Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam problem z wiara w Boga, te wszystkie przypowiesci, cuda Chce ale nie potrafi

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś było coś takiego jak akt żalu doskonałego zamiast spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
satanic sign celebrities

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje proby czytania slowa bozego oszolomily mnie. Zaczelam na poczatku czyli Stary Testament i po prostu nie moglam uwierzyc co tam jest napisane. Dziekuje, ale ja sie trzymam z daleka od tego szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i idz do zdjec w grafice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz satanic sign celebrities

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 Oto Ja ci daję z synagogi szatana8, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma jakieś problemy, ale nie leci z każdą pierdoła na publiczne forum, zaraz jaka sekta cię zwerbuje i uwierzysz nawet, że ziemia płaska, a Kopernik był kobietą, przyglupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty - i obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz politics and wailling wall i polscy politycy i jarmulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze po obejrzeniu wszystkich zdjec i daniu fragmentow z Bibli jako dowod uwierzycie ze Bog istnieje tak jak szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo... Niestety. Nie odcinam sie od wiary, od Boga, nie odcinam sie od chrzescijanstwa, szanuje KK. Chcialbym wierzyc, ale nie potrafie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apokalipsa Jana 21:8 Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToBezZnaczenia
Od jakiegoś już czasu jestem ateistą i dobrze mi z tym. Jednak nie dyskredytuję przez to wierzących, bo rozumiem, dlaczego można i chce się wierzyć. Osobiście wolałbym być wierzący, ale to niemożliwe. W życiu raczej nie sugerowałbym się biblią, księgą naszpikowaną sprzecznościami i próbami manipulacji na każdym kroku. Jeśli będę posiadał potomstwo, będę starał się je chronić przed indoktrynacją. Wątpić jest rzeczą ludzką i tylko głupiec nie ma wątpliwości. Wątpliwości biorą się z myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy slawni i bogaci czcza szatana i sa synagoga szatana, caly swiat jest pod kontrola zlego, w krolestwie szatana (swiat) wszystko jest klamstwem i oszustwem nie wierzcie szatanskim klamiacym mediom, tv i falszywym idolom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy ludzie chcecie isc do piekla i nie byc zbawionym!!! to wybieracie! nawroc sie zanim bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 Jestes jednym z tych, ktorzy wczesniej czy pozniej zaczynaja mowic o "przebudzeniu" i dzielic swiat na glupich ignorantow i "oswieconych" tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ToBezZnaczenia twoja strata Bog jest sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 To jak smiesz oceniac, ze biblia jest pelna przeklaman i manipulacji? Zostaw ocene dla siebie. Nie mozesz szanowac wierzacyc, skoro nie szanujesz ich zrodla wiary. Jestes hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:38 Czyli uwazasz, ze ci co czytaja pismo Sw i wierza w nie, po prostu go nie rozumieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:47 Ja nie czuję się lepszy od tego "ciemnogrodu", który wierzy w "bajki" (ewangelie). Szanuję ludzi, którzy studiują Biblię i wierzą w nią. Poznałem wielu wierzących ludzi, bardzo inteligentnych i na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.'' 666 znak bestii https://www.google.se/search?q=satanic+sign+celebrities&rlz=1C1GGRV_enSE751SE751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHnZrCzeveAhWMiCwKHa_MAXAQ_AUIDigB&biw=1366&bih=626 do zdjec w grafice idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezbozni nie beda mieli poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy to czytam to mnie szlak trafia : Jedna pisze ze obrazila się na księży i dlatego wiara w Boga odchodzi od niej. Druga pisze ze prawa fizyki sa sprzeczne z Biblią . 1) jak sie ktoś zawiedzie na nauczycielach w szkole to powinien nie wierzyć podręcznikom szkolnym . 2) prawa fizyki nie są sprzeczne z Biblią . Cud to nie jest złamanie prawa fizyki ,tylko efekt zbiegów ooicznosci . NP. Gdy modlisz sie o pomoc dostajesz ją naturalną drogą przez pomoc ludzi lub zbiegu okoliczności zgodnie z prawami fizyki . Dziś naukowcy potrafią wyjaśnić rozstapienia sie morza czerwonego s takze potopu Biblijnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg pragnie, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dodam ze nie wszystkie modlitwy sa wysłuchane ,bo Bóg wie lepiej od ciebie co ty potrzebujesz a co tobie niepotrzebne . Gdy twoje dziecko prosi cie o różne rzeczy to tez wiesz co mu kupic a co nie kupić Co mu potrzebne a co jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09 pachniesz mi służbą polową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fajnie jest myslec, ze znasz boga i wiesz czego chce... Pewnie sobie gadacie przy kawusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×