Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Witam tu autor. Ojjjj widze ze juz coniektorzy hejterzy znowu sobie podopowiadali do moich wypowiedzi aby zrobic ze mnie idiote totalnie nie majacego pojecia o zyciu. Przeciez wiem ze pierwsze miesiace zycia dziecko musi zostac z matka, ze to ona musi je karmic, owszem zona zrezygnuje z pracy zawodowej, wtedy kiedy ona podejmnie o tym decyzje ja nie bede jej do niczego zachecal czy przymuszal, decyzja o niani tez jej w jej rekach, niania ma raczej wyreczyc mnie niz ja, co ja chce nadal pracowac wiec bede sie malo dzieckiem zajmowal. Wszystko to jest plynna sprawa odnosnie opiekunki i tego czy zona i kiedy zrezygnuje z pracy to byla wstepna rozmowa. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro piszesz w taki a nie inny sposób (jakbyś nie rozumiał) to nic dziwnego, że ludzie sobie dopowiadają. typowe dla podtrzymywania prova,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor. x skoro piszesz w taki a nie inny sposób (jakbyś nie rozumiał) to nic dziwnego, że ludzie sobie dopowiadają. typowe dla podtrzymywania prova, x Uwazam ze pisze w jasny sposob, a dopowiadaja sobie ci ktorzy maja ochte popsuc mi troche nerwow, w moich wypowiedziach nie ma nic dwuznacznego. Postaram sie tu napisac w tym temacie za rok, albo pozniej jak urodzi sie dziecko i powiem jakie sa moje odczucia. Zona pewnie lada moment bedzie w ciazy. Pare rad bylo pomocnych. Dziekuje tym ktorzy chcieli pomoc Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wiekszosc osob w tym temacie hehe. taa...ledwo dstawiła tabletki i zaraz zaskoczy ;) może wyjdą bliźniaki :) nie wiecie że po odstawieniu anty trzeba chociaż trochę zaczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz Za to że twoja matka cię skrzywdziła musisz się na żonie zboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tu autor, x czyli wiekszosc osob w tym temacie hehe. taa...ledwo dstawiła tabletki i zaraz zaskoczy oczko.gif może wyjdą bliźniaki usmiech.gif nie wiecie że po odstawieniu anty trzeba chociaż trochę zaczekac? x wlanie o takie hejterskie wypowiedzi mi chodzi, ludzie dopowiadaja sobie rzeczy ktore sa glupie i nie wynikaja z kontekstu wypowiedzi, a potem pisza ze to prowo, piszecie ze dziecko samo np wroci po pordzie do domu, no przeciez to jest typowy przyklad kretynskiej wersji dopowiadania sobie, ten powyzej przeciez tez, lada moment nie znaczy ze za kilka sec, tylko pewnie jeszcze w tym roku, no przeciez to oczywiste chyba? Ogolnie nie mam na was sily, ogolnie jestem wyrozumialym i wspanialym czlowiekiem, ale musze wam powidziec ze oglnie jestescie zalosne, za wyjatkiem kilku super kobiet ktore przyznaja mi racje. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet taki jak autor to Wietrzny niebieski ptak który nie nadaje się do małżeństwa ciągle będzie fruwać i mówić że ma za mało Wolności ponieważ jest niedojrzały emocjonalnie a jego psychika zatrzymała się na poziomie dziecka prawdopodobnie penis nie rozwinął się do odpowiednich rozmiarów aby zaspokoić partnerkę Co powoduje ciągłe frustrację i zaniepokojenie ze strony obojga on myśli że jest męski ona ma wrażenie że pobrała się z impotentem lub męską dziwką dlatego ciągle się kłócą i ona Przestaję go nienawidzić bo on jest dla niej zbyt miły i ciągle ją komplementuje śpiewa piosenki i p******i Jakieś poetyckie żarty i poezj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet...skoncz juz się ośmieszac. Zbierz do kupy cały ten temat, przeczytaj swoje wszystkie posty i zrozum, ze ludzie nie muszą doszukiwać się niczego bo ty sam dostarczyłes wystarczająco dużo powodów do kpin. Nikt z czytających i piszący chyba nie traktuje Cię poważnie. Człowiek naprawdę wartościowy nigdy nie bedzie sam siebie wychwalal pod niebiosa, pisal jaki to jest cudowny i wspaniały bo nie pozwoli mu na to ani jego skromność ani pokora. Tobie tego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra może parę osób tutaj trolluje ale twoje wypowiedzi są egoistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy juz listopad wiec to nie jest takie ocżywiste, że się uda do końca roku. Może się uda a może zajmie wam to kilka cykli o ile nie wynikną żadne problemy. Poza tym po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej wskazane jest aby trochę "odpocząć"i dać organizmowi czas aby powrócił do naturalnego rytmu a nie od razu starać o dziecko. W tym czasie ona powinna np. łykać kwas foliowy i odwiedźic np. dentystę przygotować do roli matki. Jeszcze kilka stron temu pytałes o rady jak ja zniechęcić do dziecka i kto tu jest zalosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ii on i tak dziecka nie chce ale zgodził się bo boi się że ona od niego odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tuautor, x Zbierz do kupy cały ten temat, przeczytaj swoje wszystkie posty i zrozum, ze ludzie nie muszą doszukiwać się niczego bo ty sam dostarczyłes wystarczająco dużo powodów do kpin x przeczytalem swoje wypowiedzi i stwierdzilem jendoznacznie ze jestem wyjakowym czlowiekiem, nikt inny nie rozmawial by z wami z taka uprzejmoscia i cierpliwoscia po fali pomyjow ktore tu na mnie wylaliscie, x x Człowiek naprawdę wartościowy nigdy nie bedzie sam siebie wychwalal pod niebiosa, pisal jaki to jest cudowny i wspaniały bo nie pozwoli mu na to ani jego skromność ani pokora. Tobie tego brak x bzdura, jak ktos ma widziec ze jestem genialnym czlowiekiem i wspanialym matematykiem? mam to na czole napisane? moja skromnosci i pokara objawiaja sie w tym ze wogole Ci odpowidam na ten zlosliwy post. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos ma widziec ze jestem genialnym czlowiekiem i wspanialym matematykiem? x nie no, teraz to juz sie zdradziłes ze to prowokacja. nikt nie jest tak zgniły, nie istanieją tacy ludzie, nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, teraz to juz sie zdradziłes ze to prowokacja. nikt nie jest tak zgniły, nie istanieją tacy ludzie, nie wierze x czyli co swiadomosc tego ze jest sie kims wyjatkowym i wspanialym uwazasz za bycie zgnilym? i to jest prowokacja ze ktos jest swiadomy swojej wartosci spolecznej? jesli tak myslicie to jest to prosty dowod dlaczego polska jest jaka jest, czyli wielcy ludzie maja udawac malych bo reszta ma ich uwazac za skromych? to jest dopiero glupota Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale buuuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to dopiero jestem mądra, wyjątkowa i wspaniała. Przestań udawać wielkiego, jesteś malutkim człowieczkiem i nawet do pięt mi nie dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to faktycznie nie prowo A myślę że niestety to może być prawdziwa osoba bo Znam parę takich delikwentów to jesteś debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie potrafią być bardziej zgnily autorek to narcyzy i dzieciak w piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjatkowy i wspaniały...pacjent z Choroszczy bądź innych Tworek :) właśnie takie wnioski można wyciągnąć po lekturze CALEGO tematu. Od pierwszego postu w którym masz dość i chcesz rozwodu a na tym ostatnim gdzie twierdzisz jaki jesteś wspaniały, kończąc. To ludzie w tym temacie mają niespotykaną nigdzie na kafe wyrozumialosc ściany i poblazliwosc dla Ciebie, próbując tlumaczyc Twoje żałosne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba udowadniania wszystkim jaki Jestes wspanialy świadczy raczej o kompleksach a nie wielkości. Ludzie wielcy są ponad oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Margaret Thatcher
"Być potężnym - to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś - to nie jesteś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ty na powaznie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nie widzę szans
może wspaniałym matematykiem to ty jesteś(któż to wie) ale na miano genialnego człowieka...hmmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor. To ciekawe bo kazdy kto mnie spotka uwaza mnie za wybitnego i wspanielego i dobrego czlowieka, moja zona mnie uwielbia, ale nie od dzis wiadomo ze internetwi hejterzy wiedza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż swojej wspaniałej żonie wypociny w tym temacie ;-) zwłaszcza ten fragment gdzie piszesz o rozwodzie i tym, że nie chcesz dzieci. Ciekawe czy nadal będzie pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienne, powierzchowne kontakty z ludźmi, których widujemy na co dzień zawsze są ''wspaniałe''. Dlaczego jesli wychodzi na jaw, że ktoś robił coś złego, np. znęcał się nad swoją rodziną to sąsiedzi, znajomi z pracy , dalsza rodzina mówią : '' to niemożliwe, to taki wspaniały człowiek.'' Nikt nie wierzy takiej maltretowanej kobiecie. NIETRUDNO uśmiechnąć się i powiedzieć dzień dobry pani z warzywniaka. Trudno z kimś żyć każdego dnia, pokazywać w każdej odsłonie. Wtedy widzisz czy ktoś ma wrażliwość, szacunek i empatię dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Twoja zona bedzie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupoty. Każdy kto cię spotka? listonosz, sprzedawca w sklepie, ? obcy ludzie mijający cię na ulicy? Może potrafisz być miły uprzejmy ale wyobraź sobie, że nie tylko ty potrafisz :-) i zdradzę ci tajemnicę, małżonkowie powinni siebie kochać i uwielbiać, bez względu na kłótnie i problemy, różnice między nimi.więc to uwielbienie to żaden cud a sprawa oczywista. Gorzej jesli uwielbia się za to, że poważne kwestie się omija a żyje w mydlanej bańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×