Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Ale zera na koncie się zgadzają to i na wiek by przemknęła oko usmiech.gif Ale Olfa nie chce być z kulczykiem Wiec nie jest bo gdyby chciała to by już dawno była xxxx hahaa smiech.gif a tak na powaznie, to niestety Sebastian Kulczyk nie wytrzymalby z Olfa nawet godziny. O czym by on z nia rozmawial? o tym jak Olfa rozumie aktywa i pasywa? A moze o luksusie i siedmu torebkach LV? smiech.gif Kulczyk jest super wyksztalcony, studiowal w Polsce i zagranica na bardzo dobrych uczelniach, pracowal w swietnych firmach zanim przejal firme ojca. Do tego Kulczykowie zawsze tez byli filantropami, a Olfa nie pomaga nikomu, bo kazdy ma sam sobie radzic ze swoimi problemami, nawet nie wspiera WOSP, bo tez nie lubi. Juz widze jak Kulczyk ucieka przed Olfa, a Olfa szarpie sie z jego ochroniarzem, no bo jak to, ona taka ladna i luksusowa w szpilkach Prady, a on jej nie chce i taka partia jej ucieka sprzed nosa? nieeeee.... smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Dziewczyny czy Wy zwariowałyście? Jaki Kulczyk? Z całym szacunkiem, bo Olfa cos tam osiagnęła, ale to nie ten poziom. Prawdziwie bogaci ludzie maja z pewnością z niej ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge czytać niektórych idiotycznych komentarzy. Sama nie jestem jakąś fanką Olfy, ale to co tutaj piszecie to po prostu jakaś dziecinada. Nie wierze, że wszystkie jesteście po studiach i robicie kariery bo gdyby tak było to nie robiłybyście z siebie pośmiewiska tutaj żyjąc życiem kogoś kogo nawet nie znacie. Insynuujecie, że Olfa kłamie w sprawie patologii, a ona nie mówiła, że jej rodzina była jakoś wyjątkowo biedna w stopniu takim, że nie było co do gara włożyć a co dopiero lekcje śpiewu. Mówiła o patologii, ale nie rozumiem jak to ma sie wg was do braku pieniędzy ? W mojej rodzinie był okres czasu kiedy moja mama zarabiała 30 tys., bo miała własną dobrze prosperującą działalność, a w domu patologia, bo ojciec odszedł dawno temu i poznała jakiegos psychopatę, który ją bił więc nie wypowiadajcie sie na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia, bo sytuacje w życiu są różne, a wy bawicie sie tutaj w jakiś detektywów i specjalistów w każdej dziedzinie życia. Nie podoba wam sie jej kanał i uważacie, że to kłamczucha to nie oglądajcie, tak ciężko to pojąć inteligentnym podobno kobietom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewinne ploteczki niewinnymi ploteczkami, konstruktywna krytyka konstruktywną krytyką, ale brzydzę sie ocenianiem ludzi po pozorach i zmyślaniem na zasadzie 'wszystkie rozumy pozjadałam bo skończyłam prawo to moge sie wypowiedzieć'. Jak chodziłam do szkoły to zawsze w conversach, markowych ciuchach itd. siedziałam cicho sama w szkole czytając książkę, byłam nie ufna i zamknięta w sobie, ale nie dlatego jak wszyscy myśleli, że jestem jakimś zarozumiałym dzieckiem bogatych rodziców. W domu była patologia i nikomu nie ufałam, nadal nie ufam nawet teraz gdy jestem dorosła. Każdy mój dzień to była udręka i nie miałam ochoty nikomu o tym mówić, a każdy wymyślał niestworzone historie na mój temat. Opamiętajcie sie zanim kogoś osądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec Olfy był alkoholikiem. Gdyby na prawde kochała ojca i był kims ważnym w jej życiu to nie szargała by jego 'dobrego imienia' gadaniem, że był alkoholikiem bo chociażby jej matka czy brat sprzeciwiałby sie temu i powiedział prawde. Ojciec alkoholik potrafi zgotować w domu prawdziwe piekło więc nie miała skrupułów wyznać prawdy o ojcu. Proszę was zmieńcie temat, bo patologia w domu Olfy to nie jest dobry temat do dyskusji, bo jak widać o patologii nie macie zielonego pojęcia, a najwięcej macie do powiedzenia w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, że komentujące wszystko o Olfie krytycznie są nieinteligentne. na ogół. Masz rację, że jak im się nie podoba, to po cholere ją oglądają, piszą tu, marnują swój cenny czas, młodość. Zamiast się uczyć, zmieniać, dbać o wygląd, edukację, podróżować, zarabiać jak Ona, to siedzą i kwiczą z zawiści. Jak wam przeszkadzają jej gierki, kłamstwa, to zajmijcie się sobą - tak lepiej spożytkujecie czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują nas wasze historie bo to nie temat o was, to temat o olfaktorii. Nikogo nie obchodzi wasze patologiczne pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiedzy
ale wypowiedź była na temat. W sumie wszystko zależy od zdefiniowania: czym jest wg kogoś patologia, luksus, rozwój osobisty, ambicja, odwaga. Możemy mieć z Olfą rożne definicje tych samych pojęć. Trzeba zauważyć jednak, że Olfaktoria promuje siebie jako markę i musi stosować techniki np. z dziedziny zarządzania biznesem. a takim narzędziem jest opowiadanie o sobie jak to było źle biednie brzydko a teraz tyle osiągnęłam, od niczego do kogoś. Twórz historie i sprzedawaj. A widzów jest pełno w tym jutjubowym teatrzyku,więc póki da się na tym skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunięto cześć 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa powie i sprzeda wszystko, żeby tylko o niej mówili. Nie ruszają mnie te jej ckliwe historie. Udało jej się manipulacja dojść do miejsca w którym jest teraz . Jest to jej strategia, i obmyślony plan ale niezbyt udolnie. Na początku szło jej dobrze. Ostatnio zaczęła się gubić w swoich kłamstwach. To powoli zaczyna ja pogrążać, bo ludzie nie są głupi. Ona chciałaby dotrzeć do ludzi na poziome, ale takich którzy są debilami. A to się wyklucza. Mało który debil dojdzie to sukcesu i przy tym będzie oglądał Olfe. Mądrym ludziom czasami jest ciężko osiągnąć sukces. Debile czasami maja więcej szczęścia. I oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać. Ludzie są po prostu naiwni. I właśnie tacy poświęcają jej czas. Przestałam ja oglądać. You tube robi sieczkę z mózgu ludziom. Kiedyś byłam zapatrzona w yt jak w obrazek. Przeszło mi, kiedy stwierdziłam ze zaliczam się do grona debili ;-) od tego czasu żyje mi się lepiej i przyjemniej a przede wszystkim skupiam się na sobie i na tym aby nabijać sobie własne kieszenie a nie pożal się Boże youtuberkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:54 fakt cześć 13 została usunięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahha oby i ta czesc zostala usunieta :D bedziecie musialy zakladac nowe topiki do usr.nej smierci zeby wylac jad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czemu 13 został usunięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w 13 ktoś przypomniał sytuację, kiedy Olfaktoria sfotografowała rękaw przypadkowego męzczyzny i na snapie napisała "jest i Janusz", a jakas kafeterianka znalazła w necie zdjęcia imprezy i okazało sie, że żadnego Janusza nie ma, a Olfa fotografuje często rękawy, ręce itd przypadkowych męzczyzn albo swojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 będziemy zakładać nowe tematy do usranej śmierci :-) tylko po to, żeby wkurzać takie osoby jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 skad wiesz, ze dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może dlaczego część 13 została usunięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ze cześć 13 została usunięta. Brudy będą wypływać w każdej części i nikt nie jest w stanie tego powstrzymać. Zawsze znajda się chętne osoby, aby podyskutować o kłamstwach Olfy. Fajnie jest poczuć się detektywem, przylapywac kogoś na ściemnianiu. A później buuum wątek zostaje usunięty, i wiesz ze ktoś tej prawdy się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas nie wkurza, że poświęcacie czas na wylewanie żalu. Nas to zniesmacza, obrzydza, degustuje, żenuje. jest nam wstyd za koleżanki Polki. Która osiągnęła choćby tyle, co O? Która od lat się utrzymuje w stolicy i to na dobrym poziomie, a nie w schronisku jakimś? Która z Was nie musi mieć auta, prawa jazdy, doktoratów, zawodu lekarza, bogatego ojca, a jest w takim komforcie życiowym? Poza tym która z Was ma tak świetną figurę, i żadnych syfów na twarzy. Olfa ma gładką cerę, żadnych narośli, krost. A figurę ma do pozazdroszczenia przez większość nadważonych, otyłych. My możemy sobie raz pozwolić na super fryzjera ale po 3 tygodniach już nie będzie śladu po dziele, które wykonał. Trzeba w siebie stale inwestowac, by utrzymać to co dobre i jeszcze to ulepszać. Myślę, że Olfa ma więcej niż którakolwiek z nas, i sama się utrzymuje, a wszystkim moim koleżankom pomagają rodzice. Wszystkim. I wychodzą za mąż, bo majątek męża i jego pieniądze z pracy też im pomagają. A Olfa osiągnęła sama tyle, że my sobie nie możemy pozwolić. Nawet na te badziewia bo badziewia , ale za bajońskie sumy :) Wiadomo, że trzeba celować w sprzedaż bardzo drogich rzeczy i na szeroką skalę, bo sprzedawanie skarpet na stoisku w zapadłej dziurze da nam 20% zysku i sprzedawanie czegoś hiper drogiego także, ale 20% zysku ze 100 zł a 20% zysku ze 100 000 zł to jest różnica, co nie? Gdyby działała na jeszcze szerszą skalę [po angielsku, na cały świat] toby była milionerką, miliarderką już. I nie musi miec zawodu. Po co? Poza tym ludzie się przebranżawiają. A Ci bez zawodu otwierają firmy i zatrudniają u siebie tych z tytułami. Czasem debile mają szczęście, znajomości. Racja :-) W każdym razie Olfa ma towarzystwo, czyli ludzie chcą z nią przebywac. Zapraszają ją w rózne miejsca, spotykają się z nią chętnie. A z takimi kiepskimi dziewczynami stąd, które wyzywają tylko Olfę i nic nie dają, nie tworzą, nikomu nie pomagają, nie motywują tylko szczują nikt nie chce być i ich kochać. I frustracja oraz agresja narastają... Trzeba się zmienić. Trzeba być jak ktoś żeby mieć to co ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 co Olfa osiągnęła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część 13 mogła też zostać usunięta, bo ktoś stwierdził że Olfa ledwo dobiła do 100.000 subskrypcji dzięki swojej siec***artnerskiej. Ktoś też zauważył, że na pierwszy rzut oka widać że Olfa nie lubi nadii z Beks i nadia też sprawia wrażenie zażenowanej występami w filmach Olfy. wniosek był taki że ktoś z siec***artnerskiej przymusił Olfę i Nadię, żeby Nadia wystąpiła w filmach Olfy i w ten sposób podciągnęła żenująco niskie statystyki vloga Doroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może chodzi o tę dziewczynkę, co napisała Dorocie komentarz pod jednym z filmów i została wyśmiana? Na snapie coś pokazywała i o hejterach mówiła, później fragment filmiku tej dziewczynki i jej tłumaczenia, że to nie ona i bla bla bla. Nie wiem o której został usunięty wątek 13 i czy była jakaś wzmianka na ten temat, więc wybaczcie za ewentualny spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, dziewczynki. Inne wątki też się nie wyświetlają, inne fora. Po prostu błąd serwerowni. Strony. To nie ma zwiazku z tym co wy tutaj piszecie. Spokoojnieee A laseczkę od niedostrzegania osiągnięć Olfa--rii motywuję do PIERWSZEJ W ŻYCIU jedynej niepowtarzalnej okazji do wysilenia umysłu na trzy minuty i wypisania trzech rzeczy w których Ol-ria jest lepsza od przeciętnej dziewczyny ze wsi. dasz rade?! Ta, wiem, wymaga to uruchomienia intelektu. ale przecież go masz! Stać cię na to. Dasz radę! Wierze w ciebie. Poza tym wystarczy tylko wyjąć to z mojej wypowiedzi powyżej... jeśli nawet nie umiesz nic sama stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem, co myslicie o pani Przetakiewicz. A przede wszystkim - co mysli o niej Olfa. Czy nie chciałaby być jak Ona, czy nie aspiruje aby cały czas do bycia taka jak ta Pani. wg mnie pani Przetakiewicz jest ideałem, a Olfa chciałaby byc taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniknął przez wyśmiewanie dziecka, albo przez informację, że Olfa publikuje czyjąś dupę na snapie i pyta gdzie kupi takie majtki.. w sensie wyśmiewała babeczkę, publikując jej tyłek - bo ta miała majtki z napisem „kiss my ass”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiem dlaczego tak burzycie się że Olfa twierdzi że nie współpracuje z firmami kiedy sama przecież publicznie się przyznała, że współpracuje z markami bo nie jest instytucją charytatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zniknal przez tematy z ostatnich kilku dni. Redakcja kafeterii az tak szybko nie reaguje. Od zgloszenia do usuniecia tematu moze czasem uplynac kilka tygodni. Olfe na pewno mierzi wszystko co tu sie wypisuje, wiec w ktorymkolwiek momencie tu wchodzi, to pewnie szlag ja trafia, i najbardziej by jej pasowalo, zeby tych tematow nikt juz nie zakladal. Ale sie nie da, wiec trza kasowac. Zreszta, badzoe szybko przyjdzie sie jej przekonac, ze wszystko co bylo napisane w poprzednim watku pojawi sie i w tym. a to dlatego, ze ona nic a nic sie nie zmienia i kolko powtarza te same sciemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam jej ostatniego vloga "Kto mnie sponsorował" i zastanawia mnie, dlaczego ta Oliwia wygląda jak typowa styrana życiem matrona żyjąca z zasiłku (nie obrażając nikogo, wiecie co mam na myśli), skoro ma szafę wypchaną torebkami i ciuchami za grube tysiące, drogie perfumy, biżuterię itd... Włączcie sobie od 19:35. Ta kobieta wygląda na tak niezadbaną że szok. Włosy nieogarnięte, brwi tak samo, makijażu też zero (?). Rozumiem naturalność, sama nie lubię być wymalowana jak matrioszka, ale to wygląda serio źle, jakby była chora. Nawet Olfa wygląda przy niej zamożnie ;) Chociaż serio Dorota wygląda na zadbaną, nie tylko przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Dorota wyglada na zadbana i tym bardziej mnie dziwi dlaczego zawsze pozwala aby efekt psuły włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątki zazwyczaj są usuwane, kiedy pojawiają się w nich jakieś prawdziwe informacje nt. Olfy. Na ostatnim przecież rozgryzłyśmy kim jest (albo nie jest) ten jej Janusz. Jeszcze wcześniej usunięto wątek, w którym pojawiło się nazwisko tzytzka, tak więc wnioski nasuwają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupie baby! Mówię wam, że nie tylko ten wątek zginął. To nie ma w ogóle nic wspólnego z waszymi wypocinami. Uwaga co do wyglądu koleżanki Ol-rii trafna. tez się zdziwiłam, że dziewczyna wygląda w ten sposób, niemodnie, w porównaniu do wypasionych torebek. Gdyby nie te torebki, Ol-ria by się z nią nie kumplowała. Bo ol-ria ma nieokiełznany dziecinny temperament, a ta pani nie. A Ol-ria nie lubi innych od siebie, nieprzystających, bo się czuje źle, dennie, głupio. Lubi się odbijac w innych jak w lustrze. Jak nie wiadomo, o co kaman, to chodzi o forsę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×