Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś - nie zazdroszczę jej jutrzejszego dnia :P Napisz tu Autorze jak przebiegła rozmowa bo lekko nie będzie. Ale dziewczyna pozytywna, skoro informuje Cię o wyjściu do klubu z koleżanką. Inna by tego pewnie nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty grasz od roku,że ona nie wyczuwa,że u ciebie już, w sercu Antarktyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.24 A może ta kobieta ma rację i największe doświadczenie z was wszystkich. Moją bliską koleżankę zostawił mąż po 20 latach. On był jej pierwszym i ona jego też. I wiecie jaki był powód? Powiedział ze za mlodo się pobrali, ze nigdy nie miał okazji spróbować jak wygląda związek z inną osobą itp. On później poznał kogoś nawet ślub wziął. A wydawało się ze będą ze sobą na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 A to coś dziwnego musi być? Może plany miał. No chyba, że Pan i Władca musi pozwolić to tak.... ten tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie do klubu, więc pewnie dlatego spytała, czy nie mam nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'41,przeciez ona wraca jutro wiec wspólnych planow na dziś nie mieli.Czytaj uważniej nim napiszesz post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz na post z bodaj 17:40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jak ty grasz,ze ona nie wyczuwa ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Pan i Władca? Dlaczego tutaj jest tyle zła na tym forum? Oceniacie nie znając, na podstawie kilku komentarzy, ale chyba tak trochę jest, że łatwiej wytykać cudze wady niż się przyjrzeć swojej prawdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Ojej, faktycznie, przepraszam, nie doczytałam. Nie poczułaś się przypadkiem urażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 A dlaczego zła. Ktoś zaatakował, że mu się dziewczyna spowiada. Napisałam, że to normalne konsultacje, CHYBA, ŻE mają niezdrowy układ np. ja ci daję kasę, a ty jesteś podporządkowana (wtedy osoba miała rację, że to dziwne). Tego nie wiemy, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też do Niej dzwonię jeśli chcę gdzieś wyjść z kolegami i informuję ją o tym, chyba lepiej niż miałaby się dowiedzieć od kogoś, żę byłem gdzieś na dyskotece czy gdzieś indziej . Raczej wychodzimy wszędzie razem, ale zdarza się czasem, że osobno. Dziś jest Zenek Martyniuk tam w klubie, ona go lubi to pójdzie, poinformowała mnie o tym, to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego poinformować a co innego pytać o pozwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem od analiz,ale daję tysiąc srebrników,że za decyzją autora o odejściu stoi inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, zle napisałem, poinformowała mnie że idzie z koleżanką do klubu, czy nie mam nic przeciwko... Zresztą jakie to ma znaczenie... Nie ograniczamy się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przegrałeś/aś nie ma żadnej innej Kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież TYLKO SIĘ INFORMUJĄ a nie pytają o pozwolenie. Myślę, że to w porządku skoro byli razem (no- są- jeszcze do jutra ). Napisz Autorze jak przebiegła rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona słucha Zenka to już wystarczający powód do zerwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samą ją poinformowałem, że też mam zamiar dziś gdzieś spędzić wieczór, ale jeszcze nie wiem gdzie pójdziemy, więc powiedziałem, że pózniej dam znać gdzie będę. Postarm się jutro napisać, jak to wszystko się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci raz : jak grasz,że od roku nie ma w tobie uczuć do niej a ona nie wyczuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - widocznie jest dobrym aktorem albo "panna" jest niedomyślna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisuję na takie głupie pytania ;) Nie gram, wiele jest związków gdzie uczucia wygasły, a ludzie i tak ze sobą są i jakoś udaje im się "grać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że w jej odczuciu nie było między wami tak źle, skoro poinformowała Cię o dzisiejszym wyjściu. Ludzie, którzy żyją "obok siebie" nie informują się o niczym. Nie czują takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest jakoś mega zle miedzy nami, tylko uczucie wygasło. Jesteśmy bardziej przyjaciółmi, niż parą w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,ale ona nie wie,że od roku twoje uczucia nie istnieją więc grasz : jadasz z nią obiad,kochasz się,wychodzicie wspólnie,itd. Sorki,ale z przyjaciółmi nie chodzi się do łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wiesz Autorze, jest tu gdzieś poniżej taki wątek: "Miłość zrodzona z przyjaźni". Mogłabym niejako odwrócić ten tytuł i brzmiałby on wtedy: "Przyjaźń zrodzona z miłości". Nawet jeśli zwiążesz się z kolejną kobietą pamiętaj o tym, że "stan zakochania", "motyle w brzuchu" nie trwają wiecznie. Nie namawiam Cię do utrzymania tego związku bo jest to Twoja decyzja i nie mam do tego prawa ale pamiętaj (choć jesteś jeszcze młody)- najważniejsze w związku to trzymać się razem, wzajemnie wspierać w dobrych i złych chwilach i "grać do jednej bramk Rzeczą oczywistą jest, że w związku po wybuchach namiętności i uczuciu później pozostaje przyjaźń i ważne jest, żeby obie strony chciały to rozumieć. Napisz jutro jak przebiegła rozmowa. Na pewno będzie trudna. Ale jesteście młodzi i z powodzeniem macie szansę ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz że zwrócę się na "Ty" ale masz jakiś problem w sprawach łóżkowych, że stale do tego wracasz? Jesteśmy razem, normalne że uprawiamy seks. Nie czuję, abym w jakikolwiek sposób ją oszukał, dbam o Nią, ale uczucia wygasły i chyba lepiej, że chcę dać jej szansę, aby poznała kogoś kto Ją pokocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem trochę ten temat, o którym napisałaś. Sam nie wiem, jak ja to jutro rozwiążę . Idę dziś po prostu odreagować gdzieś do baru, może to mało dojrzałe, ale czuję potrzebę. Tak, postaram się jutro tutaj napisać, jak to wszystko wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby posta napisala dziewczyna, ktora chcialaby zerwac z chlopakiem i sytuacja bylaby identyczna jak u autora tylko role odwrocone to byscie kazaly jej zerwac z nim nie ogladajac się na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaku, przyjaciela/przyjaciółki się nie okłamuje !!!!!!! to nie przyjaźń ani żadna miłość była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×