Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość curly
Hej, ja też jestem zakręconą 16-latką:D. Słyszałam, że pianki Welli strasznie wysuszają włosy. Ogólnie z pianek używałam Sunsilka różowego i teraz Nivei, obie bardzo dobre. Ale jeżeli myjesz włosy codziennie, radziłabym Ci stosować jakieś kosmetyki, które nie będą ich zbytnio przesuszać. Spróbuj może zalać gorącą wodą siemie lniane i odsącz od niego tę oślizgłą powłoczkę i trochę tego wklep we włosy. Na początku będą troche oślizgłe, ale jak wyschną zrobią się pięknie skręcone;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1985
hej ja to wogole mam dziwne wlosy:( jak umyje i wyszusze suszarka to mam takie siano i takie jakies wywijajace sie w rozne strony ( musze uzywac prostownicy to wtedy s a w miare proste) jak pozostaiwe wloski zeby same wyschly i wtre pianke to robia sie loczki ale nie przy glowie, tylko tak jakos od polowy i takl sie teraz zastanawiam nad trwala, bo chcialabym miec fajne ladne loczki cop myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiwina
witajcie:) tak się stało że przypadkiem też mam takie wloski-znaczy się od urodzenia:D poczytalam troszke i chyba wyprobuje serie sunsilk-zielona... do tej pory mylam wlosy szamponem gliss kur plynny jedwab-jak dla mnie super-łatwo sie rozczesuja i pięknie pachną:) potem rozczesuje, nakladam pianke i susze,ale nie do konca...uzywam najzwyklejszej suszarki ale slyszalam ze najlepsza jest z dyfuzorem..mozecie mi powiedziec na jakiej zasadzie to dziala? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dluzsze mam wloski tym mniej sie kreca, sa za ciezkie i prostuja sie ech... ale wytrzymam, nie zetne, marza mi sie takie do konca lopatek. Ostatnio zachwycam sie pianka nivea do wlosow kreconych bez alkoholu - ale uwaga o wiele lepszy jest efekt kiedy na mokre wlosy nakladam. Zawsze wgniatalam w suche. Wiec ja robie tak... -myje wlosy szamponem obecnie gliss kur do zniszczonych -nakladam odzywke tez gliss kur i trzymam ok pol godziny, zmywam odzywke -nakladam sunsilk do kreconych wlosow, glowa w dol i wgniatam -na wilgotne wlosy pianka nivea i czekam az wloski wyschna a jak juz wyschna to spsikuje woda, pod wplywem wilgoci kreca sie i sa sliczne. Ale musze sie nameczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol.ina
serii sunsilk nie polecam, może ewent. mleczko nakładać na wilgotne włosy zamiast pianki, ale tylko mleczko. szampon i odżywka są beznadziejne, a różowa pianka do loków sunsilk to mistrzostwo świata w przesuszaniu włosow. nivea pianka faktycznie dobra. jeśli chodzi o suszenie to może niekoniecznie dyfuzor. ja polecam suszarkę z jonizatorem i zimnym strumieniem powietrza. posiadam taką firmy vidal sasoon za bodajże 200 zł i jest świetna. zauważyłam że opcję jonizacji i zimny strumień ma teraz wiele suszarek. włosy się nie niszczą i pięknie błyszczą. obcenie myję szamponem fructis odbudowa i blask, a potem nakładam odżywkę z tej samej serii. odkryłam, że długie trzymanie odżywki wcale nie działa korzystnie na loki. brzydko się kręcą i w ogóle nie dają ułożyć, także odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiwina
jak zrobić zeby po wstaniu z łóżka mieć piękne loki,ale nie myjąc i nie susząc ich rano?(nie spać też na zawiniętym w rulonik kocu:) jak wetrę w nie trochę wody to są tak i tak brzydkie po wyschnięciu:( macie na to jakiś inny sqteczny sposób??help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicin
ja niestety musze myc je codziennie zeby miec swiezutkie i ladne loczki , a czy ktoras z was uzywa lokowki?? bo mam zamiar kupic tylko nie wiem jaka... marza mi sie loczki jak katie melua w sopocie miala prosze o porady pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curly o co chodzi dokładniej z tym siemieniem? Gdzie moge to dostać ;> bo pierwszy raz o czyms takim słysze :p:p. I jak mam tego używac? Jak umyje włosy, to później na wilgotne nalożyć to i co dalej? Ugniatać te włosy? Moge suszyć suszarką? Nakładać jeszcze jakąś pianke ;>? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffro
laski..:( ja to wogule jestem w totalnym szoku:( w piątek byłam u fryzera podciąć delikatnie końcówki, bo miałam już osłabione...to mi tak zciachała włosy, ze płakałam pół dnia:(i co gorsza na samym końcu powiedziała mi, ze pierwszy raz w życiu miała takie włosy w ręku:( straciłam ich ze 20 cm:/ więc zanim sie do któregoś z włosochlastów wybierzecie to zastanówcie się i dokładnie wytłumaczcie co chcecie zrobić:* bo nie życzę wam tego:P nie jest u mnie jeszcze tak strasznie, ale dobrze tez nie jest, bo dopiero co mi zdążyły odrosnąć:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taoinka
witajcie Kręciołki. mój sposób na fajne loczki: linia elseve do suchych włosów (ta żółta), czasem odżywka domowa (rycyna+zółto+oliwa) i jedwab w płynie (żeby były błyszczące i elastyczne). Niestety drugiega dnia po myciu moja fryzura juz nie zachwyca - wtedy lekko zwilżam włosy i nakładam odrobinkę zielonego mleczka sunsilk. Ważne: jak suszę włosy to suszarkę trzymam z daleka - min. 20 cm i używam funkcji chłodego nawiewu. Aby włosy były bujne spuszczam głowę w dół. Pozdrowienia dla wszystkich zakręconych!!! p.s. czy któraś zna dobrego fryzjera we wro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskiaa
witam zakrecone!!! ja tez mam loczki, ale nie takie super sprezyny, raczej srednio skrecone, ale lubie je bardzo bardzo!! co dziwne, zaczęły mi się kręcić dopiero jakies pol roku temu, odkad mi sie przerzedzily.. wczesniej chyba byly za ciezkie. w ogole sa dziwne raczej:))) kreca sie bardzo przy głowie i to po lewej stronie bardziej:)) a na dole sa tylko pofalowane, jakies taki mutanty.. :) oczywscie pielegnacja- szampon avon do kreconych, odzxywka lekka pantene bez splukiwania i pianka wella do kreconych. mimo pielegnacji mam z nimi ookruutne problemy :) drugiego dnia sa niezbyt interesujace...w ogole doscyc suche i napuszone, czasem rano mam glowe jak wlochata bombka:) jestem tu pierwszy raz i tyle sie naczytalam o roznych dziwnych zakreconych kosmetykach i specyfikach ze nie wiem od czego zaczac :)) startuje jutro, moze od jedwabiu?? :)) pozdrawiam wszystkie dzikie i kudlate :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mjr
Czesc dziewczyny. Ja tez mam krecone wlosy, teraz bo to co predzej posiadalam na glowie to nawet lokow nie przypominalo tylko kupe siana a to dlatego ze rozczesywalam wlosy codziennie. Teraz rozczesuje je tylko po umyciu pozniej nakladam balsam(lub odzywke) do wlosow (z joanny) ugniatjąc je od dołu co kilka minut az do wyschniecia i w ten oto prosy sposob mam przepiekne loki ktorych zazdrosci mi kazda dziewczyna :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo loczki są śliczne. Ja akurat mam sunsilk zielony balsam do kreciolkow. Myje glowe szamponem (akurat mama gliss kur z jedwabiem) potem obowiazkowo odzywka teraz mam sunsilka do zniszczonych, i trzymam ja na wlosach jak najdluzej, nawet 4 godziny. Potem splukuje a wlosy są swietne, nawilzone a nie obciazone, bo wchlonely co mialy wchlonac. Potem troche zielonego sunsilka, glowka w dol i dokladnie wgniatam we wlosy i je roztrzepuje, zeby sie nie sklejaly. Schna sobie same naturalnie. A jak juz wyschna do ukladam je odzywka schauma, akurat mam pomaranczowa. Chodzi mi o konsystencje, musi byc taka zbita, nie wodnista. Biore ta odzywke, rozcieram w dloniach i wcieram we wlosy, glowa w dol. Pieknie podkresla skret wlosok, jak krem do lokow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzaa
;] A ja dopieroo dziś kupiłam tę odżywkę pantene. Właśnie idę ją wyprobowac.Eh ostatnio tez bylam u fryzjera podciac koncowki i fryzjerka lekko przesadzila bo teraz krotkie mam, ale coz za to ladnie pocieniowane;] I jeszcze jedno mozecie cos dokladniej napisac o tym siemieniu?? Pozdraaawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzaa
Jednym słowem odzywka pantene jest BOOOOOSKA! Naprawde włosy po niej są śliczne Pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba888
hmmmm dopiero dzis odnalazłam to forum.... tak szczerze mówiąc to od dawna szukałam w necie takiego miejsca gdzie mogę sobie podyskutować z dziewczynami mającymi takie włosy jak ja - KRĘCONE. jestem załamana... w ogóle nie wiem jak czesać te moje włosy by było mi w nich ładnie... mam okrągłą buzie i czasem odnosze wrażenie że te loki to niestety podkreślają.... kobietki podpowiedzcie mi jak wy czeszecie swoje włosy.... dajcie jakis pomysł na ciekawe fryzurki!! pozdrawiam!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zr
Potwierdzam, odżywka Pantene Spreżyste loki i fale jest fajna, daje super efzekt bez suszarki ,zwłaszcza na drugi dzień, nawe przy moich długich włosach, poza tym psik żel Fructisa, ale nałożony na mokre włosy i wtedy trzeba już suszarką włosy potraktować, bo będę oklapniętę, efekt superowy, jak dla mnie!a włosy kręcone mam od 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcona 22
hmm...czy ktoś może mi powiedzieć co to jest woda brzozowa:)? zapewne orientujecie sie w tych tematach wiec prosze pilnie o odpowiedź....no i gdzie można nabyć takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola
JA MAM ROZWNIEZ KRECONE WLOSKI I MAM DOBRY SPOSOB ABY WYGLADALY NAPRAWDE FAJNIE, OPISZE GO MOZE KTOREJS Z WAS TEZ SIE PRZYDA: MYJE SZAMPONEM NAJLEPIEJ DO WLOSKOW KTECONYCH LUB SUCHYCH I ZNISZCZONYCH,NASTEPNIE NAKLADAM ODZYWKE I TYLKO WTEDY JE ROZCZESUJE,PO SPLUKANIU ODZYWKI OSUSZAM JE RECZNIKIEM TZN.UGNIATAM JE RECZNIKIEM NASTEPNIE MOZNA JESZCZE WGNIESC W NIE ODROBINE JEDWABIU DO WLOSOW JA UZYWAM BIOSILK,OCZYWISCIE NIE UZYWAM SUSZARKI A JAK JUZ MUSZE TO SUSZAC JE GNIOTE,I POD KONIEC JAK SA JUZ LEKKO WILKOTNE WGNIATAM W NIE ODROBINE PIANKI DO PODKRESLENIA SKRETU.RAZ W TYGODNIU STARAM SIE SRTOSOWAC ODZYWKI WAX JEST NAPRAWDE SWIETNA.WARTO TEZ WCIERAC W KONCOWKI PRZED UMYCIEM OLEJEK RYCYNOWY BO JE FAJNIE NAWILZA I NIE ROZDWAJAJA SIE.TO JEST MOJA RECEPTA NA PIEKNE SPREZYNKI,POZDRAWIAM WSZYSTKIE LOCZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba888
dziękuje bardzo za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek-14
hej wam:) ja rowniez mam krecone wloski i ich po prostu nienawidze:/ nie wiem juz co z nimi robic;( caly czas nakladam duzo zelu i spinam w kitke:/ i sa strasznie na czubku posklejane.. duzo razy je sobie prostowalam ale to nic nie dalo bo zaraz sie kreca od spodu i jest chelm na glowie:/pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a s i a
to nie uzywaj zelu bo od niego masz takie posklejane,ja robie podobnie jak opisala wyzej Sola i jest ok.lepiej kup sobie pianke do kreconych wloskow ale tez nie nakladaj jej za duzo pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona karolina
krecone wlosy moga byc naszym atutem tylko trzeba o nie umiec dbac ja marze o tym zeby byly do pasa,ale jak wiadomo krecone wlosy nie jest tak latwo zaposcic bo dluzej trzeba czekac na efekty ja znalazlam na nie sposob i przy okazji mi sie wzmocnily i mam ladniejsze loczki: -raz w tygodniu przed myciem nakladam sobie olejek rycynowy z nafta kosmetyczna i wcieram to we wlosy i glowe zawijam folia i recznikiem,po jakims czasie splokuje mozna po 60min albo nawet po 3godz jak sie chce,myje szamponem nastepnie, nakladam odzywke wax i znowu owijam chodze przed 30min i splokuje i ukladam jak zwylle. -co drugi dzien normalnie myje glowe z tym ze do szamponu daje kilka kropelek olejku rycynowego,potem nakladam odzywke rozczesuje na wlosy,nastepnie je splukuje i glowa w dol i susze je recznikiem tak gniote,i juz nie czesze,potem wgniatam we wlosy krople jedwabiu do wlosow i pozostawiam je do wyschniecia, co jakis czas ugniatajac je i mam potem piekne loki.troche szybciej mi rosna. a moze macie tez jakis sposob zeby jeszcze szybciej rosly?jak tak to fajnie by bylo gdybyscie napisaly cos to moze tez bym jeszcze skorzystala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba888
ja osobiście uzywam szamponu niwea i odżywki nivea do kreconych włosów... jest znacznie lepiej... powoli akceptuje te swoje loki... choć i tak marze o prostych włosach... co do pianki też stosuję nive stosuję podkreślającą skręt fal i loków "utrwalenie i sprężystość".! pozdrawiam wzystkie loczki!! =) szczerze mówiąc też chciała bym mieć dłuższe włosy...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Jadzia P
Ja też mam bardzo kręcone , ale nie aż tak od samej góry poprostu burza loków żałuje tylko że je prostowałam bo musiałam te zniszczone końcówki ściąć , dzięki odżywce własnej roboty czyli żóltko + olej rycynowy 1 łyżke + łyżke soku z cytryny i do nie dawna stosowałam glis kura do włosów rozdwajaących się ale teraz już nie muszę i używam nivea Do kręconych włosów a potem spryskuje glis kurem aby się włosy nie łamały .. no i nic dalej czekam do wyschnięcia :D teraz już nigdy nie mam zamiaru prostować tak cudowne włosy na który każdy facet leci i dziewczyny nam zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Jadzia P
aha a tak na marginesie to najlepsze co może być to serum z avon przeciw puszeniu się włosów jest THE BEST z lini Advance Techniqes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffro
eh..apropos długości to ja nic kochane nie mówię:Dpo 2 latach postanowilam znów podciąć włosy...no i fryzjerka tak mi je ciachnęla, ze ryczałam caly dzień..:( ttoalnei krzywo..nie pojde na wyrówanie, bo dłużej będą rosły:D a jak wysucszyla mi dyfuzolem to maasakra:(!!!! i co gorsza przy płacieniu powiedziała:" wiesz..pierwszy raz obcinałam takie włosy" a ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boże!!!!! wracałam do domu rowerem boczynmi ścieżakami,z eby mnei nikt nei zoabczyl:lol: hehe:* to tak sie sprawa przedstawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek-14
spruboje sposobu z olejkiem rycynowym podobno jest dobry;) mam nadzieje ze wkoncu bede miala piekne loczki...bo to moje marzenie chociaz szczerze mowiac bym wolala miec prosciutkie wloski...co mozna zrobic zeby wlosy krecone szybciej rosly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-KREC-ona
HEEEJJ, czy znacie jakies strony internetowe z fryzurami dla wlosow lekko falujacych i kreconych? Te co ja znam zawieraja glownie fryzurki dla posiadaczek wlosow prostych jak dtut:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to to ci powiem że
każda z nas ma kręcone heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×