Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
17 minut temu, Gość Xyz napisał:

Kierownik ma zadaniowy czas pracy... Jak zrobi co ma zrobić może iść. 

A widziałeś takiego? Bo ja nie. Ja wyrabiam pełen etat i jakoś nie mieszkam w Rossmanie. Kwestia ułożenia grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lata do emetytury nie są mniejsze.Poczytaj na czym to polega. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A widziałeś takiego? Bo ja nie. Ja wyrabiam pełen etat i jakoś nie mieszkam w Rossmanie. Kwestia ułożenia grafiku

Tak, jak ktoś jest dobrze zorganizowany to da sobie radę. No to najwidoczniej masz szczęście, że ktoś Ci układa grafik tak, że jesteś zadowolona. Raczej grafik to jeden z największych minusów tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem zgadzam się. Największy minus tej roboty to grafiki i zmiany z kosmosu i nocki o godzinie 0.00 lub 2.00 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wody jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd

To moja ks  miesiecznie pracuje około 100 godz. i uwaza, ze zrobiła wszystko co trzeba (czyt.kawka,ploteczki) i idzie do domu. Reszte zleca asystentom, a ci są przeciązeni to swoją prace dają kasjerom. I nie chodzi mi  o to, żeby w pracy siedziec i nic nie robic, ale np.zwroty powinien robic asystent a nie kasjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A wody jak nie było tak nie ma...

i nie będzcie. Filtr na kranie zastępuje wodę butelkową. Info potwierdzone przez KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

i nie będzcie. Filtr na kranie zastępuje wodę butelkową. Info potwierdzone przez KR

Śmiechu warte.

Ciekawe co by na to powiedziała PIP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rossmann nie łamie prawa. Ma zapewnić nam dostęp do wody i zapewnia. Co innego w miejscu gdzie nie ma zaplecza socjalnego np na budowie i jest upał lub jest zimno i należy się ciepły posiłek. My mamy filtr i mikrofale plus lodówkę. Bucowlancy mają np wodę butelkowa. Mnie bez różnicy czy Ross mi da wodę czy nie bo i tak cały rok kupuje sobie sama. A po drugie takie ilości tej wody jakie się marnowaly to szok. Abstra...ąc mam wrażenie że to gadanie o filtrach jest dla samego gadania. Aby ponarzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomin
Dnia 11.06.2019 o 17:59, Gość gość napisał:

Dziewczyny po jakich stawkach dostajecie zwroty za używanie samochodu kiedy jedziecie do pracy na inny sklep do innego miasta?
Znalazłam że w 2019 roku dla samochodu osobowego stawka za kilometr  wynosi:

    - pojemności skokowej silnika do 900 cm3 - 0,5214 zł,
    - pojemności skokowej silnika powyżej 900 cm3 - 0,8358 zł,

W Łodzi stawki reguluje kr. U was tez tak jest? 😞

U nas łaskawe 45 gr za kilometr. To żenada! Nadaje się do PIP za łamanie prawa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.06.2019 o 19:06, Gość Gość napisał:

Jak wam się nie opłaca to po co jedziecie samochodem??? Czy ktoś was zmusza?
Jak jedziecie dla własnej wygody to wasza decyzja czym jechać. Jak dla wygody kierownika bo chce żebyście byli na czas albo nie macie czym wrócić o 24.00  to niech zapłaci  normalną stawkę albo nie każe jechać.... Wyzysk na maksa. To jakieś jaja są.

Jak odmiowilam wyjazdu w delegację że względu na stawkę 45 gr za km to zostałam wezwana na rozmowę i kierowniczka stała już z wydrukowana definicja polecenia służbowego oraz z informacja jaka kara grozi za odmowę. Oczywiście była tam informacja o zabraniu premii, naganie no i oczywiście o zwolnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nmb

Jak nie ma testera perfum a klient chce powąchać to otwieracie zafoliowany perfum ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak odmiowilam wyjazdu w delegację że względu na stawkę 45 gr za km to zostałam wezwana na rozmowę i kierowniczka stała już z wydrukowana definicja polecenia służbowego oraz z informacja jaka kara grozi za odmowę. Oczywiście była tam informacja o zabraniu premii, naganie no i oczywiście o zwolnieniu. 

Nie możesz odmówić wyjazdu w delegację jeśli dostaniesz polecenie wyjazdu, takie jest prawo pracy.
Możesz pojechać w delegacje pociągiem, autobusem ale nie musisz jechać własnym samochodem jeśli ci sie to nie opłaca i nikt cie do tego nie może zmusić. Po prostu jeśli dostajesz mniejszą stawkę za kilometr to jedź autobusem czy pociągiem. To pracodawcy powinno zależeć byś szybko dojechała i wróciła do domu, żebyś  na rano mogła przyjść do pracy.  Nie ma teraz ludzi do pracy a ty odpoczynek musisz mieć zapewniony więc nie będzie miał kto przyjść. Jeśli masz być rano w pracy to niech płaci tak żeby się opłacało wykorzystać samochód do celów służbowych.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
9 godzin temu, Gość Nmb napisał:

Jak nie ma testera perfum a klient chce powąchać to otwieracie zafoliowany perfum ?? 

Zafoliowane perfumy* nie, nie otwieramy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajm
11 minut temu, Gość Nati napisał:

Zafoliowane perfumy* nie, nie otwieramy 

my też nie, raczej staramy się podpowiedzieć jak pachnie jak znamy - jak nie znamy sprawdzamy nuty zapachowe w aplikacji i to też jest dobry moment żeby do aplikacji przekonać mimo że się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

A my otwieramy... Już bez przesady. Przecież klient nie jest w stanie wyobrazić sobie jak coś pachnie tylko na podstawie tego, co mu powiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Otwieracie takie za 200 zł klient sobie piknie, idzie dalej i co z nimi robicie, same kupujecie już używane rozfoliowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILI
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Otwieracie takie za 200 zł klient sobie piknie, idzie dalej i co z nimi robicie, same kupujecie już używane rozfoliowane? 

my tez otwieramy podobno wolno 1 sztuke no chyba jasne ze chcac sprzedac za 300 zł ktos musi powachac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knhelifwihi

Co robimy? Zerwaną folię zaklejamy taśmą i perfumy trafiają spowrotem na półkę. No błagam, chyba nie myślicie, że klient kupi perfumy tylko dlatego, że powiemy mu "pachną ładnie" i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina
Dnia 15.06.2019 o 17:00, Gość Gosc napisał:

Otwieracie takie za 200 zł klient sobie piknie, idzie dalej i co z nimi robicie, same kupujecie już używane rozfoliowane? 

Dokładnie od dołu sie otwiera po czym zakleja taśma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 14.06.2019 o 23:30, Gość Nmb napisał:

Jak nie ma testera perfum a klient chce powąchać to otwieracie zafoliowany perfum ?? 

Zawsze w tej sytuacji otwieram. Otwarte normalnie stawiamy na półce, oczywiście w kartonie, jeśli trafi się następny klient do powąchania to dajemy. A jak jest inwentaryzacja to i tak nabija zawsze ktoś wtajemniczony ze sklepu typu kierownik lub zastępca. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.06.2019 o 22:28, Gość LILI napisał:

my tez otwieramy podobno wolno 1 sztuke no chyba jasne ze chcac sprzedac za 300 zł ktos musi powachac

To teraz brakuje posta klientki na tablicy Rossmanna, na fb typu: hej, podobno wolno otwierać zafoliowane perfumy, bo pracownice chwała się, że tak robią + screen z tego wątku.  

Dziewczyny, litości, takich rzeczy się nie pisze w miejscu, gdzie każdy może przeczytać, że kupując w Ross zafoliowane perfumy na prezent może dostać niepelnowartosciowe używane, bo do tego to się sprowadza....  Czasem warto ugryźć się w język, w tym przypadku w palec na klawiaturze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaNikt

To niech zaczną pojawiać się testery najdroższych perfum, to nie będzie takiego problemu. Proste 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

 

9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To teraz brakuje posta klientki na tablicy Rossmanna, na fb typu: hej, podobno wolno otwierać zafoliowane perfumy, bo pracownice chwała się, że tak robią + screen z tego wątku.  

Dziewczyny, litości, takich rzeczy się nie pisze w miejscu, gdzie każdy może przeczytać, że kupując w Ross zafoliowane perfumy na prezent może dostać niepelnowartosciowe używane, bo do tego to się sprowadza....  Czasem warto ugryźć się w język, w tym przypadku w palec na klawiaturze. 

Wolisz oszukiwać klientów że kupują zapakowane i nieużywane? Brawo ty! Obyś na każdym kroku została zrobiona w trąbę że kupujesz nowe nie używane w każdym innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość PannaNikt napisał:

To niech zaczną pojawiać się testery najdroższych perfum, to nie będzie takiego problemu. Proste 😉

Chińczycy oszczędzają już na wszystkim, ostatnio na wodzie. Co zabiorą nam kolejnym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Wypłatę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54321
Dnia 8.04.2019 o 21:33, Gość Gość napisał:

 

Dziewczyny jak jest wypłacana premia inwentaryzacyjna? Ilu dni zwolnienia nie mogę przekroczyć żeby ją otrzymać ? I jaki to jest okres rozliczeniowy? Grudzień-maj czy grudzień-czerwiec?  Kadrowa nie odbiera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość 54321 napisał:

Dziewczyny jak jest wypłacana premia inwentaryzacyjna? Ilu dni zwolnienia nie mogę przekroczyć żeby ją otrzymać ? I jaki to jest okres rozliczeniowy? Grudzień-maj czy grudzień-czerwiec?  Kadrowa nie odbiera ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi ...ami sie nie dzwoni do kadrowej bo masz wszystko w aneksie do umowy.15 dni nie mozesz przekroczyć na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65432
1 godzinę temu, Oxana12 napisał:

Z takimi ...ami sie nie dzwoni do kadrowej bo masz wszystko w aneksie do umowy.15 dni nie mozesz przekroczyć na l4

Ja nie dostałam tego aneksu bo w tym czasie byłam na macierzyńskim... A pytanie jakie miesiące obowiązuje okres rozliczeniowy? Z czerwcem czy bez? I rozumiem, że L4 na dziecko wlicza się do tych regulaminowych 15 dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×