Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
lub prezydentem Chin tam Mógłbyś zrobić wielką karierę Ponieważ skoro mówisz to Lao robotach to w Chinach zapierdalają już roboty i latają poduszkowce więc wyprowadź się do Filipa nie pierdolony naukowcu i tam rób pierdoloną karierę a żonie Daj spokój i w zapłodnieniu jakiś prawdziwy samiecskoro jesteś taki wspaniały i To czemu nie jesteś prezydentem Polski lub prezydentem Chin tam Mógłbyś zrobić wielką karierę Ponieważ skoro mówisz to Lao robotach to w Chinach zapierdalają już roboty i latają poduszkowce więc wyprowadź się do Filipa nie pierdolony naukowcu i tam rób pierdoloną karierę a żonie Daj spokój i w zapłodnieniu jakiś prawdziwy samiec alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor, Zonie nie bede pokazywal bo pewnie wtedy mialem ciezszy okres, zadume jesienna nad zyciem, ona mysli o dziecku a ja o paru rzeczech ktore chce zrobic, nie znecam sie nad nikim, nigdy nikogo nie obrazilem, przypuszczam ze pewnie jestem za dobry i zbyt mily bo czasem tak jest ze ktos probuje mi wejsc na glowe, ale staram sie go do porzadku przywolac, mysle ze moja nadmierna dobrac wykorzystuje tez moja zona, ciagle suszac glowe o tym dziecku, ludzie ktorzy mnie uwielbiaja znaja mnie dobrzy i sa po prostu madrzy bo Ci ktorzy maja braki po prostu mnie nie lubia, ale to dlatego ze nie sa madrzy i tyle. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaahahahahahh :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wypisywales to wszystko niedawno i wciąż się powtarzasz...wiec nie zwalaj tego na zadume bo tO śmieszne tłumaczenie, niegodne wspanialej dobrej osoby za jaka sie uwazasz. Kazdy moze sie tlunaczyc z najgorszych rzeczy w taki sposob. Nawet teraz piszesz o tym dziecku jak o rzeczy, że ona suszy Ci głowę " tym dzieckiem"i ty uważasz się za DOBREGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego absurdu nie da się czytać? Kobieta wykorzystuje Twoja dobroć bo jest ok 30 i chce wreszcie być matką? nie ośmieszaj się pajacu. Masz rację żeby jej tego nie pokazywać bo jakby to wszystko przeczytała to gwarantuje Ci ze nie tylko nie musiałbyś mieć dziecka ale i przestał być mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ona ma lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie pamiętam ale gdzieś kiedyś pisał że 28-30 coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 ona 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna zobaczyć ten temat dla waszego wspólnego dobra ja bym uciekała od takiego co tam gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż gdyby nie ja to nawet nie wiedziałby,ze jest coś takiego jak kafeteria a ta p**de czka zakłada tematy rozwodowe i jeszcze tłumaczy to jesienna zaduma. My kobiety za to mamy caly rok prawo do wszystkiego bo mamy burze hormonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest przezabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest to jak się wypowiadasz w Twoich wypowiedzi egocentryzm nie ma tam miejsca na uczucia żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, czy ty tak na poważnie? Niedawno nas tu przekonywales, że w jednej chwili dojrzałes do ojcostwa a to co teraz napisałeś świadczy o czymś zupełnie przeciwnym. Jesteś niedojrzały i nie tylko do tego aby mieć dziecko bo sam jak dziecko rozumujesz -ci, ktorzy mnie lubią są mądrzy i dobrzy a ci, którzy nie lubią są głupi i źli :-) haha może nawet jesteś geniuszem matematycznym bo to typowe dla takich ludzi, że w zyciu codziennym są jak dzieci we mgle. Stanowią jedynie utrapienie dla swoich bliskich, którzy zdecydują na życie w cieniu tego egocentryzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor. Nie pokaze jej tematu bo jest tu za wiele obleg na mnie i za duzo ludzie mieszaja i przekrecaja moje wypowiedzi i tak naprawde mogla by pomyslec ze nie wiadomo co ja mysle, ale za duzo tu hejterek a ona jest osoba wrazliwa i by sie zasmucila. Ja dziecka to tak za bardzo nie chce, ale ona i tak go chce wiec po prostu i tak bedziemy mieli dzieci, wiec nie mam za wiele do gadania, wiec musze tylko przystosowac srodowisko do tego aby to dziecko za bardzo nie zalazlo nam za skore. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się po prostu zachowujesz jak mały dzieciak i jak dzieciak zrzucasz odpowiedzialność na piszących tu za temat ktory sam założyłes. Jak ona przeczyta co natworzyles to reakcja ludzi nie będzie jej dziwić. To nie ludzie wypisywali o twojej zonie ze jest nienormalna i masz jej dość a ty sam. Zapraszam na stronę pierwsza stronę własnych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nie kłam ze nagle dojrzałes do ojcostwa bo sam się gubisz wraz własnych słowach. Dziecko to mała niewinna istota ktora wymaga opieki i pisanie o NIM, że może znaleźć za skórę o twojej dojrzałości nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ludzie niby mieliby przekręcić? ona jak przeczyta sam tytuł tego tematu, dowie ze rozwazales rozwod to padnie. Nie mówiąc o tym co Mogłaby przeczytac potem- zwlaszcza te mądrości o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jednak rozwod tacy jak Ty nie nadaja sie do maleznstw bo po prostu ich nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie napisał prawdę, nie ma nic do gadania ;) I ZGODZI NA WSZYSTKO co ona zechce. Ten zalosny temat, całe gdybania o Tajlandii o tym ze będziemi tak czy tak to tylko jego ciche mruczenie pod nosem. :) Kompletnie a ona księżniczka tup nie nóżka i ma być jak zechce. Oboje nie nadają się do małżeństwa i to skończy się na rozwodzie. Kasa ich nie uratuje. Szkoda tylko że dziecko będzie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c-i-p-k-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat to kabaret
Jak dziecko zacznie płakać w nocy to będziesz miał je za małego hejtera i cwaniaka, który tylko kuje jak zniszczyć Ci życie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo autor to glupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niedojrzały i nie tylko do tego aby mieć dziecko bo sam jak dziecko rozumujesz -ci, ktorzy mnie lubią są mądrzy i dobrzy a ci, którzy nie lubią są głupi i źli x myslisz sie jestem bardzo dojrzaly, a w tym nie ma nic dziecinnego, skoro ja jestem dobry to ludzie ktorzy popieraja moje poglady tez musza byc dorzy, a Ci ktorzy sa przeciw musza byc zle, zobacz czy ktos kto np podziwia Escobara, Capone czy inneg przestepce moze byc dobry? chyba proste? Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym niby przejawiac ma sie ta dojrzalosc? w tym jakurat piszesz o dziecku i relacjach z zona? w tym, ze zamiast porozmawiac z z nia to Założyłes tu temat? Albo ktoś ma ubaw i podszywa pod Ciebie albo Jestes totalnym idiotą, tłumacząc to sobie w taki sposób. Nie wszystko mozna zwalić na jesienna zadume :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egocentryczny nie jest synonimem słowa dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jesteś za miłą ciepłą nie potrafisz się odgryźć i tak No nic od styknąć być nieco chamskim dlatego każdy tutaj wie że może jechać się z gównem bo jesteś słabym miękkim cipo watain gościem a Kobiety kochają chamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tu autor x Jak ona przeczyta co natworzyles to reakcja ludzi nie będzie jej dziwić. To nie ludzie wypisywali o twojej zonie ze jest nienormalna i masz jej dość a ty sam. Zapraszam na stronę pierwsza stronę własnych wypocin. x nie pokaze jej tego bo tutaj tez pisalem o mojej relacji z ta kolezanka z pracy ktora ona podjerzewa o to ze ona mnie podrywa, nigdy nie pisalem o zonie ze jest nienormalna, gdzie to przeczytalas? pisalem ze jest dobra, wspanial, czula, mila, grzeczna, jest aniolem i ja kocham Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×