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co nam jakies produkty na odchudzanie?! Każda mądra kobieta wie, że trzeba skromnie jeść i zdrowo [warzywa+jeden owoc] a nie wydawac forse na głupoty. Moje ciocie są piękne i szczuplusie po 50-tce! dzięki dziubdzianiu kalafiorka, brokułka, a nie żarciu ciast. A pieniądze można przeznaczyc na fryzjera czy kolorową fajną kieckę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfe na pewno mierzi wszystko co tu sie wypisuje, wiec w ktorymkolwiek momencie tu wchodzi, to pewnie szlag ja trafia xx trafny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę. Część komentarzy jest żałosnych, więc może raczej ją rozśmieszyć i podbudować. Nie wszystkie ją denerwują. A nawet jeśli, to chyba nie piszecie tlyko po to, by komuś zrobić krzywde, prawda? Jak by to o Was świadczyło? Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież bielizna ma nie tylko być wygodna ale i sexy. Uwierz ze niektórzy prowadzą bogate zycie erotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co bawi mnie ? Wasze komentarze. Gdybym była na miejscu Olfaktorii to chciałabym czytać takie komentarze jak wasze, bo tylko jej schlebiają choć wam wydaje sie, że jest wręcz odwrotnie. Sprawiacie, że zainteresowanie jej osobą rośnie, widać jak wam tyłki pękają, a buzie zzieleniały z zazdrości i wiecie czemu ? bo jesteście wykształcone (lub nie), być może nawet ładniejsze od Doroty, macie w waszym mniemaniu dobrą prace albo rozwijacie swoją karierę, tyracie 8 h dziennie lub więcej od pon. do pt., a i tak nie możecie pozwolić sobie na to wszystko co Olfa no chyba tylko, że na kredyt ;) który spłacicie z odsetkami i wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle :D Olfa musi być zażenowana waszym poziomem, a jednocześnie wie, że poziom waszej nienawiści świadczy jeszcze bardziej o jej sukcesie, bo ona pracuje tylko dla siebie i jest niezależna, pieniądze pracują dla niej, jest przedsiębiorcza i zawsze sobie poradzi nawet jak współpracę sie skończą, a wy dalej będziecie tyrać w PRESTIŻOWEJ a JAK ! :D firmie dla prezesa, który kupi sobie najlepszego mercedesa za gotówkę i zawiezie swoją żonę do najdroższej restauracji w mieście, a potem obdaruje diamentami, a wy za waszą prestiżową prace możecie sobie pozwolić co najwyżej na torebkę Michaela Korsa, a może z H&M ? ;) Nawet jeśli nie ma żadnego Janusza to tym bardziej podziwiam Dorote, że sama sobie mogła na to wszystko pozwolić bo byłam pewna, że ma bogatego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexy dla brata z którym mieszka? :D To trochę dziwne. Wiadomo, że ona nikogo nie ma, ale ciekawe co robią, gdy do niego ktoś przychodzi do tego mini mieszkania. .. ? Widziałam jakiś czas temu jego konto na Tinderze, więc chyba spotyka się z dziewczynami :) :) opis miał na całą stronę- chyba wymagania podobne jak siostra :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nadal dziwi jedna rzecz, twierdzicie, że sprzęt jest jej brata nie Olfy...z tego co wiem on utrzymuje sie jedynie z fotografii, tworzenia grafik stron itp. więc uważacie, że stać go na sprzęt warty 20 i więcej tysi ? Przecież to Olfa zasponsorowała mu ten sprzęt żeby rozwijał swoją pasje i przy okazji pomógł jej z prowadzeniem kanału więc mimo wszystko to jej sprzęt, a jednocześnie jej brata bo mu go podarowała. To świetna inwestycja bo ona ma dobrej jakości zdjęcia i materiały, a jej brat rozwija pasje i zarabia :) piękny gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1328 Jeśli dla kogoś priorytetem i celem w życiu jest kupowanie drogich rzeczy to tak, część dziewczyn może rzeczywiscie na nie nie stać, natomiast nie każdy jest tak płytki. Niektórzy wolą wydawać pieniądze na podróże, i zamiast raz w roku, to wyjechać kilka razy, czy też na na drogie pasje(sporty wodne, jeździectwo, motoryzacja) . Jeśli ktoś ich nie ma, to z powodzeniem może odłożyć w ciągu kilku miesiecy kilka tysięcy na torebkę, ale wszystko jest kwestią priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej brat jeszcze do niedawna pracował w agencji eventowej na Mokotowie (może współpracuje nadal, choć wątpię). Wszystkie informacje można znaleźć w internecie :) i ma swoją działalność, więc może ten sprzęt był mu do niej potrzebny, albo dostał na nią dotację (trochę "niek***inistycznie" :D :D) i mogli się na niego złożyć, skoro mają tak BLISKIE relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 każdy ma inne priorytety i to sie zgadza tylko po co sie porównywać i komentować cudze życie ? Żeby sie wywyższyć ? Lubi otaczać sie drogimi rzeczami to jej sprawa, poza tym mówiła na live kiedyś, że planuje podróże w tym Malediwy, ale jeszcze nie teraz. Widać ma inne plany póki co. Ja sama uwielbiam podróżować i nie tylko raz w roku, ale jestem na tyle otwarta na ludzi, że potrafie pojąć to, że każdy ma inne potrzeby w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Malediwy wcale nie trzeba wydać dużo pieniędzy a jednocześnie można byc otoczonym luksusem. I to nie tak, ze wszystkie dziewczyny które udzielają się na forum są zazdrosne i biedne. Fakt. Pracuje dla kogoś ale praca daje mi ogromna satysfakcję i wystarczająca ilość pieniedzy. Non stop planuje podróże te małe i duże. Staram się wyjeżdżać i poznawać świat, inne kultury. W swojej garderobie posiadam kilka torebek o których Olfa póki co marzy (i jedna która należy do projektanta Jak to mawia Olfa Gucci Sruczi-tylko dlatego ze leży niżej w hierarchii w piramidzie, która Olfa ściągnęła z internetu :-) to jest żenujące).Kupuje to, co mi się podoba, a nie to co jest wyżej lub niżej. Dla mnie niech kupuje torebki w Lv nie żałuje jej, ale tego kłamstwa, ściemniania, obrażania, wyśmiewania ludzi nie moge zaakceptować. Próbuje zabłysnąć inteligencja ale co chwile się pogrąża. Niech ta kobieta zacznie myslec nad tym co mówi, i nie udaje mądrzejszej bo za chwile wszystko jej runie jak domek z kart. I nie mówię tego złośliwie. Po prostu tak będzie. Czy ona myśli, ze jest kimś więcej niż TY czy JA? Nie mierzy się ludzi wartością pieniądza. Ona to robi notorycznie. Wyśmiewa biedniejszych od siebie, chociaż sama niejednokrotnie przyznawała, ze w domu się nie przelewało. I ludzie się na to łapią? Na prawdę??? Przecież tu mózgu nie trzeba używać, żeby widzieć jej kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ono kupuje w Ikei... Toż to moje ciocie wyławiają perełki na targach czy kupują meble holenderdkie i odrestaurowują unikaty. Lustro czy kieliszki z ikea to może mieć każdy... A mój sąsiad dostał na maszyny do pracy kilkadziesiąt tys zł, od nas podatników ta dotacja, to czemu nie koleś, który jako grafik, twórca filmów reklamowych, może zarabiać tyle w stolicy miesiecznie. Oboje mają firmy, mogli se to zdobyc za darmo, wrzucic w koszty. W ekonomii jest tak, że my zwykli kupujacy placimy za wszystko za produkty podatki, a oni mają taniej już o sam podatek 23% i placimy za to my... Mogli po prostu kupić, bo zarabiają tyle miesiecznie. Dobrze że Olfa trzyma z bratem i mamą, wcale nie jest sama. w kilkoro zawsze razniej. Widać że czyta kafe, darmową prasę w lokalach uslugowych, OK. Ja bym wolala żeby sie rozwijala i czytala ksiazki, bo umie tylko dwa wyrażenia budującd zdania złożone i ciągle ich (nad)używa ;) Widać że od merytoryki to ma innych. Ale to chyba najbardziej zaprzecza jej kreacji na KOGOŚ lepszego. Nie wynajmowanie malego luksusowego m, bo przecież wcześniej żyła gorzej a i wielu z nas np. mieszka za granicą w ciasnocie, żeby było taniej. A i w Polsce mało kogo stać na duże m. Cała rodzina się składa by w ogóle dziecko się wyprowadziło i miało na remont kawalerki czy 37 m2, z mężem i dziecmi! A Ona ma mieszkanie dla siebie, nie łóżko w pokoju, jak wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę (to jeden wyraz ;) ) Ona bardzo kłamie i gardzi słabiej zarabiajacymi, można nie lubić ją za to i dlatego właśnie ma malo followersów, no ale najlepiej w pracy radzą sobie psychopaci, więc... ;) Czy chcesz być jak oni? ;) A duży sukces ewolucyjny reprodukcyjny mają... manipulanci, bo to oni właśnie tworzą piękne iluzje na które nabierają się dziewczyny chcące mieć lepiej. Nie bezdomni z depresją przecież. To manipulanci osiągają najwięcej, typy ambitne, popularne, towarzyskie, publiczne. Zdjecia przedstawiajace wlochate kobiety bez makeupu, z brzydka cerą, nie są pożądane tylko te... kłamiące, zaklamujące rzeczywistosc. Tak jest i albo sie adaptujesz albo jestes nikim. A że często to życie na pokaz i bez zaplecza... Michael Jackson tak wiele kupował, tworzył, a był bankrutem. Jego majątek oszacowano na MINUS ileś. A żył jak król hehe. Tymczasem król Holandii jeździ rowerem... Nie wszystko złoto, co się świeci. PS Osoba promująca wyglad, drogie i liczne kosmetyki (20produktow do makeupu dla zaledwie jednego filmiku!) po dziesiecioleciu doswiadczen nie zblaźniłaby sie jak O na tej imprezie ... urodzin andziax. wygladala tam strasznie. żółta twarz, czerwona od alkoholi szyja. Brrr I jeszcze to nagrywa i puszcza w swiat zamiast zamieść pod dywan jak wszyscy (beyonce itp) Zamiast pracować samej w PR moglaby zatrudnic menagera bo sobie nie radzi, jak z ksiegowoscia, sprzataniem czy praniem, czyszczeniem plaszczy itp. Outsorcing Ol, bo sie to za toba teraz wlecze, że nie doinwestowałaś w swój wygląd tam, a przecież tylko o wyglad chodzi, bo kanału naukowego nie prowadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:56 niby kogo Olfa wyśmiewała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zrozumiem dlaczego niektorzy uwazaja, w tym Olfa, ze praca u kogos jest gorsza niz wlasna dzialalnosc. Tak sie sklada, ze jesli ktos chce miec wysokie kwalifikacje i byc specajalista to w wielkiej firmie wlasnie u kogos ma taka mozliwosc. Consultanci, prezesi bankow, lekarze specjalisci chirurdzy, profesorowie, wysoka kadra managerska, specjalisci inzynierowie it. to ludzie, ktorzy zdobywali kwalifikacje przez lata pracujac w roznych firmach a nie w swoim domu na fotelu. Jak Olfa chce to niech sobie pracuje na youtube, ale niech nie mowi ze to najlepsza praca na swiecie. Moze dla takich osob bez ambicji jak ona, na niczym sie nie zna, nic nie potrafi, to znalazla sobie idealna prace bez wymagan i bez kwalifikacji hehe. Nawet wsponiany tu Kulczyk zapierniczal dla innych, dzieki temu tak sie rozwinal ze jest w stanie teraz prowadzic firme zbudowana przez jego ojca. Niestety nie spelnia on wymagan Olfy, bo pracowal u kogos na etacie, a potem wskoczyl do firmy tatusia. Olfa woli bardziej zaradnych i samodzielnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mishon na yt w 10 typach walentynek podsumowała Olfę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×