Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Proste

Kuba zapomniał dodać w swej pogadsmance ze kasa to pchnela w te magazyny i gacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Ta z oczekując to dramat! Pycha dziecku chrupki i patrzy w telefon masakra przecież może się zadlawic i jeszxze promieniowanie te dzieci  Od malutkiego sa nspromieniowane codziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy

Kurcze szkoda, ze p. Dominika tak postąpiła...bardzo ją lubiłam, No ale każdemu może się zdarzyć 

wielka szkoda 

Nicole mówiła, ze nie może tego zrozumieć itd, ale po pierwsze ona kiedyś tez popełniła błąd z tą zbiórką i to na dodatek chodziło o błąd w „jej” dziedzinie No i brnęła w to dalej, p. Dominika przynamniej przyznała się do błędu...łatwo kogoś oceniać i zlinczować a nie pamieta się swoich błędów...

a tak na marginesie to nie wiem jakim dzbanem trzeba być żeby wysyłać komuś z takiego powodu pogróżki. Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Yyyyy napisał:

Kurcze szkoda, ze p. Dominika tak postąpiła...bardzo ją lubiłam, No ale każdemu może się zdarzyć 

wielka szkoda 

Nicole mówiła, ze nie może tego zrozumieć itd, ale po pierwsze ona kiedyś tez popełniła błąd z tą zbiórką i to na dodatek chodziło o błąd w „jej” dziedzinie No i brnęła w to dalej, p. Dominika przynamniej przyznała się do błędu...łatwo kogoś oceniać i zlinczować a nie pamieta się swoich błędów...

a tak na marginesie to nie wiem jakim dzbanem trzeba być żeby wysyłać komuś z takiego powodu pogróżki. Serio?

Tez ja bardzo lubilam ale co to jest plagiat to chyba wszyscy wiedza. Jest dorosla osoba i nie zdawala sobie konsekwencji z robienia copy- paste i sprzedawania tego jako swoje przepisy? A jak ktos tam udostepnil zakupiony ebook to straszyla konsekwencjami prawnymi ? Czyli jednak podstawowe prawo zna? Tak: w obydwu przypadkach to zasada NIE KRADNIJ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A Nicole z pewnością swoje kulki z kaszy manny do rosołu sama wymyśliła... moja 86-letnia pra-babcia dawała mi takie jak byłam mała. Nicole po prostu skopiuje książki kucharskie z Austrii i myśli, ze jej ratlerki się nie kapną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tez ja bardzo lubilam ale co to jest plagiat to chyba wszyscy wiedza. Jest dorosla osoba i nie zdawala sobie konsekwencji z robienia copy- paste i sprzedawania tego jako swoje przepisy? A jak ktos tam udostepnil zakupiony ebook to straszyla konsekwencjami prawnymi ? Czyli jednak podstawowe prawo zna? Tak: w obydwu przypadkach to zasada NIE KRADNIJ 

W sumie masz racje...szkoda, że tak postąpiła. Na dodatek ktoś tu pisał, że to nie był jeden przepis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Pamiętam, że chyba mamakosmetolog (taka blondyneczka często w śniadaniowej) kiedyś mówiła, że miała w planach jakiś projekt (chyba projekt mama) i mówiła, ze współpracowała z jedną osobą a później ta osoba sama wykorzystała jej pomysły, chyba chodziło o jakieś tematy z rolą ojca i różne inne i właśnie wtedy wydawało mi się ze chodzi o mamalekarz czy ktoś pamieta o tym? Wiem, ze mama kosmetolog nie powiedziała o kogo konkretnie chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mamelekarz przestałam oglądać jak tylko zaczęła wszystkim te swoje ebooki wciskać. Zrobiła się znawczynia od wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi
Dnia 7.05.2019 o 12:19, Gość Ela napisał:

Ja nie jestem tak chora psychicznie żeby wszystko wstawiać do netu a dom nawet udostępnić na potrzeby filmu. 

Ale żeby wypisywać takie rzeczy to już nie masz żadnych hamulców? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
11 godzin temu, Gość Grażka napisał:

Nie mam pojęcia. Ale nigdy nie zrozumiem jej toku myślenia.  Co tzn "mój przepis" ? Przecież zupę pomidorową robi pewnie z rosołu jak miliony innych ludzi, spaghetti z pomidorów świeżych lub z puszki. To co tzn, że będą w książce jej przepisy?  Bo nie rozumiem. Dlaczego za każdym razem jest gadka "nasze szminki", "nasze tusze" ,"moje przepisy ". Dlaczego ona sobie wszystko przypisuje? 

Przepisów na zupę pomidorową może być sto milionów, tak samo jak i na inne rzeczy. Np. placki ziemniaczane wg Magdy Gessler itp. Mogą się różnić składnikami a przede wszystkim proporcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzila w poplamionych ciuchach nie raz i to pokazywala, ma niedbale zrobione paznokcie, bo robi je nieumiejetnie sama, posklejane rzesy, ostatnio mowila, ze przez poltora dnia nie myla zebow, bo nie miala czasu albo, ze wlosow nie miala czasu uczesac. Serio? 

To może powinna codziennie chodzić do fryzjera, co dwa tygodnie na paznokcie, trzy razy w tygodniu na siłownię, nianię zostawić na pełny etat. Wtedy nie byłoby o czym gadać. A nie, przepraszam... Wtedy byłby temat, że za dużo uwagi poświęca temu jak wygląda i zaniedbuje dzieci. 

Nicol nie jest idealna, bardzo dużo jej do tego brakuje. Ale kto jest? I kto chciałby być? 

Miłego dnia mordeczki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Rozmazana bo zapomniała zmyć makijażu j pierdziele.. to ona się wieczorem nawet nie myje??? I niech ktoś mi powie że ona nie jest niechlujem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Pani
28 minut temu, Gość Ela napisał:

Rozmazana bo zapomniała zmyć makijażu j pierdziele.. to ona się wieczorem nawet nie myje??? I niech ktoś mi powie że ona nie jest niechlujem 

Jest oblesna . I tej jej S. Masakra jakby jeansy założyła to bylaby 42 . I buzia okroglutka jak.księżyc w pełni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

To może powinna codziennie chodzić do fryzjera, co dwa tygodnie na paznokcie, trzy razy w tygodniu na siłownię, nianię zostawić na pełny etat. Wtedy nie byłoby o czym gadać. A nie, przepraszam... Wtedy byłby temat, że za dużo uwagi poświęca temu jak wygląda i zaniedbuje dzieci. 

Nicol nie jest idealna, bardzo dużo jej do tego brakuje. Ale kto jest? I kto chciałby być? 

Miłego dnia mordeczki😉

No tak się składa, że ona ma nianie na cały etat, tak samo jak panią, która sprząta, prasuje, zmienia pościel itp... ona zupełnie niczym takim się nie zajmuje. Więc naprawdę ma czas i warunki, żeby zadbać o siebie. Poza tym, irytujące jest to, ze często mówi, że dzieci śpią czy są na spacerze, to ona robi live i pieprzy głupoty żeby tylko coś pieprzyc... jak dzieci śpiąi kobiety mają chwile, to znaczna większość mam w tym czasie nadrabia domowe obowiazki-właśnie pranie, prasowanie, ogarnianie i chwilą spokoju na kanapie.... Mg nie ma pojęcia o prawdziwym życiu! A stopień irytacji mega pobiła mówiąc, ze nie wie jak ogarnie jakiegoś tam dnia-wizytę w firmie i zakupy...... no litości.... faktycznie niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

To może powinna codziennie chodzić do fryzjera, co dwa tygodnie na paznokcie, trzy razy w tygodniu na siłownię, nianię zostawić na pełny etat. Wtedy nie byłoby o czym gadać. A nie, przepraszam... Wtedy byłby temat, że za dużo uwagi poświęca temu jak wygląda i zaniedbuje dzieci. 

Nicol nie jest idealna, bardzo dużo jej do tego brakuje. Ale kto jest? I kto chciałby być? 

Miłego dnia mordeczki😉

Do fryzjera codziennie nie, ale żeby umyc i zmyć makijaż już może by wypadało. Polecam dzisiejsze stories. Jak kobieta 35 lat może przyznac się przed pół milionem osob, że często się wieczorem nie myje... rano tez nie zdążyła, bo już musiała zachwalać swoje wory do spania 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xzy
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Do fryzjera codziennie nie, ale żeby umyc i zmyć makijaż już może by wypadało. Polecam dzisiejsze stories. Jak kobieta 35 lat może przyznac się przed pół milionem osob, że często się wieczorem nie myje... rano tez nie zdążyła, bo już musiała zachwalać swoje wory do spania 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Hahahaha ona "wietrzy" !!! 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbwbbe

Chyba co niektóre z was boli ze Nicole nie da sobie narzucić jak ma wyglądać i jak ma sie zachowywać. Podziwiam jej pewnosc siebie której możecie jej pozazdrościć. Ważne żeby ona się sobie podobała. Ona ma w głębokim poważaniu opinie o jej wyglądzie. Lubi siebie taka jaka jest, ze zmarszczkami czy rozmazanym makijazem. I inni tez ja taka lubią i akceptują i to jest super. A jak  czujecie przymus żeby przed innymi się pokazac i wyjsc na zadbane bo co ludzie powiedzą to stresujcie się i wstawcie iż o 4 żeby się zrobic na bóstwo i prawdziwej twarzy nie pokazac światu bo się wstydzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tez ja bardzo lubilam ale co to jest plagiat to chyba wszyscy wiedza. Jest dorosla osoba i nie zdawala sobie konsekwencji z robienia copy- paste i sprzedawania tego jako swoje przepisy? A jak ktos tam udostepnil zakupiony ebook to straszyla konsekwencjami prawnymi ? Czyli jednak podstawowe prawo zna? Tak: w obydwu przypadkach to zasada NIE KRADNIJ 

Dokładnie tak. Pani Dominika ukradła 9 przepisów w przeprosinach powiedziała o jednym - zmniejszyła swoją winę to mnie zbulwersowalo nie nazwała kradzieży po imieniu. Na ten moment wiadomo że okradła też kwestia smaku i jadlonomia :-/.  Powinna porządnie przeprosić a tak to umniejszyla swoją winę prosiła o szacunek do niej samej.  Taka   pani ważna szanujcie ja , niestety mój szacunek stracila , a cała sytuacja przykra bo budziła zaufanie u przeciętnych mam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Bbwbbe napisał:

Chyba co niektóre z was boli ze Nicole nie da sobie narzucić jak ma wyglądać i jak ma sie zachowywać. Podziwiam jej pewnosc siebie której możecie jej pozazdrościć. Ważne żeby ona się sobie podobała. Ona ma w głębokim poważaniu opinie o jej wyglądzie. Lubi siebie taka jaka jest, ze zmarszczkami czy rozmazanym makijazem. I inni tez ja taka lubią i akceptują i to jest super. A jak  czujecie przymus żeby przed innymi się pokazac i wyjsc na zadbane bo co ludzie powiedzą to stresujcie się i wstawcie iż o 4 żeby się zrobic na bóstwo i prawdziwej twarzy nie pokazac światu bo się wstydzicie 

Jprdl 🤦🏻‍♀️ Jeżeli Ty myjesz się dla innych to Ci współczuje... ja lubię być zadbana dla siebie na przykład! I lubię jak moje dziecko do mnie się przytula i mówi - mamusiu jak Ty pięknie pachniesz! Albo - jakie masz śliczne paznokcie! Albo jak moja starsza córka się pyta czy może pożyczyć spodnie, bo mając 17 lat nosi ten sam rozmiar co ja. To lubię. DLA SIEBIE! I nigdy o 4 rano nie musiałam wstawać, a mam 3 dzieci i pracę. Nicole nie czuje się ze sobą dobrze, bo ciagle podkreśla jaka to jest szczupła i ja TK nosi rozmiar s, a jednak jej mama sugeruje jej zrzucenie 5 kg. Poza tym już dawno powiedziała, że nigdy nie uważała się za ładną. To, że to akceptuje to jedno, ale że jest po prostu obleśna nie myjąc zębów czy twarzy i pokazując się tak ludziom to już zupełnie inna sprawa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Aga napisał:

Dokładnie tak. Pani Dominika ukradła 9 przepisów w przeprosinach powiedziała o jednym - zmniejszyła swoją winę to mnie zbulwersowalo nie nazwała kradzieży po imieniu. Na ten moment wiadomo że okradła też kwestia smaku i jadlonomia :-/.  Powinna porządnie przeprosić a tak to umniejszyla swoją winę prosiła o szacunek do niej samej.  Taka   pani ważna szanujcie ja , niestety mój szacunek stracila , a cała sytuacja przykra bo budziła zaufanie u przeciętnych mam. 

 

Co to w ogóle za jakaś mania tych lekarek z ebookami, sklepami, sprzedawaniem wszystkiego... same rezydentki biznesy robią... każda staje się ekspertem od wszystkich dziedzin. A potem jedna wpadka za drugą. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenska
12 minut temu, Gość Bbwbbe napisał:

Chyba co niektóre z was boli ze Nicole nie da sobie narzucić jak ma wyglądać i jak ma sie zachowywać. Podziwiam jej pewnosc siebie której możecie jej pozazdrościć. Ważne żeby ona się sobie podobała. Ona ma w głębokim poważaniu opinie o jej wyglądzie. Lubi siebie taka jaka jest, ze zmarszczkami czy rozmazanym makijazem. I inni tez ja taka lubią i akceptują i to jest super. A jak  czujecie przymus żeby przed innymi się pokazac i wyjsc na zadbane bo co ludzie powiedzą to stresujcie się i wstawcie iż o 4 żeby się zrobic na bóstwo i prawdziwej twarzy nie pokazac światu bo się wstydzicie 

Ma w glebokim poważaniu opinie o sobie?myślimy tu o tej samej mamie ginekolog?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Olenska napisał:

Ma w glebokim poważaniu opinie o sobie?myślimy tu o tej samej mamie ginekolog?.

Otóż to. Przewrażliwiona na swoim punkcie jak mało kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbba
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to w ogóle za jakaś mania tych lekarek z ebookami, sklepami, sprzedawaniem wszystkiego... same rezydentki biznesy robią... każda staje się ekspertem od wszystkich dziedzin. A potem jedna wpadka za drugą. Masakra. 

Jest tak dlatego ze ludzie traktują lekarzy jak jakis nadludzi. Lepszych, bogatszych, mądrzejszych. Dlatego interesuje ich ich życie i chętnie obserwują te profile. A wiadomo ze jak sporo fanów to później sklep czy eBook się opłaca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jprdl 🤦🏻‍♀️ Jeżeli Ty myjesz się dla innych to Ci współczuje... ja lubię być zadbana dla siebie na przykład! I lubię jak moje dziecko do mnie się przytula i mówi - mamusiu jak Ty pięknie pachniesz! Albo - jakie masz śliczne paznokcie! Albo jak moja starsza córka się pyta czy może pożyczyć spodnie, bo mając 17 lat nosi ten sam rozmiar co ja. To lubię. DLA SIEBIE! I nigdy o 4 rano nie musiałam wstawać, a mam 3 dzieci i pracę. Nicole nie czuje się ze sobą dobrze, bo ciagle podkreśla jaka to jest szczupła i ja TK nosi rozmiar s, a jednak jej mama sugeruje jej zrzucenie 5 kg. Poza tym już dawno powiedziała, że nigdy nie uważała się za ładną. To, że to akceptuje to jedno, ale że jest po prostu obleśna nie myjąc zębów czy twarzy i pokazując się tak ludziom to już zupełnie inna sprawa! 

Współczuje ze was nie stać żeby córce kupić druga pare spodni żeby miała dla siebie dziewczyna. A poza tym co z tego ze pachniesz fiolkami jak w głowie zgnilizna a z pyska jad się sączy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Basia napisał:

No tak się składa, że ona ma nianie na cały etat, tak samo jak panią, która sprząta, prasuje, zmienia pościel itp... ona zupełnie niczym takim się nie zajmuje. Więc naprawdę ma czas i warunki, żeby zadbać o siebie. Poza tym, irytujące jest to, ze często mówi, że dzieci śpią czy są na spacerze, to ona robi live i pieprzy głupoty żeby tylko coś pieprzyc... jak dzieci śpiąi kobiety mają chwile, to znaczna większość mam w tym czasie nadrabia domowe obowiazki-właśnie pranie, prasowanie, ogarnianie i chwilą spokoju na kanapie.... Mg nie ma pojęcia o prawdziwym życiu! A stopień irytacji mega pobiła mówiąc, ze nie wie jak ogarnie jakiegoś tam dnia-wizytę w firmie i zakupy...... no litości.... faktycznie niemożliwe...

No sorry, ale jak moje dziecko śpi, to ja mam czas spokojnie posiedzieć, wypić kawę, coś poczytać. Trzeba być głupią, by w tym czasie zapieprzać przy garach czy praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ta Pani napisał:

Jest oblesna . I tej jej S. Masakra jakby jeansy założyła to bylaby 42 . I buzia okroglutka jak.księżyc w pełni

 

A Ty ile ważysz? Czy każdy musi być S-ką? A rozmiarówka w sklepach jest zawyżona, niby kupujesz S, a tak naprawdę to M. Taki trick marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A Ty ile ważysz? Czy każdy musi być S-ką? A rozmiarówka w sklepach jest zawyżona, niby kupujesz S, a tak naprawdę to M. Taki trick marketingowy

Ale z najkolki wszyscy się śmieją dlatego że uważa i zapiera się że nosi rozmiar S i jest szczupła a w rzeczywistości jest grubiutka i na pewno nie nosi standardowej s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
56 minut temu, Gość Łucja napisał:

Współczuje ze was nie stać żeby córce kupić druga pare spodni żeby miała dla siebie dziewczyna. A poza tym co z tego ze pachniesz fiolkami jak w głowie zgnilizna a z pyska jad się sączy? 

Buahahaha kolejna zapuszczona kluseczka, z nikomu niepotrzebnym fakultetem na koncie, ratlerek Najkolki. Pysk jak ona jak widać. Pięknego dnia dla Ciebie paszteciku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Ela napisał:

Rozmazana bo zapomniała zmyć makijażu j pierdziele.. to ona się wieczorem nawet nie myje??? I niech ktoś mi powie że ona nie jest niechlujem 

Jeszcze jakim, ona zawsze taka nieświeża jest. Rano rozmazany makijaż, czyli wieczorem nawet się nie umyła. No ale cały dzień nawijać na story to już ma czas. Fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze jakim, ona zawsze taka nieświeża jest. Rano rozmazany makijaż, czyli wieczorem nawet się nie umyła. No ale cały dzień nawijać na story to już ma czas. Fuuuu

Zobaczycie, że teraz przez kolejne dni, będzie się malować tymi swoimi szminkami i rozswietlaczami, pokazywać znowu tusze z mięsnego i robić foty w dresikach, bo tylko w nich widać chude nogi, a brzuchol i bary sztangistki zakryte 😂. Po lekturze Kafe będzie lans na zadbaną mamę 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×