Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boniewiem

Popieracie ten przedświąteczny strajk nauczycieli?

Polecane posty

Gość ggg

Co to znaczy prawdziwa praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co sądzą rodzice dzieci z klas ósmych, trzecich gimnazjum i maturzystów na zapowiedź wiosennego strajku? Myślicie, że te egzaminy mogą się nie odbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Niech sobie strajkują nawet od dzisiaj, ALE...z przerwą na egzamin. Tutaj łaski nie robią i protestujący z l4 w tym czasie powinni wylecieć z pracy dyscyplinarnie. Większość młodzieży i tak przygotowuje się we własnym zakresie. Za ewentualne uniemożliwienie zdawania egzaminów u mnie część rodziców rozważa pozew cywilny przeciwko nauczycielom z tytułu poniesienia strat moralnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika hu

Moja siostra pracuje w szkole w administracji Wie ile zarabiają nauczyciele 2 z przodu nikt nie ma Do tego dodatki, nie wspomnę o wakacjach, feriach i śmiesznych godzinach pracy niekiedy OK też mogłam iść Niech uczą, ale oni uważają się za królów co najmniej Siostra mówiła że tylko 2 nauczycieli mówi sprzataczkom dzień dobry Wyżej sraja niż dupe maja Zadufani buce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery

Widzę bardzo niekorzystne wpisy na temat nauczycieli. Proszę nie uogólniać opinii o tych ludziach.  Jeśli uważacie, że to bardzo łatwa i przyjemna praca zapraszam do szkoły. Sama jestem nauczycielem z 25 letnim stażem, studiami wyższymi i 3 studiami podyplomowymi oraz licznymi kursami. Uczę dzieci niepełnosprawne umysłowo.Uwierzcie, że często muszę się wcielać w rolę rodzica swoich uczniów, bo rodzice za dużo nie interesują się swoimi dziećmi. Niekiedy wręcz nie dbają o dzieci choć jest 500 plus.

Jestem samotną matką  i moja pensja z wychowawstwem to 2500 zł. Mój etat to 20 h. Wstyd, że nie stać mnie na wiele rzeczy a codziennie rano wstaję do pracy i nie mogę się spóźnić choć minutkę, bo uczniowie czekają przed salą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa

nauczyciele znowu beda strajkowac niestety... dzis znalazlam fajna strone do sprawdzianow z ktorych moje dziecko pisze polecam:

www.mojesprawdziany.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×