Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niespełniona

Dziewczyny jakie to jest uczucie jak chłopak kończy w środku?

Polecane posty

5 minut temu, Gość Ciekawski napisał:

Ok, ale sam moment wytrysku da się łatwo wyczuć, prawda?

Pisałam już, że to zależy od siły wytrysku. Czasem się da, innym razem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny
33 minuty temu, Evka samo zło napisał:

Za to mam inny dylemat: chciałam napisać na temacie obok, że wybrałabym faceta ze świetnym penisem, zamiast z zajebiście ładną twarzą, ale obawiałam się, że będę wzięta za pustaka [głęboki namysł] Z drugiej strony wybór zajebiście ładnej twarzy też jest pusty, więc chyba mogę sobie pozwolić na zajebistego penisa jednak [ponowny namysł].

Hej, dlaczego piszesz to tu a nie w moim temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Evka samo zło napisał:

Sednem jest pewnie intencja, z jakiegoś powodu to zostało powiedziane, może z intencją celowego urażenia. Szczególnie, że wiadomo, jak inteligentna jesteś.

Nie oceniam po wyglądzie. Ale czasami po prostaku widać, że prostak. Po prostu.

To tylko taka dygresja, nie ma co się nad tym pochylać nazbyt.

Powiedz mi, jeśli możesz, czy to forum odegrało ważną rolę w Twoim realnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powinno się zadawać kobietom takich pytań. Zaraz zaczną wymyślać coś po swojemu. A to bardzo niebezpieczne, jeśli za robotę biorą się Kuszełłe i Eve. To chyba najbardziej niepotrzebna wiedza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś
35 minut temu, Gość Ciekawski napisał:

Dziewczyny, czy jak wam tryśnie ciepła sperma w pochwie, to czujecie jakieś łaskotanie w środku, jakby piorun po was przeszedł?

Ciekawski nie jednej sprawiłeś przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finezja

lubię facetów inteligentnych, błyskotliwych, dobrze ubranych, pachnących dobrymi perfumami, dobrze tańczących, umiejących powiedzieć fajny, inteligentny komplement. Lubię facetów mających też pewną pozycję zawodową ale nie chwalących się tym i nie wykorzystujących tego do podrywania - ot taka sama w sobie błyskotliwość a nie zaznaczanie i mówienie w kółko, że jest się kimś. Lubię z nimi flirtować, śmiać się i wtedy jeśli poczuję chemię to mogę pójść do łóżka. Tak więc nigdy najpierw nie zaglądam im w bokserki i w momencie gdy się decyduję to nie wiem, co mają w majtach. Prawdę mówiąc zazwyczaj mają normalnej długości i wystarczająco sprawne urządzenie, czasami większe czasami mniejsze. Bez znaczenia to, bo lubię pieszczoty .... Fakt , jeśli bardzo mały to jakoś nie pasuje ale bardzo mały to bardzo duża rzadkość i takie małe ptaszki mają zazwyczaj faceci otyli a ja takich niestety nie za bardzo lubię. Normalnie zbudowany i fajny facet ma zazwyczaj normalnego penisa. A to wystarczy. Dlatego dla mnie ta cała dyskusja dziwna jakaś ....Bo przecież jeśli zaczynasz flirtować z facetem na imprezie, potem decydujesz się na coś więcej to i może ciekawi cię jakiego ma ale nie wiesz póki nie sprawdzisz ... a przecież nawet jak ma mniejszego a jest fajnym gościem to przecież nie wycofasz się gdy już jesteś w jego ramionach i on pieści cię a ty jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

CZ😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eve z Kuszełłe prawie za pan brat. Wart robić rzuty ekranu, czy lepiej poczekać, jak to się naprawdę rozwinie i w jakim kierunku. 

Mam nadzieję nie w stronę tego ciekawskiego męskiego osobnika, bo to dopiero stulej i trzeba mu wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta Koszełłe. Tak poważną sprawę,  jak wymianę płynów ustrojowych, potrafi spłycić do codziennych obowiązków. Najwyraźniej życie erotyczne Jej się znudziło i nie kryje przed Nią żadnych tajemnic.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cizia, pokazała byś kiedyś swoje w avatarze. Ciekawy jestem, to by rozróżnił. ehehhe To nie było wymuszenie foty tzytzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Ach ta Koszełłe. Tak poważną sprawę,  jak wymianę płynów ustrojowych, potrafi spłycić do codziennych obowiązków. Najwyraźniej życie erotyczne Jej się znudziło i nie kryje przed Nią żadnych tajemnic.  

Piotrek dlaczego nie piszesz horoskopów w naszej codziennej gazecie? Powinieneś. Dawaj wymienimy się śliną albo przynajmniej muzyką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Finezja, czas na Ciebie. Masz dość przyziemne wymagania sprzętowe. Za dużo brazylijskich telenowel. Może nie pachną, może nie śmierdzą, ale faceci, którzy tu piszą nie są dzbanami z wyjątkami, bo jak się trafi świeżak, to chce zaraz ruchać i zaraz widać że to zwierze, które znajduje samicę i nie ma z nimi problemu. Do czasu aż im się to znudzi. Wracają i chcą czegoś więcej i to im dają tematy, gdzie dla każdego coś dobrego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wróżę z fusów po herbacie a w to nikt nie wierzy Kuszełłe. Co do wymiany płynów, to śmiało możesz napluć na mnie i to prosto w twarz. Spłynie to po mnie. Dosłownie i w przenośni. W końcu mi się należało, przez te lata zaczepiania Twojej skromnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gośka
Dnia 6.02.2019 o 22:41, Kusza Myślivski napisał:

Pisałam już, że to zależy od siły wytrysku. Czasem się da, innym razem nie.

Ja to wiem bo mąż przed wytryskiem dociska mi mocno najgłębiej jak może. I zaraz czuję pełno w pochwie. Mąż sika tak dużo, że zawsze część wylewa się na łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pełnia szczęścia, ja tylko pozwalam w środeczku kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×