Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Właśnie to jest dowód ja jej wielką "ambicję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, sama sobie zaprzeczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystrojona jak urzedniczka hahah gada o p*****lach no hity nie wierze w to co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne bo ci uwierzymy ze zarabiasz 10 k na miesiac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfica to nie jest profesjonalizm o ktorym mowiwsz tylko brak dyscypliny, jesli zaczynasz kilka projektow a nie konczysz ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu opowiadala o swojej rozmowie kwalifikacyjnej? Ile jeszcze? Raz w zyciu poszla na rozmowe i opowiada o tym w kolko od kilku lat. Gdyby naprawde byla ambitna to poszlaby jeszcze na kilka rozmow do innych firm i dostalaby w koncu prace. Ale lepiej gadac ze nie dali jej pracy z zazdrosci.. jasne. Ona chyba zaluje ze nie ma bardziej prestizowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy film Olfy to jak zwykle autoreklama, typu jestem zdolna, mam zainteresowania i osiagam sukcesy. Szkoda tylko, ze nie widac tych zainteresowan Olfy. Ani odwagi, ktora sie chwali. Nie widac tez szczerosci, bo Olfa nie jest szczera tylko bardzo zamknieta i zaklamana. Co wiecej, to co ona nazywa szczeroscia to zwykla arogancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puściłam toto do sprzątania. Ona się powtarza, wszystkie anegdotki kojarzę. Nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarza sie bo co innego ma mowic? W jej zyciu nic sie nie dzieje, nie robi nic nowego. Wiec opowiada w kolko o tym samym, jedynej rozmowie kwalifikacyjnej jaka odbyla w swoim zyciu, bylym i jedynym partnerze jakiego miala w zyciu, no i o tym jaka to jest z******ta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z czego sie utrzymywala, nim zaczela "zarabiac" na YT, bo chyba nie z tego nedznego bloga? Wrocilam jakis czas temu do jej artykulu z Barcelony i Szwecji. Na prawde widac w jej wpisach wiejska dziewczyne, ktora az blotterki musiala szczegolowo opisac, zeby kazdy wiedzial ze sa rozne ksztalty... Olfa! Serio?!! Widac, zes nie obyta w Swiecie. Wez Ty zainwestuj w jakas podroz. Zobacz jak wyglada swiat, i ludzie, a nie siedzisz w tej "smogowej" Warszawie i nagrywasz z fotela. Juz jestesmy znudzone tym ciaglym gadaniem o LV, zarciem, i wiecznym sponsoringiem. Sprzedalas sie. Przestalas byc wiarygodna od kiedy nagrywasz vlogi. Twoje filmy zrobily sie na prawde nudne i dlatego przestalam cie subskrybowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i większość z was w wieku 33lat osiągnęła wielki sukces zawodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ma znaczenie co osiagnal ktos z nas? Nikt z nas nie chwali sie publicznie ze jest kobieta sukcesu dla ktorej 10 tys.zl to niewielka kwota. Olfa sie to robi wiec jest wysmiewana publicznie. Bo niestety nie widac aby jej slowa znajdowaly potwierdzenie w rzeczywistosci. A skoro zyje urojeniami i udaje kogos kim nie jest to sama sie podklada wiec jest wysmiewana. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska ma 33 lata, opowiada w kółko te same historie z liceum i z okresu bycia kelnerka lub sprzedawca. Czy ona zatrzymała się w rozwoju ? Co się działo między końcem studiów a teraźniejszością ? A zapomniałam, ze doronia przez 7 lat siedzi wyłącznie na fotelu i udaje osobę która nie jesr. Nie wiem czy to jest bardziej śmieszne czy żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma kanal od 7 lat? Czyli zalozyla go po ukonczeniu studiow. Z czego wtedy zyla? Chyba miala tego partnera ktorego wciaz wspomina, ktory ja utrzymywal i kupil drogie buty czy torebke, zabieral na wakacje. Czyli miala zycie dokladnie takie jak chciala dopoki jej facet nie zostawil. Dochod z kanalu pojawil sie stosunkowo niedawno, bo przeciez jeszcze niedawno miala bardzo male zasiegi. Pozostaje zagadka co robila i jak sie utrzymywala przez te pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że nadal jej się marzy praca w korpo :)nie uwierzę, że nie zamieniłaby swojego fotela na menadżerskie krzesło. I niby jakie ona ma umiejętności skoro ciągle wspomina pracę w Douglas i rozmowę kwalifikacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma umiejetnosc mowienia o sobie tak jakby zaszlo wysoko, a widzowie z gimbazy w to wierza. I o to jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna próbuje mydlić oczy sobie i innym. W wieku 40 lat tez będzie opowiadać te same historie z liceum i bycia kelnerka. Btw mówienie o swojej wadzie jako zalecie to było modne 5 lat temu. Niech ona da się wypowiadać specjalistom bo strasznie p******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona ma pokazywac we vlogach skoro nie robi nic innego tylko zakupy, restauracja i siedzenie w domu? Jak ktos ma nudne zycie to vlogi tez bedzie mial nudne. Olfa jednak twierdzi ze jej vlogi sa na wysokim poziomie, bo ma ujecia z drona (wciaz te same) i montaz w rytm muzyki. Tresci zero ale kto by sie tym przejmowal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnosze wrazenie, ze najlepszy okres w zyciu Olfy byl kiedy pracowala w Douglasie i miala tego chlopaka o ktorym wciaz mowi. Czula sie chyba wtedy szczesliwa. Niestety chlopak odszedl, lepszej pracy nie dostala bo pani na rozmowie kwalifikacyjnej byla zazdrosna i zostala sama z marnym blogiem. Jefnak bardzo czesto opowiada o yamtym okresie. Gdyby byla szczesliwa w obecnym zyciu i miala fajnego faceta, ktory o nia dba to by o tym mowila zamiast wiecznie wracac do przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie 10 tysiecy ktore Olfa chciala kiedys zarabiac. Ona nie ma pojecia ile nauki i pracy kosztuje dojscie do takich zarobkow. Z jej studiami z ktorych nic nie wyniosla i niechecia do czytania ksiazek nie wrozylabym jej sukcesu w zadnej duzej czy malej powaznej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś xxx To prawda, ale Doronia nie ma nic ciekawego do powiedzenia co sie dzialo w ciagu 7 lat. Ponad to laska myli szczerosc z brakiem wychowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziala, ze myli szczerosc z arogancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi, że ona jest taka "perfekcjonistką" a nie inwestuje w rozwój swojej osoby. Może jakieś studia podyplomowe? Może nauka nowego języka? Albo po prostu prawo jazdy? Laska od 10 lat stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa na snapie się cieszy, że nie musi brać urlopu w pracy żeby gdzieś wyjechać. No fakt. Nie musi, bo nigdzie nie wyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nawiekszym osiagnieciem byl wyjazd ze wsi do warszawy i kupno torebek LV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie gadać o tym montazyscie to nie jest montażysta tylko jej brat. Głupie jesteście lykacie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to nie jej brat dziewczyno to nie ma znaczenia. I tak nagrywa raz na jakiś czas jakoś nie widzę postępu vlogi dodaje co 2tyg. Dziwi mnie tylko to co ona gada o swoim wzroście widziałam ją w ikea ja mam 177 a ona była dużo niższa więc chyba lubi dziewczyna sobie zawyzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd info że to jej brat jest montażystom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 ile na oko ma? Chyba też ją wydała w jednym z vlogów Majka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowano mi 18,50zl za godzinę.. Brać pracę, czy jest zbyt mało luksusowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×