Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
Mam taką prośbę nie piszcie źle o księżach, bo oni nie są źli. Trzeba się za nich modlić, będą lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale walczylas z tym i to jest zasadnicza roznica. Poza tym trzeba rozdzielic milosc do ksiedza jako faceta i patrzenie jak na obiekt seksualny od zauroczenia i jakiegos idealizoeania jako czlowieka. Nie pisze zle. Znam takich i takich. Ale wygodny jest kazdy jeden. Nie ludzmy sie, ktos kto nie zaznal.biedy - nie zrozumie biedy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że modlitwa za nich coś tu zmieni? Nie sądze! I nie piszę wcale tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.49 modlitwa czyni cuda wiesz, jak lekko czlowiekowi, ktory modli sie za ksiezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś obserwowałam pewien przypadek pokaźnych relacji ksiądz-kobieta i modliłam się za tego księdza, on to chyba czuł i te relacje ochłodniały a ksiądz jest teraz na innej parafii i bardziej owocnie sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy modlitwa czyni cuda! Bez urazy ale jeśli chodzi o modlitwę ogólnie podchodzę do tego bardzo sceptycznie a zwłaszcza o modlitwę za księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w czyjej wladzy jestes...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w niczyjej władzy. Poprostu tak zostałam wychowana. Nie wpajano mi że Bóg to coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc spróbuj sama coś zmienić…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz jestem już w takim wieku że raczej mój światopogląd się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mówi się o księżach. I często mówi się o księżach krytycznie. Wśród wielu zarzutów stawianych duchownym są te uzasadnione, ale są i kłamliwe. Ciekawe natomiast jest to, że ci, którzy zazwyczaj dużo narzekają na księży, nigdy w życiu nie byli u księdza w domu, nie porozmawiali z nim dłużej, a są specjalistami od tego, jacy są kapłani. ks. Pawlukiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jacy są księża zdania są naprawdę podzielone. Jednak skądś ta zła opinia na ich temat miała swój początek a czy będzie miała koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam i w domu, i porozmawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brewiarz ratunkiem dla was. Wierzace uratowane, jesli sie beda modlic, milosierdzie nad nimi niewierzace uprawiajace seks z ksiezmi potepiaja sie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie...i w takim ukladzie to baba jest bardziej winna wykorzystujac to, ze ma przed soba jednak faceta. Rozumiem relacje przyjazni choc i na te uwazaja bo moze przerodzic sie w cos wiecej. Oni tak naprawde sa mega samotni. Potrzebuja ludzi a nie moga wejsc za bardzo w nic ondywidualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy tu można sprawę rozpatrywać w kategorii winna/winny. Człowiek jest ułomny, grzeszyć i błądzić to rzecz ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się podlizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiądz jak każdy inny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie jak każdy inny, baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz wiem co znaczy to R. pisane na forach to skrót od *****cz hehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety tak bronią tych facetów w sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim bezużytecznym rozmowom kafeteria jest cały czas na 3 miejscu w rankingu popularności polskich for. Gratulacje http://zipansion.com/2rbv2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim bezużytecznym rozmowom kafeteria jest cały czas na 3 miejscu w rankingu popularności polskich for. Gratulacje http://zipansion.com/2rbv2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

R...... to znaczy ruchacz heheeeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy jest brzydki

Ooo odkryli dopiero.mecyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotko

On to po prostu też mężczyzna. I chociaż pokochałam go. To z jednej strony chce tak oczywiście poznać go bliżej, ale z drugiej strony boję się odrzucenia ,że  mnie odtraci, wystawie się na śmieszność .Od pewnego czasu robię zachowuje się ze niby to wszystko to normalnie bez żadnych skojarzeń a wręcz przeciwnie nie chodzę specialnie na mszę o której on godzinie odprawia,niby robię wszystko na opak i są też dłuższe 2,3miesieczne chwilę mojej nieobecności. I co z tego że bije się sama ze sobą jak ciągnie mnie do niego żeby Go zobaczyć ,usłyszeć. I po co to.Czasem mnie złość bierze, miłość. Po za patrzeniem na mnie nic nie robi. A przecież wiem że  wie.Widzi. Zniknie mu znów z oczu. Będę tęsknić i wiem że kiedyś wrócę. Ale może on tak zateskni że znajdzie mnie,kontakt ze mną. Miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×