Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
prawo czy nie każdy facet tak chciałby żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to pasożytnicze bluzce nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie każdy facet nie chce mieć dzieci. Nie każdy też jest niedojrzałym facecikiem..do tego co tu w koło powtarza, że kobiety to bluszcze. Nikt wam nie każe się tym bluszczem owijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prawo czy nie każdy facet tak chciałby żyć" X Całe szczęście mój mąż nie jest "każdym facetem". A kto wam broni tak żyć. Przed ślubem wyjaśnia się jaki model rodziny się preferuje i albo kobieta ma zbliżony model i są razem, albo ludzie się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' przeciez nie mowie ze bedzie tak jakby ich nie bylo, tylko po prostu bedziemy widywac dzieci tylko czasem'' przecież właśnie tak będzie jakby ich nie było. dziecko to nie kwiat doniczkowy, który podlejesz jak masz ochotę, nie kotek,z którym się pobawisz jak ci się chce. Bez komentarza. Ludzkość faktycznie wyginie już wkrótce jak tacy się biorą za rozród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że to mamMa mam sąsiada który ma bardzo podobne podejście do dzieci żona Ciągle krzyczy że nie chce zajmować się dziećmi a on mówi że ma karierę i życie prywatne mam innego kolegę w który studiował w Holandii i ma bardzo podobny model myślenia do autora tekst Według mnie jest to jak najbardziej realne że taki człowiek istnieje i Tak żyję coraz więcej facetów takich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wątpię, że świat pełen takich ''autorów''. Skoda tylko, że wpadają na pomysł założenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym złego faceci wreszcie przyjrzeli na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ten gość nie chcę żadnych dzieci Ona mu zagroziła subtelny sposób że jak nie to odejdzie ten frajer się boi bo jaka normalna kobieta by go drugi raz zechciała żadna i stąd kombinuje żeby mieć już dziecko dla świętego spokoju i jednocześnie żyć tak jak żył przed dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chęć posiadania dziecka świadczy rzekomo o dojrzałości??? A mało to dzieciuchów niedojrzałych, które mają dzieci? Przecież to nie kwestia dojrzałości tylko wyboru. Tylko polskie Karyny mają parcie na ślub i dzieci, a potem nie dają jeszcze żyć swoim facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dojrzałości świadczy wchodzenie w związek z osobą, która ma takie samo na niego spojrzenie. Chcę mieć dzieci to takiej samej osoby szukam a nie jak u nich ''trochę nie wiedziałem że ona chce dzieci mieć'' śmiech na sali. Po to właśnie jest coś takiego jak ROZMOWA przed ślubem. Takie trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I co w tym złego faceci wreszcie przyjrzeli na oczy" X O co takiego zobaczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, mi mąż oświadczył się po roku bez żadnego ''parcia'' i to on pierwszy namawiał na dziecko, kiedy ja jeszcze chciałam abyśmy nacieszyli sobą we dwoje. Ale o tym czy chcemy w ogóle mieć dzieci to rozmawialiśmy przed powiedzeniem sobie tak. Nie ogarniam jak chcieć spędzić razem życie a nie wiedzieć o sobie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzeli na oczy że wasza sparka nie jest warta tyle na ile ją wyceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przejrzeli na oczy że wasza sparka nie jest warta tyle na ile ją wyceniać" X Tzn ??????.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest sparka? :-D córka Jacka Sparrowa? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ze twoja ci--pka nie jest warta wiecej niz 50zl miesiecznie za uzywanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawien dawna wiadomo,że jak się nie ma czegoś czego się pragnie należy to sobie skutecznie obrzydzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 każdy prawik tak gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 Tak myślałam, że nie masz nic do powiedzenia sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim się rozwiedziesz przemyśl to parę razy.ja zrobiłam błąd rozwodzac się z mężem opierając się tylko na plotkach ludzi którzy tak naprawdę chcieli mi zaszkodzić nic poza tym.a ja głupia myślałam że dla mojego dobra.teraz wiem ze dobrze byłoby mi przy mężu bo wszystko zrobił w domu,zarobił,dorobił.w zasadzie mógłby tylko mniej pić ale widzę że większość pije.teraz jest za późno bo on też uniósł się honorem .także kobiety jeśli facet nie jest najgorszy to warto przy nim trwać bo można gorzej trafić albo w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet ma kase to baba go nie pusci jego zonka to materialiska igo nie popusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kase dobra zarabia i zawsze cos jeszcze dorobil. ale to nie o kase chodzi, tylko o to, ze tak latwo uległam durnym plotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och jej ppara gaci jest taka cenna,że może lać, może chlać byle by był. Znam kilka par o rozwodzie i z perspektywy czasu widać, że to właśnie kobietom ten rozwód wyszedł na dobre i na plus. Niejedna, tłamszona w małżeństwie, rozkwita po jego zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie nadaje się na ojca i męża to niech chociaż zarabia tą kasę. Litujecie się nad nim jakby go do USC zaciągała siłą i do dziecka zmuszała przystawiają pistolet do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że do dziecka przymusza go siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne lepiej aby zrezygnowała z dziecka i była nieszczęśliwa. bo biedny misio nie mógł przypuszczać, że ona biorąc z nim ślub kiedyś zechce mieć dziecko. Poza tym on twierdzi, że nie został zmuszony do niczego tylko sam ''dojrzał'' :-D Było tu już wiele tematów gdzie jedno chciało dziecka a drugie nie i to często właśnie mężczyźni naciskali na swoje kobiety.Zwykle wynikało to ze zmiany stanowiska (np. przed ślubem rozmawiali i twierdziła, że chce ale potem zmieniła zdanie albo oboje umawiali się, że nie chcą i jednemu nagle się odwidziało). Tematu gdzie para nigdy nawet nie rozmawiała na ten temat jeszcze nie było. Ktoś tu musi ustąpić inaczej powinni się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze to raczej mezczyzni chca dzieci a kobiety wogle ich nie chca muzg kobiety zasilany jest seksem i zadna kobieta nie chce miec dzieci wiec pewnie temat to fantazje prawiczka, nie znajacego sie na nauce i dzialniu muzgu kobiecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze I co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×