Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

Ja wr贸c臋 jak si臋 ogarn臋, narazie s膮 pr贸by, ale z marnym skutkiem, potem jojo, bardzo przyty艂am i nie potrafi臋 z tego wyj艣膰 znowu..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej kochane馃 Witam ponownie po urlopie no i prawie po wakacjach. Ja po urlopie 2,6 kg w g贸r臋. Waga w dniu wyjazdu 87.5 a dzisiaj 90.1 kg. Od jutra wracam do normalnego trybu 偶ycia i do diety i cel na Sylwester 79.9 kg czyli - 10 kg

Mama dwojki trzymam za ciebie kciuki i wierz臋, 偶e wr贸cisz na w艂a艣ciwe tory tylko czasami potrzeba wi臋cej czasu.聽

A gdzie reszczta babeczek? Dziewczyny czekam na was馃馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej u mnie okej, trzymam si臋 dalej. Poza tym nic nowego.聽

Mama dw贸jki聽no c贸偶, szkoda, mam nadziej臋 偶e jeszcze kiedy艣 wr贸cisz.聽

U mnie waga lekko stoi, jak nie ruszy lepiej to obetn臋 kalorie.聽

Trzymajcie si臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej wszystkim馃

Witaj Nalka ponownie馃馃槝 Ciesz臋 si臋, 偶e jeste艣.

Ja wczoraj dzie艅 mam zaliczony 1530 kcal. Dzisiaj na 艣niadanie dwie kanapki z salami i kawa z mlekiem. Na obiad barszcz czerwony z ziemniakami a na kolacj臋 jeszcze nie wiem馃. Musz臋 si臋 wybra膰 na porz膮dne zakupy bo jako艣 po urlopie mam bide w szafkach i w lodowce馃榿

Buziaczki I 偶ycz臋 mi艂ego dnia 馃槝馃槝馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Topik chyba umiera 艣mierci膮 naturaln膮馃槶

Prosz臋 wraca膰 do diety i to ju偶!!!

W ka偶dym razie u mnie dieta trwa. Staram si臋 nie przekracza膰 1550 kcal chocia偶 po urlopie jest ci臋偶ko i tak my艣l臋, 偶e dla zaspokojenia swojego pragnienia jedzeniowego w sobot臋 zrobi臋 pizze. Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego dzionka 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej, hej a tutaj dalej cisza chyba b臋d臋 sama sobie pisala馃ぃ

U mnie dieta trwa chocia偶 wczoraj tak jak m贸wi艂am by艂a pizza馃榿. Dzisiaj na wadze 87.8鈽猴笍 wi臋c super i tak my艣l臋, 偶e 79.9 kg do Sylwestra jest ca艂kiem realne.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na was馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

A po sylwestrze 10+

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka
4 godziny temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

A po sylwestrze 10+

Mam nadziej臋, 偶e nie. Przynajmniej si臋 postaram 偶eby nast臋pny rok by艂 dalej na minus w wadze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 dobry dziewczyny 馃槉.聽

Zaczynam dzisiaj od nowa, niestety od kwietnia jak zacz臋艂am si臋 staczac, tak dzi艣 rano na wadze 98.2.. Wiem, 偶e to hardkor i ogromna pora偶ka, ale mam nadziej臋, ze teraz si臋 podniose konkretniej.. Du偶o czasu i swojej pracy stracilam.. Na pewno bardzo Was zszokuje m贸j przyrost, ale coz 艂atwo by艂o schudn膮膰 to i jeszcze 艂atwiej przytyc...聽

Dzis na 艣niadanie twaro偶ek grani i grzanki z chleba zytniego 偶e s艂onecznikiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

10 kg przyty膰 ? Prawie sto na liczniku . Zaniedba膰 si臋 tak to naprawd臋 trzeba lubi膰 jedzenie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

a kto nie lubi jedzenia? we藕 przesta艅 z takimi tekstami, a ty pewnie szczypiorek co??? jakby tak by艂o to by艣 tu nie w艂azi艂a tylko cieszy艂a si臋 swoim zadbanym cia艂em... 偶enada!!!

Mama dwojki przy takim mocnym odchudzaniu rzadko kto nie wraca do wagi wyj艣ciowej, czasem trzeba do艣wiadczy膰 w艂a艣nie pora偶ki, 偶eby kolejne odchudzanie nie sko艅czy艂o si臋 takim efektem, bo tak to nawet nie wiemy co tracimy, nie doceniamy swoich osi膮gni臋膰, Wa偶ne ze si臋 ogarn臋艂a艣, wracasz do diety, dasz rade, przecie偶 ju偶 raz si臋 uda艂o, powodzenia!!!

i nie przejmuj si臋 takimi beznadziejnymi wpisami, durne, g艂upie babsztyle...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Witaj mama dw贸jki. Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e wracasz bo ju偶 i ja chcia艂am rezygnowa膰 a w grupie jest ra藕niej, wi臋cej motywacji i mo偶na liczy膰 na wsparcie. Sam fakt pisania, 偶e dzie艅 do przodu, 偶e dietetycznie jest dla mnie du偶膮 motywacj膮. Bardzo dobrze wiem co i jak si臋 czujesz. Ja mia艂am kiedy艣 tak jak ty odchudza艂am si臋 a p贸藕niej przyty艂am z nawi膮zk膮... B臋d臋 trzyma艂a kochana za ciebie kciuki bo wiem jak to wszystko jest trudne. Sama te偶 zauwa偶y艂am, 偶e niby jestem na diecie dalej ale ju偶 tak nie licz臋 kalorii, ju偶 cz臋sto wpada co艣 kalorycznego jakie艣 ciasto, frytki czy chipsy i my艣l "oj tam tylko dzisiaj" na rowerze ju偶 z miesi膮c nie by艂am bo mi si臋 nie chce. Codziennie sobie obiecuj臋, 偶e zaczn臋 na basen chodzi膰 a mam bardzo blisko bo jakie艣 500 metr贸w. My艣l臋 偶e tak jest dlatego bo dieta ju偶 d艂ugo trwa (u mnie gdzie艣 od po艂owy kwietnia 2019) a ko艅ca nie b臋dzie bo zawsze b臋d臋 musia艂a uwa偶a膰 co i ile jem bo mam tendencje do przejadania si臋 i tycia. A moje ulubione dania s膮 bardzo kaloryczne. Wierz臋, 偶e wyjdziesz na prost膮 tylko ten pocz膮tek jest najgorszy. Wcze艣niej ju偶 bardzo du偶o osiagne艂a艣 i wiesz jakie p贸藕niej b艂臋dy pope艂ni艂a艣 to teraz ju偶 b臋dzie tylko lepiej. Nie poddawaj sie馃憤 Pozdrowionka i u艣ciski馃馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Emilka mi艂o mi, 偶e tak piszesz馃槝. Ja zacz臋艂am od lutego i do kwietnia by艂o minus prawie 17 kg, a wrocilo 13kg.. Takze pora偶ka na calego. Tw贸j opis idealnie pasuje do mojego i tez tak naprawd臋 musia艂abym si臋 pilnowa膰 ju偶 do ko艅ca 偶ycia.聽

Dzis na drugie 艣niadanie troch臋 mielona. Na obiad zaraz b臋d膮 pieczone poledwiczki z kurczaka i do tego warzywa z wody(brokul, kalafior i marchewka).聽

Mam nadziej臋, 偶e inne dziewczyny te偶 wr贸c膮, albo pojawia si臋 nowe馃槉.聽

Tobie r贸wnie偶 偶ycz臋 powodzenia z ca艂ego serca!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama Dw贸jki聽- to chyba jednak trzeba wr贸ci膰 po stare ciuchy... Je艣li chcia艂a艣 odpocz膮膰 od diety wystarczy艂o wyliczy膰 swoje cpm i by膰 na 0 kalorycznym. Ja nie wyobra偶am sobie wr贸ci膰 do swojej wagi, dalej czuj臋 si臋 jak grubas i ka偶dy kilogram na + mi daje mocnego kopa w dup臋!! Mimo wszystko fajnie 偶e wr贸ci艂a艣, lecz niestety szkoda 偶e zn贸w zaczynasz od 0. C贸偶, powodzenia i licz臋 偶e teraz si臋 nie z艂amiesz po tygodniu!!聽鈽猴笍

E-milka聽- sorki 偶e mnie nie by艂o, by艂am poza domem, ale trzymam si臋 ca艂y czas!!聽a waga dalej stoi. 馃槣聽Ale nie idzie do g贸ry to najwa偶niejsze. No i super 偶e waga Tobie chocia偶聽spada, oby tak dalej!!

Buziaki聽馃

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka po raz kolejny Twoj komentarz jest co najmniej nieuprzejmy i demotywujacy. Ty sobie nie wyobra偶asz, a ja tak mam i wiele wiele innych kobiet te偶.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anela

Natka chocia偶 pisze prawd臋 ! Bolesna ale prawd臋! Trzeba napisa膰 wprost jak jest to w艂a艣nie mo偶e otworzy si臋 oczy i si臋 cz艂owiek we藕mie za siebie. A nie g艂askanie po g艂owie po zrobieniu sobie krzywdy.. tak nadwaga to krzywda. Wzi膮膰 si臋 trzeba za siebie. Idzie jesie艅 to b臋dzie mo偶na si臋 chowa膰 pod kurtka ale co to da. Jak si臋 ma ma艂e dzieci to warto zadba膰 o zdrowie by mie膰 sile z nimi wychodzi膰 i si臋 bawi膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Witam z rana. Widz臋, 偶e dzisiaj kiepskie humory ale to mo偶e nadchodzi ta jesienna chandra.聽 Ja rozumiem mam臋 dw贸jki bo sama te偶 tak mia艂am i wiem 偶e odchudzanie to d艂ugi i pracoch艂onny proces a tyje sie szybko. Wa偶ne 偶eby si臋 p贸藕niej podnie艣膰. Mama nie poddawaj si臋. Witaj Nalka mi艂o, 偶e dalej jeste艣 i ciesz臋 si臋, 偶e ci to tak 艂atwo idzie ale musisz mie膰 艣wiadomo艣膰, 偶e ka偶da z nas jest inna, ma inny charakter, prowadzi inny tryb 偶ycia i ma r贸偶ne problemy... I niestety tak jest, 偶e cz臋sto problemy zajadamym. Ja w艂a艣nie tak reaguje na stres czy problem. Jedni przez stres chudna bo nie maj膮 apetytu a ja odwrotnie. Dziewczyny wspieramy si臋... Pozdrowionka pe艂ne s艂onka馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

nie no oczywiscie ze trzeba napisac wprost, dosadnie, tak zeby juz na dobre zdolowac dziewczyne - ograniczone jestescie? kazdy zdaje sobie sprawe ze przytyl, zwlaszcza gdy wczesniej udalo sie cos zrzucic, nie ma potrzeby jeszcze tego podkreslac, samoocena i tak jest w takiej sytuacji mocno zanizona, a takie slowa tylko poglebiaja depresje, smutek, zal i zlo艣膰 do siebie,聽 poczucie bezsilnosci i wszelkie inne negatywne emocje, nie dzialaja WCALE motywujaco.
Nalka obys ty nie znalazla sie w takiej sytuacji, ale moze i przydaloby ci sie!!!聽 moze wtedy poczulabys jak to jest... i wiesz co???? - NIGDY NIE MOW NIGDY... w ciazy chyba jeszcze nie bylas... dzieci nie masz... wszystko przed toba:) i obys dalej byla taka pewna siebie,
... nie聽 no ale pewnie takim faktem, nigdy bys sie tu nie odwazyla pochwalic;)
Mama dwojki a ja napisze ze moglo byc gorzej - wkoncu z nawiazka nie odzyskalas zgubionych kg, porazka nie jest jednak na calego bo聽 zawsze masz o te 4kg mniej i tego sie trzymaj! zobaczysz szybko zgubisz odzyskane kg, takie odzyskane szybko - tez i szybko sie gubi - bedzie ciezko, ale przeciez mozesz! dajesz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Anela prawd臋 mo偶na pisa膰 w r贸偶ny spos贸b i o to tu chodzi, ale niewa偶ne. Uwierz, 偶e mam si艂臋 wychodzic i bawi膰 si臋 z dzie膰mi i mo偶e ci臋偶ko to sobie wyobrazi膰, ale nie wygl膮dam jak zapasnik sumo.聽

Emilka ciesz臋 si臋, 偶e chocia偶 Ty to rozumiesz.聽

Go艣ciu bardzo mi艂e jest to co piszesz, tez si臋 odchudzasz czy po prostu zagladasz? Mo偶e do nas dolaczysz? Ciaze na pewno zrobi艂y swoje, przed pierwsz膮 nigdy nie wazylam wi臋cej ni偶 82 kg, tarczyca te偶 mi sprawy nie u艂atwia, ale coz.. Mam nadziej臋, 偶e teraz b臋dzie inaczej.聽

Na 艣niadanie dzisiaj dwa jajka na twardo z ma艂膮 ilo艣ci膮 majonezu light i kechupu do tego grzanka z chleba zytniego 偶e s艂onecznikiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Drugie 艣niadanie 6 biszkoptow(brak czasu, rano wozimy ma艂ego do przedszkola, p贸藕niej mala na adaptacje do 偶艂obka, narazie na godzink臋, p贸藕niej zn贸w zaraz trzeba jecha膰 po ni膮, a p贸藕niej zn贸w po synka, wi臋c czasu ma艂o, og贸lnie po ponad 5 latach przerwy b臋d臋 wraca艂a teraz do pracy, wi臋c jeszcze by艂a wizyta w Urz臋dzie Pracy, wysy艂anie CV itd).聽

Na p贸藕ny obiad kapu艣niak i kromka chleba (pierwszy raz gotowalam i musz臋 nieskromnie powiedzie膰, 偶e wyszed艂 pyszny, z du偶ego gara zosta艂a porcja dla ma艂ej na jutro).

Na kolacje salatka z mixu salat, ogorka, pomidorkow, rzodkiewek, szczypiorku, czerwonej cebuli, papryki i sera sa艂atkowego z jogurtem naturalnym wynieszanym z oliwa do sa艂atek, sol膮 pieprzem i czosnkiem, uwielbiam j膮 i dwa gryzy chleba zytniego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hallo馃 U mnie wczoraj na liczniku 1580 kcal. Dzisiaj na 艣niadanie bu艂ka z pe艂nego ziarna ze s艂onecznikiem, szynk膮 drobiow膮 i rzodkiewk膮 i kawa z mlekiem. Na obiad robi臋 spagetti a la carbonara. A na kolacj臋 jak膮艣 sa艂atk臋.聽 Mama dw贸jki ale zrobi艂a艣 mi smaka na kapusniak chyba jutro b臋dzie on u mnie na stole kr贸lowa艂. Mi艂ego dnia wszystkim 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej!! Pami臋tacie mnie jeszcze? 馃ぃ odnalaz艂a si臋 jedna ze zgub jak straci艂a motywacje, dzi艣 rano si臋 zwazylam: 64,4 kg, wydaje mi si臋 ze to dobry wynik, skoro w marcu by艂o jeszcze 83 馃ぃ, No ale tu urlop tu spotkanie ze znajomymi i troszk臋 boczki uros艂y, wiec wracam! Przyjmiecie mnie z powrotem?聽

Wlasnie zjad艂am 艣niadanie: wysz艂o oko艂o 470 kcal, zjad艂am p艂atki owsiane na mleku sojowym(nies艂odzonym) z kakao i nektarynka 馃檪

na obiad jeszcze nie mam pomys艂u, za to聽jak tylko ma艂a mi za艣nie id臋 cwiczyc!聽

Nadrobie dzi艣 troszk臋 zaleg艂o艣ci... nie by艂o mnie chyba 2 albo 3 miesi膮ce :0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- Nic co pisz臋 nie jest聽z my艣l膮 偶eby by膰聽z艂o艣liwym. Napisa艂am po prostu wprost o sobie 偶e nie wyobra偶am sobie wr贸ci膰 do starej wagi bo nadal czuj臋 si臋 grubo a co dopiero z 20 kilogramami na +.聽聽Je艣li tak odbierasz - no trudno. Motywacji dosta艂a艣 wystarczaj膮co. No ale jak uwa偶asz, ja nie mam zamiaru si臋 k艂贸ci膰, po prostu odpisa艂am nie my艣l膮c o tym 偶e to mo偶e w jakikolwiek spos贸b Ci臋 zaatakowa膰. Bo nie mia艂am takiego zamiaru. Je艣li to Ci臋 rzeczywi艣cie zabola艂o - przepraszam. 馃檪

Go艣膰 Go艣膰聽- Nie wiem co maj膮 do tego dzieci. Ale okej. XD Prosz臋 odpu艣ci膰 sobie ten hejt bo nikogo nie zaatakowa艂am. W jakiej sytuacji mia艂abym si臋 znale藕膰? Je艣膰 powy偶ej zapotrzebowania przez par臋 miesi臋cy i uty膰? Hmmmmm, chyba tak mia艂am, bo gdybym nie mia艂a to bym nie by艂a na tym forum po wsparcie wi臋c biedny Tw贸j komentarz nape艂niony jadem i agresj膮.聽

E-milka聽- wr贸ci艂am i chyba zawr贸c臋. To co tutaj przeczyta艂am to przegi臋cie. XD聽

Martyna_30聽- hejka pami臋tamy, brawo naprawd臋 zazdroszcz臋, u mnie wi臋kszo艣膰 czasu stoi a jak nie stoi to do g贸ry leci. 馃槃聽 Powodzenia

A tak na serio聽Mama dw贸jki聽mi艂o 偶e od kiedy tu jeste艣 ja pisz臋 i Ci臋 wspieram a wystarczy艂o 偶e przyszed艂 jaki艣 anonim i mnie nawyzywa艂 bo poczu艂a艣 si臋 ura偶ona a Ty uwa偶asz 偶e ''mi艂e to co pisze i w og贸le to zapraszam na forum''. Troch臋 艣mieszne, troch臋 smutne a zarazem 偶a艂osne.聽

Dobranoc Wam. 馃檪

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

To co napisa艂a艣 o sobie nie moja sprawa, ale ja pisz臋, 偶e wracam itd, a Ty do mnie na wej艣ciu 偶e chyba trzeba wr贸ci膰 po stare ciuchy itd, "ale mimo wszystko mi艂o, 偶e wr贸ci艂a艣" o tym 偶ebym znowu po tygodniu si臋 nie z艂ama艂a, nie odebra艂am ani jako motywacj臋, ani jako komplement. U go艣cia znalaz艂am zrozumienie to to pisze proste. A ciaze uwierz, 偶e maj膮 du偶o do tego, zmienia si臋 wiele w ciele, plus to, 偶e organizm niestety zawsze b臋dzie d膮偶y艂 do wagi, kt贸ra mia艂 najwy偶sz膮.. K艂贸ci膰 si臋 nie zamierza艂am, po prostu pisze to co my艣l臋 i czuj臋.聽

Emilka z tym kapu艣niakiem to maz ju偶 wczoraj kilka razy m贸wi艂, 偶e mam zrobi膰 znowu馃榾 wi臋c na pewno znowu mnie czeka.聽

Dzis na wadze 96.3, jakis spadek jest. Wczoraj bylam na pierwszej rozmowie o prac臋 i id臋 dzi艣 do medycyny pracy i jutro mam ju偶 i艣膰 do pracy, tak偶e troch臋 si臋 zmieni w 偶yciu i czasu b臋dzie o duuuzo mniej.聽

Martyna jasne, 偶e Ci臋 pami臋tamy, mia艂a艣 ogromn膮 motywacj臋 i zapa艂 馃槉, waga moim zdaniem 艣wietna i gratuluj臋 oraz 偶ycz臋 doj艣cia do wagi wymarzonej, cho膰 z tego co pami臋tam Ci zale偶a艂o chyba przede wszystkim na mi臋艣niach, wi臋c powodzenia w rze藕bie 馃榾.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- hmmmm, sama pisa艂a艣 o tych ciuchach wi臋c tak jako艣 o nich napomkn臋艂am. Sk膮d mia艂am wiedzie膰 偶e tak Ci臋 to zaboli. XD聽Je艣li pisanie 偶eby艣 zn贸w si臋 nie z艂ama艂a odbierasz jako atak no to szkoda..聽Tak, ci膮偶e maj膮 wp艂yw ale jak si臋 jest w ci膮偶y i po ci膮偶y mo偶e rok, je艣li kto艣 przez par臋 lat np. nie robi z tym nic i si臋 tym zas艂ania to jest po prostu zwyk艂a wym贸wka. Wydaje mi si臋 偶e jeste艣 nadwra偶liwa i za bardzo bierzesz do siebie to co kto艣 pisze, no ale trudno.聽Ja sobie odpuszcz臋 ju偶 cokolwiek pisanie 偶eby zn贸w nie urazi艂o Ci臋 przypadkiem.:) Gratuluje spadku i mi艂ej walki z kilogramami.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Teraz to Ty przesadzasz, wyluzuj i pisz dalej 馃槉.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B臋d臋 pisa膰 ale nie b臋d臋 wspomina膰 ju偶 nic ani komentowa膰 w Twoj膮 stron臋, mam bardzo du偶y dystans do siebie i otaczam si臋 tylko takimi lud藕mi tak偶e聽mo偶liwe 偶e nie zauwa偶am 偶e kogo艣 mo偶e co艣聽bardziej dotkn膮膰. 馃檪

No a tak og贸lnie to na obiad frytki z piekarnika, w poniedzia艂ek wa偶enie i zapisz臋 wag臋聽bo w ten poniedzia艂ek jako艣 wypad艂o mi z g艂owy i mam luk臋. 馃槢

Mi艂ego wieczoru.馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Hejoo馃槝oj dziewczynki c贸偶 tu si臋 wyrabia? Kochane ja by艂am na wczasach dzisiaj si臋 wa偶臋 a tu 69 i 3馃槀. Czyli sko艅czy艂am w g贸r臋 o jakie艣 1.5 kg.A tak dobrze sz艂o no c贸偶 wa偶ne 偶e nadal jest 6 z przodu ju偶 j膮 dopilnuje 偶eby nadbagaz po偶egna膰. Nied艂ugo wyje偶d偶am do pracy wi臋c po sezonie na 100 procent zleci par臋 kilo a 偶e od pocz膮tku uby艂o a偶 5 po czym wr贸ci艂o 1.5 wychodzi ze tak czy siak dobije do 66. Z sezonu zawsze wracam l偶ejsza o minimum 4 kg. W tym wypadku odjelam tylko 3 co przy mojej wielogodzinnej pracy nie b臋dzie dla mnie du偶ym wyzwaniem. Nalka powiedz ile wazysz bo te偶 mia艂a艣 6 z przodu gratulowalam Ci i jestem bardzo ciekawa jak sprawa u ciebie wygl膮da. Martyna tobie to ju偶 wgl gratuluj臋 偶eby od marca tyle zrzuci膰 wielkie brawo馃憦馃憦Mamo dwojki nie poddawaj si臋 i proboj do skutku. I wogole wszystkim Wam 偶ycz臋 spadku. Dawno mnie nie by艂o bo wi臋kszo艣膰 czasu sp臋dzam na dzia艂ce budowa wre, zdr贸wko do mnie wr贸ci艂o i ostatnio jako艣 zabiegana jestem. W domu udaje mi si臋 zachowywa膰 艂ad i porz膮dek po wyrzuceniu gratow tak jak wam pisa艂am wcze艣niej. Gotuj臋 zupke warzywna dzisiaj a wieczorem idziemy na urodziny ale zachowam umiar oj zachowam馃槈mi艂ego dnia 偶ycz臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 dobry.聽

Te偶 mam do siebie dystans i praktycznie ka偶dego dnia 偶artuj臋 z siebie czy swojego cia艂a. Ale tutaj zawsze by艂o inaczej i to mnie uderzy艂o po prostu. Je艣li b臋dziesz chcia艂a to komentuj je艣li nie to nie.聽

Andzia niezle si臋 trzymasz gratuluj臋 馃槉. My艣l臋, 偶e mi teraz b臋dzie 艂atwiej mniej jesc, chodz膮c do pracy. Wczoraj bylam pierwszy raz 10 godzin, dzi艣 b臋d臋 tak samo. Og贸lnie ca艂y czas chodzenie, schylanie si臋 po rzeczy, przewieszanie, praktycznie ca艂y czas ruchy r臋koma itd, dzi艣 mam ma艂e zakwasy od tego schylania ci膮g艂ego 馃ぃ, bo to praca w duuuuuzym second handzie. Lekko nie by艂o, ale dam rad臋 馃槃. Wczoraj jedzenie dietetyczne, na 艣niadanie twarog 偶e szczypiorkiem i cebulk膮 z jogurtem naturalnym i grzanka z zytniego chleba, p贸藕niej obiad jaki艣 gulasz z cateringu dietetycznego z kuskusem, nast臋pnie te偶 stamt膮d salatka, bo zn贸w dosta艂am od rodzic贸w, na kolacje dwa tosty z Sur贸wka z bia艂ej kapusty. Dzi艣 na 艣niadanie te偶 sam twarog i dwie grzanki z czekolad膮, p贸藕niej b臋dzie twaro偶ek na s艂odko z chrupkim pieczywem, a potem grillowane pol臋dwiczki z kawa艂kiem kukurydzy i salatka, kolacja b臋dzie ju偶 w domu chyba pieczone cukinie z mozzarella i pomidorem, zale偶y co m膮偶 zrobi b膮d藕 nie zrobi馃榾.聽

Milego dnia 馃槝.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej babeczki馃槝馃槏馃. Witaj Martyna fajnie, 偶e wr贸ci艂a艣. Witaj Andzia fajnie, 偶e si臋 tak dobrze trzymasz i pod wzgl臋dem diety, zdrowia i porz膮dku w domu馃憤 Witaj Nalka fajnie, 偶e masz w sobie po tak d艂ugim czasie tyle motywacji. Super 馃憤 Witaj mama dw贸jki gratuluj臋 pracy馃憦馃憤 i masz racj臋 dzi臋ki pracy 艂atwiej b臋dzie Ci schudn膮膰 tylko uwa偶aj na wieczorne jedzenie bo po ca艂ym dniu cz臋sto lubi wpa艣膰 co艣 kalorycznego. Ja niestety tak mia艂am馃槩 u mnie jesienna pogoda si臋 robi i tak dzisiaj zacz臋艂am porz膮dki w szafie a tu taka niespodzianka ubrania spodnie, kurtki itd kt贸re by艂y za ma艂e s膮 dobre a te co by艂y dobre s膮 za du偶e馃榿 od razu motywacja mi wr贸ci艂a.聽 Mi艂ego dnia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×