Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanji

Poznałem dziewczynę bez szkoły

Polecane posty

Gość Bunek9

Ziomek o co ty pytasz przecież jak jest inteligentna sam napisałeś to po co jej szkoła to tylko papierek nawet nie wymagany, znam wiele osób które mają podstawowe wykształcenie i zarabiają po 6-8 tysi miesięcznie gdzie ja po maturze z technikiem i wszystkimi papierami wyciągam ledwo 2. Trzeba być obrotnym wiedzieć co gdzie i jak i kasa leci. Jak mówisz że jest ładna i inteligenta to na bank nie będzie przeszkodą to że nie ma wykształcenia. 
Ja bym się tym nie kierował przy wyborze swojej partnerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bunek9 napisał:

Ziomek o co ty pytasz przecież jak jest inteligentna sam napisałeś to po co jej szkoła to tylko papierek nawet nie wymagany, znam wiele osób które mają podstawowe wykształcenie i zarabiają po 6-8 tysi miesięcznie gdzie ja po maturze z technikiem i wszystkimi papierami wyciągam ledwo 2. Trzeba być obrotnym wiedzieć co gdzie i jak i kasa leci. Jak mówisz że jest ładna i inteligenta to na bank nie będzie przeszkodą to że nie ma wykształcenia. 
Ja bym się tym nie kierował przy wyborze swojej partnerki. 

Ciekawe w jakiej branży można zarabiać 8 tysięcy bez studiów . Ale tu bajdurzycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Bunek9 napisał:

Ziomek o co ty pytasz przecież jak jest inteligentna sam napisałeś to po co jej szkoła to tylko papierek nawet nie wymagany, znam wiele osób które mają podstawowe wykształcenie i zarabiają po 6-8 tysi miesięcznie gdzie ja po maturze z technikiem i wszystkimi papierami wyciągam ledwo 2. Trzeba być obrotnym wiedzieć co gdzie i jak i kasa leci. Jak mówisz że jest ładna i inteligenta to na bank nie będzie przeszkodą to że nie ma wykształcenia. 
Ja bym się tym nie kierował przy wyborze swojej partnerki. 

Bo faceci to sie tylko dolną częścią ciała kierują, niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetti

dla mnie bez różnicy, już dawno przestałem oceniać ludzi po wykształceniu, ale miej oko i sprawdź czy przypadkiem nie jest leniwa, bo możesz wpakować się w niezłe bagno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda
Dnia 12.01.2020 o 21:03, Gość Gość napisał:

Pieniadze to nie wszystko i co z tego że tyle zarabiasz skoro jesteś prymitywem. Zresztą każdy student ma możliwość zostania kierowcą, a ty nie masz żadnych możliwości poza tą.  

Nie po to ludzie się uczą, żeby za kierownicą skończyć. To cięzka praca,prosta i nie potrzeba do niej żadnych kwalifikacji, więc nie ma się czym chwalić. Aż mnie dziw bierze że można być dumnym że tak się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Su 22
9 minut temu, Gość Mike napisał:

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Znałem dwie przyjaciółki. One studiowały razem i były w tej samej grupie. Jedna z nich była bardzo ładna. Druga była jej przeciwnością pod tym względem. Zainteresowanie wśród facetów wzbudzała zawsze tylko ta ładniejsza. Gdyby ta atrakcyjna miała tylko zawodowe wykształcenie, nic by się zmieniło. Faceci startowaliby tylko do niej. Prawda jest taka, że u mężczyzn przy wyborze partnerki uroda bardzo często odgrywa większe znaczenie niż wykształcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Su 22
17 minut temu, Gość Mike napisał:

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Znałem dwie przyjaciółki. One studiowały razem i były w tej samej grupie. Jedna z nich była bardzo ładna. Druga była jej przeciwnością pod tym względem. Zainteresowanie wśród facetów wzbudzała zawsze tylko ta ładniejsza. Gdyby ta atrakcyjna miała tylko zawodowe wykształcenie, nic by się zmieniło. Faceci startowaliby tylko do niej. Prawda jest taka, że u mężczyzn przy wyborze partnerki uroda bardzo często odgrywa większe znaczenie niż wykształcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Mike napisał:

W pubie siedzą przy stoliku dwie singielki. Jedna ładna bez wykształcenia, druga brzydka z wykształceniem. Do której z nich będą startować faceci? Odpowiedź jest oczywista. 

Co to za różnica do kogo podejdą, ważniejsze czy coś wspólnie zbudują i nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co to za różnica do kogo podejdą, ważniejsze czy coś wspólnie zbudują i nie sądzę

Nieprawda. Dla facetów wykształcona i inteligentna kobieta to często problem. Faceci wcale nie oczekują głębokich rozmów. I taka jest prawda. Smutna, ale tak jest. To kobiety sądzą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nieprawda. Dla facetów wykształcona i inteligentna kobieta to często problem. Faceci wcale nie oczekują głębokich rozmów. I taka jest prawda. Smutna, ale tak jest. To kobiety sądzą inaczej.

żaden facet na poziomie nie chce głupiej baby, to prawda że kierują się głownie fizycznością i mądrą ale brzydką będą zdradzać, jednakże głupią, której jedyny atut to fizyczność też będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.01.2020 o 07:11, Gość gość napisał:

żaden facet na poziomie nie chce głupiej baby, to prawda że kierują się głownie fizycznością i mądrą ale brzydką będą zdradzać, jednakże głupią, której jedyny atut to fizyczność też będą

Faceci zawsze będą zdradzać, nieważne jaka jesteś.  Spójrzcie na taką Edytę zając, taka piękna kobieta zdradzona przez takiego brzydala. Kobieta nie dość, że z urodą, to samodzielna, a i tak puszczona w balona. Wymagania facetów są teraz takie: piękna, wykształcona, inteligentna, w domu wszystko zrobić i zarobić na siebie(nieraz i niego), a sami zapuszczeni, tylko pracują i uważają się za cud świata, sami egocentrycy i narcyzy. Smutne jest to w jakim kierunku zmierza świat. Kiedyś ludzie nie przejmowali się takimi przyziemnymi rzeczami, a teraz potrafią zranić kogoś i odrzucić w celu poszukiwania czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

A co Ty wypisujesz? Dla Mnie kobieta nie musi mieć szkoły. Ważne aby mnie kochała i szanowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpl

A jak kur.... facety sa po budowlance lub nie maja sredniej szkoly totez kopa w dupe I na jedna noc bo sa malo inteligentni bo bez szkoly? .... tak sie nie dzieje... szkola jest przereklamowana .... jest nacisk januszy no bo darmowa edukacja. Ale jesli laska ma plan I pomysl na siebie oraz talent/pasje szkola jest jej niepotrzebna! Jesli to cos z czego moze byc samoukiem. W szkolach spotykach sie z agresja chorego na leb polskiego spoleczenstwa a ta choroba to chirobliwa zazdrosc. Skoro jest inteligentna I ladna I mila.. laska bedzie miala w zyciu pod gorke bo "zbyt fajna" moze byc wyzywana, mobbingowana, przesladowana, dokuczano jej, maltretowana, bita itd. Moze musi pracowac. Bo ma walnietych rodzicow. Moze przed ludzmi obcymi sie chowa bo ma traume. Nie wiadomo. Zapytaj ja po prostu co chciala by robic tak szczerze I jakie ma plany na przyszlosc I co potrzebuje do ich realizacjii jak I kiedy chce osiagnac to. A I ten edukujesz sie dla siebie. Btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpl

Btw osobiscie uwazam ze budowlanka jest ok jak nie zostanie sie hamem po budowlance najlepiej wyjechac budowac za grabica. Tylko mowie omentalnisci ktora jest podyktowana zazdroscia. Ostatnio obserwuje ze nasz narod cierpi na chorobliwa zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpl

O wszystko urode, prace, kupiony majonez w przecenie, ubranie, leki lepsze, koszulke w przecenie, slub, brak slubu, dom, auto, nowy blok... zamiast ... wziac sie do roboty I pomagac nawzajem I zadnac o to by samemu lepiej prosperowac I oszczedzac zamiast chodzic na tipsy robic co tydzien lub pic piwsko I palic. Najlepsze ze tak chorobliwie zazdrosni pokazuja ze czuja sie gorsi I nierowni osobie ktora hejtuja.. zamiast wziac sie za siebie... zatruwaja innym wokolo. Przeciez mozna tyle zrobic dobrego dla siebie I innych lub wyniesc sie z Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpl

I zadbac *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość lolpl napisał:

A jak kur.... facety sa po budowlance lub nie maja sredniej szkoly totez kopa w dupe I na jedna noc bo sa malo inteligentni bo bez szkoly? .... tak sie nie dzieje... szkola jest przereklamowana .... jest nacisk januszy no bo darmowa edukacja. Ale jesli laska ma plan I pomysl na siebie oraz talent/pasje szkola jest jej niepotrzebna! Jesli to cos z czego moze byc samoukiem. W szkolach spotykach sie z agresja chorego na leb polskiego spoleczenstwa a ta choroba to chirobliwa zazdrosc. Skoro jest inteligentna I ladna I mila.. laska bedzie miala w zyciu pod gorke bo "zbyt fajna" moze byc wyzywana, mobbingowana, przesladowana, dokuczano jej, maltretowana, bita itd. Moze musi pracowac. Bo ma walnietych rodzicow. Moze przed ludzmi obcymi sie chowa bo ma traume. Nie wiadomo. Zapytaj ja po prostu co chciala by robic tak szczerze I jakie ma plany na przyszlosc I co potrzebuje do ich realizacjii jak I kiedy chce osiagnac to. A I ten edukujesz sie dla siebie. Btw.

tak się dzieje, która chce prymitywa gołodupca? i w odwrotną stronę też, nie wiem ile masz lat, ale to juz nie te czasy, kiedy zawód, prestiż i wykształcenie nie jest tak istotne. Kiedyś budowlaniec może i imponował, silny, męski, ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

tak się dzieje, która chce prymitywa gołodupca? i w odwrotną stronę też, nie wiem ile masz lat, ale to juz nie te czasy, kiedy zawód, prestiż i wykształcenie nie jest tak istotne. Kiedyś budowlaniec może i imponował, silny, męski, ale nie teraz

teraz to obiekt kpiny. Tak jak i panny po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facetom jest to na rękę zazwyczaj, taka nic nie osiągnie i będzie gniła przy facecie - czy pije, czy bije. Brawo dla Ciebie, bardzo dobrze że o tym myślisz! I nie słuchaj tych potępiających komentarzy, jak dla mnie dobrze to o tobie świadczy. Musisz przeprowadzić z nią rozmowę i postawić sprawę jasno. Nic innego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.01.2020 o 01:29, Gość Przemek napisał:

A co Ty wypisujesz? Dla Mnie kobieta nie musi mieć szkoły. Ważne aby mnie kochała i szanowała. 

a jakie masz wykształcenie i stanowisko obejmujesz? może nie jest ważne, bo sam tych rzeczy nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

Widac że se ktoś podgrzewa sztucznie desperat jakis chyba albo gej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

hehehe teraz każy ma studia. przynajmniej sie wyróżnia 🙂
choć ja bez studiów delikwenta bym nie wzięła. no chyba zeby miał
modernistyczny dom pod warszawą, plus letnia willa we włoszech, do
tego własna firma swietnie prosperujaca - taki to ok, wtedy to nawet
jak bachleda curus zaszłabym gdzies po około dwóch miesiacach
znajomosci w ciąże 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
49 minut temu, Gość paris napisał:

hehehe teraz każy ma studia. przynajmniej sie wyróżnia 🙂
choć ja bez studiów delikwenta bym nie wzięła. no chyba zeby miał
modernistyczny dom pod warszawą, plus letnia willa we włoszech, do
tego własna firma swietnie prosperujaca - taki to ok, wtedy to nawet
jak bachleda curus zaszłabym gdzies po około dwóch miesiacach
znajomosci w ciąże 😛

To podszyw moi kochani😂 Ja paris, tego nie napisałam😄 Przede wszystkim staram się pisać bez błędów😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 23.01.2020 o 07:45, Gość paris napisał:

To podszyw moi kochani😂 Ja paris, tego nie napisałam😄 Przede wszystkim staram się pisać bez błędów😄

Nick idealnie odzwierciedlający osobę piszącą te posty. Niech jeszcze goście zaczną się kłócić o prawa do nicku . Doprawdy . Zabawne to forum . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita
Dnia 19.01.2020 o 02:35, Gość Gość napisał:

tak się dzieje, która chce prymitywa gołodupca? i w odwrotną stronę też, nie wiem ile masz lat, ale to juz nie te czasy, kiedy zawód, prestiż i wykształcenie nie jest tak istotne. Kiedyś budowlaniec może i imponował, silny, męski, ale nie teraz

Znam dziewczyny którym wciąż tacy faceci imponują. Nie generalizuj 😛 Lepszy zaradny budowlaniec, który wszystko w domu zrobi niż bezrobotny studencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

temat stary, facet pewnie kopnął w dupę już tego tłuka, ale do wszystkich tych, którzy stają w obronie autorki: JAKBY CHCIAŁA TO SZKOŁĘ BY SKOŃCZYŁA, nie ma czegoś takiego jak zasłanianie się problemami(rodzinnymi)haha!!!! LUDZIE STUDIUJĄ MAJĄC PROBLEMY W DOMU, DZIECI, CZY SYTUACJE NIE DO POMYŚLENIA, A LASKA 18 letnia MIAŁA PROBLEMY TAKIEJ SKALI, ŻE NIE BYŁA W STANIE DO SZKOŁY CHODZIĆ NO HAHAHAH 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie może być problemem, ale nie musi. Wszystko zależy od myślenia. Ty natomiast masz z tym ewidentny problem. 

Albo postarasz się oswoić z tą myślą, albo namówisz ją na skończenie szkoły, albo ją zostawisz. Więcej opcji nie masz, sam musisz zdecydować co jesteś w stanie zaakceptować, a co nie.  Ja nie miałabym problemu być z facetem gorzej wykształconym. Ale np. znam osoby co by miały. Tak czy siak, określ się, nie marnuj jej czasu, bo jeśli miała problemy w domu, a teraz przywiąże się do ciebie, a ty z czymś takim jej wyskoczysz, to będzie to mega przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×