Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

Gość free77
no co dziewczynki ;P nie tesknicie ???? pozdrawiam i odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka
Free77 pewnie, że tęsknimy!!:):) Ja już sie nie moge doczekać, az wkońcu mój Krzys przyjedzie...najprawdopodobniej będzie to za 2,5 tygodnia:) Codziennie rano sie budzę i juz sie nie moge doczekać końca dnia:P I tak przez cały czas. A jak ty to znosisz??Ile ci zostało?? Hey dziewczynki a co z wami?? Gdzie poznikałyście??buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia.
Witam Was wszystkie :-) Mój chłopak pracuje w Holandii. Wyjechał nie całe dwa tygodnie temu, a przyjedzie dopiero za miesiąc :-( Nie wiem jak ja to wytrzymam...! Tak bardzo za nim tęsknię :-( Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wytrwałość i cierpliwość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka 20
Free 77: dzieki :) przepraszam, juz myslalam ze sie znamy...hihi :) wzielam cie po prostu za kogos innego, wybacz... ja tesknie, i to bardzo...az czasami nie chce mi sie o tym pisac...bo boli...jakos jest inaczej niz na poczatku rozlaki, mniej to biore do siebie...nie wiem, ale cos sie zmienilo...czas leci... a gdzie nasza Ciewczynka? czyzby juz jest szczesciara z powodu powrotu?ciewczynko 24 odezwij sie do nas i napisz co u ciebie- juz wrocil?boze, ja tez bym juz tak chciala...:( a co z biedronka? taz sie odezwij, tesknimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
ciewczynka juz pewno zapomniala o nas ;( pewno jej szczescie juz wrocilo....szczesciara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
ciewczynko czy jestes jak pisalas wczesniej na urlopie ? czy plawisz sie w szczesciu bo juz wrocil ? Moj krol i wladca wraca za 2 i pol tygodnia wiec planuje dla niego mala niespodzianke Chce zmienic swoj image na tyle ze mu kapcie spadna Poradzcie dziewczyny co moge zrobic i co na pewno zadziala na faceta??? Czy zostawic moje poldlugie naturalne wlosy czy zrobic pasemka farbe lub sciac? Nowy ciuszek sie znajdzie wiec problem odpada Moze macie jakies sugestie Nie wiem jakas super potrawa chce zeby bylo inaczej niz zwykle i poradzcie mi troche co zadziala...Szukam rady bo stweirdzilam ze bardziej go nie ma niz jest i jestem jak zona marynarza Penelopa matka Polka :))) Papryczko wlasnie doczytalam ze twoj Krzys tez wraca za 2 i pol tygodnia jak moj trzymam za was kciuki. Pozdrawiam i przesylam caluski wszystkim dunii free77 i beatce20 i biedronce a biedronka napewno zdala egzamin i swietuje hi hi a ciewczynka nie zapomniala tylko na urlopie :))) Oczywiscie pozdrawiam wszystkie panie i z gory przepraszam jak kogos pominelam aha i pozdrowienia dla podroznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
ewiara---> a jak dlugo juz nie ma Twojego szczescia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
do free77 ostatnio czy lacznie? bo mam juz staz "zony marynarza " teraz 3 miesiace jak wskazuje topik Ciewczynki 24 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
do free77 ostatnio czy lacznie? bo mam juz staz "zony marynarza " teraz 3 miesiace jak wskazuje topik Ciewczynki 24 :)))) pozdrawiam czy dzisiaj jest cos ciekawego w tv lub hbo bo cos nikt mi nie odpowiada...no nic czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
zycze wszystkich milej nocy i slodkich snow ;) ewiara---> ja niestety nei mam pl tv wiec nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
dobranoc slodkich snow karaluchy pod poduchy a szczypawki do zabawki do free77 a masz axn? fajny kanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Do Ciewczynka24 Założyłaś bardzo ciekawy topic. Szkoda że wcześniej go nie zauważyłam. Mogłybyśmy razem przeżywać chwile smutku i radości. Tak samo jak ty żyłam 3 miesiące w samotności, ale to już niedługo sie skończy. Jeszcze 4 dni i znowu bedziemy razem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny... smutno mi bardzo ... nie jestem jeszcze na urlopie, a mój facet wraca ale dopiero za tydzień. Bo 14 idzie ostatni dzień do pracy, ale zanim go rozliczą to musi czekać do piątku. Także wróci dopiero 21 :(. Tak bardzo płakałam....miałam nadzieję że już go zobaczę :(. Poza tym nasz wyjazd się opóźni...ale powiedzial że pojedziemy...Od środy zaczynam urlop, nie wiem co będę robiła przez ten tydzień zanim On przyjedzie. Tak bardzo mi smutno...znowu załamka :( Dziękuję Wam bardzo że jesteście...super jesteście dziewczyny...czytałam wypowiedzi i podniosły mnie troche na duchu. No i nic ...nie można się rozklejać...bo już znajomi mówią mi że jakoś niedobrze wyglądam...a jak mam wyglądać ? :( (jak przez okno chyba...:P) Dzis też nieciekawy dzień miałam...w pracy do 15 a potem pogrzeb...dzien smutny :(... \"To nic że oczy pełne łez i tak nadejdzie nowy dzień\" Pozdrawiam Was serdecznie, buziaczki Słoneczka...do wieczorka. Muszę otrzec łzy z polików i zmykać na \"popołudniową prackę\"...papuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Jeszcze tylko 3 dni i mój ukochany wraca!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Pozdrawiam wszystkich, ten topik pomógł mi przetrwać trudne miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka
To chyba ja z nielicznymi tu zgromadzonymi tęskniącymi zostane na topiku:(:( Mi zostało 20 dni :(:(:( 20 dłuuugich dni...ale dam rade. A wy dziewczynki jak juz wasi ukochani wróca to napiszcie o waszym szczęsciu, bo podniesiecie nas to na duchu troszkę, że niedługo nas tez to spotka, ok??? ======================================================== " You don't know what You got till it's gone " ========================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez wyjechal
na 3 m-ce i to 3 m-ce sie wydłuza juz do 4 lat..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok umowa stoi! tobie też ten czas szybciutko upłynie👄 kolorowych snów, oooo apropos snów, to ja mam ostatnio ciągle erotyczne sny z Tomkiem w roli głównej;) a On mnie uprzedził i wysłał takie samo spostrzeżenie, tyle że dotyczące jego snów :D z wyra nie będziemy wychodzić przez conajmniej tydzień hehe (czego i Wam życzę moje drogie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
pozdrawiam wszystkie podtrzymujace na duchu ;) ja wlasnie wyjezdzam do mojego Wojtusia, by sie z nim zobaczyc, az do poniedzialku popoludnia ;) no a teraz mam 10 godzin jazdy przed soba ;( paaa ciewczynka uszy do gory ;) jestem z Toba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Ciewczynka trzymaj się!!! Już tak niewiele czasu zostało. Ja mam jeszcze tylko 2 dni czekania. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydkowa
Czesc dziewczyny!! Przeczytalam wasze wypowiedzi i zrobilo mi sie smutno, poniewaz mnie tez to czeka.. Moje Szczescie chce wyjechac w przyszlym roku na 3 miesiace aby tam studiowac... Ciesze sie razem z Nim, bo wiem ze jemu na tym bardzo zalezy ale natomiast wiem ze ja bede chodzila jak niezywa gdy jego juz nie bedzie.. :( Kochamy sie bardzo i ufam mu bezgranicznie ale ta rozlaka mnie doprowadzi do szalenstwa... Prawdopodobnie nie bedzie Go jak ja bede miala obrone magisterska... i z kim pozniej bede swietowala?? Tak wiem ze z przyjaciolmi ale to juz nie bedzie to samo.. :( Wiem ze zamartwiam sie na zapas, bo do przyszlego roku jeszcze duzo czasu i nie wiadomo co sie stanie - pewnie tak sobie myslicie :) Ale ja wiem ze On pojedzie bo juz zalatwia w zwiazku z tym wszystkie potrzebne papiery.. Kocham Go Bardzo i chce aby tam pojechal ale z drugiej strony az serce mnie boli jak sobie o tym pomysle... Mam nadzieje ze po skonczeniu studiow uda mi sie szybko znalezc prace i te 3 przeokropne miesiace szybko zleca!! :) Poza tym dziewczyny to jest prawda ze jak facet kocha naprawde to nie powinnysmy tej rozlaki odczuwac tak bardzo, bo przeciez bedziemy czuly ze on jest caly czas przy nas.. taak teraz tak sie wymadrzam a jak wyjedzie to bede pewnie ryczala jak nie wiem co i kto.. ;) Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie sie cieplutko i jestem z Wami!!! Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas odwrotnie ja za miesiac wyjezdzam na 2,5 miesiaca.... chmmmm ciekawe co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakoś smutno dziś :( free 77 miłego weekendu, baw się dobrze dziewczynki ja juz nie daję rady :( miałam taką nadzieję że zobaczę go juz niedługo...a to bum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Już tak bardzo nie moge się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Jutro mój ukochany wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ 🌻 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Mój Piterek wczoraj dzwonił...tak bardzo bym chciała żeby już tu był Anesssss jak TY masz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesssss
Dzisiaj ostatnia samotna noc. A jutro już będę w ramionach ukochanego!!!!!! :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesss jak masz dobrze....oh jak ja bym tak chciala dobranoc Kobietki...dobranoc agnesss Słonko dobranoc i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×