Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci 35 letni jeszcze wybrzydzaja?

Polecane posty

Gość gość

nie mowie o tych, co chca byc singlami, ale o tych co szukaja partnerki, zony - zblizaja sie do 40 tki i czekaja jeszcze na ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zarabiają coraz więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wraz z wiekiem robia sie coraz to paskudniejsi i wstretniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Seriali w TV sie naogladali i marzą im sie chodzace ideały : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że z odpowiednią kasa mogą mieć coraz młodsze, ładniejsze itp itd. Z resztą kobiety Też, tylko nie wiadomo dlaczego mężczyzna nie przeszkadza utrzymywanie młodej dooopeczki a kobietom utrzymywanie młodego faceta przeszkadza. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci, którzy mają dobre geny i o siebie dbają często przed 40 wyglądają o wiele lepiej, niż przed 30. Za to kobiety z ich roczników mocno się już sypią. Smutna prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze wybrzydzaja dlatego, ze za dobrze znaja juz charakterek typowej baby? odmiennych jest niewielki procent, czemu maja zadowalac sie byle jaka baba z byle jakim charakterkiem? no nie sa idealni - nikt nie jest. ale czemu nie maja szukac dla siebie lepszej partnerki. komus tu frustracja sie zaczyna udzielac, autorko, kiedys znajdziesz sobie adoratora, nie nerwuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może nie są zdesperowani tak jak kobieta w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mogą, nie muszą się zadawalać pierwszą lepszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Maja wiekszy wybor, jest przewaga kobiet nad facetami. 2. 10lat mlodsza, jak najbardziej wypada, nikt nie ma z tym problemu. 3. Jest duzo fajnych, interesujacych, wolnych dziewczyn. Gorzej z facetami. Fajny facet dlugo sam nie bedzie. 4. Kobiety niestety ponoc szybciej sie starzeja a poza tym zegar biologiczny bije I niestety parcie, presja otoczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idealem jest normalna kobieta to rzeczywiscie lepiej poczekac a nie dzis albo babochopy albo szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cię matka wychowała, noo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety całe życie wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dlatego ze juz nie wierza ze sie uda i nie staraja sie to osiagnac tylko sobie nie pogorszyc. Moze boja sie cierpienia i wykorzystania i uwazaja ze zasluguja na modelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mogą, facet ma długą datę przydatności Kobieta natomiast ją traci już przed trzydziestką, i wtedt nie może już wybrzydzać tylko musi brać co popadnie bo mało kto ją chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1. Maja wiekszy wybor, jest przewaga kobiet nad facetami. Ale oni nie szukaja 60-tek a w tym wieku jest przewaga kobiet, wczesniej mezczyzn, bo chlopcow rodzi sie wiecej. 2. 10lat mlodsza, jak najbardziej wypada, nikt nie ma z tym problemu. Na szczescie takze pojawia sie juz odwrotna sytuacja, 3. Jest duzo fajnych, interesujacych, wolnych dziewczyn. Gorzej z facetami. Fajny facet dlugo sam nie bedzie. A to fakt. Tyle tylko, ze jak rozumiem z tematu, niefajni tez wybrzydzaja ;) 4. Kobiety niestety ponoc szybciej sie starzeja a poza tym zegar biologiczny bije I niestety parcie, presja otoczenia itp Ponoc... a prawda jest taka, ze Polki duzo dluzej sa zadbane fizycznie i chce im sie angazowac w nowe dzialalnosci. Co do biologii, fakt, facet dluzej moze zostac ojcem, ale dla obu stron dziecko po 50r. zycia to ryzyko (ze strony matki downa, ze strony ojca chorob psychicznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i szukam porządnej dziewczyny. Nie musi być miss world, ale nie zaakceptuję dużego przebiegu u kobiety i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni czekaja na krolewny z bajki i wybrzydzaja cale zycie bo mysla ze znajda ideal bogini na starosc choc sami maja paskudne mordy i nic do zaoferowania kolo 40 budza sie z palcem w nocniku i despeacko zaczynaja spamowac portale typu "pan szuka pani" gdzie takich ogloszen jest 3 -4 razy wiecej niz ogloszen kobiet (zobacznie w necie to sie posmiejecie:D), zeby tylko jakas wolna jeszcze sie znalazla:D a tu nic, nie maja juz w czym wybierac a ku/tas im wiednie i zaczynaja sie frustrowac :D szmieszne chlopy, mysla ze maja jakis duzy termin przydatnosci, ze z wiekiem nagle masa bogin sie rzuci im na szyje, jak juz maja paskudne ryje, brzuchy ciazowe, lyse badz siwe lby, milionow sie nie dorobili buahahahaha i debilny charakter, i nagle czar pryska, bo zadna juz ich nie chce:D no ale kto im zabroni, niech sobie czekaja, moze szybciej zejda, i tak przeciez nie ma z nich zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.46 dokładnie ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po poziomie inektyw i negatywnej tresci mozna stwierdzic, ze to dyktowana frustracja i niezrozumieniem kolejna teoria jakiejs nie ogarniajacej co sie wkolo dziej***aby. i nie przyjdzie zrozumienie - do tego trzebaby zmienic punkt odniesienia, a checi do tego nie widac zadnych:D wiec beda sobie takie wegetowaly, caly czas powtarzajac te same schematy oczekiwan i wymogow dziwiac sie, ze kazde kolejne podejscie do tej samej sytuacji w ten sam sposob co zawsze konczy sie dokladnie tak samo jak zawsze. szalenstwo. kto by chcial przebywac z osobami szalonymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jesteś sam?:p nie licząc pieprzot 2x w tygodniu z rozpustna robaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. 10lat mlodsza, jak najbardziej wypada, nikt nie ma z tym problemu. Na szczescie takze pojawia sie juz odwrotna sytuacja. x Nie pojawia się. Faceci nie chcą starszych kobiet. Chyba że zboczeńcy albo desperaci, ale to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci 35 letni wybrzydzają bo........ MOGĄ i nie chcą byle kogo, za to 35 letnia kobieta, no cóż, biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre kobiety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki w wieku 25-26 lat. Dalej towar już przebrany i z "charkterkiem". Po co to komu? Jesli się dobrze wygląda i ma kasę mozna polowac na młodszą na miejscu, albo sprowadzić sobie taką z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada

Bo faceci w tym wieku są z reguły najatrakcyjniejsi to też biorą sobie kogoś w swojej lidze, po co mieli by brać pierwszą lepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Z doświadczenia wiem, ze wybrzydzaja wyłącznie brzydale i nieudacznicy. Bo im sie wydaje, ze należy im sie miss world. Fajni, zaradni faceci nie muszą wybrzydzac, bo od razu kleja sie do nich atrakcyjne i do tego fajne z charakteru kobiety. Ci wybrzydzajacy odżywiają sie później jako starzy i zużyci po 40 do kobiet, które wcześniej odrzucili ale wtedy mądre kobiety pokazują im drzwi. Taki schemacik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Z doświadczenia wiem, ze wybrzydzaja wyłącznie brzydale i nieudacznicy. Bo im sie wydaje, ze należy im sie miss world. Fajni, zaradni faceci nie muszą wybrzydzac, bo od razu kleja sie do nich atrakcyjne i do tego fajne z charakteru kobiety. Ci wybrzydzajacy odżywiają sie później jako starzy i zużyci po 40 do kobiet, które wcześniej odrzucili ale wtedy mądre kobiety pokazują im drzwi. Taki schemacik. 

Nie zgadzam się z tym, są faceci którzy nie szukają stałego związku w przeciwieństwie do kobiet.

Po co atrakcyjny facet ma się wiązać z kobietą skoro odpowiada mu życie jako singiel, spotyka się z różnymi kobietami i ma w czym wybierać.

To kobiety w większości dążą do stałego związku, małżeństwa.

Możesz mi wieżyć lub nie, ale takie życie jest bardzo wygodne.

Nie mam zobowiązań, obowiązków i mogę robić co chcę nie tłumacząc się nikomu

Czasami doskwiera samotność, ale to można czymś zapełnić i cieszyć się wolnością.

Nikogo nie szukam bo nie muszę a gdy już chcę to nie szukam długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zgadzam się z tym, są faceci którzy nie szukają stałego związku w przeciwieństwie do kobiet.

Po co atrakcyjny facet ma się wiązać z kobietą skoro odpowiada mu życie jako singiel, spotyka się z różnymi kobietami i ma w czym wybierać.

To kobiety w większości dążą do stałego związku, małżeństwa.

Możesz mi wieżyć lub nie, ale takie życie jest bardzo wygodne.

Nie mam zobowiązań, obowiązków i mogę robić co chcę nie tłumacząc się nikomu

Czasami doskwiera samotność, ale to można czymś zapełnić i cieszyć się wolnością.

Nikogo nie szukam bo nie muszę a gdy już chcę to nie szukam długo.

Po 50 jak już całkowicie wiedna i dla kobiet sa po prostu starymi dziadami, to marza o tym, żeby jakas 10 lat młodsza ich zechciała. A nie daj boże jak wyląduja w szpitalu i nawet nie ma im kto gaci na zmianę przywieźć 😂 😂 😂 każdy zdrowy człowiek dąży do życia w dwie osoby. Po prostu puści faceci za mlodu maja zbyt wygórowane wymagania co do wyglądu kobiet i budzą sie na starośc z ręką w nocniku. Mądrzy za mlodu wiedzą ze nie powloka najważniejsza a zamożni kupują taka jaka chcą. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To inaczej napiszę, jak to wygląda z mojego punku widzenia.

Kobiety w większości szukają kogoś na stałe bo tak jest dla nich wygodnej.

Przepraszam ale muszę to napisać (pasożyty) oczywiście nie wszystkie, w większości przypadków mniej zarabiają i jest im trudniej się utrzymać, do tego utrzymanie dzieci z porzednich związków i masz odpowiedż, facetowi jest łatwiej żyć samemu.

Taka jest prawda, ale ja to doskonale rozumiem bo nie mają innego wyjścia, znaleźć bogatego a jak się nie da to biorą co jest.

Są też inne przypadki, zarówno kobiet jak i męzczyzn.

Osobiście znam kobietę która za młodu była bardzo atrakcyjna, pochodzi z bogatego domu i wiele lat prowadzi własny biznes.

Myślisz że szukała męża? Nie szukała, co jakiś czas widywałem ją z innym i o wiele młodszym tak jej było wygodniej.

Obecnie ma ok 50lat i dopiero od niedawna związała się z facetem, jest od niej starszy i bogadszy .

Co do wymagań, znam też osobiście samotne matki, niektóre są tuż przed 40 i nadal nikogo nie mają, szukają faceta na portalach randkowych, jedne atrakcyjne inne mniej.

Mają wygórowane wymagania, nie są już pięknościami z idealną figurą, mimo to wszystkich odrzycają bo myślą że zasługują na coś więcej  i mają do tego prawo!

Inne świecą dekoltem i czterema literami by kogoś złowić, niestety nadal są same bo nie wiedzą że tak naprawdę są ofiarami, dla faceta taka kobieta to łatwa zdobycz, spotykają się a gdy facet osiągnie swój cel to ją zostawia i bierze następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×