Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Posłuchalam tego cloga Olfy i jakoś mi jej szkoda. Serio. Opowiada że te 10 tys miesięcznie to taka mała kwota sugeruje że zarabia wielokrotnie więcej, osiągnęła sukces. Siedzi na tle mebli w kuchni w wynajmowanym mieszkaniu. Te meble to o ile dobrze kojarzę najtańszy zestaw z leroy merlin. Chińskie szafki za 700 zł komplet. No i te tandetne świecące litery. W pepco widziałam takie naisy na przecenie 10 czy 20 złotych... To jest ten sukces finansowy? Czuję się zażenowana i chyba przestanę oglądać Olfe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sobie tak dobrze zwizualizowała swój sukces, że w niego uwierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,50 to bym brała, są ludzie którzy zarabiają mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa na snapie się cieszy, że nie musi brać urlopu w pracy żeby gdzieś wyjechać. No fakt. Nie musi, bo nigdzie nie wyjeżdża X To jest dobre hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nawiekszym osiagnieciem byl wyjazd ze wsi do warszawy i kupno torebek LV  Xx W punkt! trafne podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajcie ze Olfa stoi w miejscu od 10 lat. Przeciez dorobila sie kilku najtanszych torebek LV, stworzyla Janusza i nauczyla sie ustawiac kamere w sklepie aby miec dobre swiatlo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokladnie to samo pomyslalam, patrzac na tlo olficy. Najtansze meble, zestaw szafek kuchennych jak w kazdym troche lepszym mieszkaniu pod wynajem dla studentow. Ta rozowa maynarka to jak z orseya wyglada albo inna chinszczyzna. Laseczka wynajmuje kilka metrow na krzyz w warszawie czyli we wschodniej europie i udaje jakas wielka kobiete sukcesu bo nagrywa jakies denne filmiki na yt haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnialo mi sie, ze mowila raz na snapie o statystykach swojego bloga, pokazywala jakies wykresy. Podobno przybywa czytelnikow mimo ze dodala tylko jeden post w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sobie tak dobrze zwizualizowała swój sukces, że w niego uwierzyła xx Dokładnie! Ona żyje w świecie swoich fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś namiary na IG lub kanał YT brata olficy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim gdyby zarabiala takie pieniedze jak sugeruje nie tylko w tym filmie ale tez we vlogach to juz dawno byloby ja stac na wlasne mieszkanie i kredyt na dobrych warunkach. Nie wspomne o fajnych ubraniach i wakacjach dluzszych niz 2 dni raz na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz imie i nazwisko brata w google to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem biednym człowiekiem, będącym klientem pomocy społecznej. Jeżeli ktoś może mnie wesprzeć, to podaję numer konta bankowego: 79 9096 0004 3001 0078 3945 0001 (SWIFT: POLUPLPR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedys bylam taka durna. Wydawalam kase na torebki, i inne gadzety. Jakis czas temu podsumowalam swoje ekskluzywne zakupy, i ile pieniedzy przepuscilam w przeciagu roku. Zlapalam sie za glowe. W kazdej europejskiej stolicy, ktora odwiedzilam musialam zajsc do butiku, i wyjsc z czymkolwiek i przwiesc pamiatke :) Teraz wole spedzac czas na na prawde fajnych wakacjach poza Europa, wracac co chwile wspomnieniami, i planowac kolejne podroze, bo to daje mi prawdziwe szczescie :) Olfa tez to kiedys zrozumie. Zakocha sie i zobaczy, ze te torebki i gadzety szczescia jej nie daja, a fejm minie. Przyjdzie nastepna youtuberka, i Olfa zniknie. Skonczy sie, bo wszystko sie kiedys konczy. A ze inwestowac nie umie, to pojdzie z torbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa napisala na snapie ze nie musi czekac na majowke zeby wyjechac/odpoczac jak wiekszosc Polakow. No pewnie, bezrobotni nie musza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa jest niemozliwa - na snapie porownuje sie do Gorata ktory powiedzial ze zarabianie duzych pieniedzy zawrocilo mu kiedys w glowie. Olfa pisze, ze tez tak miala gdy w wieku 20 lat zaczela zarabiac duze pieniadze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa doradcze Czy coś gratis: Lepiej przestań już gadać o tych pieniądzach. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfie juz odp*****la haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta stracila kontakt z rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co te brwi ma takie krzywe ta luksusowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisala tez na snapie, ze praca youtuberki jest uwazana za malo ambitna tylko przez ludzi, ktorzy nie robia nic konstruktywnego. I ze ludziom sie wydaje ze latwo byc youtuberka i ze kazdy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi ma krzywe bo nie umie ich malowac swoimi luksusowymi kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - pokazala na snapie ksiazke i twierdzi ze bedzie ja czytac. Szok! :-D ciekawe czy da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka ją kiedyś wydała, że przecież nawet 173 nie ma :D Olfa się obruszyła. Nie ubliżając nikomu ale bardzo przepraszam... zajęcie vlogerki jakoś bardzo ambitne nie jest.. nie mówię, że nic nie trzeba robić i ze nie zajmuje to czasu. Nie twierdze też, że nie przynosi dochodu. Ale do jasnej cholery serio niektórzy aspirują trochę wyżej, niż kręcenie vloga ze swojego dnia i ładne zmontowanie go. Niektórzy chcą coś osiągnąć poczuć spełnienie czy to artystyczne czy naukowe i kręcenie filmików może być dodatkiem do życia a nie jego głównym celem, przykro mi ale jakiej idei by nie przedstawiła i nam nie wmawiała, to nikt myślący nie potraktuje tego poważnie. To żadne osiągniecie, czy nie wiem jaki wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdzielę....jakie ona bzdury plecie w tym vlogu....nawet nie wiem jak to skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma w jej słowniku słowa "przyjaciel" -nie dziwię się... Ale to w sumie bardzo ,bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz pytam o brata olficy. Ma poda ktoś jego nazwę YT? Albo przynajmniej jego prawdziwe imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zrezygnuje z tej pracy,bo mieszkam w Warszawie,więc chyba to obciach, żebym zarabiała niespełna 20zl na czysto za h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz Goldmann wpisz i ci znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:15 X X rzuc te robote, i zostan youtuberka. Przeciez to takie ambitne i zajmujace zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×