Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam się

Polecane posty

Gość gość
Powiedz mężowi, jakie ma rogi, też mu się pewnie humor poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
Autorko, uważaj żeby nie skończyć na stacji tak jak Anna . People are not forgiving.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne niebawem dowiemy się, ze mąż od dawna zdradza autorkę i Tym sposobem z "czystym"sumieniem będzie mogła sobie układać życie z kochankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup popcorn i czekaj smutna kobieto ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy za to czekacie az wam opisze, jak ją kochas przeleciał, mało się z wrażenia nie posikalyscie latawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena30
A kto by nie chciał byc przeleciany przez takiego górala? ha ha ty pierwszy trollu ,ale pomarzyć dobra rzecz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No qrva, tez mi przywilej :D dac sie przeleciez za kilka pieknych slowek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele jakie chamstwa. oboje tego chcieli więc gdzie mowa o przeleceniu? Dajcie już sobie siana, kobieta przeżywa piękne chwile A Wy takie teksty. Zazdroszczę kobiecie jak i wy ale nie komentuje chamsko bo bardzo chciałabym spotkać takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mąż przeżyje piękne chwile, jak się dowie, jaką larwe ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaniedbywal to teraz ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ona dbała o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów ta wasza dwulicowosc- jak facet zdradzi, to jego wina, jak baba zdradzi to też wina faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20 Tak bo mamy inne myślenie od facetów. Facet ma proste myślenie A kobieta skomplikowane. Kobieta rozważy wszystkie za i przeciw zanim coś zrobi A facet np myśli że jak ma żonę to już tak będzie i nic nie trzeba robić Albo jak splodzi dziecko to już na tym kończy się jego rola, jeszcze da kasę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31 weź Ty jakieś leki, bo bredzisz jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: Kochani nie ma sensu sie kłócić,każdy ma swoje racje,od tego jest forum żeby pisać co się chce,ja naprawdę się dziwię że jakis na t ma czas cały dzień siedziec****isać,bo ja nie mam czasu ,jakis nieszczęsliwy człowiek ,tyle w temacie,i życze Wam żebyście tez znalezli takiego wspaniałego i opiekuńczego mężczyzne jak ja :):):) bo ja znalazłam,chociaz nie szukałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty serio uważasz, ze tylko jedna osoba ma odmienne zdanie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko opisz coś więcej. Jak się czujesz itd po prostu bardzo mnie zaintrygowała twoja historia. Co tam u męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: Witam dziewczyny,trolom nie odpisuje więc sobie daruj:)a ja czuję sie wspaniale:) nie chcę sie powtarzać ,ale warto czesem zrobic odważny krok do przodu ,i nie żałuję tego co sie stało,wczoraj był u mnie z pewna sprawą,związana z praca,troche głupio się czułam ,ale On rozładował momentalnie napięcie :) troche posiedzielismy,pogadalismy i tyle,uwielbiam z nim rozmawiać :) mówił że on zyje jeszcze weekendem:) ale się nie dziwie bo ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestes jeszcze młoda i naiwna, teraz jest pięknie-na poczatku zawsze tak jest, za kilka lat bedziesz mogła stwierdzic ze ten facet jest cudowny, na poczatku kazdy jest. Obys za jakis czas nie załowała rozstania z mężęm. Powodzenia Wam zyczę i oby tak miłośc była prawdziwą miłościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że tak możecie gadac ze soba na wszystkie tematy,a rozmawiałaś z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: Z mężem porozmawiam w poniedziałek,tak postanowiłam,boje sie troche,bo niewiem jak zareaguje,dom jest na nas oboje,bo budowalismy po slubie,zreszta tak mi się wydaje że i tak mnie juz nie kocha,więc nie powinien się bardzo denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka:tylko nie zrozumcie mnie zle,bo to nie jest tak że gdy poznałam innego faceta to z mężem mi sie przestało układać,bo chocbym go nie poznała,to raczej i tak by nie było nic z naszego małżeństwa.Nie powiem bo nie kłócimy się ,nie bijemy:) ale przestało chyba nam na sobie zależeć nawzajem,szczególnie po urodzeniu synka.A chociaz bym została sama,to bym sobie napewno poradziła,nie jestem jeszcze stara,mam 2 ręce,pracuje odkąd skończyłam 20 lat ,więc zarobiła bym na siebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero z mężem dobrze ci się układało, nie potrafilabys go zostawić, a nagle nic między wami nie ma- i to właśnie kolejny dowód, ze to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisała że z mężem dobrze jej się układało tylko że jest normalnie i niema fajerwerków do tego mąż prawie nie zajmuje się dzieckiem ciągle tylko praca. Autorko daj znać jak mąż zareaguje na twoją decyzję i czy będzie szukał przyczyn? Jeśli będzie chciał wszytko naprawić odbudować co wtedy? Zazdroszczę Ci człowieka z którym możesz i wszystkim porozmawiać A dodatkowo kochasz jego on Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A normalnie to niedobrze? No chyba, ze dla Ciebie normalne jest to, ze się nie układa, to faktycznie wówczas masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też jest normalnie gdyby ktoś zapytał A jednak takie życie obok siebie to ja mam gdzieś to ja wolalabym sama mieszkac z dzieckiem i bym miala mniej roboty w domu i spokój A nie mogę na razie odejść ale jest to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy na początku jest wspaniałym, ale po czasie miłość mija i wkrada się codzienność,spadają różowe okulary i wszystko powszednieje,więc pomysł czy po jakimś czasie też tak będzie z nowym jak obecnie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak zareagowała jego żona na rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka:Dziewczyny nie wiem jak Wy ,ale ja potrzebuje jakiegos zainteresowania ze strony mężczyzny z którym jestem,to chyba normalne,dokładnie my zyjemy obok siebie w tej chwili,i ja nie widzę sensu w ratowaniu tego związku.Juz parę razy rozmawiałam z mężem jak ja się czuję,ale jakby rzucał grochem o ściane ,do niego nic nie dociera.A jego zona chyba nie najlepiej zareagowała na to że od niej odszedł,zagroziła że synka nie zobaczy przynajmniej do 18 roku zycia,reszty nie chciał mi powiedzieć,więc chyba nie wesoło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×