Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Heheh

Jak dobrze że istnieją takie ...ki jak wy 😊 dzięki temu ten świat jest zabawniejszy i ludzie tacy jak my mają z czego kręcić beke 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
15 minut temu, Gość Heheh napisał:

Jak dobrze że istnieją takie ...ki jak wy 😊 dzięki temu ten świat jest zabawniejszy i ludzie tacy jak my mają z czego kręcić beke 😘 

Niczym się nie różnisz od tych s.k skoro przychodzisz tutaj i już obrażasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieter
47 minut temu, Gość Heheh napisał:

Jak dobrze że istnieją takie ...ki jak wy 😊 dzięki temu ten świat jest zabawniejszy i ludzie tacy jak my mają z czego kręcić beke 😘 

Nicole? Kuba? Cześć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Nbba napisał:

Jest tak dlatego ze ludzie traktują lekarzy jak jakis nadludzi. Lepszych, bogatszych, mądrzejszych. Dlatego interesuje ich ich życie i chętnie obserwują te profile. A wiadomo ze jak sporo fanów to później sklep czy eBook się opłaca 

One wiedzą że nie rządzą rady zrobić specjalizacji, szukają naiwnych w internecie i trzepia kasę na ich głupocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo
18 minut temu, Gość Gość napisał:

One wiedzą że nie rządzą rady zrobić specjalizacji, szukają naiwnych w internecie i trzepia kasę na ich głupocie 

Też myślę, że ze specjalizacjami to u nich musztarda po obiedzie. Po co się męczyć z egzaminem i siedzieć godzinami w poradni, jak tu kaska leci szerokim strumieniem od naiwniaków 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze jakim, ona zawsze taka nieświeża jest. Rano rozmazany makijaż, czyli wieczorem nawet się nie umyła. No ale cały dzień nawijać na story to już ma czas. Fuuuu

Nie wyobrazam sobie zeby nie zmyc na noc makijazu. Przeciez to zapycha skore, rozmnazaja sie bakterie. Ja nawet po imprezie jak jestem padnieta (i podcieta) to i tak zmywam makijaz i biore prysznic. Ona zapomniala zmyc makijaz, kiedys zapomniala umyc zwby przez poltora dnia, to kapac tez sie zapomina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

No sorry, ale jak moje dziecko śpi, to ja mam czas spokojnie posiedzieć, wypić kawę, coś poczytać. Trzeba być głupią, by w tym czasie zapieprzać przy garach czy praniu.

Przepraszam "trzeba być głupią"?! A jak nie ma kto nam pomóc, bo mąż w pracy, nie ma gosposi, babci, dziadka nikogo do pomocy...to ja mam siedzieć z nogą na nogę jak dziecko śpi ,a dom na brudem obrastać?! Nic samo się nie zrobi. Kawę oczywiście też mam czas wypić. Ale porządek musi być w domu! Jestem tak nauczona i przed ciążą bardzo dbałam o dom- teraz gdy mam dziecko nic się nie zmieniło w tej kwestii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Studentka napisał:

Przepraszam "trzeba być głupią"?! A jak nie ma kto nam pomóc, bo mąż w pracy, nie ma gosposi, babci, dziadka nikogo do pomocy...to ja mam siedzieć z nogą na nogę jak dziecko śpi ,a dom na brudem obrastać?! Nic samo się nie zrobi. Kawę oczywiście też mam czas wypić. Ale porządek musi być w domu! Jestem tak nauczona i przed ciążą bardzo dbałam o dom- teraz gdy mam dziecko nic się nie zmieniło w tej kwestii..

Bo niektórym nie przeszkadza bród w domu. Tak jak niezmyty makijaż czy plamy na ubraniu, albo dodatkowe kilogramy. Wtedy zawsze się znajdzie wymówka - bo urodziła dwoje dzieci, albo bo przecież musi odpocząć... każdy ma inne standardy. Ja tez wolę czystość kosztem siedzenia i czytania gazet, no ale jak kto lubi tak ma 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo niektórym nie przeszkadza bród w domu. Tak jak niezmyty makijaż czy plamy na ubraniu, albo dodatkowe kilogramy. Wtedy zawsze się znajdzie wymówka - bo urodziła dwoje dzieci, albo bo przecież musi odpocząć... każdy ma inne standardy. Ja tez wolę czystość kosztem siedzenia i czytania gazet, no ale jak kto lubi tak ma 🤷🏼‍♀️

A to akurat widać, że czystość stawiasz ponad czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość efka napisał:

A to akurat widać, że czystość stawiasz ponad czytanie.

Ale ziemniaczek buraczek pojechał 😂 i mysli, że komuś dopiekł haha. Nicolka za to ani nie czyta (bo nie lubi), ani nie sprząta (bo ma panią), ani się nie myje (bo i tak ją takie jak Ty uwielbiają na swoją podobiznę) 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Studentka napisał:

Przepraszam "trzeba być głupią"?! A jak nie ma kto nam pomóc, bo mąż w pracy, nie ma gosposi, babci, dziadka nikogo do pomocy...to ja mam siedzieć z nogą na nogę jak dziecko śpi ,a dom na brudem obrastać?! Nic samo się nie zrobi. Kawę oczywiście też mam czas wypić. Ale porządek musi być w domu! Jestem tak nauczona i przed ciążą bardzo dbałam o dom- teraz gdy mam dziecko nic się nie zmieniło w tej kwestii..

Ja też nie mam nikogo do pomocy, podzieliłam się z mężem obowiązkami. Ja gotuję i zajmuję się dzieckiem, a on sprząta i pierze.

A w domu hodujesz świnie, że Ci brudem obrasta? Codziennie generalnych porządków nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
5 godzin temu, Gość Pieter napisał:

Nicole? Kuba? Cześć! 

no ja prdl, oni na pewno tu siedzą ze swoimi ratlerkami, już się zaczyna hejt i obrażanie; tylko napisz, że Nikola jest brudasem i wietrzy pipkę, zamiast myć, a tu stado hejterów napada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrus4
11 godzin temu, Gość Ela napisał:

Rozmazana bo zapomniała zmyć makijażu j pierdziele.. to ona się wieczorem nawet nie myje??? I niech ktoś mi powie że ona nie jest 

Nie kąpie się? Masakra jak można z makijażem spać i mówi że tak.ma często !!!!fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale ziemniaczek buraczek pojechał 😂 i mysli, że komuś dopiekł haha. Nicolka za to ani nie czyta (bo nie lubi), ani nie sprząta (bo ma panią), ani się nie myje (bo i tak ją takie jak Ty uwielbiają na swoją podobiznę) 😂😂😂

No to masz czyściej niż twoja idolka (przynajmniej tak twierdzisz, a twierdzić można jak wiadomo wszystko, pewnie też XS nosisz), ale piszesz jeszcze gorzej od niej. Nie wiem czy jest się czym chwalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No to masz czyściej niż twoja idolka (przynajmniej tak twierdzisz, a twierdzić można jak wiadomo wszystko, pewnie też XS nosisz), ale piszesz jeszcze gorzej od niej. Nie wiem czy jest się czym chwalić. 

Taaa xs jak Najkolka 😂 i byki jak Najkolka. Czyli wszystko w klimacie 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja też nie mam nikogo do pomocy, podzieliłam się z mężem obowiązkami. Ja gotuję i zajmuję się dzieckiem, a on sprząta i pierze.

A w domu hodujesz świnie, że Ci brudem obrasta? Codziennie generalnych porządków nie robię

Weź się zastanów co piszesz! Nie wyskakuj mi ze świniami... Mąż ma swoje obowiązki na zewnątrz, coś czego ja nie zrobię...a ja zajmuję się domem i tego nikt za mnie nie zrobi. Nie odpoczywam, bo zmęczona, bo niewyspana, nie mam drzemek w ciągu dnia kiedy dziecko śpi, bo mam obowiązki! Nie robię generalnych porządków codziennie, ale lubię jak jest czysto i wszystko jest na swoim miejscu.. a "Nowoczesne mamy" mają wymówkę dziecko i że są zmęczone, więc nie sprzątają.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gośc napisał:

Taaa xs jak Najkolka 😂 i byki jak Najkolka. Czyli wszystko w klimacie 🤷🏼‍♀️

Czyli pisze to sama Najkolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 godzin temu, Gość Julita napisał:

Zobaczycie, że teraz przez kolejne dni, będzie się malować tymi swoimi szminkami i rozswietlaczami, pokazywać znowu tusze z mięsnego i robić foty w dresikach, bo tylko w nich widać chude nogi, a brzuchol i bary sztangistki zakryte 😂. Po lekturze Kafe będzie lans na zadbaną mamę 🤦🏻‍♀️

No dziś najkolka odrobiła zadanie domowe😂Rano nie pokazywała się przy gotowaniu rozczochrana i z wczorajszym makijażem  , potem w lustrze ubrana w ...enkę ogólnie dziś ogarnięta. Oj jaka ona jest żałosna, czyta kafe z rumieńcami. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No dziś najkolka odrobiła zadanie domowe😂Rano nie pokazywała się przy gotowaniu rozczochrana i z wczorajszym makijażem  , potem w lustrze ubrana w ...enkę ogólnie dziś ogarnięta. Oj jaka ona jest żałosna, czyta kafe z rumieńcami. 🤣

Żałosna to akurat jesteś Ty, że komentujesz czyjś wygląd i się wszystkiego czepiasz. Zajmij się dzieckiem, poczytaj mu książkę, wyjdź na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosna to akurat jesteś Ty, że komentujesz czyjś wygląd i się wszystkiego czepiasz. Zajmij się dzieckiem, poczytaj mu książkę, wyjdź na spacer

Ale my czerpiemy wzór z guru medycyny polskiej - na spacer idziemy z telefonem w ręce siejąc hejt na prawo i lewo 😂. A dziecko? Potrzepiemy trochę wózkiem żeby przestało się drzeć i już mamy czas na pisanie bzdur 😉 my piszemy, Najkolka nawija 💪🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Żałosna to akurat jesteś Ty, że komentujesz czyjś wygląd i się wszystkiego czepiasz. Zajmij się dzieckiem, poczytaj mu książkę, wyjdź na spacer

Oj najkolka nie bulwersuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Moje dzieci już dawno same czytają. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jezu jakie te koszule są brzydkie... serio ktoś to kupuje? I jeszcze ta cena... łaski chyba nie widzą jak w tym wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ela napisał:

Jezu jakie te koszule są brzydkie... serio ktoś to kupuje? I jeszcze ta cena... łaski chyba nie widzą jak w tym wygladaja

To są koszule porodowe, więc co w nich ma być pięknego? Po porodzie idzie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To są koszule porodowe, więc co w nich ma być pięknego? Po porodzie idzie do kosza.

To są koszule dla kobiet w kazdym okresie zycia - przynajmniej tak jest w opisie , a sama Nicola w ciazy nie jest a przecież smiga w nich ciągle ;)  To są bezkształtne worki ale z dobrym marketingiem mozna i worek na ziemniaki sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ogolnie to osobiscie bym sie wstydziła w takim worku wyskoczyć przed męzem, chłopakiem, kochankiem ... jak wokol tyle pieknych koszulek, pizamek nocnych i to za nizsza cenę . W takim worku to widze dokladnie kobietę rodzącą w szpitalu, albo babcie co juz ma kłopot z lozka wstać . No ale każdy lubi co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mogłabym z nią pracować, kobieta chce spokojnie nakarmić dziecko , a ta jej z nagrywkami wyskakuje. Nawet takiej chwili nie uszanuje. Nie może sobie darować , nie każdy chce wszystko pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ogolnie to osobiscie bym sie wstydziła w takim worku wyskoczyć przed męzem, chłopakiem, kochankiem ... jak wokol tyle pieknych koszulek, pizamek nocnych i to za nizsza cenę . W takim worku to widze dokladnie kobietę rodzącą w szpitalu, albo babcie co juz ma kłopot z lozka wstać . No ale każdy lubi co innego :D

Dokładnie tak, okropieństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ogolnie to osobiscie bym sie wstydziła w takim worku wyskoczyć przed męzem, chłopakiem, kochankiem ... jak wokol tyle pieknych koszulek, pizamek nocnych i to za nizsza cenę . W takim worku to widze dokladnie kobietę rodzącą w szpitalu, albo babcie co juz ma kłopot z lozka wstać . No ale każdy lubi co innego :D

Ja mam wrażenie, że seks dla Nicole to temat zamknięty. A że koszule są jej autorstwa, to co się dziwić, że w klimacie jak dla 80-latki... bezkształtne wory dla grubasów. Wymiętolone po spaniu. Pamietam jak emilivivre je dostała, chciała ładnie zareklamować. Emilka śliczna dziewczyna, ale nawet ona poległa w tym wymiętym czymś... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie mogłabym z nią pracować, kobieta chce spokojnie nakarmić dziecko , a ta jej z nagrywkami wyskakuje. Nawet takiej chwili nie uszanuje. Nie może sobie darować , nie każdy chce wszystko pokazać.

Tam chyba często kadra się zmienia u nich, już nie pokazuje tych dziewczyn co kiedyś pracowały. Pewnie związku gdzie pieprz rośnie. Wiecznie skrzeczący głos Najkolki nad uchem i z każdej strony nagrywki 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Tam chyba często kadra się zmienia u nich, już nie pokazuje tych dziewczyn co kiedyś pracowały. Pewnie związku gdzie pieprz rośnie. Wiecznie skrzeczący głos Najkolki nad uchem i z każdej strony nagrywki 🙄

No tak, już nie pokazuje Karoliny i reszty dziewczyn. Chyba już z nią nie wytrzymały. Zreszta nie dziwie się im. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×