Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Kora1987

Schudn臋 w 2018 cz 3

Polecane posty

Go艣膰 Kasiaaa

Reania, mam wolne do 7, teraz jestem u rodzic贸w i jem normalnie, bez redukcji, bez moich pude艂ek, jak dla mnie to nie moja dieta 馃槢 Treningi te偶 mam w mie艣cie, w kt贸rym studiuj臋.聽

Dzisiaj dojad艂am pierniczki 艣wi膮teczne, takie pyszne mi wysz艂y 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Kasia mo偶esz po膰wiczy膰 w domu 馃檪 co do jedzenia to rozumiem bo wiem jak jest u mojej mamy 馃檪

Trening 40 minutowy zrobiony 馃檪 super si臋 zmeczyc od razu czuje si臋 l偶ej 馃檪 m膮偶 robi domowe frytki wi臋c zjem garstk臋 a co. Do tego sa艂atk臋 z kurczakiem sobie zrobi臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lula

Dziewczyny ja niby nie jestem wagowo jako艣 "ci臋偶ka" ale mam 165/57 kg ale wszystko mi idzie w brzuch. Chcia艂abym pozby膰 si臋 t艂uszczyku i nabra膰 mi臋艣ni bo tu niby jest ok ale brzuch jak 5 miesi膮c. Nie jest to od聽piwa 馃檪聽bo nie przepadam za alkoholem. Pr贸bowa艂am wcze艣niej 膰wiczy膰 hula hop ale bola艂 mnie od tego brzuch. Obecnie bior臋 African Mango kt贸ry ma za zadanie wesprze膰 spalanie ze strony producenta聽nplink.net/zl1sZ2dk i 膰wicz臋 sobie z qczajem bo z Chodakowsk膮 mi si臋 przejad艂o i zauwa偶y艂am, 偶e po miesi膮cu 膰wiczenia z nim z you tube mam wi臋ksze efekty ni偶 po wcze艣niejszych pr贸bach 膰wiczenia z kim innym. Mia艂am kilka takich pr贸b ale za ka偶dym razem si臋 poddawa艂am w艂a艣nie po miesi膮cu. Teraz zrozumia艂am, 偶e musz臋 sobie wyrobi膰 nawyk taki jak mycie z臋b贸w i jako艣 p贸jdzie mam nadziej臋. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tommia

Cze艣膰 dziewczyny. U mnie po 艣wi臋tach na pewno troch臋 na plusie, ale boj臋 si臋 wej艣膰 na wag臋 (tym bardziej, 偶e 艣wi臋ta trwaj膮 od 18 grudnia do dzisiaj:P) ale te偶 od wczoraj wr贸ci艂am do d艂ugich spacer贸w i pomimo pogody co najmniej godzin臋 maszeruj臋 (10-11tys krok贸w dziennie robi臋). Zam贸wi艂am sobie te偶 Extreme Slash, ka偶da pomoc si臋 przyda. Kt贸ra艣 z Was bierze jaki艣 spalacz? Mam nadziej臋, 偶e dzi臋ki temu od stycznia b臋dzie mi 艂atwiej, bo jeszcze oko艂o 10 kilogram贸w do zrzucenia przede mn膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

Mayla, no co Ty!!!!! G艂owa do g贸ry. Posz艂o w g贸r臋? Trudno. Walcz聽dalej! Mamy swoje s艂abe chwile ale grunt to si臋 podnie艣膰 i i艣膰 dalej ;) ja tez przeginam ze s艂odkim, dzi艣 znowu przegra艂am sama ze sob膮.. i mam wielka nadzieje, ze jutro b臋d臋 silniejsza :) pyknelam killera z Ewka dzi艣 :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Te偶 tak uwielbiacie reklamy jak ja wrrr?聽

Byli rodzice na kawce ale ju偶 si臋 nie skusi艂am na s艂odkie :) ma艂y sukces :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiaaa

Reania, mog臋 ale nie chce聽馃槢

Jak si臋 b臋d臋 zmusza膰 to nic nie wyjdzie z mojej diety. Musz臋 mie膰 wewn臋trzn膮 potrzeb臋 a teraz jej nie mam : D聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Stosowalam suplement diety Green Coffee kt贸ry pom贸g艂 mi zrzuci膰 par臋 kilogram贸w i m贸j odstajacy brzuch kt贸ry zosta艂 po ci膮偶y:) teraz wkoncu wrocilam do formy z przed ci膮偶y. Polecam t臋 stronk臋 na kt贸rej zamawialam聽

http://track.cashinpills.com/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=58057

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Izabela

African mango jest super mog臋 go poleci膰 pr贸bowa艂am r贸偶nych suplement贸w ale tylko african mango mi pom贸g艂 zrzuci膰 16 kg w nie ca艂e 3 miesi膮ce. Polecam i podrzucam link producenta gdzie sama zamawialam wi臋c stronka sprawdzona聽

http://track.cashinpills.com/product/AfricanMango900/?pid=183&uid=58057

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayla

witajcie

spelnienia marzen聽 w 2019

Kora mnie przybily problemy na sam koniec roku niestety, i ten nowy tez sie srednio zaczal. Nie bede Wam to smecic.

Wiec tak, przez wolne idealnie nie bylo bo pojadlam ale silownia co drugi dzien i bardzo duzo spacerow. I to mimo choroby bo w wigilie bylam po kolejny antybbiotyk na te uszy i jeszcze mi do konca nie przeszlo. Ten wzrost w sobote to tez byl przed okresem ktory wczoraj dostalam. Takze nie bylo tak zle, przynajmniej cwiczylam. od dzis juz powrot do pracy, normalnosci i problemow...zwaze sie w sobote jak zreszta zawsze.

dzisiaj silka.聽

co u Was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayla

--------------------08.12---15.12---22.12---29.12
Klopsikkkk-------------------------------------63,8
Kora1987--------65,2-----64,5----64,2----------
Mayla-------------71,6-----71,9----72,1----73,7
P膮czek------------65,4-----65---------------------
Reania--------------71-------69-----68,6----70,8

Kasia---------------70,5-------------69,2----------

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayla

zrobilam troche porzadek z tabelka, mam nadzieje ze nic nie pomieszalam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 p膮czek
10 godzin temu, Go艣膰 mayla napisa艂:

--------------------08.12---15.12---22.12---29.12
Klopsikkkk-------------------------------------63,8
Kora1987--------65,2-----64,5----64,2----------
Mayla-------------71,6-----71,9----72,1----73,7
P膮czek------------65,4-----65------64,9----64,7
Reania--------------71-------69-----68,6----70,8

Kasia---------------70,5-------------69,2----------

Wszystkiego Najlepszego Zdrowego i Szczuplutkiego w Nowym Roku聽 dziewczynki !!! :)

Uzupe艂ni艂am tabelk臋 o swoj膮 wag臋. Nie 膰wiczy艂am wcale聽ani nie trzyma艂am szczeg贸lnie diety. Tydzie艅 przed 艣wi臋tami wzi臋艂a mnie grypa, przez 艣wi臋ta te偶 mnie trzyma艂a tak, 偶e w drugi dzie艅 艣wi膮t po prostu zosta艂am w domu mimo zaproszenia do siostry聽co by聽sobie聽odpocz膮膰 i przesiedzia艂am ten dzie艅 przed telewizorem.聽Te minimalne spadki wagi my艣l臋, 偶e w艂a艣nie聽grypie zawdzi臋czam bo聽mimo,聽偶e聽jad艂am wszystkie specja艂y聽艣wi膮teczne to jednak nie聽 takiej ilo艣ci jakbym by cz艂owiek by艂 zdrowy.

Powoli wychodz臋 z tego paskudztwa bo jeszcze mnie trzyma. A tu zbiera mi si臋 na babskie 艣wi臋to i dzisiaj prawie 20 dag cukierk贸w toffi wci臋艂am聽tak po prostu. Za dwa razy na spacerze by艂am bo powietrze dzisiaj jest super 艣wie偶e jak聽na ten czas.

Pokas艂uj膮c聽pozdrawiam Was聽;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

U mnie 65 do tabelki.聽聽Wzrost, zas艂u偶ony.聽Niestety ogarn膮膰 si臋 nie mog臋. S艂odkie mnie gubi ale 膰wicz臋 co dziennie, wczoraj np 25 min biega艂am i 20 min wioslowalam :) Mayla, je偶eli Ci to pomo偶e- to sm臋c :) po to tez jeste艣my ! Trzymam kciuki, zeby wszystko si臋 u艂o偶y艂o. Ja zaczynam nowy rok z przytupem, oduczam c贸r臋 pd piersi - mo偶e dla kogo艣 艣mieszne ale ona cycoholik i walka jest -ale wygrywam. Piersi mam, jak melony. Noc jeszcze zostawiam, zeby nie wybuch艂y. Wracam do pracy :) plany na wag臋? Mam zamiar zej艣膰 do 62 i si臋 wtedy ocenie. Narazie to wymarzona waga ;) mi艂ego dnia kobietki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayla

hej 馃檪

Paczku zycze Ci duzo zdrowia, grypa to potrafi trzymac...oby jak najszybciej przeszlo, dbaj o siebie

Ja od poczatku grudnia walcze z uszami i gardlem, juz dwie wizyty u lekarza za mna i jeszcze nie jest dobrze na 100%. Takze taki sobie ten poczatek roku.

Kora taki wzrost to nie wzrost. Ja mimo ze cwiczylam non stop, chodzilam bardzo duzo to i tak 2kg na plusie. Mimo wszytsko nie poddaje sie, bo jak teraz odpuszcze to juz koniec, poleci. Wysylam Ci kopniaka motywacyjnego i trzymam kciuki za pomyslne odstawienie corci 馃檪

Wczoraj byla silka, 10min na biezni, 40min na crossfiterze, i silowe na ramiona i plecy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

艁adnie cisniesz Mayla! Damy rad臋, powoli do celu :) P膮czku zdrowka! Ja dzi艣 tylko p贸艂 godz na bie偶ni, czasu mi brak艂o na co艣 wi臋cej :/聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klooopsik

Mayla 馃槝 nie martw sie 馃槝 pamietaj ze jesli jest zle to tylko po to by za chwile bylo lepiej 馃槝 Sme膰 smialo! Bo tu juz nie chodzi o sam fakt wspolnego trzymania dietki i motywowania ale mam wrazenie ze mam nowe kolezanki 馃槃 dziewczyny ja od sylwestra plyne. Po tej grypie zoladkowej chyba musialam nadrobic i ogranizm ciagle domaga艂 sie jedzenia zeby sie szybciej zregenerowac, tak podejrzewam. Na wage nie weszlam bo strach zwlaszcza ze gubi mnie wieczorne jedzenie a pozniej rano czuje sie taka pelna i mdli mnie ciagle przez to. Od dzisiaj wracam na wlasciwe tory... i wiem ze moze nie wskazane tu na forum pisac takie rzeczy ale w Auchan jest wyprzedaz wszystkich batonow po 1 zl 馃槃 wkoncu mamy dzieci, przyjmujemy gosci wiec pod tym kontem pisze o tej promocji 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Dopiero drugi dzie艅 od 100% trzymam si臋 diety. Kupi艂am w Lidlu ta艣my do 膰wicze艅. Zobaczymy czy s膮 co艣 warte :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szczerze polecam

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma聽bardzo dobry sk艂ad i naturalne sk艂adniki. Polecam 3 miesi臋czn膮 kuracj臋. Dzia艂a.聽

www.natureessence.ch

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

Dzie艅 dobry bardzo :) ja jeszcze po 艣wi臋tach nie mia艂am ani jednego dnia zeby wytrwa艂a w diecie. Co艣 zawsze musz臋 podje艣膰 ale聽z dnia na dzie艅 jest lepiej. dzi艣 si臋 nie waze bo to nie ma sensu, piersi mam nabrzmia艂e to sfa艂szuje wynik i si臋 wkurz臋 tylko ;) Klopsik, dobrze m贸wisz ;) tez mam takie przekonanie :) co do rzucenia si臋 na jedzenie po jelitowce to standard, organizm musi wyr贸wna膰 straty ;) a co do baton贸w, ja lubi臋 i lepiej 偶ebym nie kupowa艂a ;) haha 聽Mayla,g艂owa do g贸ry! Jeszcze b臋dzie super -ZobacZysz ;) i niech to ucho ju偶 odpusci! Wczoraj Pobiega艂am 40 min,potanczylam z dziewcYnami na kinekcie i zaliczy艂am spacer :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Kora brawo za bieganie :) jak si臋 Ubuerasz teraz? Ja nie mam 偶adnej kurtki. A jak jest ciemno i zimno to mi si臋 odechciewa i chyba dopiero wr贸c臋 w marcu. Chc臋 sobie kupi膰 skakanke. Kiedy艣 skaka艂am i by艂y fajne efekty :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiaaa

Ja zawalam ale si臋 nie przejmuje 馃槂

Jeszcze jestem u rodzic贸w i karmi膮 mnie coraz jakim艣 przysmakiem聽 馃ぃ

Na wadze 70kg. Nie jest 藕le.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

Hej hej,Reania ja na bie偶ni biegam :) u mnie tyle 艣niegu, drogi nieodsniezone wiec 艣rednio by艂oby biega膰 ;o聽聽dzi艣 45 min z Monia i 30 bie偶nia ;) ja musz臋 bardziej przypilnowa膰 diety, ale jakos tyle pokus wsz臋dzie... ze bardzo 艣rednio mi to wychodzi :/ przynajmniej 膰wicz臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Waga 70.5 kg.聽

Kora zazdroszcz臋 sprz臋tu w domu. Szkoda 偶e nie mam miejsca w domu na domowa si艂owni臋 :) teraz mam pok贸j wolny ale z czasem mam nadziej臋 偶e b臋dziemy mie膰 drugie dziecko :)

Wczoraj poszala艂am 偶e s艂odyczami :/ masakra 偶e a偶 wstyd jak cz艂owiek jest od tego 艣wi艅stwo uzale偶niony :/ na szcz臋艣cie takie napady niekontrolowane mam przed okresem.聽

Dzisiaj od rana 20 minut trening z qczajem i 30 minut ko艂akowska na po艣ladki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

Reania ja mam bie偶nie w sypialni ;) ciasno ale nie聽wyobra偶am sobie 偶ycia bez niej ju偶 :) niestety tez jestem uzale偶niona od s艂odyczy :/ Jak wytrzymam tydz to potem z gorki a jak zaczn臋, to sko艅czy膰 nie mog臋. Plusem jest to, Ze聽coraz bardziej si臋 kontroluje- 聽ale swoje napady mam. Ja dzi艣 dzie艅 regeneracj臋 mam :) mi臋艣nie si臋 dopominaj膮 ;)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kora1987

DZiewczyny co u Was???co tutaj tak cicho??? Zasypa艂o Was ? Ja wczoraj pobiega艂am, dietowo zaczynam wraca膰 na dobre tory wiec sie ciesz臋 ;) wracajcie ;) Mayla,jak si臋 czujesz? P膮czku? Mam nadzieje,ze ju偶 zdrowe jeste艣cie!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mayla

Hej, ja od piatku bylam w domu, nie poprawialo sie, wczoraj znowu lekarz i antybiotyk. Niestety nie moge na silownie przez 2 tyg, zadnego wysilku, oszczedzac sie i dbac o siebie. I tak to u mnie wyglada na razie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Mayla zdr贸wka :*

Ja troszk臋 grzesz臋. Wczoraj 5 krajanek piernikowych. Dzisiaj 3 gumy mamby i lizak. Mialam w torebce dla synka no ale mnie mega ssie :/ My艣la艂am 偶e si臋 okres zaczyna bo delikatne plamienia by艂y. No ale op贸藕nienia i mnie normalne.聽

Wczoraj wcze艣nie s i 臋 po艂o偶y艂am. By艂am u dentysty a z膮b nadal boli. Dzisiaj postaram si臋 ogarn膮膰 :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Du偶o os贸b zastanawia si臋 dlaczego Japonki s膮 takie szczup艂e :) Odpowiadamy na to zagadnienie w nowym artykule, kt贸ry polecam:

https://szanujezdrowie.pl/dlaczego-japonki-sa-zawsze-szczuple-i-nie-tyja-oto-ich-sekret/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Reania

Wczoraj krociutki trening 25 minut bo ju偶 p贸藕no by艂o :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×