Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

No niestety musimy uporac sie z takimi zdarzrniami losu. Ale kto jak nie my, ktos wiedzial ltam na górze, ze kobiety lepiej sobie poradzą i wszystko zniosą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mnie boli strasznie krzyż i podbrzusze. Dzisiaj jest 15 lub 14 dzień po owulacji. Przed wczoraj i wczoraj miałam lekkie plamienie. Test wyszedł pozytywnie, ale przed miesiączką. Czekam nadal żeby zrobić test kolejny raz po terminie miesiączki jeśli jej nie dostanę. To nasze pierwsze starania, mam 25 lat. Mam nadzieje, że jestem w ciąży. Ale trochę się martwię tym bólem i plemieniem. 

Martyna - bardzo Ci współczuje, mam nadzieje, że następnym razem uda się i urodzisz zdrowego dzidziusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolinko mam tak samo! Czekam do okresu czyli jakies 3 dni..Nie staralam sie o dziecko wiec nie wmowilam sobie objawow..Zaczelo bolec mnie podbrzusze kilka dni po owulacji i wtedy zmartwilam sie ze moze cos mi dolega. Bylam tez bardzo senna. W internecie duzo kobiet opisywalo wlasnie tak poczatek ciazy-no i zaczelo sie!!;) nie moge przestac o tym myslec:) ale pozytywnie! :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna tak mi przykro nawet nie wyobrażam sobie co czujesz... Trzymaj się i ściskam Cie mocno. W kobietach to jednak jest siła ♥️

ja nareszcie dostałam @ ale strasznie pogorszył mi sie stan cery i tak sie zastanawiamy czy duphaston mógł sie do tego przyczynić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Namaahmi napisał:

Nie staralam sie o dziecko wiec nie wmowilam sobie objawow..

To na cholere jestes w watku dla starajacych, durna pin.do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Gosc napisał:

To na cholere jestes w watku dla starajacych, durna pin.do

Wyzwiska?! Jestem w watku zeby cie bardziej wkurzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namahmi olewaj takie wątki 😄 bo pojawiaja sie takie trole raz na jakis czas aby jakas afere rozkręcić 😄 zawsze olewamy to 🙂 tak samo jak te durne reklamy 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam sie nie obserwować przez dwa cykle bo sie nie staramy teraz 😉 ale dziwnie wczoraj bolal mnie brzuch. Jak na okres.. A do okresu jeszcze 10 dni.. 😞 wieczorem jak lezalam w lozku to az czulam jak mi się brzuch napina i jakby twardnieje.. Dziwne to bylo ciekawe co to. Moze cos znajdlam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To na cholere jestes w watku dla starajacych, durna pin.do

Wyzwiska?! Jestem w watku zeby cie bardziej wkurzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Madzikkin:) Ja ciagle mam te bole brzucha i ogolnie zle sie czuje teraz mysle sobie ze moze jednak leki ktore przyjmuje powoduja takie skutki uboczne. Dietetyczka poleciła mi zrobić badania i okazało sie ze moj organizm nie wchłania dobrze substancji i witamin z pożywienia. Miałam za niski cholesterol ktory potrzebny jest do wytwarzania progesteronu i innych hormonow. Zaczelam brac wit D ,leki na trawienie i stosowac krem z naturalnym progesteronem. Dzis mam 26 dc a wczoraj w pracy myslalam ze dostane okres( identyczny bol)  ale przeszlo. Nie staralam sie o dziecko bo stracilam nadzieje! Ale juz sie staram🤗to tak do troli ktorych wszystko wkurza🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Nie zwracajmy uwagi na trolle proszę :p ogólnie im nie odpowiadamy . 

Namaahmi jeśli byś była szczęśliwa z maluszka to trzymany kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej dziewczyny, jak znosicie upały? 

U mnie ciężko, mam taki okres - krwotok normalnie. Nie wiem czy to od upału, ja myślę że oczyscilam się z tego pogrubionego endometrium, gin mówił że mogę spodziewać się większego krwawienia i teraz chyba to nastąpiło.... 

Na, szczęście niedługo mąż wraca z delegacji i startujemy ze staraniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a kiedy najlepiej zrobic test? Czekam do dnia @ tylko ze u mnie jest roznie od 27 do 34 dni🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to w dniu spodziewanek miesiączki ale duzo dziewczyn robi 2, 3 dni przed i juz jest takis cien drugiej kreski. To wszystko zalezy od tegp kiedy masz owu. 😉 bo 14 dni po owulacji juz wyjdzie ( czyli w dniu okresu) jak masz cykle regularne i standardowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja bym zrobiła 35 dnia cyklu jeśli masz nawet 34 dniowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Co to za cisza dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czekam🧐 w Norwegii maja wolne i nie kupie testu do wtorku🤦‍♀️ Ktoras z was bedzie testowac na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja okres za 10dni 😉 ale nie testuje bo nie staralam sie 🙂 no chyba ze sie spozni dzien czy dwa to wtedy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie obawiam teraz tego ze jezeli jestem w ciazy to dziecko nie bedzie mialo taty!! Jeszcze chwila i go zabije, i wszystkich dookola!! Nie moge zniesc siebie samej😰 jezeli to humorki „na okres”  to mam nadzieje szybko dostac! 🤪

Edytowano przez Namaahmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Dziewczyny my się tu wszystkie staramy, ale nie staramy. To dobrze wróży o nas, wątek 100%  kobiecy. Niezdecydowane jak zawsze hihihi. 

Więc coś czuję już niedługo będzię wysyp II kresek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie u mnie to mam nadzieje ze u was:) mi zycie sie zatrzymalo!! Nic nie robie od tygodnia! Nie trenowalam, nie umiem sie skupuc na niczym:/ meczy mnie to i chcialabym juz wrocic do rzeczywistosci jakakolwiek ona bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cale my kobiety ❤ ale lubie to. 🙂

 

Nomaahmi a to czemu tak masz? Jakas lekka depresja cie dobila? Hormony? 🙂

 

tez czekam az na forum bedzie duzo dobrych wieści 🙂 bo cos ostatnio tal smutno bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to znam to 😉 moj wtedy ma przechlapane ze mna ;D pretensje o wszystko hajah i ciągły apetyt na fast foody i lody 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 7.06.2019 o 10:58, Namaahmi napisał:

Karolinko mam tak samo! Czekam do okresu czyli jakies 3 dni..Nie staralam sie o dziecko wiec nie wmowilam sobie objawow..Zaczelo bolec mnie podbrzusze kilka dni po owulacji i wtedy zmartwilam sie ze moze cos mi dolega. Bylam tez bardzo senna. W internecie duzo kobiet opisywalo wlasnie tak poczatek ciazy-no i zaczelo sie!!;) nie moge przestac o tym myslec:) ale pozytywnie! :)😘

Widzę, że mamy podobne objawy :) Miałam 3 dniowe skąpe plamienie. Od tei czasu przestał poleć mnie brzuch. Dzisiaj miałam zrobić drugi test (4 dni temu była blada kreska), ale położyłam się spać o 1 i o 4 się przebudziłam (upał) oczywiście chciało mi się siku ale stwierdziłam, że może jeszcze nie wykryje bety, wiec jeseli nie dostanę okresu to zrobię jutro. Miałam od początku w planie zrobić dzień po okresie, ale bardzo się niecierpliwie. A jak u Ciebie? Jak u was dziewczyny? Trzymam za nas kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Widzę, że mamy podobne objawy :) Miałam 3 dniowe skąpe plamienie. Od tei czasu przestał poleć mnie brzuch. Dzisiaj miałam zrobić drugi test (4 dni temu była blada kreska), ale położyłam się spać o 1 i o 4 się przebudziłam (upał) oczywiście chciało mi się siku ale stwierdziłam, że może jeszcze nie wykryje bety, wiec jeseli nie dostanę okresu to zrobię jutro. Miałam od początku w planie zrobić dzień po okresie, ale bardzo się niecierpliwie. A jak u Ciebie? Jak u was dziewczyny? Trzymam za nas kciuki 🙂

W sensie, że przez te 3 godziny od 1 do 4 mocz był mało stężony *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli robilas 4 dni temu i byla blada kreska to chyba juz nie zaleznie od pory dnia test wykryje?  Mi brzuch przestal bolec..dzis postanowilam odpuscic:) pobiegalam, pomedytowalam i troche cisnienie zeszlo:) jutro chyba zrobie test bo niby jutro mam dostac @ -boje sie!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
24 minuty temu, Namaahmi napisał:

Ale jezeli robilas 4 dni temu i byla blada kreska to chyba juz nie zaleznie od pory dnia test wykryje?  Mi brzuch przestal bolec..dzis postanowilam odpuscic:) pobiegalam, pomedytowalam i troche cisnienie zeszlo:) jutro chyba zrobie test bo niby jutro mam dostac @ -boje sie!!  

Tak, ale wczesna ciąża może obumrzeć i właśnie dlatego wszyscy radzą czekać do okresu, bo jak przetrwa ten najbardziej wrażliwy czas to jest większa pewność. Najlepiej jednak zrobić przynajmniej po minimum jednym dniu spodziewanej miesiączki.  Dlatego czekam, wiem, że jest ciąża ale się boje, że mogła obumrzeć a nie chce sobie dawać złudnych nadziei, mimo, że to nasze pierwsze starania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×