Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 lata starań, jedno spotkanie z mokrym koncem, milczy

Polecane posty

Gość gość
„Mój S”, „mój B” Jaki, kur..., Twój..? Wasi, to są mężowie. A Ci - bzykają Was, jeśli chcą i odzywają się kiedy chcą.Bawią się. Nie zauważyłyamście tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie mam łatwiej! Wprost przeciwnie! Gdyby M był we mnie zakochany i leżał mi u stop, schrupałabym go (przez kilka tygodni, może miesięcy) i zostawiła bez skrupułów. A tak, to się męczę i cierpię......ile ja przez niego kompleksów sie nabawiłam... ze cos ze mną nie tak.... to przez niego umawiam sie z innymi ( czego właściwie nie żałuje, bo poznałam mojego wspaniałego S). Wszystko po ro, aby sobie cos udowodnić i się dowartościować. Ze jeszcze ze mną nie jest tak złe, ze jestem warta zachodu....Wcześniej tego nie potrzebowałam, wszyscy mężczyźni byli mi obojętni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy przez małe czy duże p.... jakie to ma znaczenie? To są posty i nie chodzi tu o formę, ale tresc! I ona jest rozgarnięta, oj i to bardzo... Zazdroszczę Ci jasnego układu z Twoim B. On szaleje na Twoim punkcie. Nie cierpisz przez niego, tak jak ja przez mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowie tez nie sa nasi.... nikt nie jest czyjś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto bardziej kocha, ten bardziej cierpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od B to okropny tepak, co chwila jakis błąd robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść również nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:33 nie powala, żałosne dwie dupodaje maja kącik adoracji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku moze było i śmieszne, ale teraz zaczyna to być już coraz bardziej żenujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od B - chwyć słownik, tylko sie nie kompromituj, ze nie pamiętasz polskiej pisowni, bo Mieszkasz w USA. Watpię w wykształcenie i niby super pozycje zawodowa osoby, ktora robi takie błędy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie trolle maść na ból doopy. Nie podoba się to po kiego diabła tu wchodzicie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty łykaj te głupoty i kup sobie coś na rozum to może Ci się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:55 a ty sobie kup masz na bol cipy :-) Błędy raza w kazdym temacie. A to, ze bohaterki tego sa żałosne, to juz inna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:10 A co to jest masz ...erudyto z Bożej łaski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój M, mój B, mój S - dotknął mnie, pocałował, az popusciłam. Co teraz zrobić -powiedzieć prawdę, czy kłamać że jestem taka wilgotna. Na drugi raz przyjdę na spotkanie z pieluchą. Co zrobić- pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:14 a gowno to jest-:) literówka, bo miało byc maść oczywiście. Nie masz sie czego czepić:-) To, ze tepak od B pisze "pozadnie", "piepszne", "obydwoje" o dwóch mężczyznach, to w sumie ok? Idotka bedzie idiotce kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;19 Hahahahahaha:D Aaaa i musze powiedzieć - czytam po łebkach, ale ta cała od B wyglada na twarda i wyrachowana, natomiast od M (autorka chyba?) wdepnęła w klasykę gatunku, czyli Gowno - jest tylko głowa, a szyja ten cały M, a chyba mialo byc odwrotnie?:D oj biedna. Noisl wilk razy kilka, poniesli i wilka... Wojujące od miecza same od niego giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak się poznał i odszedł. Siedzę teraz samotna w restauracji na mokrym krześle i nie wiem co robić. Niech mnie ktoś przytul i, jestem taka samotna ....., tęsknię za jego dotykiem, ale powiedział, że już nigdy mnie tak nie dotknie - nawet jak się umyje. To straszne, jak dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze, że zaczął padać deszcz i zmyje moją hańbe. Będę mogła wrócić do domu bez plamy na moim pięknym, jędrnym tyłeczku- i znowu wszyscy będą się za mną oglądać dlatego, że jestem taka piękna, a nie dlatego że mam żółtą plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój M wlasnie zadzwonił! Prosił mnie o spotkanie dzisiaj! Nie chce czekać do środy, chce ze mną poważnie porozmawiać powiedział....martwię się, co to takiego ta poważna rozmowa. Nawet nie przeprosił, ze wczoraj nie zadzwonił.... Nie wiem, co mam zrobić. Dzisiaj o 18 mam randke z jednym z jego kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłam sie z nim o 15. Ale nie wiem, czy lepiej tego nie odwołać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce mi powiedzieć, ze mam go zostawić w spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o te Chamskie posty no cóż każdy ma prawo do własnego zdania ... Chamy też ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci bogaci i młodsi, o których piszesz, szanowna, „ przyszywana Amerykanko z kasą... pukają Cię jak pustaka i znikają. I czym Ty się chwalisz ..? Tym, że korzystają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też zadzwonił. Jednak to nie przeze mnie tak szybko wyszedł z restauracji. Przyznał się, że puścił kleksa i musiał szybko iść zmienić bokserki. Jednak mnie kocha....... Ale jestem szczęśliwa.....Życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuci Cię, to dasz koledze i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamy też ludzie" X A puszczalskie to nie ludzie - to suki w ruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poluzujcie poślady..trolle:-) Żal doope ściska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupich nie sieją. Ale amerykańska gwiazda z kasą, najpiękniejsza z pięknych... wykosiła konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10::16 Nie pultaj się, bo Ci żyłka pęknie. Słownik sobie kup , przyda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×