Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

czesc ciewczynka - daj znac jak to jest zobaczyc wlasnego faceta po tak dlugim czasie, dziwnie??? ale ci zazdroszcze ze juz go masz tylko dla siebie. Ten tydzien mija mi bardzo szybko, szkoda ze zawsze nie mam tylu zajec co w tym tygodniu, smutki by wtedy mnie nie dopadaly, i nie mialabym czasu myslec i plakac. Nawet mi sie wydaje ze moj mis za czesto dzwoni w tym tygodni ;-) ale dziwne uczucie - ale fajnie!!! musze wymyslic soebie wiecej zajec, tylko nie wiem jakich wtedy bedzie lepiej, napewno. Bo przeciez wkoncu musze sie przyzwyczaic do tego ze mam faceta tylko w weekendy :-( Do zobaczenia, papa, duzo radosci i usmiechu wam zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciewczynka - daj znac jak to jest zobaczyc wlasnego faceta po tak dlugim czasie, dziwnie??? ale ci zazdroszcze ze juz go masz tylko dla siebie. Ten tydzien mija mi bardzo szybko, szkoda ze zawsze nie mam tylu zajec co w tym tygodniu, smutki by wtedy mnie nie dopadaly, i nie mialabym czasu myslec i plakac. Nawet mi sie wydaje ze moj mis za czesto dzwoni w tym tygodni ;-) ale dziwne uczucie - ale fajnie!!! musze wymyslic soebie wiecej zajec, tylko nie wiem jakich wtedy bedzie lepiej, napewno. Bo przeciez wkoncu musze sie przyzwyczaic do tego ze mam faceta tylko w weekendy :-( Do zobaczenia, papa, duzo radosci i usmiechu wam zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka
no co jest dziewczynki...nikt nic nie napisze?? Ja napisze, że jestem szczęśliwa i zyczę wam dobranoc a Ciewczynka to juz sie zapomniała w ramionkach swojego ukochanego :):):)Nie dziwie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KObietki już wam piszę co i jak....no 1. jest super 2. jest super 3. super super super I ogólnie jest super extra. MOje słonko wróciło całe i zdrowe...Byliśmy ze soba wczoraj prawie cały dzień, całą noc :D no i cały dzien dzisiejszy...wieczorkiem poszedł do siebie do domku bo mama go w sumie prawie wcale nie widziała. Przywiózł mi mnustwo prezentów....jakby był za oknem śnieg to bym pomyslała ze św mikołaj z wielkiej brytanii przyjechał :). No i ogólnie to super jest go miec przy sobie, przytulać, całować. Zmykam spac bo zmęczona jestem....:D bardzo aktywnie dni spędziłam. Jutro wieczorkiem wyjeżdzamy do Zakopanego. Nie bedzie mnie jakiś tydzień...ale mam nadzieję że topik nie umrze...a Wy będziecie pisały :) buziaczki wam przesyłam....i warto było czekać. super jest :) ps. czasem jak sobie przypomniałam o tych 3 miesiącach to łzy się cisnęły do oczek, ale wtedy moje słonko mnie tak mocno przytulał i było fajnie. buziaczki dziewczynki.... papryczko fajna niespodzianka, nie słuchaj tutaj głupich uwag o tym dlaczego wrócił wcześniej i takie tam ble ble ble. Takim mysleniem można psychicznie zachorować.... *J* i Free trzymajcie się dziewczynki....czas szybko zleci...free Ty ten centymetr obcinasz codziennie to pewnie i dni wydają się że szybciej lecą... Buziaczki dziewczyny....:):):) Trzymajcie się...papuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
ja tez napisze bo wciaz mi smutno:( nie rozmawialam z moim ukochanym od poniedzialku (w ogole na pare dni przed wyjazdem ukradli mu telefon:(((((() i nawet nie moge wyslac mu smsa!! jak mi zle, a to dopiero 2 17 dni sie nie widzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniona na maxa...oj biulko Ty....jakbym siebie widziala :( kurcze co by nie napisać to nic nie pocieszy...wiem o tym bo sama przez to przechodzilam. Dziewczynki podtrzymujcie ja na duchu.... Trzymaj się....kolorowych snów Ci życze stęskniona... może Twoj facet zarobi i kupi sobie telefon. Dobranoc Dziewczyny....kolorowych snów :) Dobranoc Słonko...jutro jedziemy :D juuuupiiii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniona na maxa...oj biulko Ty....jakbym siebie widziala :( kurcze co by nie napisać to nic nie pocieszy...wiem o tym bo sama przez to przechodzilam. Dziewczynki podtrzymujcie ja na duchu.... Trzymaj się....kolorowych snów Ci życze stęskniona... może Twoj facet zarobi i kupi sobie telefon. Dobranoc Dziewczyny....kolorowych snów :) Dobranoc Słonko...jutro jedziemy :D juuuupiiii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniona na maxa...oj biulko Ty....jakbym siebie widziala :( kurcze co by nie napisać to nic nie pocieszy...wiem o tym bo sama przez to przechodzilam. Dziewczynki podtrzymujcie ja na duchu.... Trzymaj się....kolorowych snów Ci życze stęskniona... może Twoj facet zarobi i kupi sobie telefon. Dobranoc Dziewczyny....kolorowych snów :) Dobranoc Słonko...jutro jedziemy :D juuuupiiii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
ciewczynko24 dzieki za mile slowka:0 ja tez mam nadzieje ze jak najszybciej sprawi sobie telefon... zycze Ci milutkich chwil z twoim ukochanym :) mam nadzieje ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki A w szczeggólności ciewczynka 24, ciesze sie ze doczekałas sie swojego słonca. Mam nadzieje ze te chwile spedzone razem beda cudowne. Zycze wam udanego wypoczynku. Pozdrawiam A reszta dziewczyn trzymajcie sie wszystko bedzie dobrze Buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słoneczka! ja własnie jestem w trakcie pakowania. czekam na mojego Piterka i zaraz idziemy po zakupki. to ostatni mój wpis...będę za jakiś tydzień i Wam opiszę co i jak. Buziaczki trzymajcie się....sktęskniona głowka do góry...dzieuszki co by nie było będzie tylko lepiej :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ciewczynce!!! juz si etula do siebie o tej godzinie, a ja tu bidulka sama siedze :-( ale nalezalo jej sie za wytrwalosc. Piszcie cos dziewczyny, bo naprawde z tym topikiem jest lepiej na duszy. BUZIACZKI i kolorowycvh snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
witam, jak minal dzionek? mi calkiem niezle, jak sie czyms zajme i nie mysle wciaz o Nim to jest calkiem do zniesienia. gorzej jak nadejdzie nuda:( nie rozmawialam z nim juz od poniedzialku:(( ale czekam wytrwale na list:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
oj widze ze topik jednak padl:(( ciewczynka24 ty mialas dobrze teraz Cie nie ma i nikt juz tu nie zaglada by pocieszyc stesknione duszyczki:(( szkoda:(( pozdrawiam wszystkie tesknionce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stesknione kobitki :) mój mężczyzna wyjechał 13 lipca i wiem co znaczy tęsknić i czuć sie samotnie tak bardzo...wiem co znaczy położyć sie do łóżka samotnie zamknąć oczka i marzyć...bo to nam pozostaje,marzenia...na samą myśl łzy cisną sie do oczek....hmm,a jeszcze tyle czasu!! do grudnia,wróci tuż przed świętami :( ale czekam czekam wytrwale na Mojego Cukierasa, aj normalnie byśmy pewnie sie tulili.... ale już prawie półmetek jeszcze ten październik i listopad a potem bedzie z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stesknione kobitki :) mój mężczyzna wyjechał 13 lipca i wiem co znaczy tęsknić i czuć sie samotnie tak bardzo...wiem co znaczy położyć sie do łóżka samotnie zamknąć oczka i marzyć...bo to nam pozostaje,marzenia...na samą myśl łzy cisną sie do oczek....hmm,a jeszcze tyle czasu!! do grudnia,wróci tuż przed świętami :( ale czekam czekam wytrwale na Mojego Cukierasa, aj normalnie byśmy pewnie sie tulili.... ale już prawie półmetek jeszcze ten październik i listopad a potem bedzie z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co..mo facet wyjażdża na 2 lata!! Sama ta myśl jest dla mnie koszmarem! Pewnie będzie przyjeżdżał co kilka miesięcy..i tak będężyła od spotkania do spotkania..to będzie koszmar! I bedziemy tutaj czekać na niego: ja i nasz malutka córeczka.. A ona tak bardzo mi go przypomina... Wiem, wiem..jest ona.. mam dla kogo żyć podczas jego nieobecności..ale bez niego tak będzie mi ciężko.. tyle złego już przeszliśmy..tyle prób.. ta jest ostatnia.. oby udało się ją przetrwać i obyśmy wreszcie mogli cieszyć sie sobą i być szczęśliwi.. Tylko..mała nawet nie będzie go znała jako ojca.. :((( Będą sie poznawać od początku jak wróci.. Smutne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero dzisiaj się pożegnałam z moim kochaniem ;) Wierzę ze i wasi ukochani wrócą i że bedziecie razem szczęśliwi :) Opowiadał mi troszkę o USA i o ludziach, którzy tam pojechali...... oj ciężźko jest cięzko. Małżeństwa które tam pojada zdejmują obrączki, bo inni by ich zgnoili. Niektórym tak odbija szajba(zbyt dużo kasy, zbyt dużo imprez) że stają się kimś innym. Panienka która tam pojechała sypia z Amerykaninem, bo ten zapewnia jej mieszkanie(a ona mu przyjemniść) pomimo że w Polsce czeka na nią narzeczony. Mówię wam tam panuje dżungla, po prostru dżungla... I wiele innych niesamowitych historii. Ale trzeba wyjeżdzać bo u nas nie zarobi się tylu$$$ w ciągu kilku lat, jak tam tyle kasy przez rok, więc... i tak każdy zrobi wg własnego uznania :) respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
Czesc Kochane Kobitki dlugo mnie nie bylo na topiku a to dlatego ze moj ukochany maz wrocil 22 wrzesnia po 3 miesiacach wiec mam teraz blogostan constans (ciagly stan zachwytu euforii i podniecenia ..... :) :)))) Jest super superancko :))Przygotowalam sie fryzurka dobre jedzonko bielizna Wszystkim wam teskniacym zycze tylu wrazen milych i przyjemnych :)) Warto czekac jesli to ten jedyny wasz mezczyzna....AHHHH Sexik mnostwo prezentow i ogolnie jest wspaniale dlatego tak dlugo nie pisalam Pozdrawiam mocno i zycze milego pobytu Ciewczynce w Zakopanem SLe buziaczki free77 i nikaa i beatce 20 Trzymam kciuki za *J* i steskniona na maxa I kochane piszcie bo topik jest super i podnosi na duchu Sama przetestowalam :)) PS sheyoung mam podobna sytuacje tez mam dziecko ale pomimo czestych wyjazdow osfaja sie na nowo z tatusiem i jest ok a jak na dluzej to wyjezdzamy razem A ty nie mozesz jechac z nim na te 2 lata ? Zycze ci powodzenia ty to jestes dopiero twarda sztuka PS2 Uklony dla wytrwalych w tesknocie i czekaniu kobitek i pamietajcie zawsze po dolkach psychicznych przychodza gorki i trzeba cieszyc sie chwila i czekac wytrwale na nasze sloneczka...Zycze wszystkiego dobrego i trzymam kciuki PS3 mam nadzieje ze topik nie umrze...:))) zycze dobrej nocki a pore sobie wybralam jest 3 w nocy ale moje sloneczko spi w dzien a buszuje w nocy bo sie jeszcze nie przestawil na srodkowo europejski czas Wiec ja buszuje razem z nim hi hi jest Fajowo Buziaczki i zycze wszystkiego dobrego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
to znowu ja zapomnialam o papryczce sorki sle caluski ale musialam przeczytac te stroniczki co mnie nie bylo na topiku i mi umknelo pozdrawiam dzuli steskniona na maxa sheyoung yo 77 witam pozdrawiam i wspieram usmiechami nowe czatmanki a raczej kotopiki (kobietki na topiku) Warto warto czekac i cieszyc sie chwila ...... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam Was kochane Kotopitki ;) no coz nie bylo mnie pare dni, bylam na szkoleniach, tesknie strasznie , no coz ale zostalo tylko lub az 15 dni!!! musze to przezyc;( choc tak strasznie smutno mi i tak bardzo tesknie za moim Wojtusiem ;( ah zycie jest ciezkie, pozdrawiam wszystkie teskniace i dziekuje wszystkim za pozdrowionka trzymajmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
pozdrawiam Eviare;) a ja.. tesknei tak mocno........i nie moge spac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka20
czesc dziewczynki ja tez strasznie tesknie, ale pogodzilam sie z tym jakos...jest mi tak zle i tak ciezko, ze nie pisze o tym...tylko serce mi sie kraje...ale juz tak duzo wytrzuymalam- jestem z siebie zadowolona i wrecz dumna! dziewczynki kochane- zostalo mi tylko 21 dni! jak o tym pomysle- nie bylo go 3 m-ce, as teraz to juz niebawem- to az sie denerwuje na samo mysl- lotnisko i w ogole. teraz mi sie wydaje, ze to tak szybko zlecialo.jeszcze niedawno bylam taka zdolowana, ze sie zyc nie chcialo- w ogole nic sie nie chcialo- zreszta wy wiecie najlepiej jak jest.......a teraz- ciesze sie.... wiem , ciezko jest jak cholera, ja po prostu zaczelam zyc swoim zyciem....olalam to troche szczerze mowiac-wiem-przykre i moze nie powinnam, ale nie potrafilam iaczej, pisalam tu zreszta troche o tym..niewazne. dziewczynki kochane, damy rade!takie sytuacje czynia nas tylko silniejszymi.... pozdrawiam ciewczynke24,ewiare,free77,nikaa, j, steskniona na maxa....i wszystkie o ktorych zapomnialam 3majcie sie cieplutko..juz niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknniona na maxa
czesc dziewczynki:) dzis rozmawialam ze swoim kochaniem (wciaz za kazdym razem zbiera mi sie na placz jak slysze jego glos - jak jakas nienormalna, ale mam nadzieje ze mi to przejdzie) naprawde jak jakos sobie zajme dzien to leci... gorzej jak zaczne rozmyslac:( ale jest git:) pozdrawiam goraco Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona na maxa
a... tak zagladnelam sprawdzic czy ktoras sie moze odezwala:) ale dzis zimno na dworku, brrrrr. chyba zrobie porzadki w szafach... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia.
Witam Was wszystkie :-D Nie było mnie tu dluższy czas... ale nie myślcie, że zapomniałam o naszym topiku wsparcia hihi ;-) Zostało mi... 12 dni... dużo, nie dużo... - dla mnie dużo, czasem nawet mam wrażenie, że czas stanął w miejscu... ;-( Teraz kiedy wiem, że to tak naprawdę już nie tak długo, czas straaasznie mi sie wydłuża ;-( Ale jakoś będzie, dam radę!! Wszystkie damy radę! :-D Trzymajcie się cieplutko, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem jedno: warto czekać! Teraz z moim T. 👄 staliśmy się sobie bardziej bliscy, niżeli przed wyjazdem. p.s. w maju znowu do was dołączę :0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×