Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

By mężczyzna dał kobiecie szczęście trzeba pozwolić mu być mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
Przeczytałam cały topik i stwierdzam z czystym sumieniem że mężczyźni lubią kobiety głupsze od nich :D Nie ma innego wytłumaczenia na to dlaczego wolą te grzeczne,uległe i delikatne.A jak kobieta ma świadomość tego jak to działa,i wie że bycie silną czyni ją ponad to,jest ośmieszana i wyzywana od feministek.Nie mam nic do tego jak ludzie żyją.Chcesz dominować?To dominuj.Ale nie pisz że kobiety ''niszczą męskość'',bo w dzisiejszych czasach kobieta musi być silna.Mężczyźni to zakłamani hipokryci,często umywający rączki od swoich brudnych czynów.Nie lubią świadomych i pewnych siebie kobiet bo wiedzą że te kobiety znają ich sztuczki.I możecie pisać co chcecie ale to tak działa.Wolę być świadoma i pewna swojej seksualności niż cicha i stłamsiona tylko po to żeby komuś dogodzić.A i do takich jak ja lecą z***biści mężczyźni a nie szowinistyczne samce których celem jest zapładnianie.Róbcie co chcecie ale nie ciągnijcie patriarchalizmu do dzisiejszego dnia bo to automatyczne życie które nie każdego interesujcie.Wszystko co odstępstwem jest dla was złem i ''propagandą''.A prawda jest taka ze to wy macie coś z deklem jak dla was jedyna słuszna droga jest taka jak wam się podoba.Nie ma nic lepszego niż silna i pewna siebie kobieta która jest zarazem delikatna i kr****.Żyjcie jak chcecie ale prawda jest taka że zwykłemu przeciętniakowi potrzeba dominacji i przez to tyle narzekania tutaj bo normalny mężczyzna bierze świadomą siebie i silną kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie dobra uwaga, biorąd pod uwagę jak mojego męża denerwują osoby którym ciężko coś wytłumaczyć i jakie ma środowisko, to taka fryzjerka polegałby na wszystkich frontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze feministki to agresywne chamskie baby chcace aborcji i islamu, ktory jest opresyjny wobec kobiet szczegolnie nie muzulmanek. Feminizm na samym poczatku byl pozytywny byl prorodzinny, prolife. A dzis to wynaturzenie i bezmozgowie polaczone z nienawiscia do wszystkich i wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu, skończyły sie argumenty, wracamy do punktu wyjścia...feminizm jest zły, feministki chamskie, podaj babo piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę się licytowal czy jestem inteligentny czy nie ale dla mnie liczą się takie rzeczy jak wolny czas, bycie panem swojego czasu i życia, wspólne wakacje, wspólne weekendy, czy nawet wspólne zakupy. Siedzenie sobie wieczorem w ogrodzie i rozmowa o mniej ważnych lub ważniejszych piwrdolach. I nie chciałbym mieć kobiety która zawsze miałaby coś ważniejszego do zrobienia, ciągle gdzieś by się spieszyla lub była zmęczona ciągłym wyścigiem w pracy. Ja mam już wystarczająco dużo lat i pieniędzy żeby sobie odpuścić. :)) I liczy się dla mnie drugi człowiek i jego osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze jest to, że myślisz, że my tego nie mamy :) Skoro mężczyźni mogą robić karierę i dalej mieć wolny czas i rozmawiać o pierdołach to czemu kobiety miałyby żyć inaczej? Mam dziaj wolne, od rana robię biżuterię i nie myślę o pracy (chociaż pewnie powinnam...ale mi sie nie chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i do takich jak ja lecą z***biscie mężczyźni......no lecą, sam też lecę ale nawet przez sekundę nie myślę żeby tam dłużej zostać..... Na krótki romans lub jedna noc jesteście najlepsze to trzeba wam przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że mężczyźni mają zdrowe podejście to kariery a kobiety chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post wyjściowy napisał z całą pewnością facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie ktoś ma podejście do kariery to zależy od osoby, nie od płci. Ja wychodzę z założenia, że jak wychodzę z pracy to praca zostaje za drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A i do takich jak ja lecą z***biscie mężczyźni......no lecą, sam też lecę ale nawet przez sekundę nie myślę żeby tam dłużej zostać..... Na krótki romans lub jedna noc jesteście najlepsze to trzeba wam przyznać. xx Tu autorka komentarza który obraziłeś.Nie dam zniszczyć się psychicznie ani fizycznie przez komentarze jakiś prymitywnych dupków którzy robią dzieci i wegetują a nie żyją :) Na romans?Na jedną noc?Na partnerkę życia silna kobieta jest świetna.Boicie się świadomych kobiet bo wiecie że one mają świadomość swojej wolności.I nie,nie jestem feministką,nie porównujcie mnie do nich idioci chyba brakuje wam argumentów.Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś wiedzieć do czego nadają się faceci mający "przygody na jedną noc"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzisiejsze feministki to agresywne chamskie baby chcace aborcji i islamu, ktory jest opresyjny wobec kobiet szczegolnie nie muzulmanek. Feminizm na samym poczatku byl pozytywny byl prorodzinny, prolife. A dzis to wynaturzenie i bezmozgowie polaczone z nienawiscia do wszystkich i wszystkiego. xxx A czy życie kręci się tylko w okół życia w rodzinie?Prymityw jesteś jak uważasz że tylko tak życie powinno wyglądać.Takie prymitywy zakładają rodziny a mądre i silne jednostki nie chcą,i to jest smutne :( Nie jestem za aborcją,jestem przeciwniczka ale pisanie o wynaturzeniu i bezmózgu kobiet źle o tobie świadczy.To wy samce jesteście wynaturzone bo chcecie rządzić.Stalin,Hitler,Mahomed,wszyscy to mężczyźni którzy niszczą życie kobiet.Płeć męska tworzy takie rzeczy.I to wy tworzycie takie dramaty kobietom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w moim zwiazku bardzo dużo rozmawiamy, ma wolną rękę, nie namawiam i jakoś tak działa że robi to co ja chcę :). Inaczej, że uznaje że mój pogląd jest dobry i często przyznaje mi rację i zgodnie z tym postępuje. Nie staram się o to w ogóle,tylko rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co ci chodzi? Skoro silna kobieta (a Ty taka jestes) jest super do związku to pewnie masz chętnych na pęczki więc o co kammann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z gość dziś i wcześniejszymi kobietami które mądrze pisały ;) mezczyzni biora glupsze na zony bo latwiej nimi rzadzic,a po co mi taki chlop?pluje na takich przecietniakow konserwatystow to najgorszy rodzaj gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silna kobieta ma chętnych na pęczki to prawda ale każdy wydaje jej się nieatrakcyjny bo jest mniej inteligentny, mniej zaradny itp. Wiem co sama tak mam. Startuje do mnie wielu i czesto słysze komplement ze jestem bardzo pewna siebie. Szukam mezczyzny który mi zaimponuje inteligencja, zaradnoscia itp. To jest problem silnych kobiet. Taka słaba wystarczy ze ma obojetnie jakiego mezczyzne bo juz bedzie od niej zaradniejszy i madrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel kobiet
:D A ja myslę, źe autorka jest bardziej cwana niż wy wszystkie razem wziete "kobiety wyzwolone". Po pewnym czasie życia ze swoim mężem rozgryzła to co na niego działa by mogła osiagnąć swój cel i zaczęła to robić. Jej mąź chciał w związku szacunku i wladzy, a ona mu to dała. Nie umiecie czytać miedzy wierszami. Kaźdą kwestie najpierw omawiają zanim decyzja zostanie podjeta przez niego, zatem ona zapewne potrafi nim tak zakręcić by decyzja zadowalała również ją. On ma za to "ostatnie słowo" więc czuje sie panem i władcą. Skoro przestali się kłócić i konflikty zostaly zażegnane to automatycznie przełożyło się to na atmosferę w sypialni i poprawilo się ich pożycie. On dla siebie i dla otoczenia gra pierwsze skrzypce, ale to ona trzyma go w garści, a on robi to co ona chce. Ugotowanie dla niego obiadu nie jest dla niej czymś poniżającym bo wie, że to wpływa na jego dobre samopoczucie, a jeśli on jest zadowolony to ona też. Ale to już wyższa szkoła jazdy i tak naprawdę niewiele kobiet potrafi pokierować mężczyzną tak by on był świecie przekonany, że to on dzierży władzę. Jako mężczyzna jestem tym przerażony, ale i jestem pod wrażeniem tego jak zgrabnie owinęła go sobie w okół palca. Nie twierdzę, że ona go nie kocha bo pewnie kocha, ale jeśli ktos lubi rządzić, a z jej postu wynika, że lubi (stąd byly te wszystkie klotnie miedzy nimi) to tak latwo nie odpuści. Oj, autorko autorko.... cwana bestia z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiór piszących posty argumentów za tezą że za nowoczesnych kobiet należy unikać jeśli chce się wieść szczęśliwe życie. Z taką baba można albo się od razu wykastrować, albo przygotować na nieustająca winę bo ona ciągle wie lepiej. Wykształcone ale nieroztropne, co to nazywają szukanie kobiecej i kompatybilnej, szukaniem głupszej od siebie. Te "głupsze" są o wiele mądrzejsze. I mają mężów którzy bardziej je kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pozwalacie mężom na wszystko a potem płaczecie.Mężczyznę trzyma się krótko.Nie jestem femina ale kobieta z krwi i kości z rozumem i wiem jacy są mężczyźni.Dlaczego mam popadać w skrajności?Jestem kobieca i seksowna ale skromna.Mam dużo kolegów ale nie daje im d**y.Imprezowałam ale się szanowałam.Życie to nie tylko rodzenie kup i płacenie podatków.Na co mi taki samiec alpha jak to prymitywna jednostka?Popieram przedmówczynie nademną,mężczyźni boją się świadomych kobiet.Szkoda młodości na takich facetów,ty będziesz mieć 35 lat i nie będziesz młoda ani młodzieżowa a twój facet będzie w tym czasie chlał i zabawiał się z małolatami.Kiedy tobie karzą dojrzeć w młodym wieku (20-30) lat to on będzie tobą rządził a dalej będzie młodzieżowy.Chore to jest!Nikt mi młodości nie zabierze.Jak chcecie rządzić kobietami to przestańcie udawać 15 latków i się tak zachowywać.I nie karzcie na litość dojrzewać młodym laskom,nie jesteśmy waszymi matkami :-/!Nie popadajcie w skrajności bo to żałosne.Można być seksowną żoną i brzydką puszczalską.Jedno drugiego nie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to twoim zdaniem jest dobre? Bycie "cwanym" i manipulowanie partnerem? I to przez użycie takich taktyk jak OBIAD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja uwielbiam takie jak ty <3 Na partnerki są dobre tylko trzeba znaleźć wspólny język Hajime Sugoroku dziś To co napisałeś to bełkot typowego polaka.Słabo mi :-/ gość dziś Jesteś pewna siebie i z******ta :D Ja nie popadam w skrajności,żona to nie Maryja ani prostytutka.Z żoną powinno się iść i do różańca i tańca :) Brawo!Ja lubię kobiety pewne siebie i inteligentne a nie uległe i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to twoim zdaniem jest dobre? Bycie "cwanym" i manipulowanie partnerem? I to przez użycie takich taktyk jak OBIAD? Relacje damsko-meskie to ciagła gra. Kto mysli inaczej jest naiwny jak dziecko. Ona te gre podjęła i wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime Sugoroku dziś Zbiór piszących posty argumentów za tezą że za nowoczesnych kobiet należy unikać jeśli chce się wieść szczęśliwe życie. Z taką baba można albo się od razu wykastrować, albo przygotować na nieustająca winę bo ona ciągle wie lepiej. Wykształcone ale nieroztropne, co to nazywają szukanie kobiecej i kompatybilnej, szukaniem głupszej od siebie. Te "głupsze" są o wiele mądrzejsze. I mają mężów którzy bardziej je kochają. xxx Zbiór piszących to mądre kobiety które myślą a nowoczesność to nic złego.Wykształcone są z******te i osiągają dużo więcej niż mycie garów.A piszesz że głupsze są mądrzejsze ale to wdg ciebie a wiesz czemu?Bo was słuchają ;) Jesteś nie wykształcony i wolisz mieć grzeczną żonkę zamiast kobiety znającej swoje prawa i wartość.Tacy jak ty powinni iść pierwsi do odstrzału za ograniczanie kobiet.Pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej jestem bardziej dziecinna od kobiety która najpierw robiła awantury o wszystko, a potem całkowicie odpuściła. Zrozum wreszcie, że nie każdy chce i musi grać. Gdybym musiała udawać, grać i cwaniaczyć tak jak ty to opisujesz to uznałabym to za porażkę mojego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjęła grę, prosta grę. Ona jest kobieca, on stał się męski i wszyscy są szczęśliwi. I to jest prawdziwa inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osiągają dużo więcej......tak, samotność :):):) a z czasem stają się łatwym celem dla różnego rodzaju feministycznych niebieskich ptaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najwyraźniej jestem bardziej dziecinna od kobiety która najpierw robiła awantury o wszystko, a potem całkowicie odpuściła. Zrozum wreszcie, że nie każdy chce i musi grać. Gdybym musiała udawać, grać i cwaniaczyć tak jak ty to opisujesz to uznałabym to za porażkę mojego małżeństwa. v Po prostu nie jesteś wystarczajaco inteligentna i błyskotliwa by to ogarnąć. To nie twoja wina. Jedne kobiety dostaja to co chcą bo potrafią odpowienio zakręcić facetem, a inne muszą o wszystko walczyć bo brakuje im tego "czegoś" by osiagnąć swoje cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie jest kobieca tylko taką udaje, a on nigdy nie był i nie będzie męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz misiaczku, ja o nic nie muszę walczyć :) W przeciwieństwie do autorki nie musiałam nigdy robić awantur i nigdy nie krzywiłam się na widok męża. Nigdy mnie też tak nie zdenerwował żebym straciła libido na miesiące. Pewnie dlatego, że męża kocham, a on mnie i żadne z nas nie ma ambicji kontrolować drugiej osoby i "być głową rodziny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×