Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anana

Tylko prawdziwych mężczyzn stac by ich kobiety nie pracowaly

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kupił Ci nowego mopa, że Ci tak dogadza? Czy dał na waciki?

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gośc napisał:

Oskarżasz o brak argumentów, bo wyrażasz się tak, że nie trzeba czytać między wierszami, by wyczuć pogardę? No tak, taka pielęgniarka nie jest nawet godna ssać ci fiuta, nie? Problem polega na tym, że pieniądze zarobić potrafi każdy... W zasadzie, to porównywanie się w dół jest dziecinnie proste, spróbuj w górę i już nie będzie wielkich sukcesów 😉

Zanim zaczniesz czytać między wierszami, może naucz się czytać ze zrozumieniem. Tak, oczywiscie, każdy potrafi zarobić pieniądze. Tylko pewnie większości się nie chce. No ale gdyby tylko im się chciało.... No napisz jeszcze coś w tym stylu😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Boli, że baba też może zdradzać frajera? Życie nie jest miłe i nigdy nie było, otwórz oczy.

Moje życie jest bardzo miłe, zarówno wtedy gdy mam oczy otwarte jak i zamknięte. A zdradzaj swojego frajera ile chcesz, on już to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtfghjkl
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Moje życie jest bardzo miłe, zarówno wtedy gdy mam oczy otwarte jak i zamknięte. A zdradzaj swojego frajera ile chcesz, on już to robi.

Do dostrzeżenia tego faktu trzeba dorosnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja sąsiadka nie pracuje. Ma 5 letniego syna. Jej dzień wygląda tak, że mąż rano idzie do pracy, ona szykuje dziecku śniadanie, dzieciak idzie na podwórko a ona sobie ogląda seriale, potem idzie na podwórko się opalać, następnie idzie gotować obiad, potem jedzie z dzieckiem do galerii handlowej połazić po sklepach a potem wraca i ogląda dalej seriale. Akurat miałam urlop i tak właśnie spędziłyśmy dzień. I ona mówi, ze tak ma codziennie. Czasem wrzuci coś w miedzy czasie do pralki, naczynia do zmywaki i tyle. Laska ma 26 lat. Nigdy nie pracowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Zanim zaczniesz czytać między wierszami, może naucz się czytać ze zrozumieniem. Tak, oczywiscie, każdy potrafi zarobić pieniądze. Tylko pewnie większości się nie chce. No ale gdyby tylko im się chciało.... No napisz jeszcze coś w tym stylu😀.

 

Ale ja nie czytam między wierszami, przecież piszesz wprost 🙂W czym się mylę? Zaprzeczasz, że żyjemy w kraju, gdzie ludzie wolą ciągnąć kasę z instytucji, niż uczciwie zarobić? To jak z tym porównywaniem się? Jeszcze nie załapałeś, że ten facet z sukcesami będzie gorszy od kogoś, kto ma ich więcej? Zresztą, co to są te sukcesy, bo to też można różnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mopa to ty pewnie kupujesz swojemu partnerowi, a on tobie szczotkę bo to układ partnerski, ty zamiatacz a on myje. Mój partner natomiast ma klasę i takimi prezentami mnie nie obdarowuje

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ja nie czytam między wierszami, przecież piszesz wprost 🙂W czym się mylę? Zaprzeczasz, że żyjemy w kraju, gdzie ludzie wolą ciągnąć kasę z instytucji, niż uczciwie zarobić? To jak z tym porównywaniem się? Jeszcze nie załapałeś, że ten facet z sukcesami będzie gorszy od kogoś, kto ma ich więcej? Zresztą, co to są te sukcesy, bo to też można różnie oceniać.

Niby co piszę wprost? Że pogardzam nauczycielkami czy pielęgniarkami? To musiał bym gardzić własnymi rodzicami. Nie wiem co tu ma do rzeczy ciągnięcie forsy z instytucji? Natomiast twoje twierdzenie, że każdy potrafi zarobić duża forsę, to jakiś kiepski żart. I co ma tu do rzeczy to czego twoim zdaniem nie załapałem? Albo pisz jasno i na temat, albo nie zawracaj mi dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Jak tak świetnie wyczuwasz ile ktoś zarabia, to może zatrudnij się w Urzędzie Skarbowym. Co za gnida, że zamiast argumentów wypisuje insynuacje, co jej się wydaje. "Kupił mopa", " zarabia, że ledwo", skąd ty to wszystko wyssalas. Z brudnego palucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Jak tak świetnie wyczuwasz ile ktoś zarabia, to może zatrudnij się w Urzędzie Skarbowym. Co za gnida, że zamiast argumentów wypisuje insynuacje, co jej się wydaje.

Gnidą to jesteś Ty wypisując jak to kobieta ma dawać du.py facetowi w zamian za michę zupy, bo jak się sprzeciwu to wyleci za drzwi. Próbujesz wszystkie kobiety sprowadzić do poziomu swojej żałosnej partnerki i dowartościować się obrażając kobiety, które pracują. Trzeba było nie ze nic się z babonem o umyśle rozwielitki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

A co masz napisać jak jesteś od niego zależna? Zarabia pewnie, że ledwo wiążecie koniec z końcem, ale całujesz go po rękach i nogach, bo nie musisz pracować.

Myślę, że zarabia więcej niż ty razem ze swoim partnerem. Jak wiązałabym ledwo  koniec z końcem to pewnie bym pracowała jak ty, a ja nie pracuję. Po rękach to mnie całuje mój partner a nie ja jego ,  powiem Ci więcej nawet mnie czasami  nosi na rękach. A tak całkiem zależna od niego też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Gnidą to jesteś Ty wypisując jak to kobieta ma dawać du.py facetowi w zamian za michę zupy, bo jak się sprzeciwu to wyleci za drzwi. Próbujesz wszystkie kobiety sprowadzić do poziomu swojej żałosnej partnerki i dowartościować się obrażając kobiety, które pracują. Trzeba było nie ze nic się z babonem o umyśle rozwielitki. 

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

W takim, że widzę jak traktujesz ludzi, a w szczególności kobiety. Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

W takim, że widzę jak traktujesz ludzi, a w szczególności kobiety. Bez odbioru. 

👏👏👏 i Ty się masz za faceta z klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

W takim, że widzę jak traktujesz ludzi, a w szczególności kobiety. Bez odbioru. 

A możesz sobie widzicie co chcesz durna babo. Wypad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Niby co piszę wprost? Że pogardzam nauczycielkami czy pielęgniarkami? To musiał bym gardzić własnymi rodzicami. Nie wiem co tu ma do rzeczy ciągnięcie forsy z instytucji? Natomiast twoje twierdzenie, że każdy potrafi zarobić duża forsę, to jakiś kiepski żart. I co ma tu do rzeczy to czego twoim zdaniem nie załapałem? Albo pisz jasno i na temat, albo nie zawracaj mi dupy.

Trolliku kochany, ciągnięcie forsy ma to, że jest związane z lenistwem, a jak się ma trochę oleju w głowie, pomysł, i lubi się zwiększać bodźce w postaci ryzyka, to owszem, można dobrze zarobić (poza tym, duża forsa, to znowu kwestia subiektywna, bo tu nawet różnicę zrobi miejsce zamieszkania). To, że nie załapałeś ma do rzeczy to, że porównywanie nie ma sensu, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto ma więcej sukcesów, lub w ogóle inaczej je definiuje. Bo kto ma większe sukcesy, biznesmen, który tylko zarabia i jego produkt jest znany, czy neurochirurg, który spieprzył 3 operacje w karierze, a w reszcie przypadków pomógł ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

👏👏👏 i Ty się masz za faceta z klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że zarabia więcej niż ty razem ze swoim partnerem. Jak wiązałabym ledwo  koniec z końcem to pewnie bym pracowała jak ty, a ja nie pracuję. Po rękach to mnie całuje mój partner a nie ja jego ,  powiem Ci więcej nawet mnie czasami  nosi na rękach. A tak całkiem zależna od niego też nie jestem.

Nie do mnie, ale rozwala mnie argument, że ktoś pracuje, bo mało zarabia i jest zmuszony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

To Ty jesteś w dziale macierzyństwo idio.to i wciskasz swoje 3 grosze co chwilę jak to Ty bzykasz na zawołanie i masz za nic kobiety. Naprawdę myślisz, że coś oprócz buractwa i wieśniactwa pokazujesz? Myślisz, że jesteś fajny? Nie, nie jesteś. Jesteś wieśniakiem i na dodatek frajerwm dojonym przez żonę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz, że każdy mężczyzna mający pracującą kobietę jest nieudacznikiem?

A tak coś się w jej "mózgu" złozonymz dwóch szarych komorek urodziło. Albo facet jej coś takiego nagadał, żeby go bardziej wielbiła i była jeszcze bardziej posłuszna, a ta głupia uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

Uuuuu chyba zabolało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Rescator555 napisał:

Jak tak świetnie wyczuwasz ile ktoś zarabia, to może zatrudnij się w Urzędzie Skarbowym. Co za gnida, że zamiast argumentów wypisuje insynuacje, co jej się wydaje. "Kupił mopa", " zarabia, że ledwo", skąd ty to wszystko wyssalas. Z brudnego palucha?

A ty skąd wyssałeś to, że jak kobieta pójdzie do pracy to NA PEWNO zarobi marne pieniądze? Mniej od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

👏👏👏 i Ty się masz za faceta z klasą?

A to, że broni kobietę która jest atakowana przez jakiegoś babola to co to znaczy dla ciebie, że nie ma klasy? Przecież jest facetem a nie cip......,.Ale ty tego chyba nie rozumiesz bo takiego faceta nie masz, ty swojego chłopa to sama musisz bronić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

👏👏👏 i Ty się masz za faceta z klasą?

 

8 minut temu, Gość gość napisał:

👏👏👏 i Ty się masz za faceta z klasą?

Facet z klasą potrafi z lordami rozmawiać językiem odpowiednim dla lordów, a z chamstwem językiem odpowiednim dla chamów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu to przeczytałaś? Na gazecie która podtarlas swoją brudna d....?

Jak już to W gazecie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

 

Facet z klasą potrafi z lordami rozmawiać językiem odpowiednim dla lordów, a z chamstwem językiem odpowiednim dla chamów. 

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×