Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna

Na jakiego partnera mogę liczyć będąc samotną matką?

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Co za ludzie napisał:

Wiecie co, bardzo przykre te wpisy o tym, ze autorka smie miec wymagania. Czyli ma dziecko, wiec jedyne na co moze liczyc to jakis zulik bezzebny, bez stalej pracy, lubiacy piwko i polezec przed tv?? Wezcie sie ludzie troche opanujcie:O Najbardziej Ci kretyni od szumnych wpisow "ty jeszcze masz wymagania??! Moze na seks ktos sie z toba spotka, ale na wiecej nie licz", jestescie pojebani. Znam mnostwo kobiet, ktore poznaly dobrych facetow majac dzieci, bo dziecko to nie jest przeszkoda ani tym bardziej wada.

Nie chodzi o to, że śmie mieć wymagania. Ale powinna mieć świadomość, że może liczyć przede wszystkim na faceta także posiadającego już dzieci. A nie na bezdzietnego, bo taki nie będzie jej chciał, chyba że desperat. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bolo
5 godzin temu, Gość Bolo napisał:

Nie ważne jakie były przyczyny kłótni, "normalne" małżeństwo doszło by do porozumienia, 19 latek powinien lub nie powinien fakt że wywalił gościa na zbity pysk, pisałem że facet sprzedał kawalerkę i zamieszkał w ich mieszkaniu. Twoje teorie o dorabianiu się razem a dla dzieci to co przed ślubem są fajne pod warunkiem że oboje mają taki sam majątek. Niestety samotne matki zazwyczaj majątku nie mają, a samotny mężczyzna ma. Teraz napisz mi jak to widzisz ona zarabia 2000 on 6000 i co mają żyć razem ale finansowo osobno by nie łożyć na obce dzieci? Składają się na rachunki, czynsz, ona odkłada 200zl on odkłada ponad 3000. Kto opłaca wakacje dziecka?

Czy ty Bolo nie rozumiesz nie każdy jest taką złotówą jak ty .I nie kazda samotna nie ma majątkow otóż maja samotne matki majątki i dobra prace .Gdzie ty żyjesz w jakim środowisku ze tylko faceci maja majątki chyba w Wałbrzychu...te samotne majątek rodziny to ze ojca dziecka pogoniły to nie znaczy ze całkiem same.Otoz ja widzę u mnie co innego samych rozwodnikow z bachorami w jednych gaciach bo żonka dostała...I trzeba sie dorabiać od poczatku i nic do tego dzieciakom niech same sie dorabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodna
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chodzi o to, że śmie mieć wymagania. Ale powinna mieć świadomość, że może liczyć przede wszystkim na faceta także posiadającego już dzieci. A nie na bezdzietnego, bo taki nie będzie jej chciał, chyba że desperat. I tyle. 

Nie!!!Sa faceci którym dziecko kobiety nie przeszkadza nawet jeśli nie maja swojego ale zazwyczaj tez chcą mieć swoje ale nie koniecznie.Facet zakochany to zakochany nie naciska ona tez musi sie zgodzić i tyle..Mysle ze na poczatku musi sie określić ze tez by chciał dziecko wtedy kobieta albo sie godzi albo adiooos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodna

Moja koleżanka ma trojke dzieci on bezdzietny i mówi mu ze juz  nie chce dzieci więcej on pogada pogada i znowu cisza ,Są ze sobą 15 lat i szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodna
12 minut temu, Gość Do Bolo napisał:

Czy ty Bolo nie rozumiesz nie każdy jest taką złotówą jak ty .I nie kazda samotna nie ma majątkow otóż maja samotne matki majątki i dobra prace .Gdzie ty żyjesz w jakim środowisku ze tylko faceci maja majątki chyba w Wałbrzychu...te samotne majątek rodziny to ze ojca dziecka pogoniły to nie znaczy ze całkiem same.Otoz ja widzę u mnie co innego samych rozwodnikow z bachorami w jednych gaciach bo żonka dostała...I trzeba sie dorabiać od poczatku i nic do tego dzieciakom niech same sie dorabiają...

W moim środowisku kobieta zarabia w korporacji 8 tys a jednej mezus nauczyciel niemieckiego ledwo 4tys plus jakieś korki na czarno i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
1 godzinę temu, Gość Wygodna napisał:

Nie!!!Sa faceci którym dziecko kobiety nie przeszkadza nawet jeśli nie maja swojego ale zazwyczaj tez chcą mieć swoje ale nie koniecznie.Facet zakochany to zakochany nie naciska ona tez musi sie zgodzić i tyle..Mysle ze na poczatku musi sie określić ze tez by chciał dziecko wtedy kobieta albo sie godzi albo adiooos

Dzieciata odrzuca dzieciatych. To tak jak by pijaczka,palaczka i narkomanka szukala abstynenta uzasadniając że ci z nałogami żyją krócej, zapadają częściej na choroby i ogólnie jak się wiązać z ćpunem i pijakiem ona chce porządnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolf

Ok autorka bez względu na wszystko może sobie mieć wymagania, tylko takiego mężczyznę chcę większość wolnych kobiet w jej wieku. Kogo wybierze taki mężczyzna samotną matkę czy równie ładną, równie inteligentną podobnie wykształconą ale bezdzietną kobietę? Patrzcie na to realnie, kobiety w wieku 25-30 desperacko szukają stałych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
9 minut temu, Gość Zibi napisał:

Dzieciata odrzuca dzieciatych. To tak jak by pijaczka,palaczka i narkomanka szukala abstynenta uzasadniając że ci z nałogami żyją krócej, zapadają częściej na choroby i ogólnie jak się wiązać z ćpunem i pijakiem ona chce porządnego. 

Ależ porównał pijak palaczem sie jie zajmuje idioto...A bachory nam chcą podrzucać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Ja się tylko zastanawiam po co one się chca wiążlzac powtórnie. Jak raz noe wyszło jiz było małżeństwo są dzieci. To juz powinnyśmy zostać same drogie Panie.Dziecko już jest wystarczająco pokrzywdzone rozbita rodzina.  Z patchworkow rzadko coś wychodzi a bezdzietnym głowy nie zawracajcie. Mnie mąż zdradził kilka lat temu. Po wielu latach. Jestem sama choć chętni jacyś byli 😐bo później to już związki żadnego sensu nie mają chyba że ktoś lubi układy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

I spójrzcie w mediach jak dzieje się krzywda dziecku. Zawsze jest konkubent. Więc przejrzyjcie na oczy. Póki czas.Bardzo marginalne są przypadki gdy to się udaje. Jak wygrana w Lotto. Chyba że wiazecie się jak dzieci już usamodzielnione po50😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowy sen
17 godzin temu, Gość Bolo napisał:

Kobiety mają niewiarygodną łatwość osądzania mężczyzn którzy nie chcą obcego dzieciaka w swoim domu. Jak odwrócić sytuację komentarze będą zupełnie inne. Która kobieta przyjmie pod swój dach faceta z dzieckiem który zarabia połowę tego co ona? Znajdzie się choć jedna?

hahahaha, NIE, bo baby są cwane i potrafią liczyć a faceci to debile chcący tylko zaroohać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały miś
16 godzin temu, Gość Co za ludzie napisał:

Wiecie co, bardzo przykre te wpisy o tym, ze autorka smie miec wymagania. Czyli ma dziecko, wiec jedyne na co moze liczyc to jakis zulik bezzebny, bez stalej pracy, lubiacy piwko i polezec przed tv?? Wezcie sie ludzie troche opanujcie:O Najbardziej Ci kretyni od szumnych wpisow "ty jeszcze masz wymagania??! Moze na seks ktos sie z toba spotka, ale na wiecej nie licz", jestescie pojebani. Znam mnostwo kobiet, ktore poznaly dobrych facetow majac dzieci, bo dziecko to nie jest przeszkoda ani tym bardziej wada.

dla autorki dziecko u faceta to WADA, więc zdechnie samotna i tyle, a dziecko ją jeszcze oleje bo przez nią będzie miało problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarać nie trzeba

w odpowiedzi na pytanie autorki.... na ŻADNEGO nie może liczyć, bo szuka jelenia a jeleni co kot napłakał, czeka ją życie z dzieckiem i tyle, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Kurcze malo to jest brzydkich facetow bez dzieci i kobiety  ktorzy nie maja zadnego powodzenia? Tyle ze najczesciej samotne matki wpadaja z jakims dyskotekowym polglowkiem w kiblu bo myslaly ze taki przystojniak juz im sie zaraz oswiadczy. A tu okazuje sie najczesciej ze to 4 dzieciak tego sebiksa z kolejna idiotka. I teraz taka kretynka mysli ze spotka kolejnego fajnego bo w koncu jednego juz miala i tak czeka i czeka i czeka a bekartow przybywa. I tak to najczesciej wyglada w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Jak jestes roszczeniowym babsztylem to kazdy ucieknie, predzej czy pozniej, jak ten pierwszy:) a akurat jestes taka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodna
9 godzin temu, Gość jarać nie trzeba napisał:

w odpowiedzi na pytanie autorki.... na ŻADNEGO nie może liczyć, bo szuka jelenia a jeleni co kot napłakał, czeka ją życie z dzieckiem i tyle, powodzenia

Znajdzie znajdzie i to fajnego jak ja i tez mam dziecko on juz dorosłe i takiego szukaj ,żeby ci sie nie pałętało jego małe w domu.Dotosle ma juz swoje życie nie trzebago nianczyc No chyba se jakis nieudacznik. A najlepiej bez dzieciaka bo zasra ci wszystkie weekendy ,święta i wakacje.autorko powodzenia jestes pamietaj wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
4 godziny temu, Gość Wygodna napisał:

Znajdzie znajdzie i to fajnego jak ja i tez mam dziecko on juz dorosłe i takiego szukaj ,żeby ci sie nie pałętało jego małe w domu.Dotosle ma juz swoje życie nie trzebago nianczyc No chyba se jakis nieudacznik. A najlepiej bez dzieciaka bo zasra ci wszystkie weekendy ,święta i wakacje.autorko powodzenia jestes pamietaj wielka...

Ha ha ha😂😂😊😊uśmiałam się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No, ale przecież zazwyczaj jak facet ma dziecko to spotyka się z nim co jakiś czas. Rzadko kiedy dziecko po rozstaniu zostaje na stałe przy ojcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki

Na samca betaa lub gamma tych z drugiego i trzeciego sortu. Alfe poderwiesz najwyżej na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

No, ale alf jest 1% wszystkich mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieprawda. Alfa jest z 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2018 o 14:17, Gość gość napisał:

Raczej tylko debil zwiąże się z kobietą z dzieckiem.

Raczej tylko niedorozwój napisze takie słowa. Jest wiele BARDZO wartościowych kobiet z dzieckiem, które rozumem biją cię na łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kalisz napisał:

Raczej tylko niedorozwój napisze takie słowa. Jest wiele BARDZO wartościowych kobiet z dzieckiem, które rozumem biją cię na łeb na szyję.

Gdyby miały ten rozum, nie byłyby kobietami z dzieckiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama

Tak naprawdę to nikt nie zna odpowiedzi...Życie jest nieprzewidywalne i wszystko może się zdarzyć  :) Mam 30 lat. Byłam w związku 15. Mój mąż był moim pierwszym chłopakiem...Był starszy o 8 lat. Mieliśmy być razem na zawsze.Wyszłam za mąż mając 18 lat nie, nie byłam w ciąży byłam zakochana.Dziecko urodziłam 2 lata po ślubie rozwiodlam się bo mój mąż mnie bił i ponizal przez 10 lat. 2 lata po rozwodzie chciał wrócić mówił że się zmienił..ja akurat byłam rozbita po zerwaniu kontaktu z kimś na kim mi zależało zgodziłam sie trwało to 4 miesiace rozstalismy się jak zaszłam w ciążę, (chciałam tego dziecka) on wcale się nie zmienil. Tym sposobem jestem samotna matka  2 dzieci ale teraz jestem szczęśliwa. 🙂 Mam dobre wynagrodzenie mogę sama utrzymać moje dzieci kupiłam mieszkanie na kredyt i idę na przód. Kontakt z byłym mamy poprawny.Mam romans, który już dlugo trwa, kocham Go ale wiem że On nie zrezygnuje ze swojego związku z dziewczyną dla mnie.... kobiety z bagażem doświadczeń i 2 dzieci... Staram się z tego wyplatac ale wyplatuje się już 3 lata i kiepsko to wychodzi mieliśmy rok  przerwy w tym czasie właśnie zaszłam w ciążę i urodzilam.Dluga historia... Być może nigdy nie stworzę związku z fajnym facetem ale nie jest to dla mnie powodem do rozpaczy. Nie po moich doświadczeniach... Mogłabym książkę napisać 🙂 W każdym razie nie powinniśmy pozwolić by nasze szczęście było zależne od tego czy mamy mezczyzne/kobietę czy też nie. Należy cieszyć się każda chwilą, a że czasem jest ciężko cóż .... Po burzy zawsze wychodzi słońce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Piaskun napisał:

Gdyby miały ten rozum, nie byłyby kobietami z dzieckiem... 

 Ty tak poważnie?? Miałem cię za mądrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kalisz napisał:

 Ty tak poważnie?? Miałem cię za mądrzejszego.

Nie interesuje mnie za kogo mnie masz. To nie wdowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Pytanie mozna odwrocic. Na kogo moze liczyc samotny ojciec z dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Nie interesuje mnie za kogo mnie masz. To nie wdowy. 

Wdowy swoją drogą, a co z tymi, których mąż zaczął je zdradzać albo bić kilka lat po ślubie? To nie jest napisane na czole, a może dziewczyna nie chciała mieszkać przed ślubem z facetem żeby nie być potem nazwana puszczalską dupodajką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wdowy swoją drogą, a co z tymi, których mąż zaczął je zdradzać albo bić kilka lat po ślubie? To nie jest napisane na czole, a może dziewczyna nie chciała mieszkać przed ślubem z facetem żeby nie być potem nazwana puszczalską dupodajką? 

Ktoś im kazał łachmytę dobierać na małżonka? Niech sobie głupia szuka szczęścia, ale niech nie marudzi, ze chętnych mało.

2 godziny temu, Gość Zuzanna napisał:

Pytanie mozna odwrocic. Na kogo moze liczyc samotny ojciec z dzieckiem ?

Jeżeli mieszka  z dzieckiem to wybór tez ma nader marny. Klasyczny rozwodnik to -600 zł i nieobecnosc jednego dnia w co drugi weekend. To jakoś kobiet  nie uwiera.
Face z dzieckiem 24/h to inna para kaloszy.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
6 godzin temu, Gość Zuzanna napisał:

Pytanie mozna odwrocic. Na kogo moze liczyc samotny ojciec z dzieckiem ?

Na wal.....sobie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×