Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 lata starań, jedno spotkanie z mokrym koncem, milczy

Polecane posty

Gość gość
Lecę pod prysznic się wyszorować.....wieczorem znowu się sporkamy, chyba nie będę nic pić, żeby znowu się nie nie posikać. A może pójdę do lekarza o jakieś proszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwkom powodzenia mamy zadrościć ..? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak skończyć tą znajomość....., czy będę mogła nad sobą zapanować......już tylko na myśl o tym, że się spotkamy znowu popuściłam parę kropelka......Muszę o tym szczerze porozmawiać z moim...... Przy mężu nigdy tak nie miałam- chyba to nigdy nie kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ONE za kochankami piszczą i latają. I wciąż szukają sposobu, by wyglądało odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjojojoj! Widzę, że mój wątek wywołuje prawdziwe emocje... Dziekuję wam! I Wam miłe kobietki, i wam chamy! Za to, że mnie czytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre - puszczalskie żoneczki wyzywają ludzi od chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawialiśmy szczerze i mojemu kochanemu nie przeszkadza, że popuszczam na jego widok. Wyznał mi, że miał kiedyś suczka jamniczkę, która też ja jego widok popuszczała. Dzięki temu wie, że to napewno kocham. Jestem jego suczką, a on moim panem....Zrobię mu dzisiaj wieczorem niespodziankę i przebiorę się za jamniczkę.....Lecę coś kupić Dam znać jutro jak było na spotkaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co ! To lepsze, niż „Gra o tron”! :-D Czytamy Was w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje ? Mam gdzieś, komu i za ile dajesz, dlaczego boisz się rozwodu i jak to sobie ( i nie tylko) tłumaczysz. Leję z Twojej głupoty i już współczuję finału tej historii. Wiem, wiem... nie ten, to znajdzie się następny, chcący zamoczyć. Piękny, młody i bogaty, oczywiście, bo wysoko mierzysz i byle komu nie dajesz. Ale oni zwykle mają Was kilka naraz, wiesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super temat !!!! To nie prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Sobota ...widać że wam się nudzi i nie macie co robić, więc zebrana całego tygodnia frustracja i gorycz leje sie gorzej niż z jamniczki... Tak się akurat składa że nie jestem puszczalską żoneczką. Byłam wierna mojemu mężowi od pierwszego dnia do ostatniego - kiedy zaczął się kryzys i doszłam do wniosku że go nie kocham .... A to ponad 15 lat myślę ...że niewiele z kobiet tzw. przykładnych żon moze sie tym pochwalić ...mimo umizgów i całej masy mężczyzn, którzy leżeli mi do stóp ... Byłam Wierna lojalna kochającą żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest chamskiego w postach, ze amerykańska podróba robi takie byki, ze az oczy pieką? Albo w stwierdzeniach, ze latacie za tymi facetami i wmawiacie sobie, ze jest odwrotnie? Ze jestescie góra? A nie jestescie i to prawda - wy dajecie, oni biorą, a potem śmieją sie z was przy piwie z kolezkami. Baby sa bardzo głupie, ale adorujcie siebie i dopingujcie w dupodajstwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te małe błędy czy przejęzyczenia one nie mają znaczenia to tylko forma a to nie o formę chodzi o treść I żeby wam : zazdrosne, sfrustrowane na własne życzenie panie oraz wam rogaci nudni panowie - Było o czym myśleć - O to co robię:po Skrupulatnej depilacji i peelingu wtarłam w moje pyszne ciałko mleczko migdałowo-różane Zrobiłam sobie koktajl z truskawek i marchewek A teraz przymierzam moje jedwabne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 juz po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam ubrać .... Czy bardziej sexy czy bardziej dyskretnie paznokcie pomalowałam na koralowo... Muszę mu dzisiaj zawrócić w głowie do nieprzytomności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 male błędy??? Hahahahah:D to świadczy o tym, ze ich autor jest przygłupem. Tylko i wyłącznie. Wetrzyj w siebie nawet gowno i czekaj, az Cie fagas łaskawie przeleci:-) male błędy hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój S wysłał mi dzisiaj rano zdjęcia po tym jak wziął prysznic... ale nic nieprzyzwoitego.. słodkie piękne ciało, sześciopak... twarz jak z reklamy I czemu ja szaleje za M???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... czyli jednak poczytny wątek... cieszę sie... skoro ciągle to wchodzisz czy ty czy inni po to tylko aby obrażać cóż...Jestem ponad te błędy oraz ponad wyzwiska ... No i mam codziennie słodkie orgazmy ....a ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ci się mózg skasował od Sex in The city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowane panie ? Rogaci, nudni panowie ?- Znaczy ... Ty, zmęczona i zawiedziona małżenństwem, szukająca na siłę kochanka ? I to nie jednego ? To, że Twôj mąż jest rogaczem, już wiemy. Nudny jest ? Ależ nam przykro ! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No i mam codziennie słodkie orgazmy ....a ty ..." X Ja np też, ale z mężem- nie muszę latać i szukać poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak się akurat składa że nie jestem puszczalską żoneczką. Byłam wierna mojemu mężowi od pierwszego dnia do ostatniego - kiedy zaczął się kryzys i doszłam do wniosku że go nie kocham .... A to ponad 15 lat myślę ...że niewiele z kobiet tzw. przykładnych żon moze sie tym pochwalić " X No właśnie- byłaś. A teraz jesteś puszczalską żoneczką. To taka terapia na kryzys - puszczlstwo. Jak Ci mąż nie odpowiada to się rozwiedź- przecież masz całą masę adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masę adoratorów, mnóstwo kasy, piękne ciałko i czym się tam jeszcze chwaliła... Ale żal wygodnego życia przy mężusiu, prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byłam wierna mojemu mężowi od pierwszego dnia do ostatniego - kiedy zaczął się kryzys i doszłam do wniosku że go nie kocham .... A to ponad 15 lat myślę ...że niewiele z kobiet tzw. przykładnych żon moze sie tym pochwalić " X Ale mi wyczyn - być wierną 15 lat mężowi. Ja już ten Twój rekord pobiłam i nie muszę latać po mieście szukać facetów do orgazmów bo mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze sie z was śmiejemy, nie znaczy, ze śmierdzimy. Peeling i depilacja to rutyna większości kobiet na swiecie:) Takze nie wiem czym sie tak jarasz Lala:) Wole nie miec codziennie orgazmu, ale Za to znać zasady pisowni, niz robic takie byki jak niedouczona idotka. Jestes ponad błędy i wyzwiska, ale byc ponad swoich Zaganiaczy nie potrafisz i to Cie zgubi, jedna z druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta Skłonność do przesady - pewnie zwykle przeciętne larwy, Tylko, ze chętne - i dlatego tak sie do nich lepią. A one Myśla, Ze takie wyjątkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akeż Ona nie ma codziennie orgazmu. Mężowi nie daje, bo Go nie lubi. Uwielbia jedynie egzotyczne wakacje z Nim spędzać. A Ten M, B, czy S nawet nie dzwoni codziennie, a co dopiero rżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzwonią, bo to oni trzymają je w ryzach, ale jaśnie panie myślą, ze to one stawiają warunki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×