Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Innka

Wybaczcie literówki chyba nie obudziłam się jeszcze do końca  😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja zrobiłam trening i cały czas rozważam ta antykoncepcję na kilka miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Odnośnie tej antykoncepcji to na pewno ureguluje się okres, a co do ciąży to ja nie wiem jak to jest pierwsze dziecko udało nam się zaraz po odstawieniu w pierwszym cyklu a teraz już 5 cyklów i nic🙈

a u mnie niedziela bardzo senna przez cały dzień miałam straszny ból głowy nawet spacer nie pomógł aż musiałam wziąć tabletkę bo już nie szło wyrobić, wgl czuje się taka rozbita, zmęczona i nic tylko spać tak jakby mnie coś rozkładało 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Milcia na mam to samo, z 1 na 2 maja dostałam mega dreszczy krzyż prawie całą noc, a teraz czuję się taka rozbita... jak przed okresem. Bierze mnie chyba przeziębienie albo alergia bo nosem pociągam co jakiś czas. Kiedy robisz znowu test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

no właśnie się zastanawiam ale chyba zrobię w piątek w dzień okresu jeśli go nie dostanę 😂chyba że podczas tygodnia coś mnie natchnie to wcześniej ale muszę być silna i nie nabijać sobie głowy zobaczymy co z tego będzie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Ja chyba nie wytrzymam do piątku... 

Rozważam betę na jutro.... 

Łóżko złożone, szafa jeszcze do przeniesienia, można iść spać, ciekawe co przyśni się na nowym łóżku 😴😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Innka i jak tam nowe łóżko? Nie skrzypi? Hehe oczywiście żarcik . 

Ja rozważam ta antykoncepcję bo od kilku miesięcy ten okres jest dziwny ... jeszcze rok temu lało się ze mnie a od dobrego pół roku jest tego duuuzo mniej i lekarz mówi ze jest tak bo nie ma się co złuszczać . Pytanie co dalej z tym robić ? Niby teraźniejszy okres mi odpowiada bo nie muszę latać co 5 minut do łazienki ale boje się ze może dziać się coś złego. A druga sprawa ... No z tym moim K jest ostatnio bardzo różnie . Dlatego stwierdzam ze jak będę miała wizytę u gina to koniecznie muszę z nim porozmawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pszyszlamama też mam właśnie takie okresy skąpe bardzo a teraz w ogóle nie mam...zatestowałam rano i wielkie NIC dzisiaj umawiam się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

termin wizyty dopiero na przyszłą środę także sobie poczekam zanim się cokolwiek dowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziewczyny wlasnie mam odwrotnie od kilku cykli mega bolesne plus pierwsze 2 dni to leje sie ze mnie jak z kranu... Brakuje mi tych okresow co mialam kiedys ze gdyby nie to ze trzeba zmieniac podpaske czy tampona to bym wgl nie czula ze mam okres. Teraz to prawdziwa udręka..

 

Za 5 dni za zaczynam dni plodne.. Jestem ciekawa ile razy sie uda nam zbliżyć. Probowalam juz raz dziennie, co dwa dni przez caly cykl, probowalam odpuscic i robiliśmy tylko wtedy kiedy mamy ochote.. 

Dzisiaj mam parszywy dzien.. Jakos tak mysle, ze chyba nie jest nam dane aby zostac rodzicami.. Zastanawiam sie czy juz nie czas aby sie z tym pogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Madzik nie poddawaj się, czasami tak jest że trzeba przejść skomplikowana drogę... 

Przyszła Mamo łóżko super, nic nie skrzypi 😋

Ja dziś robiłam test i nic, myślę że to za wcześnie, testy owulacyjne późno pokazaly owulacje, mogę być dopiero 9 dni po owulacji, cykl też mi się miesza i wydłuża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szlam rano do pracy to mialam glowe pełna pomysłów co dzisiaj zrobię, gdzie pójdę i jak ogarne swoje sprawy. Wrocilam i jakby ktos ze mnie cala energię i radość ściągnął. 😞

wszystko mnie drażni jest mi mega przykro jak widze kobiety w ciazy, czy z małymi dziećmi.. 

pierwszy raz od prawie roku staran zalapalam takiego dola.. Nie wiem moze to hormony, zla pogoda.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Madzik jeszcze zaswieci dla nas słońce, Ty nie masz 30tki ja jestem już po, mnie bardziej czas nagli 😣 

Jak w tym roku nic nie wyjdzie to pójdziemy do jakiejś kliniki naprotechnologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koleżankę która w czasie okresu używała jedynie wkładek. Myślała że cis jest nie tak. A potem wpadka 9 dc . Teraz ma już 4 miesięczna córeczkę. 

Madzikkin ja mam teraz tak samo jak ty, pierwsze 2 dni leje się jak z kranu. A kiedyś miałam takie normalne 😞

głowa do góry trudno mi pocieszać bo sama czuje się podobnie.. trzeba wierzyć, że jeszcze wszystko będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak do 30 jeszcze dwa lata 😉 a to 24 cykle wiec jeszcze mam 24 szanse. 🙂

 

no tak tylko wiara i nadzieja zostala w moim przypadku ( bo po badaniach wyszlo, że jesteśmy zdrowi) teraz tylko glowa musi odpocząć bo mysle, ze tu wlasnie w tym tkwi problem 😉

 

a co do okresów to kazda ma inaczej 😉 ja jal zmieniam klimat w czasie okresu to mi sie 3, 4 dni wydłuża 😉 i zamiast na wakacjach miec ostatnie 3 dni okres mam prawie tydzien hahah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Madzik niedługo wakacje i może głowa trochę odpocznie 😉, ja już oczami wyobraźni widziałam L4 ciążowe przed wakacjiami 😂 już nawet planowałam kiedy garaż posprzątać, kiedy ogród 😉a teraz ku rozpaczy męża 😋 zostaje po staremu czyli on musi się tym zająć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

hej, ja dziś w pracy miałam bóle podbrzusza jak na okres, wiec już tracę nadzieje, do tego jak biegałam trochę w pracy to sutki tak bolały 🙈no ale to tez objaw okresu, no i jeszcze tak dziwnie mi się w brzuchu przelewało 😂teraz wracam z pracy i wskoczyłam po test o stężeniu 25 korci mnie okrutnie żeby go zrobić ale muszę być silna 😂mam tak mokro ze co chwile biegam i sprawdzam. czy tonie okres 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Właśnie zrobiłam ostatni test owulacyjny i wyszła jedna kreska oraz ledwo widoczna druga... Wiem jednak że te testy nie są miarodajne... Ale ucieszlo jak kreski na teście ciążowym 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też dziewczyny sutki bolą a ani ciąży ani @ nie ma i bądź tu mądrym 🙈  czekam na wizytę w przyszłym tygodniu i może lekarz coś zaradzi na te moje cykle, więc póki co luzuje w temacie ciąży bo nawet nie wiem czy jest owulacja, ale plusy takie, że idzie lato to jeszcze człowiek szczupły pobędzie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AniaA to chyba jedyny plus 😉 na wakacjach na spokojnie i piwko i opalanie 😉 a z brzuchem to juz nie za bardzo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

A ja dziś znowu zaczełam plamić brązowym śluzem. Oczywiście byłam już u lekarza to stwierdziła, że to nic groźnego, przepisała progesteron na noc i nawet mnie nie zbadała. Aż się boję prowadzenia ciąży tutaj. 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Rozumiem Cię dobrze Martyna, u mnie w mieście to nawet z daleka od szpitala przy pierwszej ciąży jechałam 30 km żeby urodzić 🙈do ginekologa to samo 🤦🏼‍♀️

 

Zastanawiam się tylko czy jutro robić test rano 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Milcia och to tak właśnie wszystko wygląda, zawsze z duszą na ramieniu. 

W piątek termin @? To troszkę za szybko jutro, poczekaj do czwartku ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milcia im dłużej wytrzymasz i nie zrobisz to lepiej. Bo tak jak wyjdzie jedna kreska to bedziesz miec nadzieje ze to za wczesnie albo cos. Wiec lepiej poczekac do dnia okresu albo cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Wiem, wiem ale same wiecie jak to jest 🙈dziś mam 29 dzień cyklu, zawsze odkąd pamietam miałam 28 dniowe cykle i odkąd odstawiłam tabletki to tak się wydłużył 🙈a dziś jak zobaczyłam swoje brodawki w lustrze to się przeraziłam mega wielkie  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milcia wiem wiem, w teori to takie latwe poczekać dzien czy dwa. W praktyce to po stosunku chcialo by sie wiedziec czy sie udalo czy nie haha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

U mnie w sumie żadnych takich zmian, cycki bolą normalnie, brzuch lekko czasami pobolewa też normalnie, wyglad sutków bez zmian i robię się nerwowa jak przed okresem 😋

Milcia dawno miałaś owulacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Milcia to bardzo dobry sygnał, ja też tak miałam już od 6 dpo, i z dnia na dzien coraz bardziej, teraz to już wogóle mega są. Poczekaj jeszcze te 3 dni, a za tą cierpliwość dostaniesz piękną nagrodę - tak czuje😀😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

Wg kalendarzyka 11 dni od owulacji dziś mija, no mam właśnie bardzo ogromna brodawki i tkliwe wręcz no nic faktycznie trzeba się troszkę ogarnąć i poczekać nie ma co jak będzie to będzie jak nie to będziemy walczyć dalej i już ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dziewczyny - pomyślcie sobie, że ja mam już 47 dc i nadal nic. Tylko tyle, że śluz raz na dzień trochę różowy, czasem ciut brązowy. Ciąży nie ma, wiem to, a okresu jak nie ma tak nie ma. 

Wy przynajmniej macie jakieś szanse 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×