Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

By mężczyzna dał kobiecie szczęście trzeba pozwolić mu być mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
Zazwyczaj jest tak że uległe niepracujace żony mają bardzo bogaci faceci. I o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Są różne stopnie ryzyka. Czasem jest ryzyko jakichś strat z których możesz się jakoś pozbierać, czasem możesz stracić wszystko łącznie z domem. Ryzyko zmniejsza się też jeżeli już masz jakiś grunt pod nogami (np. kontakty w biznesie). -Czy ona chce być do końca zycia bezrobotna? Rozumiem, że zostają tam na zawsze, w takim razie jej obawy związane z samotnością są bardzo uzasadnione. Pieniądze to nie wszystko. I co jeżeli się coś stanie? Jak on podupadnie na zdrowiu? Nie będą mieć tam specjalnie żadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeczytałam cały topik i stwierdzam z czystym sumieniem że mężczyźni lubią kobiety głupsze od nich smiech.gif Nie ma innego wytłumaczenia na to dlaczego wolą te grzeczne,uległe i delikatne.A jak kobieta ma świadomość tego jak to działa,i wie że bycie silną czyni ją ponad to,jest ośmieszana i wyzywana od feministek.Nie mam nic do tego jak ludzie żyją.Chcesz dominować?To dominuj.Ale nie pisz że kobiety ''niszczą męskość'',bo w dzisiejszych czasach kobieta musi być silna.Mężczyźni to zakłamani hipokryci,często umywający rączki od swoich brudnych czynów.Nie lubią świadomych i pewnych siebie kobiet bo wiedzą że te kobiety znają ich sztuczki.I możecie pisać co chcecie ale to tak działa.Wolę być świadoma i pewna swojej seksualności niż cicha i stłamsiona tylko po to żeby komuś dogodzić.A i do takich jak ja lecą z***biści mężczyźni a nie szowinistyczne samce których celem jest zapładnianie.Róbcie co chcecie ale nie ciągnijcie patriarchalizmu do dzisiejszego dnia bo to automatyczne życie które nie każdego interesujcie.Wszystko co odstępstwem jest dla was złem i ''propagandą''.A prawda jest taka ze to wy macie coś z deklem jak dla was jedyna słuszna droga jest taka jak wam się podoba.Nie ma nic lepszego niż silna i pewna siebie kobieta która jest zarazem delikatna i kr****.Żyjcie jak chcecie ale prawda jest taka że zwykłemu przeciętniakowi potrzeba dominacji i przez to tyle narzekania tutaj bo normalny mężczyzna bierze świadomą siebie i silną kobietę usmiech.gi," x Całkowicie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 I co nam zrobicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mam odwrotne doświadczenia. Żony uległe i często niepracujące ma klasa robotnicza (może nie stać ich na opiekę nad dziećmi?), większość ludzi na wysokich stanowiskach z bardzo wysokimi zarobkami ma jednak żony pracujące, wykształcone żony (i wcale nie są uległe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża ideał.Nie uważa się za głowę rodziny i pomaga mi w wielu rzeczach.Jest męski ale czuły,pracuję w pogotowiu i ratuje życie innym.Miał bardzo mało partnerek seksualnych i nie jest szowinistą.Ale jest męski i dobry człowiek <3 Kocham Go i wolę takiego męża niż rozbujałego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosto z mostu drogie Panie. Mam 3 firmy, dużo kasy. Chce korzystać z życia, bawić się, podróżować, mieć zawsze seksowna kobietę obok siebie. Oprócz tego ogarnięty dom i obiad na stole. W inne sprawy się nie wtrącaj o p8eniadze się nie martw. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szowinizm,patriarchalizm,konserwatyzm - to wrogowie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prosto z mostu drogie Panie. Mam 3 firmy, dużo kasy. Chce korzystać z życia, bawić się, podróżować, mieć zawsze seksowna kobietę obok siebie. Oprócz tego ogarnięty dom i obiad na stole. W inne sprawy się nie wtrącaj o p8eniadze się nie martw. Pasuje? xxx Też chcę korzystać z życia i się bawić ale polskie śmiecie mnie ograniczają :( jak żyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 tak, ale chce ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 Jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie, właśnie, czy przystojny jesteś. bo jak nie to zawsze możesz skończyć jak zelt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Drogie Panie macie prosty wybór. Albo będziecie grzeczne i posłuszne i wtedy będziecie kochane albo samotność lub będziecie zdradzane" x Lepiej być samą i szczęśliwą, niż być zabawką dla głupiego samca. Bo co taki samiec mógłby mi zaoferować? Jak taki nawet kochać nie potrafi. Wybór jest prosty, albo być samej albo związać się z prawdziwym mężczyzną, który będzie umiał prawdziwie kochać kobietę za to jakim jest człowiekiem, a nie dlatego że jest mu posłuszna i służy panu wiernie i jest tylko bezmozgim dodatkiem do swego pana. Wejście w związek z takim palantem, i zrezygnowanie z siebie dla jakiegoś egocentrycznego bałwana, to jest dopiero głupota i poniżenie dla kobiety. Każdy chce być szczęśliwy, a bycie ze słabym facecikiem który chce rządzić, to rezygnacja z własnego szczęścia. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo to znaczy ile? Jak dostanę 3000 kieszonkowego to będę posłuszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo tu mądrych babek,weszłam dopiero teraz w topik i widzę tyle wypowiedzi :D Kobiety ode mnie tyle : róbcie co chcecie ale nie bądźcie głupie bo z takie bo latwiej je oszukiwac jak ma durna naiwna w domu to moze wsadzac w inne c**y i robić co chce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałabym dostać więcej "kieszonkowego" niż zarabiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prosto z mostu drogie Panie. Mam 3 firmy, dużo kasy. Chce korzystać z życia, bawić się, podróżować, mieć zawsze seksowna kobietę obok siebie. Oprócz tego ogarnięty dom i obiad na stole. W inne sprawy się nie wtrącaj o p8eniadze się nie martw. Pasuje?" x Nie, spadaj na drzewo :P Wolę faceta niekoniecznie bogatego, szanujacego kobiety, liczącego się ze zdaniem kobiety, potrafiącego pójść na kompromis, empatycznego, kochającego kobietę a nie tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że facetowi do szcześcia wystarczy kobieta, ktora podoba mu sie wizualnie, z która można pogadać jak z kumplem, do tego kochająca, ciepła i chętna na seks. Nie musi pracować, mieć 3 fakultetów bo dla nas - facetow jest to zbedne. Nie mowie, że ma być głupia. Moja żona zajmuje sie domem, jest bystra, oczytana, polityką interesuje sie bardziej niż ja, świetnie sie z nią gada i wcale nie musi mi udowadniać, ze jest niezalezna i swietnie poradzi sobie beze mnie bo ja to wiem, ale jestesmy razem i wyreczamy siebie nawzajem w roznych czynnosciach, a dom prowadzimy raczej staroświecki. Lubię gdy jest wobec mnie ulegla, to taka nasza gra, ktora sprawia nam obojgu przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spoko ale nie mów innym jak żyć.Twoja żona to oczytana babka.A ja nie lubię prymitywów którzy mało oczekują względem inteligencji kobiet.To moja 2 i ostatnia wypowiedź tutaj bo reszta kobiet ma podobne myślenie jak widzę :) Wolę mieć faceta mądrego niż prostego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, ze ty wiesz, że dałaby sobie radę i ją szanujesz, inni w tym temacie już niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazwyczaj jest tak że uległe niepracujace żony mają bardzo bogaci faceci. I o czymś to świadczy. xxx istoty bez uczuć które patrzą na wyliczenia i zyski a nie przyjemność i szacunek drugiej osoby ;) taki facet ma żonę i kochankę bo nie umie znaleźć PARTNERKI więc popada ze skrajności w skrajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerki to są w biznesie. W małżeństwie to jest żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona to partnerka do życia, ale czytając niektóre posty mam wrażenie, że lepiej być waszym partnerem biznesowym niż żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prosto z mostu drogie Panie. Mam 3 firmy, dużo kasy. Chce korzystać z życia, bawić się, podróżować, mieć zawsze seksowna kobietę obok siebie. Oprócz tego ogarnięty dom i obiad na stole. W inne sprawy się nie wtrącaj o p8eniadze się nie martw. Pasuje?" X A to w jakie sprawy kobieta może się wtrącać- obiad i ogarnięty dom? O pieniądze do kiedy można się nie martwić? - do póki się będzie seksowną kobietą i nie miało nic do powiedzenia poza tym co na obiad ? Jak tak - to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Partnerki to są w biznesie. W małżeństwie to jest żona. xxx A więc może być i żona ale tak jak napisałam nie wolno popadać w skrajności :) I nie tylko ja tak piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że większość kobiet co innego mówi a co innego by zrobiła. Za odpowiednią kasę i poziom życia będziecie ulegle i posłuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci którzy chcą kobiety tylko wizualnie ładnej, i niekoniecznie mądrej, żeby była tylko na seks chętna. To puści faceci, niezdolni do miłości, kobieta to dla nich przedmiot do wykorzystania dla własnych przyjemności. Od takich byle z daleka. Ambitny i inteligentny facet, który kocha kobietę , zależy mu na jej szczęściu i rozwoju. Nie patrzy na nią jedynie pod kątem seksualnym i własnych korzyści. Liczy się dla niego jej szczęście, szanuje ją jako odrębną i wolną jednostkę z którą chce być i która chce z nim być. Jest dla niego partnerką i najlepszą przyjaciółką, są dla siebie nawzajem wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to jaka twoim zdaniem jest odpowiednia kasa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:57 dokładnie tak. Ale z kasa można być seksowna do późnej starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×