Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

38 minut temu, Gość Paulina napisał:

Hej dziewczyny..

Mam wyniki! (10dpt blastocysty)

 Beta- 8,6

Progesteron- 16,8

Estradiol-1521.

Dzwoniłam do kliniki i mówią że to wynik ciąży biochemicznej. Wynik powinien być 2cyfrowy ale może mój mrożak potrzebował więcej czasu i się dopiero rozkręca. Mam powtórzyć badanie za 2 dni które da jasną odpowiedź czy ciąża się rozwija czy może była ale obumarła i wynik spada.. Powiedział też lekarz że nawet  jak jutro zrobię badanie to ono też już pokaże czy rośnie czy maleje ta beta.

Dziewczyny co myslicie? Poryczałam się ze szczęścia że wynik jest powyżej 1 czy 2.. Ale bardzo mnie martwi ta tak naprawdę bardzo niziutka beta..

Mam szansę??

Paulinko, może mrozaczek musi rzeczywiście się dobrze zadomowić i za dwa dni beta już będzie porządnie dwucyfrowa, nie martw się, ważnie że wynik nie jest <1...ściskam kciuki za malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

A my jesteśmy po 1 usg 🙂 z dwóch zarodków zadomowil się nam jeden Maluszek. Stres nieziemski, bo ja teraz przed każdym usg zastanawiam się czy bije serduszko, a dzisiaj widzieliśmy jak pulsuje❤️tak więc z nerwów to najpierw mnie było czuć w klinice, później widać... Kolejna wizyta za dwa tygodnie, mam nadzieję, że już wtedy coś usłyszymy. Jak nie osiweje i nie zwariujej do 3 miesiąca ciazy, to będzie dobrze 🤨 trzymam mocno kciuki za wszystkie punkcje, transfery, bety i Mamusine Maluchy😘

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Milka napisał:

A my jesteśmy po 1 usg 🙂 z dwóch zarodków zadomowil się nam jeden Maluszek. Stres nieziemski, bo ja teraz przed każdym usg zastanawiam się czy bije serduszko, a dzisiaj widzieliśmy jak pulsuje❤️tak więc z nerwów to najpierw mnie było czuć w klinice, później widać... Kolejna wizyta za dwa tygodnie, mam nadzieję, że już wtedy coś usłyszymy. Jak nie osiweje i nie zwariujej do 3 miesiąca ciazy, to będzie dobrze 🤨 trzymam mocno kciuki za wszystkie punkcje, transfery, bety i Mamusine Maluchy😘

 

 

 

Gratulacje! To teraz dbaj o siebie i maluszka i rośnijcie zdrowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
2 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

Iryza i jak usg? 

Kasiu dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mnie uspokoiłaś😁Nerwy jednak odbierają rozum, przynajmniej mnie. Wyniki krwi postarają się zrobić na czwartek, więc jest szansa. Usg bardzo dobrze. TWIXY rosną, mają już prawie po 7 cm🤣🤣kości nosowe są, przezierność karków prawidłową, serduszka pięknie biją, ogólnie Pani Doktor powiedziała że dzieci jej się bardzo podobają i na tym etapie nie ma niczego, żeby się przyczepić. Są bardzo ruchliwe, jedno wierzga nogami cały czas a drugie wkłada rękę do buzi. Byliśmy w szoku, że to tak dokładnie widać. Wzruszenie na maxa. No i chyba TWIXY to chyba lepiej będą wyglądać w ...enkach👗👗, ale pewne będzie to w okolicy Świąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Milka napisał:

A my jesteśmy po 1 usg 🙂 z dwóch zarodków zadomowil się nam jeden Maluszek. Stres nieziemski, bo ja teraz przed każdym usg zastanawiam się czy bije serduszko, a dzisiaj widzieliśmy jak pulsuje❤️tak więc z nerwów to najpierw mnie było czuć w klinice, później widać... Kolejna wizyta za dwa tygodnie, mam nadzieję, że już wtedy coś usłyszymy. Jak nie osiweje i nie zwariujej do 3 miesiąca ciazy, to będzie dobrze 🤨 trzymam mocno kciuki za wszystkie punkcje, transfery, bety i Mamusine Maluchy😘

 

 

 

No to pięknie! Dbajcie o siebie teraz, czas szybko zleci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Iryza napisał:

Kasiu dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mnie uspokoiłaś😁Nerwy jednak odbierają rozum, przynajmniej mnie. Wyniki krwi postarają się zrobić na czwartek, więc jest szansa. Usg bardzo dobrze. TWIXY rosną, mają już prawie po 7 cm🤣🤣kości nosowe są, przezierność karków prawidłową, serduszka pięknie biją, ogólnie Pani Doktor powiedziała że dzieci jej się bardzo podobają i na tym etapie nie ma niczego, żeby się przyczepić. Są bardzo ruchliwe, jedno wierzga nogami cały czas a drugie wkłada rękę do buzi. Byliśmy w szoku, że to tak dokładnie widać. Wzruszenie na maxa. No i chyba TWIXY to chyba lepiej będą wyglądać w ...enkach👗👗, ale pewne będzie to w okolicy Świąt. 

AAAAAAA, cudnie, dwie panienki, silne jak mama, łezka się kręci ze szczęścia❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Kasiu dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mnie uspokoiłaś😁Nerwy jednak odbierają rozum, przynajmniej mnie. Wyniki krwi postarają się zrobić na czwartek, więc jest szansa. Usg bardzo dobrze. TWIXY rosną, mają już prawie po 7 cm🤣🤣kości nosowe są, przezierność karków prawidłową, serduszka pięknie biją, ogólnie Pani Doktor powiedziała że dzieci jej się bardzo podobają i na tym etapie nie ma niczego, żeby się przyczepić. Są bardzo ruchliwe, jedno wierzga nogami cały czas a drugie wkłada rękę do buzi. Byliśmy w szoku, że to tak dokładnie widać. Wzruszenie na maxa. No i chyba TWIXY to chyba lepiej będą wyglądać w ...enkach👗👗, ale pewne będzie to w okolicy Świąt. 

To cudnie, bardzo się cieszę 🙂 Fajnie, że wszystko tak dobrze idzie i niech tak będzie całą ciążę ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2019 o 15:33, Gwiazda123 napisał:

Dziewczęta czy któraś z Was potrzebuje Mensinorm 75 (7 opakowań)bądź Gonal 300(3 opakowania)

Gratis dodaję 50ml Gonalu 

Mam na sprzedaż w dobrej cenie.

Mi już nie będą potrzebne,pozdrawiam cieplutko

 

Sidencja1@vp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość In vitro 2020 Trojmiasto napisał:

Margareta - wielka szkoda ze się nie udało a będziesz podchodziła jeszcze raz do próby ? 😉 trzymam za Was mocno kciuki ! Może gdzieś niebawem się miniemy na korytarzu kliniki 😉

Tak, będziemy próbować dalej, ale już w invicie. Mieszkamy w Gdańsku i dojeżdżanie do Gdyni, zwłaszcza na monitoring, było dla mnie sporym problemem. Życzę Ci powodzenia! 

Paulina, wszystkie trzymamy kciuki za rosnącą betę! Głowa do góry, będzie dobrze! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Iryza super ❤️❤️czyli będą cudowne dzieciaki ❤️😍 bardzo się cieszymy i gratulujemy 🙂🙂 i dzisiaj już chill, nie stresujemy bobaskow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Milka cieszę się, że się udało i jeden Maluszek w brzuszku się zadomowił🌱Drugi Maluszek też jest, tylko w sercu💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dzieki dziewczyny , macie rację, muszę myśleć pozytywnie. W końcu moje maleństwo które tam walczy potrzebuje czuć wsparcie od mamy.. 🙂 Więc włączam pozytywne myślenie mimo tego strachu który we mnie jest.. 

Iryza super  ze maleństwa rosną w zdrowiu,  oby tak dalej 🙂 A na wyniki się doczekasz. Głowa do góry 🙂

Milka! Tak bardzo się cieszę że chociaż jedno maleństwo zechciało zostać z mamusią 😊 Oby tak dalej,  oby szło już tylko dobrze. Drugi aniołek zostanie w sercu a miłość do obojga przelejesz teraz na jednego. Ale będzie kochane to dzieciątko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Kasiu dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mnie uspokoiłaś😁Nerwy jednak odbierają rozum, przynajmniej mnie. Wyniki krwi postarają się zrobić na czwartek, więc jest szansa. Usg bardzo dobrze. TWIXY rosną, mają już prawie po 7 cm🤣🤣kości nosowe są, przezierność karków prawidłową, serduszka pięknie biją, ogólnie Pani Doktor powiedziała że dzieci jej się bardzo podobają i na tym etapie nie ma niczego, żeby się przyczepić. Są bardzo ruchliwe, jedno wierzga nogami cały czas a drugie wkłada rękę do buzi. Byliśmy w szoku, że to tak dokładnie widać. Wzruszenie na maxa. No i chyba TWIXY to chyba lepiej będą wyglądać w ...enkach👗👗, ale pewne będzie to w okolicy Świąt. 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasia83.1 napisał:

Gratulacje! To teraz dbaj o siebie i maluszka i rośnijcie zdrowo 🙂

Super teraz to już tylko dobrze musi być  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Hej dziewczyny..

Mam wyniki! (10dpt blastocysty)

 Beta- 8,6

Progesteron- 16,8

Estradiol-1521.

Dzwoniłam do kliniki i mówią że to wynik ciąży biochemicznej. Wynik powinien być 2cyfrowy ale może mój mrożak potrzebował więcej czasu i się dopiero rozkręca. Mam powtórzyć badanie za 2 dni które da jasną odpowiedź czy ciąża się rozwija czy może była ale obumarła i wynik spada.. Powiedział też lekarz że nawet  jak jutro zrobię badanie to ono też już pokaże czy rośnie czy maleje ta beta.

Dziewczyny co myslicie? Poryczałam się ze szczęścia że wynik jest powyżej 1 czy 2.. Ale bardzo mnie martwi ta tak naprawdę bardzo niziutka beta..

Mam szansę??

Ja pomyślę się aby było dobrze i  bede trzymać kciuki. Kichana myśl tylko pozytywnie i módl się. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Paulina trzymam mocno kciuki! Pamiętaj że trzeba wierzyć do końca, może ta kruszynka potrzebuje więcej czasu😊

Milka cudownie! To musi być piękny widok 😍 ja idę na swoje pierwsze ciążowe usg 21 listopada, już nie mogę się doczekać co tam zobaczę 😁

Iryzka rewelacja! Ale będzie babska ekipa w domku😍 niech się chowają zdrowo 🥑🌱tak się cieszę że wszystko u was dobrze 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Anana jak to co 🙂 ślicznego dzidziusia ❤️to jeszcze czekamy na Tunessie, też chyba dzisiaj miała mieć wizytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iryza szykujesz mężowi niezły babiniec w domu! 😊 Gratuluję Ci i bardzo, bardzo się cieszę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, majami napisał:

Cześć dziewczyny, wróciłam z punkcji, ogólnie wszystko ok, obudziłam się już 5 minut po zabiegu i właściwie byłam gotowa do wyjścia, ale przetrzymali mnie godzinkę tak dla pewności, podobno jest grupa ludzi na których narkoza działa regenerująco i tak chyba jest za mną. Ostatecznie pobrali 9 komórek, czyli średnia ilość, no i jeśli nie zadzwonią że coś jest nie tak, to transfer już umówiony na sobotę...

 

 

Trzymam kciuki 😊😊 daj nam znać jak poszło 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Hej dziewczyny..

Mam wyniki! (10dpt blastocysty)

 Beta- 8,6

Progesteron- 16,8

Estradiol-1521.

Dzwoniłam do kliniki i mówią że to wynik ciąży biochemicznej. Wynik powinien być 2cyfrowy ale może mój mrożak potrzebował więcej czasu i się dopiero rozkręca. Mam powtórzyć badanie za 2 dni które da jasną odpowiedź czy ciąża się rozwija czy może była ale obumarła i wynik spada.. Powiedział też lekarz że nawet  jak jutro zrobię badanie to ono też już pokaże czy rośnie czy maleje ta beta.

Dziewczyny co myslicie? Poryczałam się ze szczęścia że wynik jest powyżej 1 czy 2.. Ale bardzo mnie martwi ta tak naprawdę bardzo niziutka beta..

Mam szansę??

Paulina masz szanse!!! Musisz mieć pozytywne nastawienie. Zrób po dwóch dniach ponownie! Trzymam kciuki!!! Nam przypadku ze miały niska betę i się udało!!! 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Milka napisał:

A my jesteśmy po 1 usg 🙂 z dwóch zarodków zadomowil się nam jeden Maluszek. Stres nieziemski, bo ja teraz przed każdym usg zastanawiam się czy bije serduszko, a dzisiaj widzieliśmy jak pulsuje❤️tak więc z nerwów to najpierw mnie było czuć w klinice, później widać... Kolejna wizyta za dwa tygodnie, mam nadzieję, że już wtedy coś usłyszymy. Jak nie osiweje i nie zwariujej do 3 miesiąca ciazy, to będzie dobrze 🤨 trzymam mocno kciuki za wszystkie punkcje, transfery, bety i Mamusine Maluchy😘

 

 

 

Gratulacje ☺️☺️ Trzymam kciuki!!! Wypoczywaj 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

❤❤ jesteście najlepsze na świecie dziewczyny 🤗😘😘 Będzie dobrze bo musi być! 😊

Majami aż z tego wszystkiego umknął mi Twój wpis! Kochana 9 pęcherzyków to całkiem nieźle! Jest z czego transferować tak ze bądź dobrej myśli. Kochana trzymam kciuki za to żeby w sobotę odbył się transfer i żeby maleństwu od początku się bardzo spodobało u mamy 🤗✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2019 o 17:45, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny, 

Jakie leki brałyście do criotransferu?. Ja mam ttlko estrofem 2×1. Transfer w 20 dniu cyklu. 

Ja brałam estrofen w formie żelu i do tego ultrogestan 2 x 2 i transfer był w 24 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Hej ja właśnie przygotowuje sie do criotransferu i biore tylko 2*1 estrofen. Jutro ide na kontrol i zobaczymy co i jak. Czy w trakcie do crio lekarz zlecal Wam jakies badania hormonów? u mnie na razie nic nie mówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Milka napisał:

❤️to jeszcze czekamy na Tunessie, też chyba dzisiaj miała mieć wizytę 🙂

Milka 😊 miło że o mnie pamiętasz 😊 Ja jestem po wizycie w sobotę są dwa bijące ❤️❤️ zakochałam się jak je zobaczyłam 🤩 Jutro mam wizytę u mojej pani ginekolog ale już nie w klinice, mam nadzieję że wszystko się dobrze rozwija. Już mam odstawione wszystkie leki bo wyniki były kosmiczne. Dziś miałam troszkę gorszy dzień jednak instynkt robi swoje, zaczęłam się bać o maluchy żeby wszystko było w porządku.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewala

 

Ja biorę estrofen 2x1 i Litinus 3x 1, wszystko dopochwowo.  Transfer mam w czwartek czyli 18dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewala

Transfer 5 dniowego mrozaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Ewala napisał:

 

Ja biorę estrofen 2x1 i Litinus 3x 1, wszystko dopochwowo.  Transfer mam w czwartek czyli 18dzien cyklu.

Ja miałam identycznie jak Ty 😊 też w 18 dniu cyklu. Powodzenia, trzymam kciuki 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Dziewczyny ale padaka, mieliśmy zaczynać stymulacje, odebralismy wyniki nasienia po leczeniu przed wizyta i te super leki wyzerowaly licznik, brak plemników. Nie chcemy czekać aż niewiadomo kiedy nasienie wróci do stanu przed leczeniem i bierzemy dawce do inseminacji, wiem ze inseminacja od razu skazana na niepowodzenie ale moze znacie przypadki gdzie inseminacja sie udala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Paulina wierzę bardzo mocno, że będzie dobrze. Trzymam kciuki i wysyłam pozytywną energię 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×